Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Natalka jedynie wydaje z siebie rozne natezenia leeeeee :) jeste przeciągłe leeeee - to oznacza żal i smutek LE - oznacza złość hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale sie rozpisalyscie.... a ja sie dzis obcielam...mam wlosy za uszka hehh poszlo z dlugosci chyba z 15 cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Tatianki i Kacperka!!! 👄👄❤️🌻❤️🌻 Noooo! Gratulacje dla Aluszki! Zazdrościmy truchtania! :-D I dla Michasia! :-D Jeszcze podróże wejdą mu w krew! Mamuniu! Foteczkę proszę, foteczkę! Lecę na twarz. Kiedy ja się w końcu wyśpię? Na pewno nie dziś, bo zamierzam zakuwać i jutro zdawać międzynarodowe stosunki polityczne :-) Taki fajny dzień dzisiaj byłby, gdyby nie mały szczegół w związku z sąsiadami. I zrobiło się dupiato... Pyniu, no to gratuluję! My oficjalnie 8 i pół roku razem, nieoficjalnie prawie 12, a znamy się od 1 klasy szkoły średniej, czyli ... ho ho! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kamcio rozgadał się parę dni temu i w repertuarze ma tatatatatititatata, klekleklekle kuekuekue blp blp blp pfrrrrt pfrrrrt i temu podobne. I nauczył się pluć. I straszną ma z tego frajdę. W niedzielę pluł zupką na tatusia i patrzył na dziadka, czy to widzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dla Kacperka caluski ❤️ 6m. to juz powazny mezczyzna:) Tatianke wczoraj sciskalam ❤️ cudo:) wczoraj moj synus zasypywal ciocie pytaniami dotyczacymi roznicy miedzy chlopcem a dziewczynka... chcial pomoc cioci przebierac malutka i intesywnie szukal wzrokiem sisiaczka;) hehe ciocia wczoraj mowi ale mam gloda:) heheh a alus sie pyta a gdzies masz gloda??heheh fryzurke mam na pazia tzn taka inna wersje bo bie az tak krotka...z tylu mam krotsze a z przodu dluzsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co tu za pustki? nikogo nie ma? :( dzis sukces - sprzatalam sobie a Natalk siedziala w leżaczku i bawila sie Misiem...skonczylam sprzatac a ona poszla spac! :) i teraz mama ma czas dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) u nas rozwój ruchowy na 1 miejscu, Kacpi obraca się na wszystkie strony, z brzuszka na plecki (ale to już dawno), z plecków na brzuszek (wow :D przy mnie zrobił ten numer dopiero kilka razy, ale przy tatusiu ktory ma zwyczaj zostawiac go samego i sobie pojsc na kompa robi to ciagle) i nawet na boczki jupii wczesniej go to wcale nie interesowało. Nawet łapie swoje stopki!!!! Najlepiej kjak są gołe to je tak przyciąga do siebie ze az mu zazdroszcze ze taki gibki i giętki jest, a jak są w skarpetkach lub rajstopach to sciaga je z zamiłowaniem z nóżek, a rajtki szarpie :) no i nasze dzisiejsze odkrycie, jak jest u tatusia na rekach to ciągle patrzy za mną ( jak wychodze to ma nawet podkowkę) a tatuś go pociesza, a jak siedzę i udaje ze na niego nie patrze to zaczyna mnie wolac :D przetesttowalalismy ten numer 3 razu za każdym razem ten sam skutek :D czyli rozumie ze wola mamę :D dzis zrobil tak: leee (ja nie patrze) ponownie leee (ja nadal nie patrze) a on lelelolo lel lolo :D :D :D :D moje maleństwo :) ❤️ jak na niego spojrzalam i pytam a kto mnie wola? a on w smiech i kasakda roznych dzwiekow jeeee jeee jeee eee aaa laaa leeeee :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destiny zazdroszcze, Kacperek w ogole nie zezwala na sprzatnie, on jest pepusiem mamusi i musi byc w centrum uwagi. Wczoraj nawet nie pozwolil mi zrobic sobie jedzenia i dostalam delikatnie mowiąc lekkiego wkurwu, bo bylam juz taka glodna a on ciagle ryczal, co go nie odlozylam, a na rekach tez ryczal wiec moj dol byl po 3jny. najlepsze jaja sa z karmieniem, nie chce jesc zupek, sinlacu tez nie chce jesc, najchetniej samo mleko, i to bron boze w ilosci wiekszej niz 120-130 ml, bo inaczej i tak uleje to 10 ml i tak. Jakim więc cuedm on ma mi przybnrac na wadze, nie dosc ze je to mleko 1, ktore jest cienkie jak woda, to jeszcze nie chce jesc nic innego :( lekarka w przych. sie zbytnio tym faktem nie przejela, w sumie moze ja tez nie powinnam? bo przeciez gdyby byl glodny to by plakal i domagal sie wikeszej ilosci jedz. a ja mu musze wmuszac tą zupkę :( z kolei lek. w sumie nasz byly ped. ma takie ciśnienie (chyba jest z rodzaju panikus doktorus) ze od razu sie trzesie ze ja go glodze (palant, glodze wlasne dziecko ? ). jestem zestresowana tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko po prostu rób tak jak ja codziennie chociaż po 2 łyżeczki zupki żeby posmakowała ale co tam najbardziej smakował jej żurek z ziemniakami Lena jak widzi że coś jemy albo Jasiek ma słodycze to robi tak yyyych yyyych yyyych i to jest u niej daj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki:) dziękuję za gratulacje dla najstarszej mamy:D Z Wojtkiem jesteśmy od prawie 10 lat parą, po ślubie w kwietniu będzie 4 lata a Kasia urodziła się jako prezent na 1 rocznicę ślubu, dokładnie 4 dni po rocznicy. Z wielkim brzuchem byłam jeszcze w restauracji na pysznym rocznicowym obiedzie:D marcheweczko:) staranka muszą się spełnić juz w tym trymestrze najdalej półroczu, bo jeśli nie to prawdopodobnie spasujemy. Ale nie chcemy spasować:) Dużo zdrowia dla Ciebie, z Twoich leków znam Scorbolamid i Eurespal. Co do Eurespalu ostatnio go miałam i po konsultacji z lekarzem odstawiłam, czułam taki rodzaj przytłumienia i jakby pobudzenia naraz. Lek. wyjaśnił, że to czasem tak jest, grupa pacjentów super go akceptuje a inni nie i wtedy trzeba odstawić. To nic strasznego rzecz jasna, sam lek nie jest jakiś szkodliwy czy nie daje nie wiadomo jakich odlotów. Nie wszystkim jednak służy, dzieci dotyczy sprawa tak samo, jedynie czasm trudno u nich jednoznacznie stwierdzić nietolerancję. Reaguje się gdy są bardzo ospałe lub rozdrażnione. Chciałam tylko przekazać cząstkę wiedzy medycznej nabytej niedawno. Mam nadzieję, że nie będziesz się tym przejmować:) Dla słodkich półroczniaczków❤️❤️ dla Tatianki i Kacperka🌻🌻 mysico:) fajnie, że dobrze Wam poszło w podróży:) Nula:) dzięki za gratulacje, całuski dla Kamyczka:) Co do poprzednich wypowiedzi, nie wierzę Ci nic a nic, że jesteś mało wydajną mamą i umiesz tylko karmić piersią. Z tego co tu odczuwam na podstawie Twoich wypowiedzi, masz tyle radości do oddania i wkładasz mnóstwo energii w bycie ze swoim małym. Relacjonujesz z miłościa i pasją Kamyczkowe nowości. A jeśli popełniasz błedy, jasne, napewno je popełniasz, jak ka zda z nas. Jednak błędy popełnione z miłości będą napewno wybaczone:) olkaa, jejku, taka wysoka temperatura u Krzysia. Wiem, że się wtedy można nieźle najeść stracha. Rzeczywiście Ibufen czy Ibuprofen jest lepszy od Paracetamolu. U nas też to się potwierdza. Musi być coraz lepiej. Dużo zdrowia dla Krzysia❤️ Mamuniu:) nowe włoski:) super, prosimy o fotki:) Pyniu:) gratulacje dla Ali❤️ Przykro mi, że wygrałam ten konkurs:( Spotkanie z Wami mi go osłodzi i piwko też;) Lecę po Kaśkę do przedszkola. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro - pewnie ze sie tym nie przejmę, a to dlatego ze ja syropów nie cierpię, nie umiem tego połknąć, od razu mnie ciągnie na wymioty, i ja go ani nie wykupiłam 9poiwdz. pani w aptece ze wzeme od syna bo jeszcze nam zostalo :P ) ani nie zamierzam brac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam to co nakilalyscie przez te dwa dni :) Dziekuje ze zyczenia dla Tatianki i sama mocno i goraca sciskalam naszego Kaceprka :) 🌼🌼❤️ Marcheweczko - faktycznie zapchane przychodnie dziaja leczniczo hiihihi :) Zycze ci szybkiego powrotu do zdrowka . Moja Tatianka tez mamusina ale chyba juz \"zrozumiala \" ze mama czasem cos musi zrobic i wtedy moze sobie spokojnie polezec np w lozeczku .Co bardzo lubi bo wtedy nogi przesuwa po szczebelkach :) No i wdzie ze Kacperek bardziej rezolutny hihiih :) moja Tatianka jeszcze tak szybko sie nie obraca .No ale mam nadzieje ze kolejna wizyta i ten czas do niej nadrobia te zalegosci i napiecie zniknie calkowicie . Jesli chodzi o wiek to ja chyba podobnie jak Mamunia i Marchewka mozemy zaczac konkurs od drugiej strony hiihih :) Bo Tatianke urodzilam w 2 roku po slubie po 6 latach bycia ze soba w wieku ....24 lat :) Myscio - bedzie dobrze :) U mnie z autem jest tak ze mam prawko a autko stoii na parkingu ..... w pracy meza a ja trzaskam sie autobusami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na szybko sie pochwalic ze zjadl wlasnie pol slioczka jarzynowej z krolikiem!!!!!! nie pytajcie jak to zrobilam ;) albo wam powiem :P najpierw musialam mu delikatnie pomagac otwierac paszczeke lyzeczke spiewajac przy tym jaka smaczna zupke je nasz Kacperczek :P potem lecial caly repertuar w tym stylu ;) oraz amciu amciu ojojojoj :P on sie smial a ja wtedy podstepnie lyzeczke do buzi ladowalam :P przy koncu sie zorientowal ze trzeba ta buzie otwierac samemu to mama wtedy nie pomaga lyzeczka i ostatnie 5 lyzeczek zjadl juz normalnie. Czyzby zapomnial jak sie je? lecimy jeszcze wytrabic 90ml mleczka i idziemy na spacerr. :) papa do zob. pozniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Kacperka :) widze oczyma wyobrazni jak Marchewko spiewasz amciu amciu :) My tez po spacerku - dzidzia spi w wozeczku - no to ja kawusie pije i czekam na mezusia z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem wreszcie, nie miałam netu kilka dni, lece czytać Wszystkiego najlepszego dla Tatianki i Kacperka 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - jeszcze mocne gestykulowanie głową do tego dodaj :P my też po spacerku, nie pozwoliłam mu na nim spać, więc teraz próbuje go uśpić a sama w tym czasie mam plan zrobienia obiadu. Zobaczymy na ile sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanko - gdzie byłaś jak cie nie było? ryk wściekłości mnie dobiega..... tak, jestem już prawie pewna że Agol została połknięta przez KPA, przecież by się tak długo sama z siebie nie odzywała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super te nasze pocieszki :) Moja Aluszka też miała taki okres , że nie chciała jeść zupek i sinlaku. Gastrolog powiedziała mi , że nic na siłę, widocznie jest jeszcze nie gotowa. Odstawić na tydzień, dwa tygodnie żeby zapomniała że nie chce. I faktycznie potem zaskoczyła :D mamuniu - zdjęcie w nowej fryzurze obowiązkowo. Dziś już po konferencji i zebraniu ufff jeszcze odfajkuje jutrzejszy dzień i 2 tygodnie ferii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do karmienia....u nas bez śpiewania też sie nie obejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i racja, chyba nie umrze z glodu jak bedzie na samym tym mleku przez jakis czas.... oboje odpoczniemy psychicznie ;) Pyniu a ty jak karmisz Alę tym mlekiem (no wiesz ktorym...niskolaktozowym chyba? ) to kazali ci to czyms zageszczac jak Aluszek ci już osiągnął poważny wiek 6 miesięcy :P czy dawalas samo? ide kąpac pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was i nie ma, to oberzalam zdjecia Pyniowej Ali , śliczna dziewczynka ale jaka ona już jest duża!!! jeszcze nie dawno tak sie slodziutko wtulala w tatusia, szyjke mu obejmowala, a teraz juz ja przystało na dużą dziewczynkę szaleje z kręglami, i widac ze wszędzie jej pełno :) wnętrza macie faktycznie Pyniu piękne, w łazience super kafle :D no i ten stół mmm a a ta komoda :D :D :D łał łał i jeszcze raz łał. :) Dla Kacperka nie ma już żadnych barier, pełza jak mała pchła, w pół sekundy obraca się w każdą stronę i podpełza sobie, to jest wielka radość, ale też wielki wysiłek, bo oczy trzeba miec dookoła głowy, i przewidziec każdy jego ruch zeby sobie krzywdy nie zrobil tak jak wczoraj jak obracal sie z brzuszka na plecki i glowka rabnał z impetem o podłoge, chyba myslal ze bedzie bardziej miękko :( no i to koniec mojej wolnosci bo musze isc dorzucic do pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wymęczona dziś - mąz cały tydzień w delegacji:) Tak marchewko ide na wychowawczy ale możliwe że dopiero od marca, no chyba że pani Marysia znajdzie wcześniej jakąś pracę to od razu. Wyszła głupia sytuacjia bo się okazało że p. Marysia w grudniu miała ofertę pracy - za lepsze pieniądze, płacone składki - ws klepie odzieżowym ale zrezygnowała ze względu na Miśka - bo ona jest naprawde jak babcia:) Dlatego mimo że dziś miałam powiedzieć w robocie to wsztrymałam się z tym wnioskiem wych. Ogólnie mam nadziej że uda jej się znaleźć prace bo mam wielkie wyrzuty sumienia, coż zobaczymy jak to się ułoży. Na razie pod wielkim znkaiem zapytania stoi moje prawo jazdy, bo może nie będe miała z kim zostawić Mchałka. Eh troche to zagmatwane ale mam nadziej że mniej więcej wiecie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×