Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

marchewo - trzymamy kciuki!! mnie tez zostal jeden egzamin :( babeczka odsylala jak ktos wydukal odp na dst. jest nas kilka osob ( same 4, 5 byly nie chciala stwaiac gorszych) szkoda tylko ze to naprawde glupi przedmiot i bardzo duzo nauki:( olkaa- mam nadzieje ze zalatwisz z tym netem ? jak minela wizyta na sali sadowej? lecz sie skutecznie bo brakuje nam tu ciebie:) a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee, no co wy, gdzie się podziałyście? Tylko jeden wpis od rana....chyba że miałyście takie same problemy z połączeniem sie z kafe co ja ;) to jesteście usprawiedliwione ;) co porabiacie, jak wam mija sobota? Ja wróciłam z uczelni, zjadłam obiadek, poleniuchowałam i czas by się wziąć znowu za naukę :O jestem bardzo leniwa, bo tak mi się strasznie nie chce :O czapki z głów przed wszystkimi studentkami, na dodatek w ciąży lub z dziećmi :classic_cool: dobra nie ma co ściemniać, idę do łóżeczka z moimi notatkami ;) muszę im poświęcić trochę uwagi bo inaczej obleję tą sesję :O :O :O miłego popołudnia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też miałam problem z wejściem na forum. Dzisiaj siedzę sobie sama w domciu. Chwila wytchnienia, chociaż.... Mąż w pracy na popołudniu, Jasiek u dziadków a ja próbuję dalej pisać moją pracę no i jutro ostatni egzamin!!! z prawa pracy!!! trzymajcie za mnie kciuki... Być może jutro odwiedzimy rodzinkę w Łodzi więc pojawię się poniedziałek/wtorek. Pozdrowionka dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka - jest mi milo ze mi odpisalas :) powiem tak po magne przeszly mi tylko skurcze .Co do tych twardnien to ja mam je ale rzadko natomiast na bole podbrzusza biore zastrzyki {kaprogest) sa one na rozluznienie skurczy macicy , ktore mogly na poczatku spowodowac poronienie a teraz przyczynic sie do przedwczesnego porodu. Wlasnie dzis mialam przed ostatni i musze przyznac ze pomogly , decydowanie lepiej sie czuje :) biore rowniez duphaston . Dlatego nie bede cie wprowadzac w blad co do lekow na twardnienia . Zycze szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 ale jak tu sie nie przeziebic jak rano swieci sloneczko a potem ulewa :( Widze ze nie tylko ja meczylam sie dzis na egzaminie :) zaliczylam i juz indeks zlozony :) mlodaMamunia0 historia o skaczacym 2 zeta jest przezabawna :) moze Aleczkowi nie przypadl do gustu dylizans hihihi ma racje ten srodek lokomocjii nie byl za wygodny hihi :) Ja tez bylam na zakupkach wczoraj z mezem ale szybciutko nam poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesteście wreszcie :) :) :) Fraszka - też brałam dufaston i Kaprogest (do 18tc, potem trochę spokoju z samym dufastonem, też sie lepiej czułam po tym Kapro. :) no a teraz Feno. Własnie zaliczyłam kolejny skurcz w łydce, raaaany jaki ból :( myślałam że mi nogę połamie, przyplątało mi się dziś do lewej i taka tkliwa biedaczka jest ze co nia nie rusze to cos czuje jak zaczyna lapać :P P.S: studiowanie jest trudniejsze niż myślałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) straszne pustki:( marchewo- masz racje z tym studiowaniem ja juz mam dosc 5 lat to kawal czasu:( ciekawe dlaczego dzis nie mozna bylo sie tu dostac? dzis mam kiepski nastroj gdyz czekam ze tak powiem na okres mam nadzieje ze dostane heh Bylismy dzis u tesciow alus dostal taki duzy motor napedzany akumulatorem:) dziadziusiowi sie tak spodobal ze sprawil wnusiowi prezent:) bardzo mu sie podoba ten motor tylko musi nauczyc sie nim kierowac heeh bo dzis pomagali mu na zmiane dziadzio i tata:) potem szalal z kotkiem ktorego uwielbia!!chcial go nawet pocalowac w nos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och te niedziele zawsze tu pusto, smutno:( alka w nocy meczyly jakies zle sny jeczal, plakal a tu sie juz czlowiek odzwyczail od czestego wstawania:( co to dzis w nocy bylo pelnia?? czy zacmienie? nie moglam spac :( Przed chwilka wstawilam obiadek:) mam dzis ambinte plany kluski slaskie , pieczen w sosie i jakas salatka a moze brokul??marchewka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewa - jakie dzialanie ma ten Feno ? jest ono na te twardnienia tak? ja mam 19 tc i lekarz mi powiedzial ze ten duphaston to bierze sie tylko do 22 tc wiec sadze ze skoncze to opakowanie i koniec. Ja dzis w noy tez dostalam skurczy tyle ze ja mam je nizej tak przy kostkach i szybciutko po dodatkowa tabletke Magne. Mamuniu -jestem zachwycona tym malym rajdowcem :) ❤️ ta postawa doswiadczonego kierowcy hihi . Oj bedzie podrywacz :) Ja tez wzielam sie za obiadek rosol i ..... kluski slaskie :) i wcale Cie nie podczytalam :) Ja tez mialm problemy ze snem , wogole ta noc nie nalezala do najprzyjemniejszych , od jakiegos czasu mecze sie w nocy a to pozycji nie moge znalezc a to ciezko mi na zoladku itp . Mamuniu ty to przeszlas :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziś było całkowite zaćmienie księżyca!!! Ja też spać nie mogłam. Fraszka ja kończę 24 tc i nadal biorę duphaston, wiem że nie raz do końca się go bierze. ALE DZIEWCZYNY MUSZę SIę POCHWALIć!!!!!!!!!!! Dostałam 5 z egzaminu!!! Zresztą w tym semestrze mam same piątki :)) :)) :)) :)) HURRRA!!!!!!!! Jeszcze tylko oddać pracę i obronić się. Ale stresor był. Miłej niedzielki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu -gratulacje!!! no tak zacmienie widocznie mnie tez zacmilo po tej bezsennej nocy:( heheh fraszko- moze ty tez bedziesz miala malego rajdowca??podrywacza hehe bo jak narazie ja mam ogromnego pieszczocha chodzi za mna jak cien i caluje gdzie popadnie:) ja podczas ciazy nie meczylam sie tak bardzo ze spaniem jak ty i marchewa nie spacerowalam rowniez tak czesto siusiu jak andzia:) czasem tylko cierpla mi prawa noga:( a co tam u naszej diddlania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam młodamamuniu już się odzywam i piszę. Weekend upłynął w porządkach i robieniem miejsca dla dzidziusia, więc nie pisałam bo tak mnie to pochłonęło. Poza tym zaczęły sie z powrotem problemy ze spaniem ale to wina księżyca i pełni. Melisa nie pomaga, skurcze łapią ale mniej chociaż czasami taki ból wejdzie mi w pachwinie że nic tylko płakać z bólu, nie wiem wtedy jak się mam ruszyć. Dziś w pracy ciężki dzień a mnie sie chce spać, chyba jak wróce się położe na godzinkę. Nie moge się doczekać zakupów wózka, łózeczka i całej tej reszty. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch, jak czytam o waszych problemach ze skurczami, lekami, kolkami itd to aż mi przestaje być żal, że nie mam drugiego dziecka. Gratuluję wszystkim zdanych egzaminów! Chyba tylko Spectra i ja sie obijamy, reszta studiuje. :) Mamuniu, fajny tej twój motocyklista. Straszni podoba mi sie ten motor. :) Krzysiu ma takiego podwójnego dzipa na akumulator, ale praktycznie nie można go używać, bo jest strasznie wielki. Zaanektowałam cudzą piwnicę na niego :( właściciel póki co sie nie upomina. Do wyniesienia potrzebne są dwie osoby, bo trzeba go wynosić bokiem. Ja sama nie potrafię, więc stoi nieużywany. My w sobotę skuszeni pozorną ładna pogodą wybralismy sie do parku. Zmarzlismy i zmokli, okropnie było. :( Poszliśmy jeszcze zobaczyć czy w zoo urodziły sie już małe owieczki i kozy, ale wszystkie pochowały się przed deszczem. Ja już chcę wiosnę! W sądzie pocałowałam klamkę, bo oskarżeni jeszcze nie skończyli zeznawać. Mam nadzieję, że nie stracę całego urlopu na wizytach w sądzie. Zajrzałam do Platana, ale macie rację, ze trudno cos kupić - wciąż jeszcze większość rzeczy zimowych. Kupiłam przeceniona bluzę z coccodrillo, więc wiele nie wydałam. W Wójciku w kącie rzeczy dla chłopców, a cała reszta sklepu dla dziewczynek. :( Co za seksizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) olkaa- fajna dzis pogoda i moze stad te pustki na topice :) mam nadzieje ze sie nie zepsuje za szybko . diddlania - dla mnie ta noc z z pelnia czy tam zacmieniem tez byla okropna , ale dzis udalo mi sie odespac:) Ja tez juz coraz czesciej mysle o zakupach tych malych cudownych rzeczy :) co prawda niewiem czy bede miala USG na wizycie w przyszlym tyg ale mam nadzieje ze tak i moze dowiem sie co mi tam w brzuszku plumka czy chlopczyk czy dziewczynka :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie wszystkich wymiotlo hiihi ja co prawda tez bylam na spaceru oczywiscie polaczonym z zakupami do obiadku :) ale naprawde jest przyjemnie na dworze :) I tak sie dzis rozmarzylam ze w te wakacje , kiedy bedzie swiecilo sloneczko na dworze i bedzie takie blekitne niebo ja ...zostane mama ❤️❤️ i ..... bede miala to z najpiekniejszych sloneczek na swiecie - MOJEGO MALUSZKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już jestem i miło mi w naszym klubie:-) W week-end byliśmy w górach, zaraz za Korbielowem na Słowacji. Fajna pogoda, sporo śniegu, Wojtek pojeździł na nartach a ja pospacerowałam z Kasią po stoku (lepienie bałwana, sanki i towarzystwo kilku dzieciaków znajomych). Dobrze nam to wszystko zrobiło:) Olkaa, niedość, że nie studiuję to jeszcze się obijam do kwadratu i nie pracuję, he, he :-):-) Gratulacje dla studentek a szczególnie dla Fraszki i Andzi:) Ucałowania dla Was wszystkich i do poklikania później🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała jeszcze nie pracować, to chyba całkiem by mi umysł wymiotło. :( Może śnieg się jeszcze utrzyma do soboty? Wybralibyśmy się na narty, bo stoki w Białce i Bukowinie to tragedia. Nie ma jak nasze górki. Poszukam, jak tam w Szczyrku. Poszukuję intensywnie kurtki przejściowej dla Krzysia. Lada dzień będzie za ciepło na zimową. Dziś jedziemy do sklepu, w środę zajrzę do \"Smyka\" i C&A. Pewnie i tak nic nie znajdę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a my dzis bylismy z mezem w Black Red White i wybralismy kuchnie:) nie bedzie ani biala ani klasyczna :) niestety nie da sie wyslac linka z ich strony:(takze jesli chcecie zobaczyc to wejdzcie na strone www.brw.com.pl i tam wybierajac kuchnie kilkinijcie na nowoczesne a potem na modern line i tam jest taka czarna kuchnia:) tzn taka calkiem czarna nie jest... Wczoraj bylismy z Alusiem w mini zoo i wyobrazcie sobie ze gdy tylko wyszlismy z auta Alka zaczelo go targac na wymioty !! tak smierdzialo od dzika heheh od tej pory nie byl zainteresowany ogladaniem zwierzatek :classic_cool: znacznie bardziej ciekawily go patyczki ktorych nazbieral sztuk dwie i skrupulatnie obdzieral z kory heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś nocka lepsza, mleko przed spaniem pomogło, chociaż skurcze rano się pojawiły czyli jak nie jedno to drugie. Wczoraj w tesco byl taki słoodki komplet spioszki, body, czapeczka, buciki i sliniaczek za 45zl ale mąz mówi że może gdzieś będą jeszcze ładniejsze i nie kupiłam, a i jeszcze był taki słodki spiworek do spania. No ale ma rację mój M bo nie wiem ile ciuszków dostane od siostry i kolezanki a potem będzie żal że wszystko dzidzia nie zdązy ubrać, bo tak szybko rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wiosennie. :) Mamuniu, widzę, że z ciebie odważna ekperymentatorka. Obejrzałam kuchnię, podoba mi się, ale nie wyobrażam sobie takiej u siebie. Ciekawa jestem, jak sprawdzi się w praktyce. Diddlaniu, widze, że ciebie już też zaczęła ogarniać mania kupowania ciuszków. Dobrze, że jeszcze zachowujesz zdrowy rozsądek, choc tym słodkim ubrankom tak trudno się oprzeć. :o Ja sama się wczoraj nie oparłam i kupiłam kurtkę i piżamkę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam diddlania - wiem o ktore komlety ci chodzi widziala takie w auchan:) wogole ubranka dzieciece sa przecudne:) te kuszace rozmiary i fasony hehehe olkaa- zycze owocnych poszukiwan na zakupach ja narazie jestem zaopatrzona w ubranka dla syna hehe w koncu od czego sa chrzestni, babcie itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- z ta kuchnia ciezko bylo bo sama niewidzialam jaka chce jestesm bardzo wybredna:( bardzo podobala mi sie biala ale jak pisalam wczesniej balam sie o to ze moj syn ja zniszczy balam sie rowniez ze moze zzolknac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam taka kurtkę: http://www.allegro.pl/item172254839_nowa_kolekcja_wiosna_2007_kurtka_coccodrillo_116.html W rzeczywistości wygląda troche inaczej, bo te napisy tak nie rzucają się w oczy, a odpinana podszewka jest żarówiastozielona. Mamuniu, jak już będziesz miała tę kuchnie, to zrób parę fotek. Ciekawa jestem efektu. Ja nie przepadam za typowymi, drewnianymi kuchniami. Sama mam żółtą i choć początkowo miałam wątpliwości, to teraz jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- przeslij fotke twoje kuchni:) fajan ta kurteczka:) zwlaszca to ze jest odpinana bluza:)ile zaplacilas? ( na allegro jest tansza czy drozsza??) skoro jezdzisz ostatnio na zakupy to pisz co ciekawego widzialas :) hej a gdzie reszta?? spicie brzuchatki? mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zapomnialam sie zapytac :) olkaa- i jak sprawa z netem masz juz w domciu?? jak tam Krzysiu?? biedaczek tyle sie wychorowal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kurtkę zapłaciłam 135 zl, do tego dokupiłam piżamę za 38 zł. Drogo, ale przynajmniej nie ponaciąga się we wszystkie strony jak to mają w zwyczaju te tanie. Zdjęcie kuchni przyslę, jak juz będę miała internet w domu, bo musiałabym nagrywać je na płytę i przynosić do pracy. Kiedy będziesz miala kuchnię? I ile płaciliście? Krzysiu już jest zdrowy, wczoraj poszedł do przedszkola. Czuje się dobrze, wrócił mu apetyt, ale chodzi dużo wcześniej spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×