Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

No tak,masz rację. Ja te wakacje też miałam zajęte i bardzo przyjemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę irytował w tej chwili innych czytelników tego tematu i zadawał setki niepotrzebnych pytań Tobie...na które znam odpowiedź ;-) na dziwne, specyficzne mnie dzisiaj wzięło... to może z tego powodu iż znów piszę z Tobą na tym topicu... mam ogromny sentyment do początkowych rozmów z Tobą w tym wątku dziękuję za pomoc... ps. usprawiedliwieni? usprawiedliwienie proszę napisać. mi przyda się do szkoły :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie przegrywa ten który wciąż walczy" nie ważne jakie są chwilowe rezultaty walki... ważne że nie wolno się poddać... zostałem pocałowany... znów... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów wodniku :) Dobrze że jesteś......że cały czas jesteś.....;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzajemnie kolorowych, miłych snów... ❤️ dziękuję że jesteś... cieszę się iż trafiłem 22 kwietnia na to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!Trochę mnie nie było i widzę,że więcej nas..Jestem wciąż taka samo samotna,może tylko bardziej zajęta-to pomaga. wolfik :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionek w grze
też jestem ciągle sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionek w grze
widze ze niektorzy obdarzyli sie tu nawet uczuciem az milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lazurie też sobie troszkę przypominam :> Miło jest mi wracać do tego tematu po raz kolejny - po paru miesiącach przerwy. Doskonale wiem jak ciężko jest w chwilach słabości, ogromnej samotności i załamania psychicznego ale jednocześnie nie jestem hipokrytą. Powstrzymam się więc od wypisywania i udzielania rad, wskazówek bo sam nie potrafię się do nich stosować gdy myślę mniej racjonalnie z powodu smutku. Pozostaję wierzyć że kiedyś i Ty pionku będziesz dużo weselszy i radośniejszy. Mam taką nadzieję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionek w grze
🖐️ czytalem wpisy od maja:) jedna kobietka mnie tu zauroczyla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
Witam Czuje sie strasznie samotna, mąż mnie zostawił dla innej, (mamy 2 dzieci), praca, dom -czasami mnuie to przygniata i chciałabym z kims porozmawiać. zapraszam gg 10616415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie,że ktoś mnie kojarzy :) Pozdrawiam. Pionek rozbudził moją babską ciekawość, ale nie dopytuję się, bo pewnie i tak się nie dowiem ;) Czasami warto udzielać rad-ja bardzo lubię ich słuchać, nawet jeśli się nie zastosuję warto znać punkt widzenia innych osób,czasami można dostrzec coś co nam umnęło,lub utwierdzić się w swoich przekonaniach... A czasami fajnie poprostu o tym pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionek w grze
lazuria rozumiem ciekawosc Ta kobieta to ipssa4 jej wypowiedzi........ co tam i tak jestem anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionek w grze
szkoda ze nie pisze tu tak czesto jak w kwietniu :( :( ten topik wtedy zył.... jestem sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Hej Lazuria,miło Cię widzieć :) Mały_Wodnik...❤️ :) Pionek w grze.....hmm,trochę trudno mówić o zauroczeniu czytając kilka wpisów anonimowej osoby,nie uważasz??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×