Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Ja też chcę elfy, możesz mi posłać na maila, adres chyba masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam to napisać właśnie odezwała się moja psiapsiółka z liceum na n-k i dowiedziałam się że w listopadzie urodziła trojaczki: dwie dziewczynki i chłopca. Nareszcie 5 lat czekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Poczytałam was sobie -super Sylwester. Ja w Nowy Rok weszłam źle tzn. Misiek dał taka jazde że nie wiem jak się nazywam. Idzie mu trójka górna i jak wcześniej myslałm że moje dziecko cierpi to było pikuś:( Nic nie pomaga- ani nurofen ani żele, do tego przeszło 38 stopni gorączki ale objawó innych brak. Najlepsze że dziś pewnie będzie to samo. Jutro wracamy do Siemianoic i jak nadal będzie goraczka to lekarz bo boje się żeby nie było to coś więcej:( eh dupiato się ten rok zaczyna. A dla was WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko elfy supeeeeerrrrrrrrrrr!!!!! Ten w środeczku prześliczny i przezabawny, ta minka, to po prostu urodzony elfik figlarz, no i cóż tu dużo kryć, jest the best, ten po lewej w porząsiu, może być :P, no ale ten po prawej to się po prostu opierdziela!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski co ja wlasnie przezylam 😭 😭 Kacper caly dzien apetytu nie mial, ale wzeilismy to za normalke bo moze zęby? poszliśmy na spacer, wrocilismy, a on taki cieply byl, ale nas to nie zdziwiło, przetrzymaliśmy go do 18.30 i kąpać juz mielismy, i mnie ruszylo, zmierzylam mu temp. a tam 38.5 w pupie :O :O :O malo nie zemdlalam, zmierzyłam jeszcze raz - tyle samo wyszlo. Wykapalismy go na szybko, tyle zeby go troche schłodzić, daliśmy panadol w syropie i mleczko chlodne, i przed 20.00 juz zeszlo do 37.5 w pupie. Innych objawów brak, żywotny jak zwykle, a nawet rozgadany, tylko slinka mu cieknie. Jezusie slodki jak sie wystraszylam, rece mi sie trzesly jak szykowalam mleko, potem studzilam, a jak ta temp. spadla to sie poryczalam z tego wszystkiego 😭 😭 😭 😭 to chyba zeby ale nie wiem, bo opuchlizny nie zauważam, moze ja sie nie znam i nie widze jej po prostu. jestem wściekła na siebie ze wczesniej nie zmierzylam, jak moglo mi to nie przyjsc do glowy? po takiej nocy i braku apetytu w dzien :( jeszcze mnie maz wkurwia caly dzien na potege, lazi i smeci i steka, i sie uzala nad soba, ja pierdziele jakbym go doslownie zdzielila w leb mowie zajrzyj do niego jak bedziesz przechodzil, zajrzal uhm, akurat!! przychodzi i mysli ze zajebiscie smieszny jest: tańczy break dance i wola o browar ! pytam czy przykryty, czy wszystko w porządku - no tanczy przeciez mowie! nozesz kurwa jego mac, zajebiscie smieszne, duzo mi powiedzial prawda?? sama ruszylam dupe i poszlam a on biedak przykryty tym kocykiem na glowie nawet i sie kreci, a ten stary baran bedzie sobie zarty robil. Faceci są do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhu! Marchewo, też byłam kiedyś dumna z Kamcia, że jak zasypiał o 20, to na pierwsze karmienie wstawał o 2 w nocy. Przeszło mu bardzo szybko, hehehe. Ale to nie ja! Podejrzewaj dalej! Mysico! Głowa do góry! Pamiętaj przede wszystkim o jednym - dziecko mało rozumie, ale wszystko czuje. Jeśli będziesz się wszystkim zamartwiać, to Misiek będzie wszystko wyczuwał i odbierał Twoje nastroje. Więcej optymizmu i uśmiechaj sie do niego ile się da! Domyślam się, że Ci ciężko, ale może część z problemów Miśka ma podłoże w Twoich nastrojach lub lęku o niego? Wiecie, cieszyłam się ze \"złotego okresu niemowlęctwa\", niby miał być do ok. 8 m-ca. Ale mój syn go skończył razem z 7 miesiącem, gdy odkrył możliwości, jakie daje czołganie. Tydzień temu zaczął i już nie przestaje. Dziś pokonał drzwi do szafy w naszej sypialni. Nie ma juz żadnej bariery... Dlatego nie ma mnie w ciągu dnia, mogę dołączyć do Was dopiero wieczorkiem. Makijaż był, a jak! Zaczyna się dobrze. I wiecie co? Poszliśmy dzisiaj na łyżwy! To znaczy ja, a Kamcio ze swoim tatkiem zwiedzali park. Ale mi było dobrze! Czekam na jutrzejsze zakwasy :-P Ale jutro też pójdę! I pojutrze! A! Muszę Wam polecić jedną książeczkę - Kamuś dostał pod choinkę i jest fantastyczna! Poczytaj mi, Mamo, 50 bajek do czytania na głos. Teksty Wendy Cooling, ilustracje Penny Dann. Wydawnictwo Jedność, Kielce 2004. Kosztuje 30 parę złotych, bajeczki są oznaczone na 2, 5 lub 10 minut, ale są świetne!! Piękne historyjki, na dziecięcą logikę. Zaśmiewamy się z Tomkiem co wieczór z nich :-) Andziu, dziękujemy za miły czas spędzony z Wami, musimy to powtórzyć :-D A Lenka jest rozkoszna. I taka grzeczna! Obserwując ją uswiadomiłam sobie, że bardzo rozpieściłam Kamyka i zaczyna się z niego robić mały terrorysta. A te fałdki! Ech! Dziewczyny, jakbyście zobaczyły te nóżki! Mniam mniam, chrupnąć na raz! W porównaniu z Lenką Kamiś ma patykowate nóżki! Miałam nadzieję, że rozwinie przed nią swój urok osobisty, oczaruje i wybije z głowy Patryczka. Cóż, przeliczyłam się... Zaczął taki koncert, jakiego w życiu nie słyszałam! Na dodatek obudził Lenkę i dołączyła do niego - ale chórek! Tylko, że Lenka ma rozkoszny głosik, a od Kamykowego larma aż plomby wibrują... Więc chyba straciłam narzeczoną dla syna ;-) Wieczorem świetnie wycelował, bo się obudził o odpowiedniej godzinie, tylko zamiast tradycyjnego wrzasku o cyca zwabił mnie gadaniem. Cyca nie chciał, nawet nie otworzył ust! Ululać się nie chciał, tylko postanowił pobroić. A jak już sie zaczęły fajerwerki, to patrzył z otwartymi ustami i wybałuszonymi hm, hm... gałami ;-) Tak się ekscytował, że mało nie zwymiotował! Napędził mi strachu :-) ok. kończę, bo prasowanie czeka. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka śpi, męża w pracy, jutro wraca Jasiek, koniec lenistwa znowu trzeba bedzie wstawać i prowadzać młodego do przedszkola Mysico pociesz sie że za jakiś czas zęby u Miśka będą w komplecie a Marchewko u nas dopiero sie zaczynaja. Lenka dziś miała wzmożoną ilość kupek też wydaje mi sie że przez ząbki zaraz kładę się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam moje dziecko... hehh spiewa , tanczy i sypie komplemantami :) ma boskie teksty:classic_cool: Sylwester bez niego bylby strasznie nudny:) istne cudo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu! Przespałaś Nowy Rok - to dopiero musiała być impreza ;-) :-P :classic_cool: Prosimy o relację! Spectro! Jak Wam minął Sylwester? Też jeszcze odsypiasz? Kamuś postanowił, że dziś zacznie szaleństwo o 6. Makabra! Muszę się nauczyć wcześniej chodzić spać. Ale teraz na szczęście zgodnie z planem ucina swojego porannego komara, więc mogę wypić z Wami herbatkę z mleczkiem. Mniam! Nie ma to jak zacząć dzień z ulubionym napojem :-) No i mogę zrobić w spokoju i powoli mój makijaż :-P Hasło Tomka: Tak, tak! Odpicuj się! Nie będzie w domu straszyło ;-) My jak stare dobre małżeństwo... Nawiasem mówiąc jaki trzeba mieć staż, żeby być starym małżeństwem? Ale za to za każdym razem jak się umaluję, to wzdycha: ale pięknie wyglądasz! Tak się maluj, nie inaczej! I kupuje mi wszystkie mazidełka jakie chcę, hehe! Więc korzystam i się maluję. Mojej nieogarnionej próżności brakuje teraz tylko zapachów. Ze względu na Kamcia zrezygnowałam na co dzień z perfum, a tak je kocham... Kilkanaście flakonów stoi i pokrywa się kurzem... Ale już niedługo :-) Powoli zacznę go przyzwyczajać, że mama nie tylko cycem pachnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przespalam hehe poszlam uspic syna i po 20 min wyszlam:) nasz Sylwester wygladal nastpepujaco faceci siedzieli ze soba a my z Monia i dziecmi razem:) bylo troszke nerwow.....potem przeszly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula chech kto wie może Lence spodobał sie głos Kamilka :P dzisiaj w nocy po raz pierwszy od daaaawna Lena przespała bez budzenia sie całe 3 godz. ech zeby tak było zawsze dzisiaj wraca mój gaduła juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcheweczko - poprosze jeszcze raz Elfiki bo cos pokielbasilam z gg i mi wcielo tego linka. A Kacperek jakie ma te dziaselka ? bo mojatroszke takie bielsze aletak nic nie widze i nie czuje . A z facetami to tak juz jest .Cisnenie potrafia w sekundzie podniesc .Wiem to Sylwestrze .Chyba Nowy Rok byl lepszy bo wszyscy siedzielismy sobie usmiechnieci :) no i przezabawne teksty Alka . Najlepsze bylo jak poszedl do taty i poprsoil go zeby z nim poszedl do Wc a tatus jak to tatus zle mu ubral majtusie i nie zatrzasnal body . A Alek wszedl do pokoju i mowi do Mamuni \"tatus o czyms zapomnial\" i pokazuje pupcie hiihih .Mamunia zaglada a tam body wisi i majtusie byle jak zalozone hiihihi poprawila a Alek poszedl do kuchni i mowi do taty \"Pawel jestes nieladny \" hiihihih ;-) uslyszalysmy tylko glosny smiech Facetow hihiihihi .A my myslalysmy ze padniemy :) Myscio - wiesz moze cos w tym jest a jak bylam zdenerwowana to Tatianka to czula i tez byla zmierzla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie dziecko b.dobrze odczuwa nasze nastroje Nula ja od samego początku używam perfum, Lena juz przyzwyczajona Jasio bardzo szybko zaczął mówić i czysto, nigdy nie seplenił itd i teraz w swojej grupie w przedszkolu jest jedynym z nielicznych, którzy nie chodzą do logopedy i mówią czysto. Oczywiście był zawiedziony że nie chodzi do logopedy dopiero jak mu wytłumaczyłam kto to jest to było ok, nawet pani w przedszkolu mówi, że ma b.duży zasób słownictwa jak na swój wiek ale pytania tez potrafi zadawać: a kto to dżentelmen, a egoista itd itd czasem musze sie przygotować żeby mu odpowiedzieć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest promocja na wybrane perfumy FM (po 24 i 21 zł za sztuke) jeśli chcecie info to wyślę na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko- Elfy zarąbbiste!! jestescie cudni!! :) pieknego mialyscie tu Sylwka - super sie Was czytalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×