Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

w pn już chyba ostatni raz bedziemy świętować z tej okazji:D żebym jeszcze w te rytmy potrafił sie ruszać:D, ale co tam - liczy sie fri stajl:D hmm, chyba nie mówiłaś, że zrezygnowałaś - znaczy się luzik, szukasz czegoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzik totalny;) Chcialabym pracowac ale troche ciezko jest pogodzioc studia z praca:o Co innego jesli sa to studia zaoczne;) To za tydzien bedziecie swietowac finisz kolejnego projektu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie projektu finisz to inną okazję sie wymyśli:D na sylwestra masz już pomysł setunia, czy czekasz na ostatnią chwile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy powod i okazja jest dobra do imprezowania:D nie wiem jeszcze tak do konca gdzie pojedzie sie w sylwestra:o Byc moze , ze w P.T.ale to jeszcze nic pewnego , a tu juz tak blisko tej nocy;) A Ty juz wiesz gdzie bedziesz swietowac tego dnia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie - blisko.. ja może u koleżanki na nowym mieszkaniu - organizuje impreze, albo wyjade ze znajomymi - ale śniegu w górach nie ma:O a tak w ogóle to marze aby kiedyś tę noc poprostu przespać - czy to nie byłoby wyjątkowe??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo widzisz ile masz mozliwosci!A martwiles sie , ze bedziesz sam w domku;) Przesypiac taka noc , to bedziesz za jakies 30lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale za 30 lat to nie bedzie wyjątkowe:D a tak szczerze powiedziawszy to rzadko kiedy naprawde dobrze bawie sie w sylwestra.. to w PT jakas wieksza imprezka sylwestrowa Ci sie szykuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokladnie co sie szykuje w p.T.:D Wiem , ze bedzie ciasno;) nie wiem jak nasze skromne mieszkanko to przetrzymie:D Ale jeszcze moze byc tak , ze nic nie wypali , a wtedy to nie wiem gdzie sie podzieje:o Moze wlasnie przespie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie duża, to mała imprezka - na pewno cos fajnego wykombinujecie - bo przespanie to moje marzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle:D jakos to bedzie;) I juz mi sie ziewa:o Niby jutro wczesnie nie wstaje ale zaraz chyba pojde spac;) A Ty jak sie trzymasz?Nie chce Ci sie spac jeszcze? O ktorej musisz wstac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaje o 8 i wyspany jestem, dodatkowo po 2 kawach - troszke pracuje na boku sobie jeszcze i 3 slucham. to wysypiaj sie Setunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ostatnio naprawde wysypiam ale po tej zmianie czasu , z letniego na zimowy, tez cos mi sie poprzestawialo i juz o 22giej moglabym spac:D Bardzo fajny temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to przez te zawirowania klimatyczne? a propos, masz już pomysły na prezenty dla najbliższych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze pomyslow na prezenty:o Zawsze kupuje w ostatnim tygodniu:D Lubie te klimaty zaraz przewd samymi swietami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:0 Tez sie lenie, tez slucham trojki:D Troche spiaca juestem, bo bylam wczoraj jednak:classic_cool: no i kaca mega mialam, nie wiem dlaczego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się, poszalałas wczoraj:classic_cool:, ja troche nietypowo juz w poniedzialek:D i cały tydzien mam jakos problemy ze snem, pozno chodze - pozno wstaje pierwsze miejsce na liscie jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszalalam jak zawsze:D Ale dzis pol dnia niekontaktowalam praktycznie:D ja chodze spac wczesnie i pozno wstaje;) A ostatnio we wtorek zaspalam:o kurcze wiedzialam , ze tak bedzie:D Tez lubie ta piosenke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no to ładnie dałaś:D jakegos CWWM nie spotkalas?? ja w poniedzialek sie rozgladalem, ale sama młodziez z poczatkiem tygodnia sie bawi, a ja po ostatnich relacjach to chyba wole te przynajmniej ciut starsze kobiety jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy CWWM pewnie mysleli ze nie jestem wolna , bo bylysmy z kolegami:D Ale i tak bylo fajnie;) Teraz to chyba do sylwestra dam sobie spokoj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba odpoczne, no ale gdzies musze partnerke na weselicho znalezc a czasu malo.. a jak z sylwestrem u Ciebie??, ja na Mazury ze spora ekipa znajomych jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ekstra!A skad w ogole ten pomysl na mazury, kto na to wpadl;) Ja w P.T.;) mam nadzieje , ze mieszkanie bedzie w calosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszke znajac Twoj temperament to ze stanem lokalu moze byc cienko:D a do wyjazdu sie rzutem na tasme przylaczylem, Mazury - troche nietypowo jak na sylwka ale niedaleko jest wyciąg wiec mozna pojezdzic na desce a łyzwy też wezme:) bo wyjazd na dłuzej sie zapowiada choc nie wiem ile bede mial pracy i czy na dluzej mi sie uda. Ciekawe tylko jak z pogoda bedzie.. inni znajomi w gory jada, ale sniegu nie ma:O i podobno ma nie byc wiec tymczasem gory sobie odpuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno na swieta ma byc snieg:classic_cool: ale nie wiem czy wierzyc tym od pogody w ogole:o kazde miejsce jest dobre na zabawe sylwestrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×