Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

cadeaux de noel ale ja nie mam co naprawiac raczej ;) Nie pasuje do mnie Twoj post chbya:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadeaux de noel
chodzi o poprawę na dalsze dni:) i dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ja na \"spontany\" też, ale nie tylko.. cadeaux de noel - wielka racja:), z tym piwkem to przytyk,tak?:) no tak, czas swiąt jest zawsze dobry na zalatwianie roznych spraw, godzenie sie itd. ja jednak jestem zdania, ze pracować trzeba nad soba cały rok i życ tak, coby nic juz w Wigilie np. nie naprawiać, tym bardziej, ze czesto sa to puste gesty... a Ty kogo kochasz?? a ja mam pilsnerka, ale sie chlodzi dopóki pracować nie skończe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadeaux de noel
Masz rację. Też uważam, że trzeba cały rok:) Ale.. życie nie jest sztywne, zatem jak coś nie tak to zawsze okres świąt jest czasem na dialog, porozumienie. ten czas jak żaden inny tak właśnie działa na ludzi:) Kogo kocham:) Mówiłam, pisałam nieraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, ten czas niektorym ludziom ułatwia pewne sprawy, na które cięzko im sie zdobyc w ciagu roku cadeaux de noel - mi nie mówiłaś:) nie znam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadeaux de noel nie pisalas chbya tu;) Ja sobie nie przypominam;) Ale to chbya nie ma znaczenia teraz,wazne jest to ze masz taka osobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, np. jakies postanowienia noworoczne mozna poczynić...:) praktykujecie cos takiego??, z sukcesami..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadeaux de noel
ja jestem ta sama:) zmieniłam tylko nik:) Ale nie siebie:) Ten kto widzi sercem wie:) W końcu jak sobie ufarbujesz wlosy to jestes ten sam, to samo z nikiem:) Tak postanowienia i co wazne podsumowanie roku tak czyni On:) ten Mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadeaux de noel hmmmmm a kiedy bylas tu ostatnio;) Kurcze wiecie co nie jestem dzis w nastroju refleksyjnym;) lolo ja tego nie praktykuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je też postanowień nie robie, pare lat temu tak, ale nic z tego nie wychodziło wiec po co??:D cadeaux de noel - tajemnicza:) tymczasem spadam na krotką kolacje do bradera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo smacznego[az sie glodna zrobilam:D] Gdyby mnie juz nie bylo to zycze spokojnej nocy i udanej niedzieli:0 P.S. Mam nadzieje, ze szybko przysla Ci to cos;) 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, kolorowych snów setunia:) jak tylko przyślą, to sie melduje - też mam nadzieje, ze szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vel samozwańczy amorek. Witam:) ups, widzę że wam zwaliłam na głowe chmare doradców;) zaczynam sie zastanawiać czy ja sie przypadkiem nie wtrącam w cudze sprawy;), czy CWWK może być lekko wścibska;)? ale tylko w dobrej sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ale sie wczoraj minelismy:D Poszlamspac zeby nie jesc:P cała masa cynizmu 🖐️🌻 nie przeszkadzasz nikomu , wtracac tez sie nie wtracasz:) Milo bedzie jak zostaniesz tu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze:D Faktycznie;) Polecam Szackiego:D \"HMS\":D To ja zmykam tez sie pouczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem:o jest ciezki;) dobrze ze mam juz go za soba:) Powodzenia, na pewno bedzie 5teczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam socjologie, termin do konca grudnia, ale chciałam napisać dzis bo pracuje i w tygodniu mam mało czasu. Ale nie mogę się skupić. Niedawno rozstałam się z kimś i jakos mi tak melancholijnie... a do tego żołądek mi szwankuje od paru dni i mnie międli:O ty też socjo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmc acha, czyli Ty zaocznie i pierwszy rok , tak?;) To jest na zaliczenie HMS-u?:) Ja tez socjolozka 3ci rok sie juz mecze:D dziennie:) fajnie jest;). Na drugim roku mielismy fajoweski \"Bal Socjologa\":classic_cool: Moze rumianek pomoze, a moze mieta lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co u Was CWWK?? cała masa cynizmu jak żoladek?, świeta idą lepiej zeby byl w dobrej formie:) Setunia, a na trzecim roku tez bal bedzie??:classic_cool: Ja chyba ide dzis gdzies do klubu, musze sie oderwac troszke o codziennych zajec..no i niestety nie z domu sie lacze, bo nie podłączyłem tego czegoś!😠 kompletny brak czasu z powodu pracy, o nauce nawet nie mysle:O Jak u Was ida przygotowania do swiat?? Pieczecie, gotujecie, a prezenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ........ale sie wkurzylam😡zaczelam pisac posta i juz prawie byl skonczony i nagle mi sie komp sam wylaczyl😠 Ok juz mi przeszlo troche jak tak sie \"wykrzyczalam\":D Lolo witam:) szkoda , ze masz tak malo czasu dla siebie , na cokolwiek;) ale chbya taki juz los wiekszosci ludzi w dzisiejszych czasach:o W tym roku balu raczejk nie bedzie;) Chcielismy zapoczatkowac tradycje \"balu socjologa\" ale nie wiem , czy obecny drugi rok zoorganizuje sobie cos takiego;) Prezenty juz kupilam:classic_cool: ale jesli chodzi o gotowanie , to moze zaczne w sobote:p Pieczenie sobie odpuszczam;)kiedys w to sie bawilam ale to byla tylko strata czasu:D i energii;) Sprzatac zaczne od jutra:P dzis tylko umylam sobie okienko zaraz jak wrocilam;0 Choinka tez jeszcze nie ubrana:opewnie w niedziele ktos ja ubierze:D Szkoda , ze sniegu nie ma:( tak jakos dziwnie jest:o To udanej zabawy dzis:) Ja w tym tyg nie bylam w pubie;) do sylwestra wytrzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×