Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Lolo kurcze mogles isc sobie na poprawiny!bo jest zawsze jeszcze fajnie:D A co bylo nie tak w tej dziewczynie?;) Ale masz troskliwa chrzestna:):D Dzis juz mi lepiej mija , bo nie chce mi sie ciagle spac , jak wczoraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasnowidzko zajrzalam na Twoja stopke i jestes b. interesujaca osoba:). Juz Ciebie lubie za pewna dziedzine;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasnowidz 1979 :classic_cool: setunia, ja bym chetnie poszedl na poprawiny, ale mam dużo pracy, pewnie do rana:o i jeszcze nie zaczałem. Wkurza mnie to, bo to nie z mojej winny tylko opóznienie innej osoby. to dobrze, że dziś lepiej u Ciebie:) To pewnie przez te rozregulowane godziny snu;) Jutro jedziesz do PT? a dziewczyna generalnie ok, zgrabna, calkiem ładna itp. tylko zrobiona ja dla mnie za bardzo - solarka, makijaz mocny, ciut festyniarski styl ubierania - nie w moim guście:D no i sie nie uśmiechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, skarbie za jaką dziedzinę.? Zajrzałam do Was, bo tutaj wesoło i kulturalnie zarazem ;) Chętnie przyłączę się do rozmów ;) Teraz wysyłam WAM KAWĘ wirtualną, na wzmocnienie. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo moze ona to wszystko tylko na wesele !Tsa solarka i za mocny makijaz i stroj , a w rzeczywistosci wyglada zwyczajnie:) Ale z drugiej strony , to moze i ma taki gust faktycznie;) Ja przyznam sie bez bicia , ze w zyciu bylam dwa razy na solarium:D Ogolnie to wole naturalna opalenizne i dosyc szybko sie opalam;) A moze ona miala zly dzien dlatego nie bylo jej do smiech?;) Ja od nie wiem , ktorej probuje cos napisac ale forum mi nie pozwala:P :D Noc jest dluga;0 Jade we wtorek :D Jak znam zycie , to pewnie zaspie:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasnowidzko za Socjologie:) Dzieki za kawke:) Ciesze sie , ze Ci sie u Nas podoba!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to popijamy kawkę, coby się wzmocnić na długą noc;) fajnie setunia, że dopiero we wt jedziesz;) wiesz, ja nie wnikam czy ona tak na wesele tylko itp. po prostu mi sie cos takiego nie podoba i juz, a poza tym nie nastawiałem sie na jakies podboje;) Setunia, dwa razy w życiu? Dobrze, ze nie dwa razy w tygodniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy w zyciu i miedzy jedna , a druga wizyta jakies 6/7lat przerwy:D Najlepiej jest opalac sie w krajach poludniowych:classic_cool:;) Slucham sobie Nelly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz setunia jakąś dobrą solarke, że tyle opalenizna trzyma:D ..jasne, ze w południowych, ale ja nie cierpie lezec plackiem i sie smażyc:D chociaz nad morzem jest to calkiem znośne czego pierwszy raz jednodniowo w zeszłym roku doświadczyłem:D byłas gdzies w tropikach? ja setunia nic nie słucham, mam tylko sluchawki na uszach:D, moge sie lepiej skupic wtedy. Zabieram sie do pracy poki jeszcze w jako takiej formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo tylko testowalam solarke:P 6.7lat temu nie bylo tzw \"turbo\":D:D:D Wszystkiego trzeba sprobowac ;) Bylam w Grecji, na poludniu francji[lazurowe wybrzeze] i w Chorwacji:) I tez plackiem , nie wiadomo ile , lezec nie lubie;) Maksimum wytrzymuje 2godziny:D To Ty rob swoje , a ja robie swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troszke poeksplorowałas poludniowe krainy:) setunia, Twoje tzn. co?:) buszowanie w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo bylam jeszcze w paru innych fajnych krajach:) ale to bylo kilka lat temu;0 Buszowanie po sieci , czyli kafe:classic_cool: ale nie tylko:D ale ciagle sie od tego odrywam:o kurcze ! i to jest plus tego , ze we wtorek jade!!!bo tu nic nie moge zrobic:D musze na odwyk isc , bo jestem uzalezniona od forum:D A o 20tej [chyba o tej] zamierzam obejrzec film;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, to Ty globtroterka jesteś:classic_cool: gdzie jeszcze bylaś?:) ja wlaśnie tez nie moge sie oderwac;), ale juz wyłaczam net, przynajmniej na 3h. jaki film zamierzasz obejrzec? ja chciałem obejrzec \'Ze śmirecią jej do twarzy\" tyle razy juz byl, a ja go nigdy jeszcze nie obejrzalem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam jeszcze w Belgii, Holandii, Niemczech[Bruksela, amsterdam, monachium] oraz w Wenecji i Strasburgu;) Ten film ktory chesz zobaczyc jest w tv?;) Tytul zapowiada sie ciekawie:) Moj jest w tv , dokladnie na polsacie\'Randka w ciemno\":D A ja tak nie potrafie po prostu wylaczyc netu:o Kurcze!:D musze nad tym popracowac;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam opis tego Twojego filmu cos mi sie wydaje , ze juz go ogladalam;) To chbya sobie ten swoj obejrze:P ja wiem czy on ciekawy;) taki po prostu na poprawe humoru i oderwanie sie od szarej rzeczywistosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo wyszlo tak , ze ogladalam film na tvp2 Polska komedia tez troche romantyczna:D A Ty ogladalas ten na tvn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie setunia, nie oglądałem. Chwile tylko przy kolacji zerknąłem. Pracuję niestety:o Jaka to komedia? W każdym bądz razie humor Ci sie poprawił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisałaś o filmie, ze jest na poprawe humoru, to pytalem:o w każdym bądz razie humor jaki by nie był zawsze mozna go poprawić:D ja tez mam dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo faktycznie pisalam:):) Mimo tej pracy w niedziele masz dobry humor????? prawdziwy optymista!:) Ja bym strasznie lamentowala z tego powodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mam generalnie ok, ale od czasu do czasu rzuce mięsem, na odreagowanie:D gdyby architekt projektu nie dał ciała to bym teraz popijal czerwone winko i czytał sobie ksiązeczke lub ogladał film😠 ciekawe czy spelni się wróżba Jasnowidza;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo \"rzucaj mieskiem\" to pomaga:D Talerzami tez mozesz:D Jasnowidzka to profesjonalistka!;)I dobra kawke rozdaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talerzami bede rzucal nad ranem:D W takim razie, ja od dziś zaczynam wierzyć we wróżby;) a przynajmniej w tą jedną:) Kawka b. dobra, ja drugą poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie okaze!:) ...... do kawy ciassteczka z wrozba;) Chyba zdjeli audycje z psycholozka😡 albo przeniesli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okaże, okaże:) ale na dzis wrózb wystarczy, biore same ciasteczka:D tym bardziej, ze chetnie bym wciagnal cos słodkiego, a nie mam:o tez nie wiem czemu nie ma psycholożki, na www trojki nic nie pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo a ja dzis zjadlam calego duzego Grzeska:o Mogles wczesniej krzyczec , ze chcesz cos slodkiego to bym sie podzielila:) Ale mam jeszcze ciastka Hity , wioec sie czestuj!;) Ja juz nic nie jem:D Moze to jakas audycja \"okolicznosciowa\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×