Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość twin_30
hej Grzywka fajnie ze sie odezwałaś...może nie mieszkamy blisko, ale zawsze jest fajnie chociaż sobie do kogoś popisać. Może na forum pogadamy sobie dziewczyny o jakiś babskich sprawach i ploteczkach. Tak trudno znaleźć kogoś obok by spotkać się w realu. Może któraś ma jakieś propozycje? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysska
hej twin::)ja jestem z torunia,czyli blisko,na kawke,ciacho i piwko bardzo chętna:)) tez mam 30 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twin_30
Hej ladysska może poklikamy sobie na gadulcu? mój nr to 28421921. skrobnij cosik jak bedziesz miała czas.... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywka75
powiem wam tyle że tyle tu sie pisze o samotności a jak przyjdzie co do czego to sie nikt nie odzywa, to gdzie są ci samotni? nawet nie ma z kim sie kawy napić, głupio pogadać , lub poważnie o problemach bo każdy je ma, pozdrawiam wszystkich czy są kobietki po trzydziestce które chcą się zabawić czasem wyjść bez mężusia , ? jakoś ciężko tafić na takie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) Grzywka zgadzam się z Tobą całkowicie,tyle tu nas jest samotnych dusz ale topik taki raczej umierający jest, ktoś coś czasem napisze i znika,pisze czasem na podane przez Was nr. gg ale albo nikt nie odpowie albo to krotka wymiana zdań i na tym się kończy :( a przecież chyba nie jest ważne jak wyglądamy czy ile zarabiamy lub tez czy w ogolę mamy prace ale to że chcemy po prostu zwyczajnie porozmawiać ...wiem nie z każdym można się dogadać, może czasem trudno o wspólny temat ale nie wierzę ze na tyle osób nie znajdzie się parę przyjaznych .. tak wiec piszcie o kłopotach,radościach o pogodzie i o humorku o tym co Wam leży na serduchu może uda nam się rozwinąć jakiś konkretny temat i choć na chwile ,wchodząc na ten topik poczujemy że nie jesteśmy tak zupełnie sami ;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywka75
Cześć Catala36 napisz skąd jesteś, powiem Ci szczerze że pisać to sie tak strasznie nie chce lepiej pogadać, ja pisze tak średnio szybko, zresztą nie ma to jak pogadać przy dobrej kawie lub czymś mocniejszym , kobiety piszcie ja jestem z Tychów, chętnie się spotkam na neutralnym gruncie , a może będzie nas więcej i zrobimy sobie takie spotkanie w ciemno?, oczywiście najpierw troche popiszemy żeby sie choć ciutke poznać, pozdrawiam was tylko nie weżcie mnie za jakąć nawiedzoną, dodam jeszcze że mam dwie córki dość duże no i męża dość dużego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywka75
PODAJE NR GG 28434512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twin_30
Hej girls, kolejny raz jestem na tej stronce i z tego co czytam to same fajne kobietki tu zaglądają...tylko wśród bliskich coś się powyciszało....ja tez uwielbiam bawić sie, pójść na kawkę i piwko, ale z boku brak chętnych, a i najważniejsze wychodzić bez mężulka też lubie hihi. Chętnie sobie pogadam z innymi kobietkami-niestety nie wchodzę tu codziennie bo wszystko zależy od mojego maleństwa ;-). Ale dziś Wam powiem, ze jest super dzień - pogoda bajka, dzieciaczek mój uśmiecha się do mnie od rana i tak jakoś fajnie jest...postanowiłam znaleźć sobie jakieś zajęcia dodatkowe - dziś pierwsza lekcja angielskiego, myśle też o siłowni, no ale zobaczymy. a może któraś ma fajną propozycje na co iść do kina? POzdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Grzywka :) ja wiem że spotkanie w realu jest super i każda z nas chciała by mieć kumpele do pobiegania czy wyjścia do kina lub na piwo ale nie zawsze ktoś taki jest obok nas :( zresztą u mnie kino nieczynne od kiedy tu mieszkam chyba ... siłowni brak nad czym bardzo ubolewam ale takie uroki małych miasteczek :( mieszkam na Kujawach ;) mam również 2 córki i oczywiście męża którego nie ma w domu całymi tygodniami :( Twin witaj :) 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywka75
hej kobitki no mieszkacie daleko ode mnie chyba sie jednak nie spotkamy ,no mojego malżonka też często nie ma, wyjeżdża no ale takie są realia trzeba sobie jakoś radzić, kasa musi być ja musiałam rezygnować z pracy bo musze malą prowadzać do szkoły chociaż i tak chciałam ją zmienić może to był dobry pretekst, no i doskwiera mi samotnośc wiecie myślałam że mnie lubią w pracy a tu sępy rzucily sie na moje miejsce , co to pieniądze robią , ale ja staram sie nie poddawać, zapisałam sie do urzędu pracy na kurs wózków widlowych i mam nadzieje że znajde prace bo w domu oszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Max ubawiłam się po pachy rzeczywiście ...ja nie wiem czy pisanie takich głupot sprawia Ci przyjemność? czy mój maż śpi w łóżku innej to chyba nie jest Twoja sprawa ... no ale rozumiem Cie a bynajmniej staram się ... żal d... ściska ;) trzymaj się jakoś... może i dla Ciebie zaświeci dziś słoneczko ;) oczywiście spodziewam się dalszych złośliwości bo wiem że potrzebujesz tego jak powietrza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
no to zapisz sobie co byś nie zapomniał ;) tylko dokładne dane wynotuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bognowata
Zastanawiajace jest to ze tak wiele osob, ktore czuja sie samotne maja mezow, dzieci. Ja tez zaliczam sie do tego grona. Od kilku lat tulam sie po roznych mistach w Polsce i zagranica z nadzieja, ze znajde swoje miejsce. Od kilku lat mieszkam we Wroclawiu, lubie to misato, ale czy czuje sie tu prawdziwie szczesliwa? jak zwykle brak zaufanej, osoby - kazdy jakis taki pochloniety swoimi sprawami tak jakby nic innego sie juz w zyciu nie liczylo.Czy sa gdzies jeszcze ludzie, ktorzy lubia wymieniac mysli z innymi, rozmawiac i przy tym cenia smak dobrego wina ;)? ...no zobaczymy co zycie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GANDZIOR POZNAŃ
Szukam chetnej na spotkania towarzyskie spedzanie milych chwil ja 22 lata z poznania jak jest taka osobka to pisac na nr gg 24497458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vamee
witam ponownie :) odnoszac sie do tego co na ostatniej stronie napisane - stwierdzam niestety - ze cos jest tu nie tak. jesli ktos znalazl sie na takim portalu, nie jest tu chyba przez przypadek - jednakze wiele osob pozostawia za soba jedna linijke z powitaniem i znika! o utrzymaniu kontaktu - nie ma mowy. probowalam, po jednym dwoch gorach mailach - kontakty sie urywaja. zadajac sobie pytanie dlaczego doszlam do przerazajacego wniosku - samotnosc jest wprawdzie straszna ale WYMAGAJACA! to nie tak (jak powinno byc), ze ludziom jest obojetne z kim rozmawiaja, niestety nawet tu wyksztalcenie i pieniadze odghrywaja duza role. potrafie sobie wyobrazic, ze ktos nie moze znalezc ze mna wspolnego jezyka jezeli jego jedynym problemem sa dzieci, gdyz ja takowym nei mam mimo 33 lat, i moze nie rozumiem wszystkich kwestii dokladnie. nie rozumiem jednak dyskryminacji z uwagi na moje wyzsze wykszatlcenie!!!! czy ktos uczony musi jednoznacznie byc idiota z zadartym nosem? przykra sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczlokka12334
szukam przyjaciółki lub przyjaciela:)piszcie na moj email mewcia0@op.pl z wielkopolski ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczlokka12334-- czy można tę drogą znależć przyjaciel/przyjaciółkę? Przecież to trzeba wielu lat aby byc pewnym za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi_815
Kobieta do 32 lat z Warszawy , potrzebna na wczoraj :) usycham z tęsknoty za " Bratnią duszą" .Mam 29 lat , jestem mężatką , jeszcze bezdzietną . Szukam dziewczyny , do współnych wypadów na siłownię ... to ma być taka droga do odnalezienia Siebie . Oczywiście wstępne "pitu , pitu " przez nternet wskazane :) Na początek facebook -Anna weronika Pączkiewicz , nie ukrywam , że To nie Moje prawdziwe konto , Swoje skasowałam a chętnej opowiem osobiście dlaczego , Wszystkie wpadajcie .... W JEDNOŚCI SIŁA :) POZDRAWIAM KAŻDĄ SAMOTNĄ ISTOTKĘ :***** a MOŻE OD RAZU DODAM , ŻE JESTEM TAK WYGŁODNIAŁA , ŻE AWANS ZNAJOMOŚCI PRZEWIDUJĘ RACZEJ SZYBKO ;) CZEKAM BARDZO BARDZO :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojoj :( szukam szukam i trafiłam.i co widze? smuteki smutek i smutek. Kurcze, zastanawiam się jak to jest. Najpierw koleżanki, przyjaźnie,potem trafiamy na wymarzoną miłosć. Jak już jest wydaje nam się, że złapałyśmy srokę za ogon ;)) Zapominamy o ludziach, skupiamy się na rodzinie, bo przecież to ona jest najważniejsza, a tym samym zapominamy o sobie. Potem rutyna, troski i zmartwienia.I w końcu dopada nas.Samotność.I wtedy przypominamy sobie gdzie my jesteśmy, jakie miejsce zajmujemy w naszym świecie, często okazuje sie że chyba żadne. Wszyscy gdzieś uciekli tylko my zostaliśmy. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że każdy z nas tutaj tak myśli, to zauważmy ze nie jesteśmy sami. A może sami się do tego przyczyniliśmy. Kiedy wspominam czasy dzieciństwa jakoś było inaczej. ludzie częściej się spotykali, mieli więcej czasu dla siebie, po prostu zatrzymywali się. Dziś skupiamy sie na innych wartościach, pędzimy jak szaleni za kasą, pragniemy mieć wszystko co dostepne. Jak już to mamy okazuje się ,że telewizor nie wypije z nami kawy, gadżety nie pograją z nami w piłkę, a samochód nie przytuli. Obserwuje znajomych i wiecie po co sie spotykają? Właśnie po to by podziwiać nowy zakup, jakie to nudne. Dlatego weszłam tu m.in. by znaleźć ludzi normalnych, prostych, podobnych do mnie, zwykłej kobity, która mieszka w Koszalinie i chetnie z kimś pogadam o codziennych rzeczach. Ale się rozpisałam! A co tam, jak ktoś chce nawiazać kontakt to spoko. Jestem po 30 i chętnie poplotkuje na kawie z kobitkami.Troche w życiu przeszłam i nie boje sie problemów, wszystko da się rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan
no to wypijmy tą kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonam Rodzicom i Waszemu niemowlęciu w ramach reklamy 3 bezpłatne zdjęcia wysokiej jakości. Mogę też wykonać piękne zdjęcia „z brzuszkiem" w ciąży. Dojazd gratis na terenie Szczecina. Zarezerwuj termin: jmikosz@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość undamana39
39-letnia singielka z Gdańska, niepaląca. Szukam przyjaciół do pogadania i pospacerowania ... może niekoniecznie teraz bo akurat chwycił mróz, że aż strach... no ale jak się troszkę cieplej zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich!Od paru miesięcy jestem w Polsce, wróciłam z Anglii i jakoś nie mogę się jeszcze odnaleźć, brak przyjaciół :/ Jestem po 30-tce, wiekszośc znajomych ma rodziny, własne życie i mówiąc szczerze nie ma czasu!Może znajdę tu koleżanke z wielkopolski, która rownież jak ja ma troche wiecej czasu jako osoba samotna i chcialaby spotkac sie, pogadac o zyciu, pierdołach, iść na herbatke/kawę i jakoś miło spedzic czas jak to kobitki :) Moje gg: 25795656.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakredka
witam, Ja też czuję się samotna. Jestem z Głogowa mam 32 lata męża i suńkę ukochną ale brakuje mi bratniej duszy kogoś z kim można poplotkować i wypić kawę. Mieszkam tu 5 lat i dalej truno mi się zadomowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widac ze nie tylko mnie doskwiera bardzo samotnisc w kwestii przyjazni.Czuje sie samotna i chyba nie macie nic rpzeciwko temu jezeli dow as dołącze.W realu nie mam sie do kogo odezwac,wypic kawe,herbate.Porozmawiac o klopotach,radosciach dnia codziennego.Moze to sie wydawac dziwne moze i mam znajomych ktorzy tylko mowia ze nie maja czasu a jak widze ich na ulicy zinnymi to okazuje sie ze maja ten czas tylko widze ze mnie olali,nie lubie takiej przyjazni tkora opiera sie na klamstwie.dlatego nei mam sie zkim spotkac,itdTak po prostu byc wazna dla drugiego czlowieka.Nie byc ciagle po za marginesem.azyje tak bardzo z tym dlugo.pomimo to jestemmila i otwrta na ludzi.Nie sa mi obce problemy,po przejsciaa jakie mialam moze tutaj o tym nie bede pisac zrozumie kazdego kto mial caly czas pod gorke.bylo by milo gdyby ktos sie odezwal.Nastepnym razem podam nr gg .A jestem z woj wielkopolskiego a dokladnie zzakrzewa koło zlotowa.Wiec wlkp piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maacik
mam 15 lat, jestem gejem, szukam przjaciela w moim wieku aby można było z nim pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaOsw
Do Nataliana29, pisałaś do mnie na gg, napisz jeszcze raz, bo nie zapisałam Twojego numeru, a chciałam sie odezwać w weekend, sorrki, tak to jest jak się w pracy siada do komputera, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×