Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Ciekawskaaaneta
Nie wiem dlaczego to forum się wyludnia wieczorem. To właśnie wtedy samotność mi najbardziej doskwiera. Czeka mnie kolejny tv wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
wyludnia sie bo ludzie idą spac - ja mam hlapu jedno pytanie zadam je kiedyś , odnośnie jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
obiecuje pisać wieczorem tak dowala wieczorem ,,,, ja mam depreche wieczorem i nie moge spac zmartwiona jestem ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
polacy mają cieżki żywot nikt z dobrobytu nie nażeka ,,, żle jest i będzie jeszcze gozej pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
do jutra klub samotnikuw;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Dobranoc Tranzitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Niestety bezsenność u mnie też idzie w parze z samotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadherna zakerna
a ja wieczorem byłam na mieście spacer ale zimno wiec uciekam i się wpisuje... tak zauważam wieczorem mało ludz popisuje sobie najwiecej koło południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
ja już w pracy ale chyba nie będę miał sposobności zabierac tu głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
hlapu napisz prosze bo jade na narty , jakiśprzykład zdan słowackich jak kupować itp najwyżej mejlem reszta bo mam pare pytan ,na słowacji dużo śniegu ale zagadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Tak rozgryzłam to ;), ja jestem fanką Rancza bo pokazuje prawdę polskiej wsi w sposób zabawny. Ja mam na szczęscie sen mocny , ale samotność też mi doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
bedzie dobrze spijcie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
jutro popiszą chlopcy z forum to nas wyluzują ,,,,, no nie? spac spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Ja jeszcze chwilkę przed tv i łóżko, bo jutro do pracy, dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Spokojnej nocy dla tych , którzy idą do wyrka i dla tych co w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie....fakt....w Polsce cięzko...ale cóz.. ile sił starczy ...tyle człowiek wytrzymuje..... cięzko wg mnie mają tez pary szukające kredytu na mieszkanie niestety ps. wlkp pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
najlepiej nie życ w polsce, popisze wieczorkiem a na temat kredytuw to az strach - bo tylko sznur by zostal , sa ludzie co miesięcznie splacaja po 2 lub 3 kafle , no to gleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tranzitko ja wyslalem na mejla tobie dość obszerny wykład na temat jezyka nie bój nic , bez problemu sie dogadasz, to tak podobne do polskiego że aż szok - twój adres mejlowy jest wadliwy bo odżuca mejle. napisz najwyżej jeszcze raz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tak widzisz młodym państwo nie da mieszkan , kredytuw , kożystnych tylko niszczą ludzi i tak malo sie pobiera, każda a przynajmniej wiekszośc par sie rozwodzi - a telewizja i media promują pedalstwo i inne wybryki natury,,, taka prawda , bo można tolerowac ludzi ktorym ciężko życ a pare ciotek np... mam racje,,, niech panstwo zapewni nam minimum, socjalne bo to kraina czarna jak w afryce niestety, ani roboty ani placy , kredyt weż i splacaj a jak stracisz robote to po tobie odsetki zabiją , a najgorsze są chwiluwki - tam bieżesz 300 a za dwa tygodnie splacasz 1200 zl im więcej tym gorzej masakra, no i sznur tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
dobra nie bedziemy judzić ,się dolować nie ma sensu , za pare dni wiosna snieg zejdzie , może bardziej optymistycznie popatrze na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Z kredytami to faktycznie ciężka sprawa, jak umowy sie nie przeczyta to już po człowieku, weźmież 5tys a spłacisz 9, a co do chwilówek to nie miałam do czynienia i mieć nie chce ale też słyszałam że to najgorsze bagno. Z ubezpieczeniem kredytów to też nie jest wesoło bo ja walczyłam 3miesiące zanim pierwszą ratę zapłacili, a biegania z papierami było więcej niż to warte. A co do mediów to przyznaje racje koledze powyżej, może i jestem nietolerancyjna dla mniejszości seksualnych ale faktycznie ostatnio to aż huczy od tego, jaki dzieci mają przykład. Niech sobie będą tacy i robią w domu co chcą ale niech tego nie głoszą. A co do pogody to tu jakieś ciemne chmury i wieje. Mam nadzieje że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
witam ale to wszystko w ogule każdy kredyt to bagno ,ludzie się wieszali bo robota poszła - a spłacac trzeba napisz coś dobrego jakie filmy lubisz , książki muze troche pozytywnie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko - z góry sorki za dosłownosc ale dzieci mają dwóch brodatych chłopuw oglądac ? niech pokaża jeszcze jak wsadzją w d...... paranoja jakas - a potem taka młodziez popiepszona,,,, wszystko co najgorsze pokazują , promują , facet i laska dzieci taki wzór jest,,, normalny,, tyle hamstwa z kąd /? patologia /? bandytyzm/? na ulice w nocy nie wyjdziesz bo potną twarz,,, a do tego gry komputerowe,,,,, i schiza jak w banku.... a każdy bank musi cię okpić nie wiesz/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aha kto z was obejrzał film ludzka stonoga 1 2 ,, szok normalny mnie polecila go dziewczyna na necie masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko niech nie robią parodi bo to jest komedia tak niech na chacie siedzą.. pisz coś fajnego mnie samotnośc dowala niekiepsko teraz ,handra,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
a swoją drogą to forum żyje od 7 lat rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ja na dziś zamykam laptopa bo cooza dużo to na kompie nie zdrowo..... wszyscy spać w spokoju,,, mnie też bezssennosc daje a poco tak sie przejmuje? cześc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Witam. Hlapu jeśli Ludzka stonoga cię obrzydza to tylko o tobie dobrze świadczy. Nie oglądałam ale dużo słyszałam na temat tych filmów i myślę że ich autor jest takim samym psychopatom jak główny bohater. Nikt normalny nie mógłby wpaść na taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Lubię horrory, thrillery też jednak filmy typu ludzka stonoga, piła i tym podobne nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Spoko za dosłowność ale taka prawda. Wczoraj nie pisałam bo zajełam się pracami do szkoły. Ludzkiej stonogi to nie widziałam ale z tego co tu piszecie to nie wiem czy wogole chce go obejrzeć :) Ja wole mniej drastyczne filmy typu Piraci z Karaibów, fajna akcja, dużo się dzieje troche fantasytka ale w fajnym stylu, chociaż z tą ostatnią częscią troszę przesada. Kultowy jest też Terminator :) ,komedie też lubię a w szczególności jedną Kochanie poznaj moich kumpli, każdy ma inny gust ale jak dla mnie to super, popłakałam się ze śmiechu jak oglądałam. U was też taka śniezyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×