Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

tak mnie teraz korci...że może chociaż na dwa dni ....w te góry...ale pewnie trudno by było teraz coś zarezerwować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączek ma drzemkę...piję pyszna kawkę....sama....bo Sebek w weekend w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam:) dzis ciut lepiej sie czuje...szkoda tylko ze alus obudzil sie o 24.00 i do 3.00 w nocy nie spal.... mialam dosc...glowa mi pekala... udalo mi sie uciec heh z sypialni o 3.30 do alka pokoju i dopiero zasnelam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu warto sprobowac :) zmieniesz otocznie itd. naprawde sprobuj!! kacpi siedzi na kolankach i macha i krzyczy, pozdrawia was :) a ogolnie to juz wrocilam bo okazalo sie ze mmaz mudi issc do pracy, ale zalcizylam jeden przedmiot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu ale dlaczego taka straszna noc, co sie stalo???? oj biedna, ty powinnas z pynia wyskoczyc w te gory na 2 dni, odpoczac od domu, meza, dziecka ❤️ja ci mowie, sprzedaj Alusia babci, idz gdzies gdzie nie ma dzieci, i dychnij sobie bo cie to zmeczenie materialu wezmie na dobre i co wtedy, kto bedzie z nami pisal, i wrzuci zdj. wloskow o ktore tak ladnie proszę :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mnie zdizelic w leb ;) juz doczytalam dlaczego, sorki, ale Kacpi mi tu skacze po kolanach jak myszo skoczek, i nic nie widze. a jak mruczy, polewka na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po pierwszym obiadku i szykujemy sie na spacerek . mamuniu - dobrze że już ciut lepiej...od ciut sie zaczyna :D marchewo - gratuluję zaliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czemu obudzil sie w nocy taki wyspany😭 wedrowal przez te 3 godziny z lozeczka do naszego lozka i co zasypialam to on wpychal mi sie pod koldre:( buuu Bylismy wczoraj z alkiem w kinie w cinema w Sosnowcu:) na bajce o pszczolach:) wysiedzial caly seans....jadl popcorn i:classic_cool: o tak zaszyc sie gdzies na 2 dni w ciszy i spokoju:) marzenie.... co do fotki to fraszka pstryknela mi kilka ale na zadnej sie sobie nie podobam jak zwykle zreszta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spacerku spotkaliśmy znajomych i fajnie minęła godzinka :D no siedzą mi te góry w głowie....ciekawe czy tam też tak cieplutka...ta pogoda mnie kusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Was... ...a ja pierwszy dzień nie w pracy...i od razu jakaś szczęśliwsza...nic mnie nie goni...nie muszę walczyć z czasem...wszystko idzie w naturalnym tempie...mam czas i chęć posłuchać ulubionych płyt...mam chęć potańczyć z Alą...mam chęć śpiewać...MAM CHęć....to naprawdę dużo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO oooo widze ze mnie tu ktos wkreca hehehe na dzionek z dwojeczka maluszkow hehheehe :) Obawiam sie ze szybko wyczerpalabym sie podobnie jak te kroliczki z rekalmy baterii :) hiihhihihi . 2,5 latek to juz nie zarty a jest troche nieznosny i tak zle i tak niedobrze . To fakt ze moze jakbym zostala z nim sama musialby sie dostosowac do cioci ...gorzej jakby mto ja musiala tanczyc jak maly zagra . Jesli chodzi o fryzurke Mamuni to slicznie wyglada ale taki juz z niej krytyczny ludzik ze zanic w swiecie nieraz jej dogodzisz ufff .Malo co mi bateria nie padla w aparacie hehhehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj marniutko dzisiaj .... Pączek śpi....a ja się zastanawiam jak to możliwe żeby w domu był taki bajzel...kto go zrobił ?????? ...i kiedy to się stało ?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłam gary ... ALE JAZDA JADE W PN W GORY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - zazdroszczę!!!! jedź i wypocznij, naladuj akumulatorki!! jedziecie we 3kę prawda? to ja poproszę o przywiezienie ładnych foteczek :) jak ci się nudzi, to wpadnij do mnie bo u mnie też sterta brudnych naczyń leży, a jedne to nawet już z 4 dni chyba :classic_cool: odkąd mąż je dał \"do namoczenia\" to się moczą, a ja czekam cierpliwie kiedy się wymoczą jego zdaniem i zdecyduje się je wyjąć, moze jutro rano, kiedy to nawiedzi nas teściowa?? :classic_cool: ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ...że jedziemy w trójeczkę. Zarezerwowaliśmy apartament w Willi Stok w Wiśle, na 3 dni. Może byłyście ?? Bo nie mam pojęcia jaki tam standart. Pamiętam że budynek fajny...rzuca się w oczy. Pogoda ma być ładna. Trzymam kciuki za Aluszka , żeby się dobrze zaaklimatyzowała... ZEBY ZDROWA BYłA.... ZEBY ZDROWA BYłA.... ZEBY ZDROWA BYłA..... reszta nie ważna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączam pranie...dorzucasz się :) ... tak boje się trochę tego wyjazdu....bo ja jednak tchórz jestem....pociesza mnie jedynie myśl , że Destiny z młodsza kruszynka pojechała i nie marudziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - tak, ale wiesz...ona jedzie do siebie, więc nie ma sie czego bac itd. a ty jednak do obcego miesjca, hotelu itd.wiec moim zdaniem to noramlne :) a w czym pierzesz?? bo jak w vizir sensitive to chetnie i nawet proszek przyniosę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym dzis zarwala noc, gdyby nie to ze dzis juz zarwalam i jestem juz ledwo przytomna, mam plan wstac o 6.00 i nadrobic to co mialam wykuc teraz, teraz i tak mysle o jednym: o łóżku ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×