Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Suzzzzinka
a ja jestem z górnego śląska mam 24 lata, jakos tak ubywa tych znajomych i ubywa... siedze w domu, mem męża ale bardziej chodzi mi o przyjaciól, znajomych. Wydaje mi się że dużo osób czuje sie samotnych tylko większość nie potrafi sie do tego przyznać albo mówic o tym głosno. Jeśli któraś z Was mialaby ochotę np na spacerek po parku chorzowskim, kawke, ploty moze basen to zapraszam. moje gg 6839296 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublinianka1@op.pl
Ja też szukam bratniej duszy.... najchętniej z Lublina, kogoś z kim mogłabym czasem wyjść do kina, na spacer, wypić kawę itd. Mam 34 lat i jestem samotna. No bo gdzie kobieta po trzydziestce może znaleźć teraz faceta... mnie się to nie udało Gdyby ktoś zechciał do mnie napisać to zapraszam ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam niektore tematy to jestem przerazony ....szukam kolezanki ....bratniej dusz czy czegos podobnego .......to jak ogloszenia czerwonego krzyza po jakiejs wojnie ...nie rozumiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można się poddawać! Ja zawsze byłam bardzo towarzyska i z trudem zaakceptowałam obecny stan izolacji. No, ale (podobno;), do wszystkiego można się przyzwyczaić. Rozwijanie własnych zainteresowań,zaangażowanie w coś. Przede wszystkim-polubcie siebie,nauka akceptacji i lektura "Desideraty" może odrobinkę pomóc osobom dla których "być" jest ważniejsze od 'mieć". Gdyby to było takie proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko40
witajcie ,dzisiejsze swieto mnie troche zasmucilo ,ani jednego kwiatka ,ani z kim do kina pojsc,widocznie po rozwodzie cos przegapilam ,moze ktos z Was tez ma taki problem ,spotkamy sie pogadamy,jestem z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Witaj ja tez nic nie dostałam,bo jestem wdowa lat 36 i tez mi smutno.Takie walentynki samotne,a córki mam dorosłe.Jestem z Mysłowic.Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniocha
Gość RADU
jest tu jakas samotna duszyczka z lubelskiego to zapraszam na email radek30ltk@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja samotna z Mysłowic.Mój mejl to monikastrzel@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
Samotna z Poznania :) chętnie kogoś poznam :) Mam 19 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja mam 36 lat i córki 18 i 15 lat.Mąz umarl i szukam kogos do stałego zwiazku.Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shahare
Ja też jestem troche samotna. Jak urodziłam córkę toważystwo się wykruszyło :( Jak to mówiły, bo już nie masz tyle czasu itd itd.. I teraz nie mam w sumie żadnych znajomych bliższych.. Dlatego pisze. Jestem z okolic Krakowa, mam 24 lata.. Gg 23010991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shahare
Ooo.. Widze że cisza tutaj, pewnie nikt już nie zagląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iner
Mieszkam W Lublinie,chętnie poznam osoby,które czują sie samotne i szukają bratniej duszy do spotkań,przyjażni,rozmów . Mam 40 lat i czekam na wiadomość od osób które chcą mnie poznać. e-mail odetta10@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja samotna z Mysłowic,lat 36.Córki dorosłe.Mój mejl to monikastrzel@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała36
Cześć jestem nowa i równie samotna, dopiero zdecydowałam się przełamać i pogadać na forum. Nie potrafię odnaleźć sobie celu w życiu, mam niewielu przyjaciół, a chciałabym pogadać na różne tematy, otworzyć się. Jestem raczej nieśmiała i ciężko nawiązuję znajomości jeżeli ktoś chciałby pogadać to proszę pisać. A swoją drogą to jak widzę mnóstwo jest takich osób. A ja czasami myślałam, że samotność dopadła tylko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja tez jestem samotna wdowa,moje córki prawie dorosłe i maja chłopaków a ja nikogo.Mam 36 lat i jak chcerz to to jest mój numer telefonu a ty podaj swój bo ja mam z orange i 600 esów.Mój numer to 515261865.Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim .Mi również brakuje przyjaciółki ,koleżanek w większej liczbie i znajomych.Jestem w związku partnerskim i chyba ten problem dotyczy nas obojga.Dlaczego nie wiem ,patrzę na swojego partnera jest wesoły wzbudza sympatię a mimo to sporadycznie zdarzają nam się jakieś propozycje od znajomych .Tłumaczę sobie to ich ilością bardzo małą.Może też znaczenie ma to że my nie mamy dzieci.Obydwoje bardzo lubimy sport i mimo wieku lat 34 stać nas na szalone pomysły.Bardzo chcielibyśmy poznać właśnie takich ludzi chętnych na rower,wypady w weekend .A jeśli chodzi o przyjaźń to bardzo jej potrzebuje,ale ona się rodzi powoli wymaga czasu .Ale nie zamykam się wierzę i dzięki temu forum próbuję jesteśmy z Sosnowca podaję nr gg 7315757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja jestem bardzo samotna i szukam faceta na stałe.Nie moge już tej samotności znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dołączam do grona samotnych! Mam 16 lat skończone w grudniu ubiegłego roku, chodzę do liceum, no i + do życia jest jeszcze ta cholerna samotność. W szkole niby gadam z ludźmi, ale tak naprawde mam wrażenie, że mnie olewaja totalnie. Moja tzw. "przyjaciółka" od kiedy ma chłopaka nie ma dla mnie wgl czasu. Przyznam, że nie należe do osób śmiałych, dlatego też nie potrafię tak jak niektórzy rzucać ripostami na prawo i lewo. Ludzie myślą że wszystko mi zwisa i to taka poza, ale ja w środku czuję tylko ból. Przez to straciłam sens życia, wszystko przez moją nadmierną wrażliwość. Bardzo bym chciałabym mieć prawdziwą przyjaciółkę, szczerą, godną zaufania. Może znajdzie się ktoś kto zechce ze mną popisać? Moje GG 11189968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja mam 36 lat i jestem samotną wdową,córki prawie dorosłe a ja nie umie znależ partnera.Może znajdzie sie jakiś facet dla mnie z okolic Mysłowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dodam, że jestem z Zabrza, woj. Śląskie. Ale pisać może każdy. Help me, please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lothellie
Jak tu wszystkim i mnie brakuje drugiej osoby do rozmów. Czy ktokolwiek tutaj znalazł już "przyjaciela"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena50
Samotność mnie zabija, szukam przyjaciół do pogadania, mieszkam na Mokotowie , proszę piszcie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×