Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

bioderka OK! :) wprawdzie nie ma jeszcze jądra kostnego..ale jeszcze do pol roku wieku Natalki moze sie pojawic - wiec mam nadzieje, ze sie pojawi.. ja urodzilam Natalkę w wieku 28 lat. Mysico - trzebabylo powiedziec - zawiozlabym Cie!! ale z panią Marysią to się juz nie zmiescimy i z dwoma fotelikami :( Z tym przewrażliwieniem - chodzilo mi o to, ze z wiekiem jestesmy swiadome zagrozen, potencjalnych chorob itp i wydaje mi sie, ze \"starsze\" mamy bardziej zwracaja uwage? nie wiem - nie upieram się.. pewnie to bardzo indywidualne i od wielu spraw zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysica - powodzenia jutro 🌼 ...czyli jednak wygrywam konkurs :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj zapomnialam napisac - oczywiscie Mysico trzymamy kciuki! dzieki Pyniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierdółka śpi:) Destiny dzięki:) ale to nie tak daleko więc myśle że będzie dobrze. Ale w lutym jade do Zabrza do gastrologa:D:D:D:Dhmmm Fajnie że bioderka ok. Mam nadzieje że uda nam się jutro spotkać, pomyliło mi się ide na 10 więc pewnie wróce wcześniej. Dobra ide powiesić pranie, potem coś skonsumować a potem się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chętnie w lutym pomogę - moge zawiezc Cie na pediatrie - pojade sobie do mamy i potem Cie odbiore. Pynia wygrała konkurs? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam stertę dokumentów i idę spać. nie lubię środy...zawsze mam wtedy największy kryzys :( nooo nikt się do słusznego wieku nie przyznaje :D ....wiec za konkurs należy mi sie dobra kawka ;D....gdzieś ...kiedyś .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - we dwie jak bedziecie to nie bedzie zle, poradzicie sobie koncertowo :) destiny :D super ze bioderka OK!!!! no i co tam jeszcze...... aaa Fraszko - :D nie zaprzecze ze kazdy jest inny :P no i to tyle chyba. a ja mam zap. oskrzeli :( tak sie pieknie załatwiłam. choc jak dzis czekalam na swoja kolej u lek. GODZINE I 25 MINUT to wierzcie lub nie, ale ozdrowiałam, 2 razy sie zbieralam do wyjscia, powstrzymywala mnie tylko mysl,ze nie wiadomo kiedy maz bedzie mial nast. wolne a do tego czasu juz sie pewnie porzadnie rozloze. ide do lozia, bo maz grzeje kolderke :P :D papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) marchewko kochana:) dbaj o siebie i lecz się. Dobrze, że Twój maluszek już lepiej się ma. Ja ostatnio przechodziłam zapalenie oskrzeli i trwało to i trwało, tyle, że przeziębiłam ze dwa przeziębienia i przez 5 dni miałam gorączkę zanim zaczęłam jeśc antybiotyk. Jakie leki dostałaś? mysica:) ja trzymam mocno kciuki za Wasze podrózowanie jutro. Znam ból, bo też niewiele jeździłam komunikacją miejską. Wszystko obsługiwałam na nogach albo Wojtek woził mi 4 litery i Żuka:) Zdjęcie rodzinki super, Michaś śliczny, a Radek przystojniak:) Andzia:) podziwiam Cię od zawsze dziewczyno:) Jesteś taka dzielna, zorganizowana i nie dobierasz sobie do głowy, że tak powiem. Tak trzymaj:) Destiny:) cieszę się, że badania bioderek pomyślne:) Pyniu:) już pisałam, że piękne zdjęcia Aluszki nam pokazujesz. Mała super🌻 wnętrza z klasą, bravo:) Gratuluję 11 miesięcy Ali:) Przykro mi ale Cię pokonałam w konkursie na najdojrzalszą mamusię:D A ja miałam 36 latek jak urodziłam moje słońce. I co Wy na to?:D Stawiacie mi duuuuże piwsko dziewczynki w tej Silesii:D Kto da więcej?:D Do popisania jutro, jejku, dziś był dzień w biegu, bylismy w Krakowie. Mąż odbywał rozmowy handlowe a ja z koleżanką z z mojej byłej firmy raczyłyśmy się czerwonym winkiem. Potem odwiedziłam przyjaciół i było super:) Wróciliśmy wieczorem późnym! ale nasz Żuk jeszcze czekał. Te chwile są wspaniałe, przytulić taką małą rozgadaną maskotkę:) cierpliwie czekającą na mamę i tatę:) Ale Wy to wszystkie dobrze znacie:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 30 jak Rumianka urodziłam, więc nie wygram :-) Ale za to mogę wygrać w następnym konkursie: Ile lat po ślubie pojawiło się bobo? Gdyby Kamuś poczekał jeszcze 4 dni, to byłby prezentem na 8 rocznicę. Cholernie długo czekałam na niego. Ale w końcu jest! Padam na twarz, jak znajdę chwilę jutro, to popiszę. Spectra! Masz piwko, jakie tylko chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boooshe ale wózek :P ja tam wole swój :)) a tak wogóle witam wszystkie! tak czułam że Spectra przebije nas wszystkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj przeżylam chwile grozy, jak na termometrze było 40,3 i przez godzinę ani trochę w dół. Nie wiedziałam co robić. :( na szczęście po godzinie temperatura spadła, ale w nocy miałam powtórkę, więc spanie z głowy. Dobrze, ze miałam ibufen, bo apap pewnie nic by nie dał. Dobra, spadam, bo mam zarząd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro troche tego mam, rolicyn, thiocodin, scorbolamid, eurepsal, difhergam, i jeszcze jeden na moj zoladek, ale nie pamietam nazwy. Tyle tego jest ze mozna by pomyslec ze ostro zalatwiona jestem, gdy tymczasem tak naprawde bola mnie tylko plecy, kaszel sie nie chce ujawnic, ale pewnie thiocodin wydobedzie go ze mnie. wozek bardzo pomyslowy, maz by mnie w nim mogl wiesc z Kacperkiem na spacery jak juz bede bardzo zmeczona :P to ten konkusr moze wygralabym jesli by sie najmniejszy staz liczyl, bo najpierw pojawil sie w brzuszku Kacpi, i dopiero wzielismy slub (ale tylko cywilny :) ). spectro - dobra, masz u nas to piwo :P skoro już jesteśmy przy temacie, to cie spytam:jak staranka nad kolejną pocieszką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam dam tam dam ta da da da da da da da da tamm........ jakiś ptaszek na spacerze dziś zaśpiewał mi że pewna Tatianka kończy dzisiaj 184 dni !!!!! :) sto lat sto lat sto lat stola niech żyje nam :) 6 miesięcy to nie byle co, oby dalej też tak dobrze szło :) sto lat sto lat, niech żyje naaaaaaaaaaaaaaaam :) od Atki i Kacpusia z życzeniami zdrówka i radości🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - ja Aluszkę urodziłam 3 lata po ślubie...ale za po 16 latach bycia razem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Tatianki, no i oczywiście dla ................................ Kacpusia ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie teraz zajarzyłam dlaczego marchewa przypomniała Nam o Tatiance ;) ....to 🌼 dla Kacperka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłącze się do życzeń dla Tatianki i Kacperka :) Nie było tak źle - Misiek zafascynowany a potem spowrtotem w tramwaju spał:) My dziś zaliczyłyśmy z Destiny pogaduchy. Natalka słodka - już zapomniałam jakie małe są dzieci. Marchewko, Olkaa kurujcie si ę kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO TYSIĘCY buziaków dla Tatianki i Kacperka!!! Gratulacje dla Spectry :) Mysico - Natalka wciąż śpi :) a jak tam Michaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spieszę do was donieść , że mój Pączek zebrał się właśnie kilka razy i przetruchtał na czworakach :D :D :D a do tego rozpoczął próby gaworzenia....i poszło na tapetę ....ta ta ...ta ta .....oraz bliżej nie określone słowotoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi Lenka tez dadadada co mąż interpretuje tatata i tak wajnie robi brrrr :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twoja jest dźwięczna...Aluszka daje czadu z prrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×