Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

witam! ja tez mam sporo roboty:( kosz jest pelen brudnych ubran malego bąbla:) na dodatek Alus wstal o 6.30:( dobrze ze maz przyszedl z nocki i sie nim zajal do 8.00 teraz on smacznie spi pewnie wyjdziemy z domku zeby tatus mogl sobie pospac:)mam tylko nadzieje ze nie bedzie padac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja tez jutro pranie i sprzatanie. Musiałabym umyć okna, bo już są starsznie brudne. Planowałam wyjazd na narty, ale jakos tak mi sie nie chce... Lenistwo. Na dodatek pozyczyłam siostrzeńcowi Krzysia narty i buty i musiałabym po nie jechać. No zobaczymy... A my dzis mamy poprawiny wczorajszych urodzin, więc pijaństwo od rana :) Wczoraj przynieśliśmy na imprezę alkomat. Wypiłam martini i dmuchnęłam. Wyszło mi 2,2 promila. Myślałam, że dostanę zawału. :o na szcęście po kilkunastu minutach spadło. :) Wyobrażcie sobie, że moje dziecko, które do tej pory nosiło, co mu kupiłam, nagle zaczęło się buntować. :( To za bardzo pomarańczowe, buty są zniszczone itd. Juz raczej nie moge kupować nic bez niego. :( Macie rację, że w sklepach w tej chwili trudno cokolwiek kupić. Sklepy z butami jeszcze pełne kozaków. Kto teraz kupuje kozaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie olkaa- no to niezle poszaleliscie:) ja wczoraj wypilam az lampke wina i wierz mi szlam chwiejnym krokiem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wyobraźcie sobie, że mój Jasiek uparcie codziennie przynosił z przedszkola swój worek z kapciami i za nic nie chciał go tam zostawić. A wczoraj? Normalnie szok!!! Wrócił bez worka oznajmiając, że już prawie jest starszakiem i worek od dziś zostaje w przedszkolu. Uff i całe szczęście!!! :)) Jasiek oczywiście na okrągło nosiłby tylko bluzę z Nemo i Power Rangers grrr a to wydziwianie przy kupnie adidasów. A mnie nosi posprzątałabym a co z tego jak remont błeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz do mnie przyjśc posprzatać. :D Umyć okna, a jak jeszcze bardzo będziesz chciała, to nawet balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala chciałybyście, dziś na obiad tradycyjna pomidoróweczka... a co do balkonu to ja lubię gołębię ale te łobuzy zadomowiły się na naszym i brzydko sra.... muszę je jakoś wypędzić!!!!!! Dzisiaj Jasiek jedzie do dziadków (ale tylko do jutra) męża popołudniu maluje sufit (kasetony) a ja?? Chyba pracę muszę pisać. AAA jeszcze moja kumpela wpadnei po kosmetyki (też przyszła mamusia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczęście nie ma gołębi :) Są sroki, ale nie przylatują na balkony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:-) pisałam i pisałam i właśnie mi wcięło, buuu... Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cisza:) gdzie marchewa, mysica , paprotka ,judyta:( smutno bez nich.... powloczylismy sie dzis alus pojechal do kolezanki :) nareszcie jak ide do kumpeli to jest chwilka spokoju bo bawia sie razem heheh nie trzeba alka prowadzac ani asekurowac:) rysowali, spiewali,ogladali bajke a potem jedli :) dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Muszę się zabrać za prasowanie. Nie znosze prasować koszul i spodni (w dodatku z gabardyny błeee) a potem trzeba trochę sprzątnąć. Mąż walczy z sufitem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie i Brzuchatki:-) jak się macie w taki ładny dzień?:-) My dziś wybieramy się w moje rodzinne strony do mojego brata. Zawitamy z winkiem i bukietem, moja bratowa jest w ciązy 10-11 tc:-) Cieszę się bardzo, bo Kasia będzie miała kolejnego kuzyna lub kuzyneczkę. Stęskniłam się też za rodzinką i miastem dzieciństwa. Nie byliśmy od Wszystkich Świętych. Kasia wie też, że odwiedzi dziadzia ale to będą odwiedziny na cmentarzu niestety... marchewka, gratuluję zdanej ekonomii!:-) Młoda Mamunia, pytałaś o starania o drugą dzidzię. Są aktualne, myślimy o jesieni tak po wakacjach. Zobaczymy jak to będzie w praktyce:-) Twój Alek na motorku bardzo się podobał Kasi, no, no, taki przystajniaczek będzie miał wzięcie. Olkaa, super, że pokazałaś buzię:-) Ja też myślałam, że jesteś blondynką, to pewnie dlatego, że Twój synek jest blondynkiem. Acha, zapomniałabym, Kasia miała mały wypadek na autku na zewnątrz. Spuchnięta warga, odrapany nos i ... uszczerbiony ząbek, jedynka. Zauważyłam ten ząbek dopiero na drugi dzień i wzięło mnie na płacz a Kasia na to:\" Mama płaka\". Żal mi się jej zrobiło i szybko wzięłam się w garść:-) Dziewczyny, miłego week-endu. Mocno całuję wszystkie:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w domciu sama:( syn wywiezony do tesciow z ktorymi jedzie na imprezke rodzinna:) maz na popludnie do pracy :( a j powtarzam na jutro :) egzamin brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja dzisiejszy dzionek najpierw spedzilam na zakupach potem szybciutko do domku zrobic obiadek i znow w droge az .....do tesciow hihi :) maz robil przy autku , sprzatal ,pral itp a siedzialam sobie z tesciowa i czekalam {brzydko moze } az upiecze sernik :) bo dzien wczesniej mialam okropnego smaka na taka puszysta przyjemnosc :) i i specjalnie dla mnie zrobila ciasto wyszlo .......pyszne :) Andzia - jak dzidzia ? u mnie wczoraj byly harce hihi :) pierwszy raz poczulam jak sie \"wypycha \" moze to byla nozka :) ? ale cudowne uczucie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia tu masz teraz 25 tc ? ja juz prawie 21 . Termin na kiedy masz ? przepraszam ze tak pytam ale nie wszystko amietam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna się 26 tc termin mam na 15 czerwca :)) ale mam mieć cesarkę a pierwsze dziecko też urodziłam wcześniej. Pytaj, pytaj spoko. Moja dzidzia strasznie harcuje a najgorzej jest jak się chce chyba obrócić o matko wtedy to mi się brzuchol wypycha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni egzamin zdany :) Kupilam dzis fajne buciki Alusiowi w CCC zamszowe mokasyny jak je przymierzyl to nie chcial zdjac:)fajne byly adidaski ( ale on juz ma swiecace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś tu weszłam, przeczytałam o serniczku Fraszki i poleciałam jak strzała do cukierni :D jaki mi smak poleciał na ten serniczek to szok :D na szczęście był, i teraz go wcinam zapijając 7up :D o raju jakie to dobre :D :D :D ale muszę się sama nauczyć go robić bo diabelnie drogi :P Mamuniu - jak ci poszedł egzamin, miałaś od razu wyniki?? Ja mój napisałam, ale wyniki dopiero za tydzień :O Spectra - dzięki :) mam nadzieję że ta miłość do brzuszka to się jeszcze u mojego męża nasili, a zwłaszcza do dzidzi jak się urodzi (ostatnio przeżywa okres: czy sobie poradzę - na pewno nie :O ciężko mu sobie wyobrazić siebie jako tatę, ale myślę że jak zobaczy takiego małego aniołka to wszystkie wątpliwości odejdą i będzie w końcu zakochany bardziej niż ja :) ) Wracam do mojego królestwa - łóżeczka - życzę Wam miłej niedzieli z dzieciaczkami i bliskimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin bylo spoko:) ciesze sie ze juz po:) Szkoda tylko ze maz ma na popoludnie i jestemsmmy z Alusiem sami:( gdyby mial wolne to pewnie gdzies bysmy sie wloczyli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja brykam na 17 na imprezkę pt. \"babski comber\" :)) mąż na popołudniu w pracy a do małego zatrudniłam dziadków. Miłego popołudnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - moj maluch dzis w nocy tez nie dalami spac hihi bo chyba wyczail ze mozna czadowo brykac :) i szalal ❤️ znow sie wypychal nozkami chyba? Ciekawa jestem jaki bedzie lipiec :) bo mam nadzieje ze takich extra upalow nie bedzie ? Marchewa - no no nie mylslam ze moja mania na serniczek na kogos padnie hihi :) mam jescze smaczka na pierogi z serem i chyba zrobie w tym tygodniu :) grunt ze trafilas na smaczny bo nieraz te kupne sa niezabardzo :) mlodaMamunia - ja wczoraj rozczulalam sie nad malymi bodixami hihihijedne byly rozowe a drugie biale ale jeszcze za wczas na zakupy moze lepiej jak bede po badaniu polowkowym. Takie generalne zakupy planuje na ..czerwiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - milej zabawy!! Fraszko-teraz dzidzia bedzie kopac coraz mocniej hehhe ten serniczek tez mnie przesladowal chociaz nie przepadam za tym ciastem:) Wlasnie wykapalam mojego rajdowca ktory schowal sie za lozkiem w sypialni i wiadomo co narobil do pampersa:) i jeszcze mnie przeganial bo czul dyskomfort heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodaMamuniu - toz to bystrzak :) a ty lubisz jak ktos przeszkadza ci w lazience hihiihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już po imprezce! Fajnie było! Samem baby bo to \"babski comber\". Mały już śpi a mąż jeszcze w pracy no to luzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fraszko- on robil kupke za lozkiemw sypialni:) hehe toaleta jesy nieco dalej andziu- ja tez chetnie wybralabym sie na taka imprezke:) szkoda tylko ze nie ma chetnych i czasu:( Alek od trzech nocy rozrabia tzn rzuca sie i jeczy dzis stal w lozeczku i plakal :(noc minela na uspakajaniu go...w pewnym momencie maz mowi ide spac do drugiego pokoju a ja mu na to ze to Alek ma spacw swoim a nie on ma sie wyniesc z sypialni w koncu nie po to mam meza zeby spac z synem:(moze ida mu nastepne zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie U mnie dziś bardzo ładnie, tylko spać się chce, ale racja jest w tym że jak się chodzi do pracy czas szybciej leci no i tym samym ciążą rośnie. U mnie dzidzia kopie na całego, a najfajniej jak się pupką wypcha to mam taki krzywy brzuszek a tatuś klepie po pupci i sie z dzidzi śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×