Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

kurcze ja juz moja spodnice to schowalam do szafy i mysle wiosna znowu wystawie ;) probuje sprzedac smoczki tommee tippee nieuzywane, kupilam Kacpiemu w desperacji, ale on nic nie chcial to w koncu dalam se siana, i tez nikt nie chce kupic mimo ze 8 zeta opuscilam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Ty masz za kaloryfer, że schodzi z niego powietrze? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula ❤️ to jest moja ost. deska ratunku, bo przetest. juz i Linomag (ze 4 razy), Sudoc. (ze 4 razy) i tormentil (raz) i to wszystko tylko przy obecnym odparzeniu. Nula - a smarujesz tym kremem przy kazdym przewinieciu, tak? jeszce mam pytanko: czy do samych posladeczkow używacie tego samego balsamu co do reszty ciala, czy nie kremujecie ich? P:S: nasz znajomy stara się o bejbika :D ciesze sie!!!! moze bedziemy z kim mieli jezdzic na wypady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko, smaruję przy każdym przewinięciu. Po kąpieli używam oliwki na całe ciało i krem na pupę i na ewentualne wysypki. Buźkę jak miał obszczypaną tez smarowałam - świetnie zeszło. Jest rewelacyjny, poleciła mi go położna w szpitalu i od samego początku mamy tylko ten. Pampersy i na początku paczkę Huggiesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na raty piszę, bo albo Kamik woła o cyca, albo Tomek potrzebuje pomocy przy pakowaniu :-D Marchewo, dawaj mi na mejla zdjęcia i opisz jak najdokładniej spódniczkę. Wysmażę coś po psychologicznemu i może się uda. Parę trików i nikt nie pozostanie obojętny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Agolku, słodkich snów! Marchewko, na buźkę on wogóle jest świetny, bo fajnie sie rozsmarowuje, a długo czuć, że jest. Jest tłusty, ale nie oślizgły, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi - w składzie ma różne woski i one tak pięknie chronią i nawilżają skórę. Poza tym nie ma lepszego balsamu na spierzchnięte usta, żadna pomadka nie działa tak dobrze. A robi go jakaś nieznana firma z Gliwic. I tylko w aptece kupowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszce pol kubka herbatki wiec napisze wam jeszcze że: Kacperek był z nami u pani gieni , i pani sie pozachwycała :) fajnie tak, w końcu kurcze troche w tym jej zaslugi (jakis 1% :P ) Kacperek wie już co to jest kubek i do czego służy i chwycił mi ostatnio jak piłąm, więc też mu dałam spróbować, jaki był zdziwiony ze coś leci :P :) napił się , oczywiscie wiecej kapnęło na bluzę :P skrzywil sie, ale chcial jeszcze :P tak zapoznał się z herbatką owocową :) Spróbował już też żółteczka, średnio mu smakuje, i z mojego talerza ziemniaczka i mięska (niezbyt), bardzo go ciągnie jak jem słodycze, od razu ciągnie w moją str. ;) nagraliśmy dla was filmik jak rozmawia z Kubusiem, ale nie umiem jeszcze wrzucić :P była u nas teściowa, wkurwila mnie na maxa, bo przyjechala pod wplywem :O :O :O i wielkie sceny miłosne urządzać chciała, czym nastraszyła Kacperka tak, że mało mu serce z piersi nie wyskoczyło i biedny bardzo płakał :( tym samym ma zakaz wjazdu do nas na forever (historia w całości nie nadaje się do opisu 😭 ). chyba już się nie boimy, chyba ze ktoś nad nami skacze i rzuca zabawkami krzycząc przy tym i piszczac i ma ponad 50 lat.....bo na panią dr też się nawet nie skrzywił, tylko patrzył....i nie rozumiał co to za pani ;) herbatka mi się skończyła :) do jutra kochane babeczki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula ale pupcie (pośladki) smarujesz właśnie tym kremem F18? jutro go kupie w takim razie, po ilu dniach mam liczyc na poprawe? Jak ci sie podobaly Hugisy? mmnie sie one wydawaly takie sztywne....spodniczke zaraz wysle :D i moze jeszcze te smoki, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłaj marchewko. Pupę calutką tym kremem smaruję. Ha! Jak Kamiś miał kolki, to smarowanie naokoło dupeczki pomagało mu uwalniać bączki, bo rozluźniało zwieracz. Wszechstronne zastosowanie. Powinno zadziałać najpóźniej po paru dniach, ale myślę, że juz po paru aplikacjach zobaczysz rożnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - poszło :) to od jutra nowa próba :) jak nie minie do poniedz. to idziemy do lek. 😭 nie lubie chodzic z takimi bzdetami, ale to juz tak wyglada, az krosty sie zrobily :O jak juz moj Luzak widzi i jest zaniepokojony to już na pewno są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam.... kurcze a ja chodze spac z kurami....buu i ominela mnie dyskusja.... andziu- Jasio wyglada super:) Lenke przebrac z malego pajaczka i bedzie komplet:) moje dziecko wrocilo do normy ....UPOMINA SIE O CZEKOLADE:) nawet nie wiecie jak mnie to cieszy:classic_cool: jakbyscie sie opily oleju rycynowego i popily mlekiem przed porodem to juz nie musialybyscie miec lewatywy:) co prawda zrobili mi ale wyleciala sama woda:) olkaa- dobrze ze zobaczylam ten link z paczkiem:) chyba jednak daruje sobie tradycje...nie jem caly rok to i dzis sie obejde:) za bardzo sie ciesze z utraconych kg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego pączka życzę wszystkim!!! Marchewko Jasiek używał tylko pampersów ale Lena ich nie toleruje i tylko Haggisy Classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś był sajgon w przedszkolu panie też ładnie poprzebierane, kolorow i wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak czytam o pampersach i papakach i powiem wam szczerze ze te tematy staja sie dla mnie coraz bardziej odlegle....hmm gdyby nie Tatianka w rodzinie pewnie zupelnie poszly by w niepamiec.... czuje ze mnie dzis nosi...musze gdzies wybyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×