Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

właśnie! oby tylko w dobrym towarzystwie:D a ja tradycyjnie w nowy rok bez drugiej połowki, jakos regularnie rozstaje sie z listopadzie albo w grudniu:O a teraz mi szczegolnie jej brakuje bo sporo sie dzieje i przydałoby sie wsparcie, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie martw sie, niebawem na pewno sie odnajdziecie:). Moze kogos na tej imprezie wlasnie poznasz.:0 Ja raczej na to liczyc nie moge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poznam, ale tam chyba bede wszystkich znal, choc bedzie siostra kolezenaki, z która sie kiedys spotykałem. Bardzo fajna jest i chyba wolna już:D ale tak jakos głupio pomimo, ze to dawno bylo... A Ty setunia dlaczego nie \"raczej na to liczyc nie mozesz\" czyzby \"babska\" impreza:D?? czy tez sami znajomi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie, zapomnialem o walentynkach, choc to akurat mi nie przeszkadza za bardzo.. 🖐️cała masa cynizmu - male pocieszenie ale dobrze jest miec towarzyszke niedoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest najgorsze - świetowanie samemu, dla mnie nie ma nic gorszego niestety, no w sumie można zrzucic to na przeznaczenie, tylko ile jeszcze takich sylwestrów bedzie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mi się zdarzylo ostatnio dokarmiać troszke, nie no, do tej staruszki pewnie jeszcze pare sylwestrów przed Toba, choc ptaszki pewnie bylyby zadowolone wydaje mi sie, ze optymizmu nie wolno tracic jednak, bezniego moze byc rzeczywiscie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pojawiłam sie tutaj wczoraj bo mnie temet zaciekawił:), przeczytałam kilka stron na chybił-trafił i więcej nie czytam;) bo czuję sie jakbym czyjąś prywatną korespondencje czytała... Byliście juz razem na tym piwie? Jak nie, to powinniście:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️cała masa cynizmu -nie, nie byliśmy razem na piwie, a czy powinniśmy... też pewnie nie, dopiero jak oboje zechcemy - to tak, prawda setunia? cóż, topik wygląda jak wygląda, ale to nie nasza wina, że ludzie poodpadali, a nowe osoby nie chcą się włączyć;) w każdym bądź razie jak najbardziej Wszyscy są tu bardzo mile mile widziani:) a może poprostu ja nie zasługuję na CWWK?? łoł setunia, przegapiłem Twoje wczorajsze dobranoc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samozwańczy amorek
no jasne że tylko jeśli chcecie, ale pomyslałam że tak ciepło ze sobą rozmawiacie, że kto wie co by było w realu;). Ponoc czasem ma sie cos fajnego "pod nosem", a człowiek szuka nie wiadomo gdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatijka
mnie też w listopadzie/grudzien rzucał - zawsze od roku 2004 potem w 2005 i teraz. i zawsze wraca do kobiet, z którymi był. Czyli 5 razy w rzękę wchodzi. Czyli guz murowany. Ale to jego wybory. Właśnie jemu tak kolesie mówili: e tam ta..nie warta utrzymania, inne tak, ale nie ona, za daleko. Masz pod nosem a Ty szukasz itp I chłoptaś uwierzył. zamiast sam kierować swoim losem to słucha się innych matki kolesi i ex panien na noc. I ma takie życie. I takie sylwestry i walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo prawda, prawda:0 A jesli chodzi o tego mojego sylwestra , to nie bede znala wszystkich ale wiekszosc bedzie z os tow.:/ , a ci ktorzy bez os tow. , to juz znam , a w ogole to wszyscy praktycznie beda mlodsi ode mnie:9 Ale lepsza juz taka impreza niz siedzenie w domu;) A w ogole , to mam sie dobrze bawic , a nie szukac partnera:P pomaranczki🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, niestety właśnie tak jest, że gonimy za kimś/czymś nie zauważając tego co nas otacza. Chyba najlepiej istote sprawy odda piosenka SDM, która pozwoliłem sobie tu zacytować... Spóźnione wyznanie spotkali się po latach na środku ulicy i nie mogą się sobie nadziwić że oboje są tacy siwi niczym przebierańcy udający prawdziwych ona przygłucha i on niedosłyszy mówi że daremnie przewędrował pół świata jej zaś pozostało to miasto przez wszystkie te lata \"nawet nie wiesz jak cię kochałam\" krzyczy mu na pół ulicy \"omal z miłości nie oszalałam lecz trzymałam wszystko w tajemnicy\" oglądają się za nimi ludzie jak wręczają sobie słów zeschnięty bukiet w którym ożyło przez chwie przedwiośnie sprzed pięćdziesięciu wiosen ...dlatego warto próbować, nawet za cene niepowodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz setunia, dobra zabawa i wszystko może się zdarzyć:) a ja na Mazury to juz w srode 27 jade i oprocz dobrej zabawy bede sie... uczyl - 5ego egzamin mam, a ostatnio ledwo zaliczylem (przez nieobecnosci) wice musze podciągnąc... kurcze, dziś o północy odcinają mi internet, zrezygowalem z neostrady, bede pobieral net od brata, kupilem na allegro router, ale jeszcze mi nie dosłali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze radze
...dlatego warto próbować, nawet za cene niepowodzenia.. warto próbować, bo szkoda Miłości:) Nie każdy się spotka po latach i nie każdy powie kochałam, kochałem kocham Warto tworzyć zycie tu i teraz ktoś powiedział: najwięcej tracą ci co nie próbują świetą prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo nic sie nie wydarzy:P koniec i kropka:D Co innego w Twojej sytuacji;) bo Wasza zabawa potrwa kilka dni , wiec jest wieksze prawdopodobienstwo!I przeciez pisales , ze bedzie tez jakas fajna kolezanka, wiec.:) A na nauke poswiec ten czas kiedy to nie bedziesz mial internetu:D Ale jak to od brata?Daleko On od Ciebie mieszka????? A wracajac jeszcze do nauki i egzaminow , to ja teraz mam tylko jedniutki egz i chyba tylko 2zaliczenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze radze
brat mieszka w Deutschland:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze radze
Brat Adam mieszka w Niemczech, chyba w Monachium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie w Monachium :D przynajmniej mój brat mieszka rzut beretem, domy blisko stoją wiec mam nadzieję, że złapie fale:D setunia, ja też jade odpoczac i sie dobrze bawic, a co do innych spraw to nie nastwiam sie na jakies podboje:D niestety uczyc to na razie sie nie bede bo jutro do 14ej musze projekcik skonczyc, a pozniej nastepny do 19go. Dostałem propozycje etatu ale chyba zostane na swoim i bede sobie tak dłubał te projekciki:D to fajnie masz z tymi egzaminami, mi najblizszy zapowiada sie nie wesolo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze radze:Dnie wyszlo cos;) Lolo alez nie musisz sie nastawiac na zadne podboje, bo to wszystko spontanicznie wyjdzie:D:classic_cool: Skoro lubisz , to co robisz, a tam mialbys robic zupelnie cos innego , to dobrze, ze sie nie zgodziles:) Kurcze mialam sie jeszcze dzis pouczyc ale chbya juz nic z tego nie wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spontan to jest to! nie ucz sie setunia, pozno juz, lepiej na kafe zostać:D i jakies piwko sobie wypic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jesli chodzi o mnie , to licze tylko na \"spontany\":D MNasz racje, juz za pozno na nauke:D ale naprawde, to wole sie rano uczyc niz wieczorem, a nauka po nocach , do bialego rana to juz w ogo9le odpada! pije Zuberka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadeaux de noel
jestem:) i czekam na reakcje, spontaniczną:) świeta i sylwek i cały ten czas to czas w ktorym wiele mozna pokazac, naprawic:) jesli w tym czasie sie tego nie zrobi to wiele mowi o czlowieku i jego zamiarach, ze nie kocha prawdziwie i szczerze:) zatem warto wykorzystac czas bozego narodzenia, nie tylko na picie piwka:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×