Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Estelko:):):)wiesz mnie tez mężuś trzyma przy zdrowych zmysłach jeszcze :) jest taki zabawny i jakoś mnie rozśmiesza i wiele razy bylam w dołku a on bach coś głupiego powie lub zrobi że nie wytrzymuje i śmieję sie :) pozdrawiam:) Emikaaaaaaaaaa wracaj!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko:) jawłasnie tez ak sobie myslałam jak foli..... Faktycznie trzeba sie wkoncu zebrac i podjąc konkretna decyzję Ja nawet 2-3 miesiace temu nie chicałam słyszec o inseminacji myslalam ze damy rade naturalnie ...ale moj gin uswiadomił mi ze nie mam na co czekac..... i powiem Wam szczerze ze powoli zaczynam myslec o in vitro Jak nie powiodą sie 3 inseminacje to działam dalej i lecę do Gamety tam gdzie Foli:) Dlatego tak pomyslałam o Tobie Estellko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, ja bym zaczęła od poniedziałku brać leki, jesli takie są skutki uboczne, wiem że dziewczyny je właśnie przez to na noc łykają i idą spać. Enigma, wydaje mi się że u ciebie jeśli jajowody są drożne to inseminacja ma b. duże szanse powodzenia, także narazie się nie poddawaj. Oczywiście nigdy nie jest pewne ze za pierwszym razem wydzie ale myślę, ze się powiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- dzięki, chyba jednak tak zrobie. Nie ma się co męczyć w podróży i na weselu. Te pare dni się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli:) ja sie nie nastawiam .... bo tak naprawdę to niewiadomo jaka jest przyczyna..... moze cos z moim mozgiem???? Jak inseminacja sie powiedzie to mozlwie ze mam wrogi sluz albo jakies przeciwciała plemnikowe a jesli kolejna sie nie powiedzie to mozliwe ze to jakas bariera psychiczna..... normalna to ja nigdy nie byłam ;););) Ale dzis tak postawiałam sie w skórze Estellki i pomyślałam ...co bym zrobiła...... i odrazu pomyślałam...invitro..... ale to tylko moje takie spojrzenie na tą sprawę..... kazdy ma swoj punkt widzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli :) zresztą czytałam ze inseminacja ma powodzenie ale o 15-30 max % zabiegów...... wiec nie jest to zbyt optymistyczne myszko :) jak się czujesz??? Miałas bol po owu????? beti:) nadwiślanka:) Asik25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem już po wizycie u ginka i położnej A wiec tak: jak na pieroródkę to pięknie wszystko znoszę, włąsnie w tym momencie przechodzę jak to okresliła połozna 1 etap porodu, bezobjawowo, bezboleśnie, wiec jest super, szyjka jest bardzo miekka i skrócona, rozwarcie na 2,5 cm, wiec jest git...powinnam najpóżniej do poniedziałku urodzic i niczym nie przyspieszac, dziecko samo wie kiedy ma wyjsc.....a ten sluz z krwią to albo to czop sluzowy odchodzi powoli albo to zwiastun skróconej szyjki, wiec tak wyglada moja sytuacja.....czekamy, czekamy lekarz powiedział, że mąz spokojnie może jechac na turniej piłki do łodzi, niech chłop ma, bo to jego ostatni wypad przed narodzinami syna-słowa lekarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko:) podaj mi ten tajemniczy lek... koks;););) ktory powoduje takie opanowanie:):):):):) jestem w szoku........... Ty taka spokojna!!!!! jestem pod wrazeniem:) Gratulacje 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, szanse inseminacji są niewielkie to fakt ale przy dobrych wynikach męża są znacznie wieksze, te procenty są liczone dla wszystkich przypadków i jest to średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............18.09......28-37......16-25.10 .....19 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?................24 m-c........Katowice INSEMINACJA AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa..........8.10.......25-30.....1.11.............10 m-cy.......Katowice INSEMNACJA beti78............30.09......26-28......???...............21 m-cy.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka gratuluję opanowania :) ja już bym męża nie puściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliiiii..............................to juz 20 TYDZIEŃ U CIEBIE?????????????? i [szczena opadnięta] hihihihihhihihi:) toz to półmetek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę tu się dzieje...niesamowite. Przeczytałam tyle ile dałam rade. Trzymam za rodzącą i starające się kciukaski :) Super to się czyta!! Dziękuję za przesłanie informacji :D Jak chcecie to możecie popatrzeć na zdjęcia przed i po pożarze. www.studiodobrystyl.pl/pozar/ Dokładnie miesiąc temu skończyliśmy remont i teraz drugi nas czeka. Niestety wszystko przeciąga się...bo rzeczoznawca...bo likwidator szkód itd. Trochę popsprzataliśmy ale więcej ruszać nie możemy. Jeszcze raz...trzymam za WAS kciuki i przytulam mocno. Już bym chciała móc z wami posiedziedzieć i myśleć tylko o dziecku. Ale wiem, że w tym stresie mój brzuszek to nienajlepszy domek dla fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, współczuję. Nie wyobrażam sobie co czujesz tyle pracy włożyliście w ten salon. a powiedz wiadomo co było przyczyną pożaru? Enigma, ja też nie mogę uwierzyć że to juz 20 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie to szybko zleciało foli:) bynajmniej mi sie tak zdaje:) i zabajonka tak samo:) A własnie gdzie Zabajonek?:):):):):) ❤️ Granini ❤️ to chyba musi byc pech:(:(:( A mieliscie ubezpieczony od pozaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseplasam ;-) ale byłam na zakupkach, a teraz mam projekt do dokończenia bo za dwie godzinki architekt przyjeżdża. temp. jak wczoraj, ale już ból małpiszonowy jest i zaczęłam brudzić, więc jest to wina clo, nie będę więcej go brać, bo to nie na mój organizm, jutro zaczynam biegać, może nie będzie tak źle, smutno mi no ale co na to poradzę:-( chciałabym krzyczeć i wyć do Boga dlaczego mnie tak katuje dlaczego nam karze tak cierpieć i nie daje równych szans bycia mamą jak innym, jestem rozżalona ale jutro pewnie mi przejdzie, a jeszcze ta wypowiedz Sobeckiej w ogóle myślałam że ryczeć zacznę nie mówiąc o łzach które mi poleciały ze wściekłości odezwę sie wieczorkiem TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA :-( Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?................24 m-c........Katowice INSEMINACJA AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa..........8.10.......25-30.....1.11.............10 m-cy.......Katowice INSEMNACJA beti78............30.09......26-28......???...............21 m-cy.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów buźka, wpadnę wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika :(:(:(:(:(:( buuuuu.......... Przytulam Cie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ To Ty teraz byłas na clo????? jak go zazywałas??? i czy byłas na monitoringu w tym cyklu? rzypomnij jesli mozesz? buziaczki 👄 👄 👄 👄 Myszko ❤️ a jak Twoje samopoczucie? i przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ❤️ :( Przyczyna pożaru to: zwarcie instalacji elektrycznej...to prawdziwy pech...bo na to nie ma się wpływu. Najgorsze jest to, że nie zdążyliśmy ubezpieczyć się. W ten wekeend skończyliśmy robić ostatnie poprawki w pomieszczeniu kosmetycznym i w tym tygodniu byliśmy umówieni z babeczką od ubezp. Mamy nadzieję, że witrynę da się podciągnąć pod ubezpieczenie budynku bo to największy koszt. Trzeba ją wymienić bo lakiery i opary kosmetyków stworzyły mieszankę wybuchową i wyrwało ją ze ściany. Dobrze, że była folia antywłamaniowa bo by szkło na drugą stronę ulicy poleciało i jeszcze komuś krzywda by się stała.To było 10 minut po zamknięciu i dziękuję Bogu, że niezauważyłam tego jak wracałam z zakupami. Pierwszy odruch to otworzyć i gasić. Wpuściłabym tlen i wybuchło by we mnie :( Pewno napisałam bez ładu i składu ale mam temperaturę bo zmarzałam podczas sprzątania i rochorowałam się...pewno wybaczycie bo wy kochane babeczki :) Nie wiem kiedy się odezwę ale wiecie, że ja o Was myślę. Ściskam sedercznie każdą z osobna. Smutna Granini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ❤️ kochana az mi łezki poleciały:(:(:(:9 Tak mi przykro:( co za pech:(:(:(:( moze da sie to jakos zwalic na energetyke???? Ja w moim fachu często mam do czynienia z za duzym napieciem w sieci i często pali sie sprzęt u klienta i wowczas jesli oni udowodnia ze to było przepięcie to energetyka płaci Ludzie róznie kombinują... moze da sie cos zrobic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, no fakt dobrze że cię tam nie było. los nas różnie doświadcza ale napewno staniecie na nogi, wiesz, że co na nie zabije to nas wzmocni. Trzymam kciuki żebyście dszybko dali sobie radę z tym bałaganem i żeby sprawa się pomyślnie zakończyła. Emika, przykro mi :( jutro będzie lepiej napewno, wiem, że żadne słowa cię teraz nie pocieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, mi też jest strasznie przykro, choć wiem, że to za wiele Ci nie pomoże.:( Granini, ale Wy macie pecha!!!!! Kurczę mam nadzieję, że się wszystko szybko jakoś dobrze poukłada!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko trzymam za Ciebie kciuki. Aż się wzruszyłą, bo przypomniało mi sie jak to było ze mną przed 10 miesiącami na porodówce. Strach, straszny ból, lęk o to zeby wszystko było ok. i ogromna radość, że to juz, że juz za chwilkę poznam swoje maleństwo a ono pozna nas, swoich rodziców. Ach................... rozmarzyłam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKIERKO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini strasznie mi przykro, coś nie macie szczęścia z tym salonem, pierw fryzjerka, teraz pożar, ale to na prawdę wielkie szczęście że Wam się nic nie stalo!! ❤️ Emiczka przytulam Cię mocno mocno, ale posłuchaj teraz razem się zmagałyśmy i dziś razem wchodzimy w nowy cykl więc na pewno będzie szczęśliwy!! ❤️ No i oczywiście odebrałąm wyniki bety hihi dobre nie? HHHm zgadnijcie jaki był?? No dobra dość żartów, ale wiecie chyba ten test sobotni pomógł bo mi dziś jakoś dziwnie wesoło, myśle tylko o tym ze za ponad tydzień znów będziemy się starać. MI już chyba naprawdę odbiło na dobre, trza się zacząć leczyć na nogi bo na głowę już za późno hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups zapomniałałąm że miałąm jeszcze pochwalić naszą Iskierkę - będziesz bardzo dzielną mamą. Ja dziś byłam u endo wyniki prl w dolnej normie więc zmniejszamy dawkę dostinexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?................24 m-c........Katowice INSEMINACJA AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa..........8.10.......25-30.....1.11.............10 m-cy.......Katowice INSEMNACJA beti78............19.10......26-28......???...............22 m-cy.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Enigmuś, tak strasznie mocno trzymam kciuki, mówię Ci!!!! musi się udać! ten Twój optymizm dobrze rokuje:D granini, kurczę, ale pech.. dobrze, że nikomu się nic nie stało... ❤️ Iskierko, zawsze byłas nerwowa, a teraz oaza spokoju;) co ta ciąża robi z kobietą;) Emika, beti ❤️ udanego wieczoru kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuleczka
Cześć babki❤️ beti78 kochana może ty mi pomożesz wipsać się do tabelki?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×