Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

pyniu- zycze milego pobytu:) marchewo- no tak nie ma jak skuteczne namaczanie:classic_cool: wczoraj padlismy z Alusiem o 21.00 i spalismy slodziutko do 7.00:) cudna noc w objeciach morfeusza + male ramionka synusia... odpuscilam mu ta jedna noc i nie odeslalam do lozeczka.... bylam tak wykonczona.... odstresowalam sie wczoraj sciskajac Tatianke:) a potem Olenke ..znajomi wpadli na kawke:) rozbawila mnie Ola:) odwazna pannica... okrzyczala alusia po swojemu jak nie chcial jej dac zabawki( a musze dodac ze przez pierwsze 20 min moj syn byl chytruskiem.. potem zaakceptowal malego raczkujacego szkraba) mala miala raj u alka w pokoju ... tyle skaaarbooww hehh:) fajne sa dzieciaczki:) hehh w kazdym wieku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś beznadziejna pogoda.....i od razu targają mną obawy przed wyjazdem...miało być słonecznie...jak wczoraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączek broi.....ostatnio hitem jest rozmontowywanie listw podłogowych....chwila nieuwagi i szkrab już pędzi....po drodze ogląda się czy ktoś patrzy i rusza z kopyta ...jakby na wyścigi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Pyniu, wczoraj jak słuchałam pogody,to mówili, że poniedziałek i wtorek PIĘKNA pogoda. Miejmy nadzieję, że się sprawdzi ta prognoza, życzę Ci tego z serca całego :) Mamuniu ładnie tak chrapać??? Biedny Aluś i mężuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukasy za marchewkę i Nulę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukasy pomogłY!!!!!!!!!!!!!!!! zwłąszcza że uczyłam się na szybko, w autobusie, bo przy raczkujacym dziekcu nie ma czasu na nic, czemu nic nie mówiłyscie na ten temat?? ;) spodziewamy sie dzis gosci, tesciowa w koncu zameirza0 p0rzeyjechac, 9Kacper mi tu pom aga pisac ) i oczywiscie godzine przed co sie dzieje??? moj maz stroi fochy, drze sie ze wszedzie syf itd. wiec mowie mu zeby sprzartal a nie marudzil to jeszcze ja oberwalam, po co robbic z tego taka afere, jakos ja poszlam i posprzatalam w kuchni nie marudzac {wsciekly] mialam nawet pomysl zwwinac kacperka i pojechac do siory. ale ten moj uczciwy charakter mi na to nie pozwola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - ucałuj teściową :D Moja sie obraziła i nie przychodzi wcale....w sumie wcześniej też nie przychodziła....ale teraz ma powód....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agol- z tego co wiem nie chrapie... zreszta nawet gdybym to robila to moj maz spi jak susel hehhe za nic by nie slyszal:classic_cool: marchewo- trzymaj nerwy na wodzy hehheh gratuluje udanego zaliczenia;) pyniu-a moja tesciowa wlasnie podrzucila nam pyszny sosik i takim sposobem mam drugie danie;) nula- ufff jak dobrze ze juz sesje za mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po wizycie, długo byli nie? ;) Kacpuś dostał chodzik ;) na nasze błagania i prośby żeby go oddali bo my mu do tego i pojazdu i tak nie pozwolimy wsiać teściowa wymyśliła: zgubiłam rachunek ;) i czyż życie nie jest proste? ;) tylko chyba ja tak je sobie utrudniam ;) Mamuniu - byłam twarda jak skała :classic_cool: Pyniu ropuch nie całuję, nie daj Boże zaminiłaby sie w jakiegoś kapryśnego ksieciunia i co ja bym z nim zrobiła, jeszcze usługiwać bym musiała nie daj boże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyniu
marchewo - no to masz co wystawić na alegro :) Moja ropucha pojechała sobie na ferie na wieś .....przecież musi biedula wypocząć....:D :D :D ...męczy się kobitka bo za długo śpi i za często po sklepach biega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być Pynia oczywiście....Pyniu to mój Sebek :) Zabieram się za pakowanie...trochę to na wariackich papierach...ale czasem takie wyjazdy są lepsze niż te przemyślane i zaplanowane rok wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już półtora roku, a minęło jak z bicza trzasł, pamiętam wszystko, jakby to było wczoraj. Jeszcze godzinka i będzie \"godzina zero\" - 18.25!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - czytalam tego pomarnczowego wpisa i mysle boze to moja tesciowa, przeczytalo to :O :O :O matko az mi serce staneło. Ja bardzo lubię moją teściową :D ;) to byl tylko taki żarcik :P a tak poważnie, to co ty!! wiesz jak by się obraziła?? teraz bedziemy go przy każdej wizycie wyciagli i stawiali w centralnym miejscu zeby widziala że uzywamy, żeby jej nie było przykro :) kółka musze trochę styrać :P wizyty są rzadkie, to i wyjmować nie będzie trzeba często :P a ogólnie, to czlowiek to taka dziwna istota, ze tak mu źle i tak nie dobrze, bo jakby byli dluzej to tez by mi bylo zle, a jak byli krotko też źle ;) jedynie o ten chodzik jestem zla, bo moglie sobie zostawic kase, a nie wydawac ją na coś zupelnei niepotrzebnego, albo dołożyć się nam do krzesełka, ale tak aopcja chyba nie wchdozila w gre bo moiwli ze to baaardzo drogie, chodzik tez nie byl tani. A wy uzywalyscie chodzikow? Agol - poniewaz sie do mnie nie odzywasz ostatnio, to ci nic nie napiszę :( a tak bym ci napisała G R A T U L A C J E dla ciebie za urodzenie takiego ślicznego i pociesznego chłopczyka, dla Szymcia żeby rósł zdrowo i był zawsze w dobrym humorze 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol - jeszcze raz dla Was HIP HIP HURAAA :D Jakbyśmy się już nie usłyszeli to dowidzenia...dobranoc...i dzień dobry:) Trzymajcie kciuki za Nas i bawcie się tu dobrze. Pa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu dzięki serdeczne 🌻 Dla Was bezpiecznej podróży w obie strony, pięknej pogody, zdrówka i dobrego samopoczucia i naładowania akumulatorów co najmniej do Wielkanocy :) No marchweciu, jakbyś nam pogratulowała, to ja bym Ci wtedy napisała PIĘKNIE DZIĘKUJEMY, a tak to ...., no cóż ;) Czy w Twoich oczach nie usprawiedliwi mnie nawet mój wczorajszy pełen smutku i goryczy oraz bólu istnienia i lęków egzystencjalnych wpis??? Odwołuję się do Twego matczynego, czyli pełnego wyrozumiałości i empatii serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie: pełen smutku i goryczy wpis PRZEDWCZORAJSZY! Widzisz marchewko jakżeś mnie zestresowała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A my byliśmy na wsi. zawieźliśmy naszego Pitusia na ferie ale .........serce mi pękało jak go zostawiałam......buuu buczałam pół drogi........... Marchewko, Nulo trzymam zawsze za was kciuki Agol dla Szymusia ❤️ a dla Ciebie 🌻 a co do chodzika owszem używałam przy Jasiu i .........Lenka też już śmiga, młody zaczął chodzić przed roczkiem Pyniu, Destiny wypoczywajcie :)) My w góry (jeździmy do Wisły Malniki) wybieramy sie ok. czerwca. Pamiętam jak Jasiek miał troche ponad 2 latka jak zdobywaliśmy z nim okoliczne szczyty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa odezwij się jak tam przed kontrolą? Gdybyś potrzebowała jakiejś wskazówki co do dojazdu, to zgłaszam się na ochotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ślicznie dziękuję w imieniu swoim i mojego świeżo upieczonego półtoraroczniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Pyniu jak ty czytasz, to mam dorba wiadomsoc, mówili w pogodzie ze bedzie ładnie jeszcze przez najbliższe dni, i tak sobie wlasnie pomyślałam o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×