Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Ja tez, i też serio. Wyszłam na balkonik a tu deszczyk ostro pada. Noc, deszcz i sdm - totalna rozwałka. Buuuuu Co u Ciebie teraz Lolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Może się spotkamy, znów po kilku latach moze własnie tutaj lub na końcu świata będziesz wtedy inna, ja wciąż taki sam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kim właściwie byla ta piękna pani\"???? wspomnienia..., totalny ładunek pozytywnej energii! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nikt nie zna scieżek gwiazd wybrańcem kto wśród na zapukał ktoś to do mnie gośc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie mam nastroju dzis na poezje spiewana. Sluchajcie sobie:) Czytam Was caly czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był ranek, ty się śmiałaś do mnie z portretu.... za chwilę \"Pożegnanie\", nie wiem czy wytrzymam do czwartej:O Setunia - słyszałem tylko z nazwy, muzy, nie:( to dżezzik jakiś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wiem czy wytrzymam, chociaz moge spac jutro do ktorej chce;) Lolo tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jest jeszce kąt dla mnie na Ziemi -kat jak twe ramiona rozwarty- i zawsze mozna biec do ciebie przeczekać burze, ostre wiatry Dobrze że jest kąt na tej Ziemi - kąt jak twe ramiona rozwarty - bo razem raźniej nam rozegrać tak dziwnie rozdane karty I lampą ci jestem która oświetla gościniec mroczny i wciąż wyboisty bo trzeba krok za krokiem iść by byc dla siebie jeszcze bliższym\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, od czasu do czasu lubię dżezzik, szczególnie na żywo, w klimatycznej knajpce...:) Ja o 6:30 wstanę. Wstanę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś chyba tez nie dotrwam do czwartej nad ranem bo łezka mi się w oku zakręciła... i tak mi się jakos na wspomnienia zebrało. Więc żegnam Was czule i życzę piękniuchnych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka spij smacznie, moze malymi kroczkami przyzwyczaisz swoj organizm do wczesniejszego kladzenia sie spac:) Lolo ja nigdy nie bylam w \"klimatycznym miejscu\" posluchac \"dżezziku\":( Oj snu masz coraz mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fox Kids
Wszystko się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście Setunia, tez nie muszę nigdzie wstawać jutro :) No, idę już. Wy też Spijcie słodko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - szkoda z tym \"dżezzikiem\":) ale nic straconego;) jeszcze tylko prawie dwie godziny i będzie... Czwarta nad ranem Może sen przyjdzie Może mnie odwiedzisz Czwarta nad ranem Może sen przyjdzie Może mnie odwiedzisz Czemu cię nie ma na odległość ręki? Czemu mówimy do siebie listami? Gdy ci to śpiewam - u mnie pełnia lata Gdy to usłyszysz - będzie środek zimy Czemu się budzę o czwartej nad ranem I włosy twoje próbuję ugłaskać Lecz nigdzie nie ma twoich włosów Jest tylko blada nocna lampka Łysa śpiewaczka Śpiewamy bluesa, bo czwarta nad ranem Tak cicho, by nie zbudzić sąsiadów Czajnik z gwizdkiem świruje na gazie Myślałby kto, że rodem z Manhattanu Czwarta nad ranem... Herbata czarna myśli rozjaśnia A list twój sam się czyta Że można go śpiewać Za oknem mruczą bluesa Topole z Krupniczej I jeszcze strażak wszedł na solo Ten z Mariackiej Wieży Jego trąbka jak księżyc Biegnie nad topolą Nigdzie się jej nie spieszy Już piąta Może sen przyjdzie Może mnie odwiedzisz Stare Dobra Małżeństwo - \"Czarny blues o czwartej nad ranem\" ...a rozum mówi idź już spać, Lolo!? Setunia - jesteś?, ciężko Cię zostawiać. Dobranoc:) (6:30!?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......a ja sie zastanawialam co tak dlugo robisz;) Ten kawalek wyjatkowo mi sie podoba:) Spij dobrze i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fox Kids
Okaże się jakie jesteście naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeech, dobrze, że mnie wczoraj z Wami nie było - rozkleiłabym się okrutnie... Zresztą i tak jestem trochę rozklejona :-( SDM było kiedyś dla mnie dość inspirujące. Miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny!:) Jesteście? Własnie zaokrętowałem po małej impezce na czesc malutkiego Adasia. Tak się złożyło, że w pubie Lolek była:) Jak dzionek u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×