Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Liolo witaj:) MNie wiem , czyu mnie zastsniesz dzis , bo cos spicca jestem:)];) Dzis wiekszoascv dznia spedzilam na nianczeniu coreczki mojej kuzuynki:):)[9ciomeisieczna Basiunia Kochana malutka:):) Jednakze strasznie mnie wymeczyla i chyba poojde spac:L) a ze jutro juz bede w P.T. to zycze tubie cudownej zabawy sylwestrowej:):)!!!!!!Mam nadzieje ze bedzie wspaniale:):)_ Do napisania w nowym roku:):L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ setunia:) może jeszcze jesteś:)? choć pewnie już spałaś jak pisałaś tego posta;):D dziękuję za życzenia:) Tobie życze, aby rok 2007 był lepszy od 2006 ale nie tak dobry jak 2008;) No i świetnej zabawy sylwestrowej:) Do napisania w Nowym Roku i do... spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:0 Kurcze ale mam \"slaby lebek\";) Musze uwazac z % :D Jeszcze raz udanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku:) Setunia, wróciłaś? Jak kondycja po imprezie?:D Dobrze się bawiłaś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo pewnie , ze wrocilam:) Kondycja rewelacyjna! Jedynie lydki troche mnie bola , wiadomo od czego:D Czyli wszystko ok:) Naprawde nie spodziewalam sie , ze tak fajnie bedzie:D oczywiscie troche rozrabialam:P A Ty jak sie czujesz?Dobrze sie bawiles?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie dobrze bawiłem:) Ostatniego dnia roku jeszcze po lesie pobiegałem, bo sobie urządziliśmy rozgrywki paintballowe:D Noc przetańcowana i przespiewana bo mieliśmy projektor i karaoke było - jeszcze mam chrype:D Troche stresa tez nie zabraklo - przez wichure prądu nie bylo na pare godzin przed północą, ale naprawili:) Setunia, a jak narozrabiałaś??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to super!:) A jak kolezanki?:>:) Jak narozrabialam?Np o polnocy jak wyszlismy przed blok z szampanami[mielismy tylko 3 na 12osob;)] to polalam wszystkich szampanem :D kolega wylal drugiego:D i zostal nam sie jeden:(:D Dobrze , ze jacys ludzie podeszli do nas skladac sobie z nami zyczenia i dali nam sie napic szampana \"z gwinta\";) ogolnie to szalalm:D No!;) Teraz planujemy impreze \"posesyjna\":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałem zwyczaj kiedys na osiemnastkach szampanem \"czestowac\" wszystkich z daleka:D Z koleżankami sie pobawilem i potanczylem. Wszystkie sparowane byly, a nawet gdyby nie to i tak nie było tam żadnej CWWK dla mnie;) A w sobote mam wesele, cienko to widze:o A Ty setunia? Znalazlas CWWM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie wszyscy byli sparowani;), byla przewaga wolnych K nad M;) ale zadnego CWWM dla siebie tam nie zauwazylam;0 po prostu fajni koledzy:0 Mam nadzieje , ze to zadzialalo w obie strony;) I co zrobisz z tym weselem? Moze bedzie duzo osob bez pary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z weselem sytuacja bez wyjścia sie wydaje - nie iśc nie mogę, bo to chrzestnej córka, nie darowałaby mi:O, iśc samemu - juz kiedys przezyłem wesele w pojedynke - nigdy więcej!! Ciotki by miały co gadać:D Do tego jestem teraz w Gdansku uziemniony przy pacy:o - wracam w czw wieczorem, a w pt egzamin:o Klapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrow Gdansk:0 No faktycznie nie za ciekawa masz sytuacje:o i ten egzamin:o A ta kolezanka z pracy?Moze warto sprobowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdańsk pozdrowiony:) deszczowy nie setunia, ja w nowy rok wchodze bez jakichkolwiek zaszłości, niepozamykanych tematów czy cos w tym stylu. Otwieram nowy rozdział:D I jest mi z tym bardzo ok, tylko to wesele wyskoczyło i komplikuje sytuację. Ale co tam, gram na zwłokę:D Może się rozchoruję:D Choc symulowanie to mi nie wychodzi.. A w ogółe to wesele to w rodzinie budzi wiele kontrowersji z racji terminu. Wesele w zimie:o żeby to jeszcze zima byla:D To kiedy masz tą impreze posesyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo a jeszcze nie wiem kiedy ta imprezka:D to zalezy od tego kiedy wszyscy wszystko pozaliczaja;)i tym razem ma byc juz nie u nas , a u kogos innego:D ale jeszcze nie wiadomo u kogo;) Ja sobie wlasnie czytam horoskop noworoczny na onecie:D nawet mi sie podoba:classic_cool: Nie wierze w nie ale tak z ciekawosci lubie przeczytac i troszke poprawiaja nastroj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, a ktory to konkretnie bo ich wiele?:) ja musze za niedlugo spadac bo siedze jeszcze w muzeum i troszke wyspac sie bo 4h spalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo szkoda , ze zaraz idziesz:( ja czytam roczny i milosny :D mam spotkac milosc swojego zycia w tym roku:classic_cool:;) pocieszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jeszcze na telefonie wisze i czekam na telefon od pani dyr. takze jeszcze zostaje:) Niestety, tam gdzie śpie, nie ma netu:o o prosze setunia, widzisz co Ci los gotuje;) to ja sprawdze swój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak sobie sam powróze:D, bo mój mi sie nie podoba.. setunia, a Ty wodniczka?, jak tak, to przekładamy Gdańsk na luty:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo a skad wiesz , ze wodniczka?;)ale musisz miec dobra pamiec@!:) Bo ja mimo tego , ze jakos nie dawno miales urodziny t0o juz nie pamietam jaki jest Twoj znak zodiaku:( Moze bede strzelala dalte ur. 10.10?;) kurcze nie pamietam:( Mozemy i na luty:D Tez bede miala ferie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, nic to:) ja lew z 9 sierpnia ide już, nie chcem ale muszem:( jesteś jutro? mam nadzieję, ze w ciągu dnia uda mi sie znaleść czas, spotkan sporo mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) wczoraj wiatr i deszcz, dziś słońce i krzyk mew. Miło:) Setunia, spałem dobrze. Co porabiasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo witaj:) U mnie za to mokra ulica;) Ja wlasnie zjadlam sniadanie ogladajac \"pytanie na sniadanie\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Przepraszam za nagłe zniknięcie - obowiązki. Własnie wróciłem z Sopotu, 1,5h w taksówce a to tylko pare km:o No i 200m od molo bylem, ale morza nie widziałem :o, a pierwszy raz w Sopocie:o Nie wiem, czy nie bede musial tu zostac do piatku i przełożyc egzamin, jak sie da -moze to i lepiej:D A w ogóle to stwierdzam, że są tu bardzo mili ludzie :classic_cool: Pozdrawiam Wszystkich mieszkańców Trójmiasta:) Setunia, znasz jakis fajny pub tu na Starówce?, jest ich sporo, ale nie wiem, ktory wybrac:o Na piwko sobie pojde wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ok , wybaczone!:D A ja bylam chbya z 2razy na molo i na plazy tez bylam:classic_cool: A pubow zadnych nie znam:o bo nie bylysmy;) Moze po prostu wchodz do kazdego i gdzie Ci sie spodoba , to sie zostaniesz:D oczywiscie w kazdym jedno piwko!;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×