Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Juz po filmie:D Ogladalam go drugi raz juz;) A Ty co porabiales/ Pracowales?Uczyles sie? Odpoczywales?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche na lenistwie, no i u kolegi bylem co mi pomaga przy szkoleniu - bardzo pomaga, a pozniej na kolacji z szefem firmy, dla ktorej dotychczas pracowałem przy zakonczonym projekcie - chce mnie zwerbowac na etat i mam dylemat co dalej robić?? A drugi dylemat, że w styczniu mam wesele i nie mam prartnerki, fuck! A teraz z byla na gg gadam pierwszy raz po rozstaniu:O No i musze prezentacje na rano przygotowac wiec noc pewnie w duzej czesci nieprzespana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm no to sie troszke dzieje;) Dodatkowy etat, a znajdziesz czas na niego w ogole? A kto sie pierwszy odezwal? Ona , czy Ty?;) To na wesele moze z nia sie uda pijsc:) Ja jeszcze z kwadrasnik i uciekam spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona sie pierwsza odezwała, a na wesle z nią na pewno nie pójde, nie chcę ja musze szybko partenrkę znaleźc na to weselicho bo koleżanki wszystkie zajęte, jest w biurze jedna fajna ale ja bym wolal z nia nie iść coby z tego coś nie wyszło... moze na kafe zarzuce posta, widziałem że jeden gość żony tu szukał?:D to czemu bym nie mial partnerki na weselicho:D jutro do PT czy wolne masz Setunia?? no i jak sie zgodze na etat to własna dzialalnosc szczątkowa zostanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze popros jednak ta z biura:D A w ogole to ona wolna?;) Jesli sie nie zgodzi to dasz wtedy ogloszenie na kafe albo w lokalnej prasie;) Ehe jade chociaz mam wolne ale mam ambitne plany, bo w domu nic nie zrobilam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolna, wolna i wiem, że hmm nieskromnie powiem podobam sie jej, ale to dosyc mocno skomplikowana sprawa, raczej wole nie zmieniać obecnej sytuacji. Ja musze temat partnerki szybko zabezpieczyć bo nie chce zostać w ostatniej chwili na lodzie, na to wesele musze iść, bo to córki mojej chrzestnej, wiec chyba zaczne redagować ogłoszenie:D I pomyslec, ze kiedys bylem etatowym partnerem na wesele dla kolezanek, a teraz nie mam z kim iść.. A jakie to ambitne plany masz Setunia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ale jak zgodzisz sie na ten etat co proponuje Ci kolega , to wtedy chbya juz nic nie bedzie stalo Wam na przeszkodzie, zadnych barier juz nie bedzie, tak?;) Dobrze, ze u mnie zadne wesele sie nie zapowiada poki co;). Najblizsze , to moze bedzie w wakacje ale jeszcze nie wiem, czy kolezanka mnie zaprosi:P moze lepiej zeby niue prosila:D Moj plan na jutro , to biblioteka;) Kurcze jak mi sie nie chce wstawac rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, właśnie chodzi o to, że ona pracuje w biurze, w którym mam ewentulanie zostać, a ja w poprzednich dwóch firmach już przeżyłem podobne tematy, poza tym sprawa jest jak wspomnialem jeszcze bardziej skoplikowana, bo my sie znamy sprzed kilku lat i przez przypadek na siebie trafiliśmy... jej, a ja jeszcze mam tyle roboty..., o której wstajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki przypadek???Nic nie dzieje sie bez przyczyny:D;) Wiec po co sie meczyc:D Wstaje przed 6ta, dla mnie to katastrofa:o ale bede jechala 2h wiec wyspie sie w autobusie:) Na pewno sobie poradzisz na szkoleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslałem, ze to powiesz z tym dzianiem bez przyczyny:), ale nie, już nie... mam jeszcze jedną opcję, która się pojawiła tydzien temu, dosyc ryzykowna, ale moze wyjaśni sie coś w czw lub pt, to Ci opowiem;) z tym szkoleniem to nie wiem, nie mam jeszcze prezentacji gotowej ani studium przypadku:O To może idz spac setunia, wyganiam, delikatnie wyganiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak zrobie, pojde spac;) powodzenia we wszystkim:)Trzymam kciuki za to i tamto:D 🖐️do piateczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Setunia wróciłaś? Jak tydzień? W czw byłaś na tańcach? Mnie po wczorajszym dopiero głowa przestała boleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo wrocilam i glowa dzis mnie nie bolala:D Nie wiem wlasnie , czy mozna tanczyc, czy nie:o Bo ostatnio mialam ochote gdzies pojsc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, adwent to nie post - czekamy na narodziny Zbawiciela wiec trzeba sie radować, no przemyslec swoje zycie też trzeba, ale na wszystko starczy czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo no chbya ze tak , tylko czy to do moich wspollokatorek przemowi:D Do jednej na pewno nie;) A jak poszlo szkolenie?Dales rade?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałem rade, choc noc przed - nie powiem żebym dobrze spał... ale po pierwszych kilkunastu minutach stres opadł i generalnie poszło ok, choc mogłoby być lepiej oczywiście ja powoli setunia bede spadal bo malo spałem, a jutro szkola - rachunkowość finansową mam:O bedziesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem🖐️:D Ide wlasnie na filmik ale jesli okaze sie , ze juz go ogladalam to wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym sobie coś wesołego obejrzał, bo dawno komedyjki jakiejs nie oglądałem, tym bardziej, że ostatnio nie za wiele mam powodów do śmiechu.. odpoczełas Setunia? i jak, idziesz w czwartek poszaleć?? u mnie juz juto ksiądz po koledzie, to tym bardziej mnie przekonuje, że można biodrem poruszać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ju zpo grzancu?;) pewnie ze odpoczelam, a jutro odpoczynku ciag dalszy:P Nie wiem jeszcze , czy pojde w czw, bo sama nie pojde:o Cos sie Twojemu ksiedzu poprzestawialo chyba:D A komedie naprawde polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po grzańcu, po grzańcu- nie wszyscy jutro odpoczywają:P za to niektórzy już jutro się bawią po ciężkiej pracy:D to idź sama, może znajdzie się ktoś do pary...;) jak to jakaś romantyczna to ja chetnie obejrze bo lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci fajnie;), a gdzie sie bedziesz bawil i co to za okazja:D? Sama nie pojde, bo niebezpiecznie i w ogole:P. Mysle , ze jedna kolezanke na pewno przekonam ;) A komedia oczywiscie, ze romantyczna!:0 Naprawde superasna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z pracy impreza na zakonczenie projektu - w Harendzie, to taki klub w Wawie - wieki tam nie bylem, szkoda tylko, że impreza zamknieta:O, ale pózniej gdzies na hiszpańskie rytmy podobno - musze partnetke na wesele znaleźć:D a jak Setunia Twoja praca?? no jasne, że bierz koleżanke i idź, ja po ostatnim czw i nadchodzącym pn w czw pewnie odpuszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ostatnio tez chbya swietowaliscie koniec projektu:D Tobie to dobrze, tylko pozazdroscic tych hiszpanskich rytmow;) Co z moja pracka?Nie pisalam , ze zrezygnowalam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×