Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpieggunia

LOST - Streszczenia, wątki, aktorzy...?

Polecane posty

Proszę bardzo ;-). Locke z Boonem odkryją w ziemi zabarykadowany bunkier. Na końcu 1 serii wysadzą te wejście do bunkra. Okaże się, że mieszka tam facet, którego Jack już spotkał w normalnym życiu. W ogóle na wyspie znajduje się 6 bunkrów bodajże, większośc opuszczona. W 1 zdaje się, że urzędowali kiedyś Inni. Każdy z bunkrów ma inny symbol. Zagubieni znajdą w nim kasetę Video z filmem Dharmy Initiative. Informuje ona, że mieszkaniec bunkra, ma co 108 minut wciskac kombinację liczb, inaczej zdarzy się wypadek. Mieszkaniec bunkra nie jest w stanie jednakl nic więcej na ten temat powiedziec. Wiadomo tylko, ze bunkier ten ma zadanie chyba badac pole elektromagnetyczne. Tyle zrozumiałam, ale mogłam coś przekręcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co oni potem na tej wyspie
pomysłowy scenarzysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACHULA
Czy może mi ktoś po krótce przybliżyć postać tego grubaska? Kim był i co się z nim działo sprzed katastrofy? Niestety nie oglądałam wszystkich odcinków i w jego przypadku mam lukę, a strasznie mnie ten serial wciągnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten grubasek- Hurley pracował w barze szybkiej obsługi, aż pewnego dnia wygrał miliard dolarów w totolotka. Liczby, które obstawił mają wielkie znaczenie dla filmu, będą się cały czas przez niego przewijac. Niesetety od wygranej zaczął się jego pech. Spalił mu się dom, matka złamała nogę a on sam rozbił się na bezludnej wyspie. A te liczby, które obstawił powiedział mu facet, który siedział w zakładzie psychioatrycznym. I wygląda na to, że Hurley też tam siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Magdalena.
Od zeszłego tygodnia lecą po 3 odcinki:) Wkurza mnie, że tak strasznie przeciągają ciążę Claire, całą pierwszą serię przechodziła z brzuchem, a ma urodzić dopiero w 2 serii, jak długo można czekać. Powiedzcie chociaż czy dziecko urodzi się zdrowe i czy przypadkiem nie zostanie porwane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial jest świetny, dopiero od wakacji zaczelam ogladac, i bardzo mnie wciagnal, a na jesien bedzie dylemat co ogladac bo beda puszczac na Jedynce 2 serie, a na Polsacie 3 serie Gotowe na Wszystko. wydaje mi sie ze Ona urodzi w 1 serii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msd
a czy w PL nie mozecie sobie sciagnac calej sercii z Internetu? Dziecko urodzi sie sliczne i zdrowe. - bedzie porwana matka - ale ktos jej pomoze uciec "z kilniki" INNYCH Soyer (czy jak mu tam - ten sexy lobuz-) jabonczyk, Michael z synem zbuduja lodke, pojada daleko w morze. i jak to chlopy - chca pokazac ktory wazniejszy - kloca sie i bija, INNI strzelaja do nich, rania sexy boy. a porywaja syna Michaelowi, ten idzie na poszukiwanie syna. tez zostanie porwany Ci inni kaza mu wrocic do swojego obozu i uwolnic "ich bossa", Michael to robi, ale zabija policjantke i grubego dziewczyne. Musi przayprowadzic 5 osob - swoich przyjaciol. a w zamian zostanie uwolniony i z synem bedzie mogl opuscic Wyspe. ktora jest tylko oddalona od prawdziwego zycia - na wyciagniecie reki. Jest tez szkocki aktor. ktory poznaje sie z doktorkiem, trenuja na tym samym boisku w swoim miescie. Spotykaja sie na wyspie - Otoz jego przyszly tesc nie chce go w rodzinie, i organizuje te wyspe LOST, po 3 latach - narzeczona otrzymuje sygnaly z wyspy i tak konczy sie 3 czy to 4 sezon LOST. widzialam to dawno, wiec moze troche pogmatwane. A czy macie w kraju serial "24 godziny"? Wspanialy, pobija LOST. Akcja non-stop. 3 sezon jeszcze lepszy jak pierwsze 2. z udzialem Kiefer Sutherland (chyba tak sie pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haks3
a wy gdzie? to ogladacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachula
Dzięki Mexi za tak wyczerpujace info o Hurley'u :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabunia
Ja mam takie pytanko.Ma ktoś trzeci sezon na kompie.Bo ja narazie obejżałam 2-gi i z niecierpliwością czekam aż pojawi się trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdury niektórzy wygadują. 3 seria dopiero jest kręcona i dopiero na jesieni będzie emitowana w Stanach, a ktoś tu twierdzi, że już 4 oglądał. No nieźle cię fantazja poniosła. Co do Claire to faktycznie urodzi jeszcze w 1 serii (pomyliło mi się). W Polsce Lost 2 emitowała stacja AXN (chyba na Cyfrze+ to jest). Poza tym to z netu można ściągnąc, ale nie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzissss
kolejne 3 odcinki powtórkowe Losta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to gdzieś...
już się cieszę :))))) To jedyny serial jaki oglądam w naszej nudnej, powtórkowej telewizorni. Choć też powtórkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieggunia
Kto oglądał wczoraj?? Fajniie"_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×