Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

To własnie cała frajda polega na tym jak nie ma autora i można pogłówkować :) Witaj setunia :) Jak robicie te rozkoszne łapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbanta - jak wszystko pójdzie OK to wkrótce przeżyję \"czwartą nad ranę\" live - 3maj kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo smacznego! A co planujesz robic o czwartej nad ranem/;) Jesli to tajemnica, to oczywiscie nie zdradzaj albo jesli nie chcesz zapeszac, to tez nie pisz;)[troche przesadna jestem:o]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam sobie coś przekąsić :) A czwarta nad ranem to najpiękniejsza pora dnia ! Trzymam kciuki Lolo cokolwiek zamierzasz robić. Siedziałam wczoraj przed kompem do 3 a potem próbowałam zasnąć ale miałam jakiś kosmiczny myślotok, no i godzinka zleciała, aż udało mi sie te myśli troszke połapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka na pewno jest ladnie, tez duzo razy z roznych powodow kladlam sie spac o tej godzinie albo jeszcze pozniej;) U mnie wlasnie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo znam:) ale slucham sobie dzis Sinatry. nigdy chyba nie slyszalam o tym festiwalu, zaraz sobie zerkne co tam ciekawego bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pokropiło troszeczkę. \"Herbata czarna myśli rozjaśnia a list twój sam sie czyta ze mozna go śpiewać za oknem mruczą bluesa topole z Krupniczej\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"lecz nigdzie nie ma twoich włosów... jest tylko blada nona lampka - łysa śpiewaczka\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×