Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość złośliwiec*
fajna ale głupia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w koncu sie połaczylem, ale nie mam zasiegu u siebie:( uff, setunia, ja nie chce dzielic losu wiekszosci ludzi:) poukladam sobie z czasem wsszystko (może z Nowym Rokiem;), troszke w szoku jestem w zwiazku z niespodziewanym natlokiem pracy.. ale Ty tez masz jej mnostwo w zwiazku ze swietami, prawda, szkoda śniegu odeta1. 🖐️:) troszke potanczylem wczoraj, niestety, partnerki na weselicho nie znalazłem:D,a jutro po prezenty...pozno:0 no i skonczylem w koncu \"W drodze\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️ ja wczoraj poszlam wczesnie spac, bo tak mam ostatnio:D, nie wiem jak ja w sylwestra do polnocy wytrzymam:D Partnerka na wesele jeszcze sie znajdzie!Na mazurach:)! To znowu piszesz od brata? I co teraz zrobisz jak nie masz zasiegu?Wrocisz do tp?;) Milego dnia[czesc}:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe.
chudy lolo najlepsze dziewczyny są w zielonej górze ,,.... i tam znajdziesz ta jedyną .... ja tez jestem z zielonej góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🖐️ nie Ty wczesniej spac poszlas, tylko ja pozno tu sie pojawilem;) za tydzien przed sylwestrem pospisz sobie dłuuuzej to dasz rade:) uff, w koncu udalo mi sie polaczyc cala siec i smiga calkiem predko:) a z partnerka to ryzyko, bo wesele juz 6 stycznia, ale ja lubie ryzyko:D dzis mielismy tradycyjna wigilie jak od wielu lat w gronie przyjaciol z zaprzyjaznionym ksiedzem, pierwszy raz nie poszedlem:O Mam lekkiego doła bo tam wszyscy juz w zwiazkach i pewnie jak co roku zyczyliby mi żony:o ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odeta1. 🖐️ właśnie, szkoda gadać i nie ma sie czym przejmować. Widziałem chyba Twój topik tutaj, poczytam sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️noe. a skad wiesz, że tam ją znajdę??:) te najfajniejsze mogą być wszedzie;) a w zielonej górze nie byłem, wiec sie może wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jak wszystko dziala to ekstra:0 ja pewnie bym tego nie poskladala do kupy i dzwonila bym po jakas pomoc:D A widzisz!Jak lubisz ryzyko, to nie ma na co czekac i sie ociagac:P juz za pare dni wyjedziecie, to zaczniesz dzialac:classic_cool::) Dobrze , ze ja nie mam poki co zadnych takich imprez;) ale w nowym roku chbya cos bedzie takiego wlasnie;) ale mam jeszcze duzo czasu w razie czego;) Ja juz nie moge doczekac sie sylwestra, to nic ze o rok starsza bede:D:P Ty pewnie jeszcze bardziej nie mozesz sie doczekac:)Twoj i tak szybciej sie zacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, mówiłem, że na tym wyjeździe to nie zamierzam jakos tam \"działać\" specjalnie, a tak w ogole to pojade pewnie tylko na jeden dzien😠, bo terminy niestety mam... po Nowym Roku na 3 dni do Gdanska pewnie.. tak, tak lubie ryzyko, ale akurat w tej kestii to wolałbym go nie mieć;) setunia, u Ciebie do 3 z przodu jeszcze dalekooo wiec sie nie martw wiekiem;) a co to za imprezkę w nowym roku masz, wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odeta1., przeczytalem pokrótce, hhehe, dobre, spodobał mi się poniższy post, który pozwolę sobie zacytować >ja wiem< ze napisał(a) \"nie ma porzadnych mezczyzn-jest ideal przystojnym, wszechstronny, to charakter ma zjebany; facet ma charakter, umie rozmawiac z kobietami, umie je poderwac, to wyglad ma odstraszajacy ;( nie ma idealow ;(;(;(\" a ja się uwazam za porządnego i chyba to powyżej to pode mnie nie podchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo oj !wszystko przez ta prace!!:o Od nowego roku cos pozmieniaj , bo sie wykonczysz;) Fajnie , ze jedziesz do Gdanska:) Ja tez sie tam wybieram ale jakos po 20stym:) Jeszcze nie chce nic zapeszac, a moze lepiej zapeszyc:P , w pazdzierniku moja kol. z roku wychodzi za maz i chbya mnie zaprosi aczkolwiek nie jest to pewne:D Nie chce mi sie dzis wyjatklowo spac , a troszke dzis sie narobilam;) jutro spie do 10tej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, chyba za szybko mnie pochwalilas z ta siecią, coś mi sie krzaczy, zrywa polaczenie i wogole beee😠 ooo, do października to może jeszcze sama wyjdziesz za mąż:D dobrze, ze Ci sie nie chce spac, mi też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie kracz!bo cos za szybko , by to bylo gdybym w task krotkim czasie zona zostala:D;) Jak sie zrywa , to moze cos przeoczyles;), a moze to za duza odleglosc jest miedzy twoi , a brata kompem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie setunia, przeoczylem - malo byc automatycznie, a trzeba było z palca wpisac, na razie chodzi... o fajowo, ja w Gdansku moze bede czestszym gosciem, to moze nad morzem na browara sie umowimy??:) co tam setunia za szybko, widzisz, ja zwlekalem i co mam:D jak bedziesz czula, ze to ten to i w tydzien podejmiesz decyzje:D moja kolezanka z poprzedniej poprzedniej pracy tak własnie miała, była z rodzicami na wakacjach nad morzem, tam poznala faceta i po 3 miesiacach slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo a widzisz, tak sie spieszyles, ze przeoczyles;) Jesli nam sie termin pobytu w Gdansku zbiegna , to czemu nie;) i oczywiscie jesli p[raca Ciebie nie pochlonie:) To dlaczego tak zwlekales z tym slubem/zareczynami, he?;) Nie byles nigdy na 100%pewny, czy po prostu nie byles gotowy na sformalizowanie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan jest taki, że nie pochlonie, nie może, szkoda życia o to fajowo:), hmm, setunia, tak sie zastanawiam czy ja nie musze byc w Gdańsku tez tak gdzieś po 20stym?:D:D:D właśnie - dlaczego zwlekałem, tak sobie czasem mysle co by bylo gdybym podjął kilka innych decyzji... ale z drugiej strony, jezeli je wtedy podejmowalem, to musialy byc najlepsze decyzje w danym momencie i stwierdzam, ze nigdy nie bylem na 100% pewny, jej - tylko czy mi sie to wogóle uda?? wiem, ze z czasem bedzie chyba jeszcze trudniej...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam:Dale to bedzie tylko czysty przypadek jesli akurat wypadnie Ci wyjazd sluzbowy do G.:D;) Na pewno z czasem ciezsej jest nam podejmowac decyzjebo zaczynamy doglebniej je analizozowac, podchodzimy do wszystkiego bardziej racjonalnie;0 ale to tez wszystko zalezy od temperamentu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety czasami za duzo mysle, analizuje, wiem ze niepotrzebnie.. dlatego czasami trzeba sie zdac na przypadek;):D bo tak naprawde, to jednak czesto decyduje on o naszym zyciu, choc nam wydaje sie inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Al;e czasami trzeba naprawde sie zastanowic i przemyslec;) Oj chyba pojde juz spac, a myslalam , ze dluzej wytrzymam :D Moze rano sie tu pojawie;) Ale gdybym sie nie pojawila , to zycze Tobie Lolo spokojnych, cieplutkich swiat w gronie najblizszych:) I duzo prezentow:D Spij dobrze🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rano przy komputerku pewnie bede, a jesli sie nie spiszemy to Tobie setunia rowniez życzę spokojnych Świąt:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CMC🖐️:)Wesolutkich Swiat Tobie zycze!:) Mam nadzieje, ze reerat napisany na piateczke;) Aaaaaaaamusze pierogi robic!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) cała masa cynizmu - Wesołych i spokojnych świąt:) i fajnych prezentów:) setunia - ile pierogów zrobilaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo wiraj:0 pierogow jest ok 70sieciu:Pdokladnie nie liczylam;) jeszcze nigdy 100tu nie zrobilam:D Smacznej wieczerzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, Tobie smacznej wieczerzy w rodzinnej atmosferze (pamietaj żeby każdej potrawy skosztować):) i fajnej niespodzianki pod choinką. Na pasterke idziesz? Ja chyba nie bo jakos tak bez śniegu nijak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×