Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Marsjanko - bo inne klubowiczki spędzają czas jak na prawe matki/żony/obywatelki przystało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz tak bardzo chcesz to ci zycze porządengo chlopaka ale tylko "do tych spraw" :P :P :P a do życia do odpowiedzialnego faceta :D tylko musi byc przystojny!!!! :D olka ciebie falczki ubawily, a ja opowiedzialam mojemu moja ulubiona Krzysiową historie z mrowkami, i on na to juz prawie wychodzil za drzwi i nagle wrocil sie z takim blyskiem i prawdziwym zainteresowaniem w oku, i pyta: A mial na mysli mrowki z całego kopca, czy z całego świata???? i w tym momencie sie poryczalam ze śmiechu :D co jedno piwo robi z kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no w w jednym kopcu to nie ma nieskończoności tylko policzalna liczba mrówek. To prawie jak zagadnienie ile diabłów zmieści się na główce od szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petardy szczelają oby mi Agusi nie obudziły bo dopiero poszła spać hmmmm, Pyniu gdzie jesteś? chyba miałaś też być dzisiaj aaa, ja też popijam i już mam dość, zapomniałam napisać że jak kupowałam spodnie dresowe to byłam na zakupach i miałam sobie kupić jakieś fajnie ciuchy (czytaj spodnie-nie dresowe, bluzki itd) ale nic mi się nie podobało i po chyba 6 godzinach chodzenia po sklepach żeby nie było że nic nie kupiłam to wynalazłam dresiaki buuu, Aga już popłakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, nie musi byc super tylko: inteligentny, bogaty, z wypranym mózgiem i musi wyglądac jak Pierce Brosnan (tylko nie aż taki stary). Aha, musi mieć jeszcze tytuł inżyniera, bo innych nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko - jak wrócisz, to powiedz, gdzie ty kupujesz te spodnie, bo też potrzebuję. Ja muszę namierzyć, gdzie jest centrum, bo pewnie będa puszczać sztuczne ognie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy. jak taki istnieje na świecie, to nawet moge zrobic spotkanie i go publicznie zademonstrować. Andzia, czy twój mąż pracuje tam gdzie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - piękna zima, jutro idziemy na sanki, jeszcze nie byliśmy nigdy a sanki specjalnie kupione pod koniec poprzedniej zimy Olkaa -spodnie kupiłam tym razem w lidlu (za 30zł) brązowe, szerokie na dole, całkiem niezłe, mam nadzieje że po praniu będą wyglądać podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu u nas też zima. Pięknie pada. Właśnie tak patrzyłam przez chwilę przez okno i ten śnieg natchnął mnie jakąś taką refleksją końcoworoczną. marchewko ty zbereźnico jedna! Ładnie tak robić smaka starszym koleżankom ;) (bez języczka tym razem, coby marchewce znowu kudłate myśli nie chodziły po głowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, lidl jest mi bardzo nie po drodze, a moje spodnie dresowe wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, przejeżdzam tam codziennie w drodze do domu. Ale od ciebie do mnie to kilkaset metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak. Pamiętasz, jak Ania z Zielonego Wzgórza upiła sokiem Dianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, z Legnickiej. Pewnie z autobusu wysiadasz na Placu Jana. Na rogu jest taka stara szkoła i to już moja ulica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski jako ze jeszcze poltorej minuty do polnocy, to wszystkeigo najlepszego w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, Stary Rok się w Nowy zmienia, Przeto szczęścia śle życzenia. Zdrowia zdrowia zdrowia szczęścia miłości i wszyatkiego najnajnaj Dobrze, że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×