Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

O np. \"duma i uprzedzenie\" moze byc fajne choc nie znam, film byl ostatnio ale tez nie widzialem setunia, Ty czytaj też te, które powinnaś bo nici z ferii w Gdańsku jak poprawiki będą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo zaczne czytac te obowiazkowe ale po prostu jeszcze nie czuje tego , ze musze:D Ja zawsze wszystko odkladam \"na pozniej\" , bo oczywiscie jeszcze jest czas;):D Jeszcze kwadransik i do spania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kwadransik;) choc mi sie nie chce:o poczytam:) ja tez tak mam, ze wszystko na ostatnią chwile choc ostatnio to sie nie udaje bo za duzo spraw:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialas moze setunia \"pingiwny z madagaskaru\" ? To dodatek do Madagaskaru. przesmieszny filmik na świeta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie to mnie tez nie chce sie spac :D ale lepiej pospac ta godzinke dluzej;) jak sobie poczytasz , to szybciej zasniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, trzeba isc spac bo rano bedzie problem:o w tv tego nie pusza pewnie bo to dodatek, jak uda mi sie to wyciągnąc z plyty to Ci przesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa , dodatek:D Ja moge spac do poludnia , czego nie lubie:P, ale co bede sama pisala do siebie jak Ty spac pojdziesz;) Spij dobrze🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo witaj:0 jestem;) minal szybko mimo , ze nic szczegolnego sie nie wydarzylo;) probowalam sie troche uczyc ale nie za bardzo mi to wychodzilo:o Zamowilam sobie ksiazke:P ok 580stron;) ciekawe kiedy to przeczytam;) a Tobie? Nie zaspales na spotkanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zaspalem i caly dzien na telefonach i przy pracy, z krótką przerwą na torta urodzinowego mojej chrzesnicy:) niestety zapowiada mi sie dluuugi wieczor przy kompie, troche pracy mam:o teraz walcze z ustawieniami adresow poczt w outlooku, niestety gdzies posialem haslo do firmowego mejla:o setunia, a co to za książka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o setunia, to bedzie sie działo;) mam nadzieję, że książka nie pochłonie Cie na całe wieczory;) moja ma na imie Ola i juz 15 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to b. wczesnie zostales ojcem chrzestnym:) A\'propos tego tytulu , to \'ojciec chrzestny\" jest super ksiazka:) Czytales juz? Z checia jeszcze raz bym ja przeczytala i chbya jeszcze przeczytam:) Tak, mam nadzieje , ze bedzie ciekawa ta lekturka;) Zobaczym;) Ciekawe kiedy dotrze;) Pewnie dopiero w nowym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bardzo wczesnie ja chrzestnym, a moj brat ojcem:D więc \"ojciec chrzestny\" w tym układzie i Twojej rekomendacji to lektura obowiązkowa, ale jeszcze jej nie przeczytalem:) jak zaczniesz czytac to opowiesz troszke?;) ja lubie romantyczne filmy bardziej, wiec pewnie ksiazki nie przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo \"ojca chrzestnego\" musisz koniecznie przeczytac! Ta ksiazka na pewno Cie nie zanudzi i na pewno b. wciagnie;) Jak zaczne czytac ta swoja , to bede na biezaca zdwala relacje z przebiegu wydarzen;) A jak idzie czytanie \"100 lat samotnosci\";) Niestety dowiedzialam sie dzisiaj , ze moja ksiazke \"duma i uprzedzenie\" ,bez poinformowania mnie o tym😡pozyczyla sobie moja sis i nie mam jej tuta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba moj komputer przestal mnie lubic😠 przeczytam \'ojca\' po \'100 latach\' :D dzis jeszcze nie czytałem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo moze Twoj komputer czuje sie nadmiernie wykorzystywany i dlatego odmawia posluszenstwa:D Moj czasami sam mi sie wylacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, czyli chodzi o polaczenie;) Z tym tez mam czasami problemy ale b. rzadko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja sie nie znam na tym ale moze cos z \"zasiegiem\' moze jakies problemy tam u producenta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro podzwonie i mam nadzieje wszyskto wyjasnie. niestety dzis potwierdzilem termin, do Gdanska 2 jade, ale wolalbym zostac.. jak setunia Twoje przygotowania do sylwestra?? na impreze, na ktorą jade okazalo sie, ze obowiązuje styl z lat 80tych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo u mnie przygotowanie jeszcze nuie ma aczkolwiek wszystko zaplanowane:D Styl u nas dowolny:D Lata 80siate to fajny styl;) Czyli muzyka poewnie tez bedzie z tych lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, szkoda, ze skorzane krawaty szerokosci 3cm powyrzucałem:o :D bylyby jak znalazl duzo ludzi bedzie na Twojej imprezie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo szkoda, szkoda;0 teraz bedziesz pamietal , ze takie unikaty nalezy zostawiac \"na pamiatke\" z mysla , ze kiedys pokaze sie te skarby wnukom:D U mnie tlokow nie bedzie:o cos ok 12/13nastu osob;) A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem dokładnie, w ogole to niewiele wiem na temat imprezy, ale najlepiej tak z marszu:D lubie samą połnoc i wejscie w nowy rok. wtedy wiadomo co robia wszyscy bliscy, znajomi i mozna sobie o nich pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×