Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Bezkofeinowa , to jest jakies wyjscie, albo inke:D \"W drodze\" robi wrazenie:) No i gdzie reszta CWWK? U nas na topiku tez brak CWWF;) nie wiem dlaczego takie topiki nie przemawiaja do ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Setunia, inka jest ok, szkoda serca:D mówiłem, że topik umiera:O Ale ja mam nadzieję, wierzę:), że nie pozwolicie, nie pozwolimy mu umrzeć. Trzeba promować CWWK:) No ja do Was nie zaglądam bo tu jestem:D Może nie przemawiają bo ludzie wolą sobie ciągle problemy wynajdywać - \"nie kocha mnie bo..., jestem brzydka bo..., jestem łysy..., jestem gruba itd itp\" A u nas tak bardziej pozytywnie chyba:)No i może nie wierzą, że w sieci w ogóle takie osobniki są:D Martwię się tylko Setunia, jak któreś z nas (grupa trzymająca topik:D będzie tyko CW?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem i tu i tam ;) A jak ktores z nas zostanie tylko CWK/M , to bedziemy przekonywac tych CWWK/F, ze tacy naprawde istnieja, bo ich spotkalismy:) Ale ja poki co nie przewiduje znikniecia tego jednego \"W\" u mnie;) Wiec trzymam sie obu topikow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś i tu i tam bo masz wakacje:) Ja się nie wyrabiam:D Setunia, a jeśli wolno zapytać to od jak dawna masz to drugie W?:) bo ja od października:O I co tu przewidywać Setunia, jak Cię strzeli to jak piorunem wczoraj koło domu u nas:) A może inaczej - będzie się powoli zbierać, popada i będzie tęcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam \"W\" dluzej od Ciebie:D ale jeszcze nie jestem zdesperowana , jakos juz sie przyzwyczailam do tego stanu. Ale mam nadzieje na tego \"piorunka\" albo na \"tecze\":) Szkoda , ze to nie ten \"piorun\" co trzeba wczoraj u Ciebie strzelil:D Chyba ze jest wlasnie u Ciebie ta pora \'deszczykowa\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ja też nie jestem zdesperowany;), ta mina:O to tak, że lepiej we dwoje:) Ja Ci Setunia tego pioruna nie polecam, może krzywdę zrobić - strzelić, walnąć i odlecieć:D Za to rzeczywiście, deszczykowo u mnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak deszczykowo , to juz cos:) A u mnie ni kropelki, taka strefa klimatyczna widocznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak doslownie , to pada codziennie oczywiscie ale tak w przenosni , to susza:( :D Za chmurke dziekuje:D zaraz pewnie zacznie lac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo:) jak sie skonczy susza to na pewno dam znac:) . Moze nawet zaloze specjalny topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie opuszcze, bede tu i tam jesli tylko , jako zalozyciel tego topiku, mi na to pozwolisz;) No w koncu pierwszy pojdziesz spac ode mnie:D Spij dobrze i udanej wycieczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wróciłem cały i zdrowy:D niestety po dwóch wyczerpujących spotkaniach nie pozwiedzałem:O Do tego lunęło w Lublinie. Ale po lekkiej drzemce zaraz na piłeczkę:D Setunia, jak nie pozwolić:D Dzięki Tobie ten topik żyje:):classic_cool: może pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.
cudnych jest mało, bmi mniejsze niż 20 majązwykle dziewczyny około 20, choć i to diametralnie sie zmienia na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-. nie mozna na to patrzec takimi kategoriami;), BMI nie jest chyba dobrym wskaznikiem na ocene "CW"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Setunia, strzeliłem. Coprawda przegraliśmy 6:5 ale strzeliłem 4:) Powrót formy, dobry prognostyk na rozpoczęcie ligi:) Spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brawo!!! 4/5 :classic_cool: Ale liczyles sobie BMI dla facetow , czy kobiet? A ja swojego nie podam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️ jest oddzielny dla kobiet i mężczyzn? Czemu nie chcesz podać?, czyżby nie był w normie:D Pls Setunia, podaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo oczywiscie ,ze jest osobny dla kobiet i mezczyzn;), tzn liczy sie tak samo ale inaczej interpretuje Musze sobie policzyc , bo dawno tego nie robilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×