Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Ta jesien podobno ma byc \'zlota\":) Na \"wierzchowcu\" to jezdzilam b. dawno temu jak bylam na koloniach-obozie jezdzieckim:) i od tamtej pry juz nie mialam okazji:9 Ani razu nie spadlam, a mialam bardzo wyskoka klaczke:D A Ty lubisz \"grafiki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, nie lubię grafików:D Kiedyś myślałem, że są potrzebne. Nigdy nie udawało mi się według nich funkcjonować więc nie są:D Ciekawy temat w 3, jak myślisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych niedzielnych audycjach najbardziej lubie telefony i maile od sluchaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak sie ma duzo na glowie to chyba grafik jest niezbedny;) Moze jak teraz do pracy dojdzie Ci szkola i jakas CWWK , to wtedy bedzie Ci potrzebny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D właśnie czytam książkę, która podobno rozwiązuje wszystkie problemy z zarządzaniem czasem i zamartwianiem się (więć na pewno mi się przyda). I wszystko sprowadza do 1 kartki papieru:) Ze szkoły dostałem już materiały do zajęć i prace do przygotowania z dnia na dzień jak to trafnie ujmujesz;) Mam nadzieję, że CWWK pomoże mi to poukładać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za ksiazka?:D To z ta szkoa chyba nie bedzie tak \"hop siu\":D skoro juz maice prace pisac;) Ja dzis zaczelam czytac kolejna ksiazke, poki co 30stolatkow w niej brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie przyśpieszam z pisaniem swojej, tam będzie też o mnie:D Rzeczywiście może nie być łatwo... tym bardziej, że brak tej CWWK, przynajmniej tej rzeczywistej;) Setunia, ta książka to Getting things done, mam ją w formie ebooka więć jak chcesz to Ci prześlę:) A Twoja nowa książka to o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poprosze o tego ebooka:) Moja nowa ksiazka jak na razie jest o rozwodce 48letniej z dwojka doroslych dzieci, pracuje w tv, kreci w gorach jakis material i chyba kogos tam pozna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie ! Wietrzny dzień dziś na Wschodzie. Goście odjechali i domek stał sie taki pusty :( Pusty i smutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Birbantka, kawał czasu:) Szkoda, że goście odjechali, ale przynajmniej masz nas:) Setunia, jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka sa tez dobre strony braku gosci, masz teraz spokoj i czas dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo doszla :D dziekuje:) ale skoro nie na wakacje, to z czytaniem jej sie wstrzymam, na jesien bedzie jak znalazl:) A TRobie jak dzien minal? Ja sie polenilam troche jak zwykle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzionek w porzo. Rano miałem dosyć duży zastrzyk adrenaliny po sytuacji drogowej:D także szybko się obudziłem:D A teraz jeszcze troszkę pisze, jutro rano muszę być w Lublinie i niestety nie sądzę, że się wyśpie:) A książka może poczekać, samemu cięzko mi się ją czyta, ale już parę trafnych wskazówek znalazłem;) Nie wiem, czy słuchałaś, ale wczoraj pani psycholożka wpadkę zaliczyła na antenie:D (z tą panią co romans miała z mężatym gościem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo dobrze , ze przezyles:D A o ktorej godzinie miala miejsce ta \'wpadka\"? Ja w drugiej godzinie audycji wylaczylam radio:( A jesli w pierwszej , to widocznie sie az tak bardzo nie wsluchiwalam albo uznalam to za normalne:D To lepiej idz dzis wczesniej spac, zebys znowu nie mial pobudki na jezdni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O której, to nie pamiętam, ale pani wysnuła pochopne wnioski i uraziła tym słuchaczkę - oj nie przystoi psycholożce:D Spać to niepręko - muszę wyjść na prostą:) no i się ostro nakofeinowałem:) Lublin sobię zwiedzę, chociaż starówkę strasznie zaniedbaną mają:O - takie mini wakacje:D Czytałaś dziś? Co tam u 48letniej pani?, może jakiegoś 30sto latka poznała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kofeina nic juz nie pomaga:o W Lublinie jeszcze nigdy nie bylam;). To sobie pozwiedzaj , kup pamiatke na telewizor:D, wyslij znajomym kartke i niech mysla ze masz wakacje;) Fakt psycholozce nie przystoi, wychodzi jej prawdziwa natura:D, pokazala swoje prawdziwe \"ja\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa 48latka poznala juz troche \"gbura\" [tak go nazywa, bo dobrego wrazenia na niej nie zrobil] ale jeszcze nie wiadomo ile ma lat, ale na pewno nie 30:D. Malo dzis przeczytalam, jakos wolno sie ta akcja rozkreca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sobie zrobic odwyk kofeinowy , tylko ze ja lubie:o EEee nie, nie o to chodzi z tym \"gburem\" po prostu jest po przejsiciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może bezkofeinową troszkę się oszukać trzeba;) Ja wczoraj \"w drodze\" poczytałem, naprawdę podoba mi się ta książka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×