Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

złożyłam życzenia mężusiowi przez tel i synusiowi, piekne fajerwerki dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno nie spędziłam tak miłego sylwestra! Początkowo planowałam, że pójdę spać, ale potem za dobrze mi sie z wami pisało. :) Teraz jednak już sie kładę, bo jestem wykończona. Jeszcze raz wszystkiego dobrego i dzięki za wspólnie spędzony wieczór 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa miłych snów i cała przyjemność po naszej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to najlepszego już w Nowym roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja też złożyłam życzonka męzuisowi i Kacpusiowi wyznałam miłość :D strzeliliśmy szybką sesję przy choince :P jutro zalacze foty. Super się bawiłam, pierwszy raz chyba, w ulubionych ciuchach, nie wychodząc z domku, w dobrym towarzystwie :D extra :D a teraz sie już żegnam idę na białą salę z męzykiem i syniem, piwko szumi w glowce :D Nula - mam argument za rosnieciem: ja sie nie moge doczekac az bedziemy razem spali, wtulimy sie w jego cieple dzieciece cialko i pojdziemy na drzemke mmmm :) poki co nie zasnie inaczej jak w swoim lozeczku. dobrej nocy laski!!!! P:S: Agol ja tu nie bede pokazywac palcem kto tu jest zbreznica i mysli o języczkach, podpuszczajac niewinne kolezanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhu! Do Siego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby nam się!!!!!!!!!!!! Posikałam się ze śmiechu! Jesteście pijane! Ale i tak Was kocham! Nie dołączyłam, bo dziecię wyczuło wieczór i ostatnie pół godziny starego roku spędziło u mamusi na rękach. A teraz czka, jakby co najmniej popił ;-) ciekawe, kto jutro obudzi sie z największym kacem ;-) Andziu, podkładka jest mi absolutnie niezbędna! Musisz mi jutro przywieźć! :-P Agol, gratuluję noworocznego postanowienia! Ja ograniczyłam się do: codziennie zrobię makijaż :-) Pa kochane! Idę uśpić smoka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak teraz to wszystkie śpią :)) Nula mam takie samo postanowienie :P a my już z Lenką noworoczne śniadanko zjadly Olka jak tam? w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia i widzisz trzeba było czekać aż do noworocznego poranka, żeby się dowiedzieć, że my jesteśmy najporządniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co, to już przesada!!!! Ja już zdążyłam się zrobić na wytworną panią domu, a tu nadal cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pospałam do 10.30, maz sie synusiem zajmowal :) a mial co robic, bo Kacperek cala noc, co godzine sie z placzem wybudzał :( tak jest coraz czesciej :( ktoras mi pozazdroscila ze tak pieknie spal co noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy kawce z makijażem :P jeny to chyba ja ci marchewka zazdrościłam ups minie mu pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W NOWYM ROKU !!!!!!! Ominęła mnie noc sylwestrowa w wybornym towarzystwie szalonych mamusiek :( Za to u mnie całą noc :p :p :p :p :p :p :p :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieładnie, nieładnie, bardzo nieładnie :( jak pozazdrościło wiecej osob to może nie minąć :P miejmy nadzieje ze jednak nie było zazdrośników aż tak wielu (mam swoje typy!! ha ha!! :P choć Andzi bym nie podejrzewała...... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanko - nie mam żadnych zaległych zaproszeń na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×