Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

ufff nogi nas bolą całę 4 godz. poza domem najpierw poszliśmy na Truchana do hematologa z Lenką do kontroli i pan doktor powiedział, że już nie chce nas widzieć bo Lena to okaz zdrowia :)) a Lenusi doktorek tak się spodobał, że aż na głos śmiała się do niego :)) potem poszłam do lekarza do szpitala na pobranie wymazu i znowu na Truchana do mikrobiologii zanieść wymaz, wynik będzie w sobotę .... (dobrze, że psiapsiółka pracuje na Truchana) ale lekarz powiedział, że po konsultacji i tak pójde pod nóż i tak ........... boooshe a było by tak pięknie gdyby nie ta rana, ona mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Już jesteśmy :) Było fajniutko. Aluszek dzielny zuszek :) Wrzuciłam fotki. Lenka, Kasia, Alek - miodzio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu super fotki, mam nadzieję, że dobrze się bawiliście :)) też chcę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - dobre nowiny :) Judytko - moja Ala na rehabilitacji też niezmiennie dostaje histerii, czasem nawet wymiotuje z nerwów...ponoć tak ma 90 % dzieciaków :( Andziu - no to znowu trzymam kciuki...tym razem już ostatecznie 🌼 Agol - O MNIE ZAPOMNIALAS GAPO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - dopisała nam pogoda....tzn kiedyś bym marudziła , że nie ma śniegu i mróz nie maluje pejzaży :) :) Tak więc , że tak powiem...bawiliśmy się na miarę możliwości :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu, no chyba się zastrzelę :( :( :( Jak Ci to mogę wynagrodzić???? Póki co, obejrzę fotki :) A co do rehabilitacji, to kiedyś chyba Wam pisałam, co mój chłopina wyprawiał,był jeden wielki histeryczny ryk, przez całe półgodziny nie było nawet minuty ciszy, a po takim \"seansie\" Mały był cały czerwony,spocony, usmarkany. Jak sobie to przypomnę, to się zastanawiam jak myśmy to wytrzymali wszyscy, i ja i on i rehabilitantka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu zdj. jak zawsze piękne, ty śliczna, włoski chyba ci odrosły? nie wiem czy dobrze widzę; no i gdzie żeś wlazła na tego chłopa :P super, super, tylko czemu tak mało? :( (nie martw sie mi zawsze mało ;) lubię wasze fotki :) ). Mam nadzieję, że Destiny też przywiezie fociaki. Dużo, dużo dużo :P zupełnie jak w tym kawale: Przychodzi baba do apteki: - Poprosze jakies lekarstwo na zachłannosc.. tylko duzo, duzo, DUZO!!!! :D to pewnie byłam ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! jestem! jestem! dziecie śpi a mąż w pracy, dziś ma nockę a jutro popołudniówkę więc będziemy się widzieli .........jak wstanie do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma jutro ostatnia popoludniowke... a w sobote robie za nianie:classic_cool: ale ile sobie wysciskam Tatianke to moje;) pyniu- foteczki suuupppeerrr🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - dzięki :D❤️ 🌼 marchewo - śliczna powiadasz :D.......już dawno nikt tak do mnie nie mówił :D ❤️ ❤️ ❤️ ....ja jestem usprawiedliwiona w nieobecności ....Ali wyrzyna się ząb....ma stan podgorączkowy i płakusia biedulka a my z nią chodzimy na rzęsach....a swoja droga kochana córunia , że wyczekała aż do powrotu do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy tylko normalnie postów nie widać grrrr ta moja okropna ziarnina mnie boli doktorek ponaruszal to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kupiłam dziś Ali krzesełko takie zwykłe z ikea Anilop czy jakoś tak.....za 60 dyszek :D w Wiśle na jadalni siedziała z nami przy stole i bardzo sie jej spodobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi dziewczynki w konkursie gerbera wygraliśmy: spodnie, czapke i bandanke :)) święto lasu :)) szkoda że nie samochód....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam właśnie inne krzesełka......Krzesełko Prima Pappa Diner ..... Jeżeli maluszek zdrzemnie się podczas jedzenia, jedną ręką możemy zmienić położenie siedziska......ubawiła mnie ta funkcja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem :) czasu brak, Aga rozrabia Spectro - ale słodki teletubiś, buźki dla Kasi 🌻 Andziu - słodka Lenka 🌻. Oby to nie był gronkowiec, Pamiętam o Tobie, mam nadzieje że się spotkamy, Dziewczyny kiedy to spotkanie w Silezji robimy? co powiecie na luty? ;) Pyniu - Ala śliczna jak zawsze, czapka z uszami jej pasuje. Nie wiem czemu nie dostałaś zaproszenia na naszą-klasę ja mam Cię w wysłanych Mamuniu - Alek jest super, teksty rewelacja 🌻 Dziewczyny co z Majką?? dawno jej nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....drugą ręka ....w tym samym czasie ...możemy sie pewnikiem podrapać w tyłek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu hihihihi :D to tak jak w moim wozku - jedna reka go zlozysz :D :D :D a druga mozesz w tym czasie odpinac kola, ktore waza pol tony :D byl taki konkurs w gerberze, za etykiety wygrwyw. wlasnie to co dziewczyny wygraly, oraz....auto którego pewnie nie ma :P :P dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!! P>S: tubiś cudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ja wtedy kiedy wy oczywsicie z tą silesią :D moze byc i luty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×