Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Audycja najogolniej o kosciele;) Ja tez malo zwracam na nia uwage chyba soeib muzyczke zalacze;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie:D Slucham dalej audycji;) Zaraz moze sie skonczy albo bedzie druga czesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracaa setunia:o duzo liczb.. Odespalem z nawiązką weselcho to spiacy nie jestem, no i te kawy;) a Ty jak się trzymasz?:) a przypomnialo mi sie, na weselu popijalem jurajską, Twoją ulubiona prawie, bo gazowaną (innej nie bylo):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja tez na kondycje nie narzekam:) Ale musisz sprobowac jurajskiej niegazowanej:) Naprawde pyszna Mnie sie wlasnie konczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys piłem, jak jaskinie na Jurze eksplorowałem:D a teraz żywca popijam.....H2O:D Masz cos na dziś z %?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo mialam piwko;) i znowu za pozna godzina na wlamania do barku:D Teraz w trojce muzyczka jest ok;) A Ty cos sobie popijasz%????:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nic, ale jak skończe to winko czerwone mam, napijesz się kieliszeczek?:) dziś podzielnej uwagi mi nie starcza na muze:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo zalezy , o ktorej skonczysz;):D Jak nie zasne , to siem napije na lepszy sen:) A w Trojce Turnal teraz wiec:D Dzis byl tez w Szansie na sukces;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 3:o powinienem sie uporać, ale prosze mozesz zaczac beze mnie:) to nawet dobrze, ze nie słucham. Fanem jego nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie ma Turnala:Dtez nie przepadam za nim;) Dziekuje za pyszne winko:) Zaraz pewnie mnie ono uspi;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zebym wiedzial, ze Cie uśpi to bym sie wstrzymał z winkiem az i ja skończe:D W takim razie polewam tez sobie, Twoje zdrowie setunia:) Lubisz czerwone wytrawne czy bardziej słodkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo bardziej slodkiej ale nie za slodkie;) Szkoda , ze tylko wirtualnie smakuje:( Zebys teraz Ty nie usnal!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sącze powolutku, zeby nie przysnąc za szybko:D Setunia, ja czekam z niecierpliwoscią, kiedy nie wirtualnie a realnie już się napijemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sacz , sacz tylko zebys sobie zadnych papierow nie zalal;) Predzej czy pozniej bedzie niewirtualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, wslasnie - papierów i klawiaturki. Z jednej strony wolałbym predzej, a z drugiej pozniej:D wiec bedzie jak zycie pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie! Bedzie co ma byc;) To ja poprosze o dopelnienie kieliszka:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo:) zdrówko, mam nadzieję, ze smakuje, choc wytrawne jest:) Jakby co, zagryź setunia hitem dla oslody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo dzieki!:0 To wypijem i idem spac:D A Tobie jak pracka idzie?;) Konczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie niestety jeszcze z godzinka zejdzie, a przed 8 musze wstać:o setunia, to Ty może też sącz powolutku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo tak sobie pomyslalam , ze jak pojde zaraz spac , to skonczysz w pol godzinki , a moze nawet i szybcie:D I pospisz dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz rację setunia i Ty sie wyspisz lepiej:) A jutro tez dzien:) Który spedze cały przy kompie i na telefonie:o Masz jakies plany na pn?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo moze dokonczysz sobie jutro/dzis wlasciwie/ Ja juz uciekam;) Wyspij sie choc troche🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, setunia, ze świetnie:) Pospałaś? ja spalem 2h, zeszło mi sie do 5:30:o, a dzis i tak co chwila cos sie zmienia. czuje sie jak sniety karp:D z egz. 29,5/50 zwazywszy na spoznienie i praktycnzie brak nauki to calkem niezle, ale drugi bede musial prawie na maxa napisac:o zostało jeszcze sporo winka, masz ochote?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo i nie chce Ci sie teraz spac?? Ja dzis chbya pojde nieco wczesniej spac bo jutro nie moge zaspac:D a ja taki spioch ostanio!!!!!!!!!!! A ja sie nei znam na tym punktowym ocenianiu:( ale wazne , ze jakies punkty sa!:)Gratulacje ! Pije piwko ale next razem , to tez postaram sie o winko :) A dzis tez pracujesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×