Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Enigma, może delikatnie ale napewno w ciąży nie możesz brzuszków ćwiczyć, mi po in vitro nie kazali się przemęczać i ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Estella- roztargnienie? (a\'propos recepty) Podczytuję Was co jakiś czas. A tu poród mamy. Wystarczy tylko na chwile oderwac sie od kompa i juz cos sie dzieje. Z roboty mnie wywala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z tego co pamiętam miałam nie jeść 6 godzin przed punkcją, musze sprawdzić w domu w zaleceniach, ja punkcję chyba miałam koło 16.00, rano zjadłam lekkie śniadanko, kolacje dzień przed normalną ale nie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra jak jutro masz punkcję to nawet makaron nie zaszkodzi dzisiaj, nie przeadaj się po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, 6 godzin wystarczy, poza tym to chodzi tylko o znieczulenie a jest naprawdę mała dawka, na krótko usypia. żebyś tam z głodu nie osłabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze poród on life tu mamy!! Iskierko trzymaj sie i nadawaj, no chyba że na porodówce nie mają neta hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć o jak fajnie tyle napisałyście:-) ja dopiero teraz mam troszkę luzu:P Iskierko kochana❤️, pędź na ten poród trzymam kciuki żeby było leciutko i wracaj tu do nas:-) enigma❤️, ekscytuj się :-P iskierki porodem :-), kochana zdziwisz się jak sama za 9 miesięcy będziesz rodzić:-)hihihi mam nadzieję, że ci się uda a mi jakoś smutno jest, czuję zbliżającą się @, albo mam już sama urojenia, głowa mnie boli, spać mi się chce, brzuch ćmi :-( cyzbym doła dostawała:-( chyba popracuję jeszcze, bo jak tak siedzę to zaczynam o głupotach myśleć i gadać jeszcze bardziej beti:-( przykro mi sama nie wiem co mam ci powiedzieć, pewnie lada dzień też będę się smutkać:-( ale potem mi przejdzie do następnej @, jak tak rozmyślam to dochodze do wniosku że nie mam siły już o tym tak myśleć, jest to dla mnie tak nierealne bycie w ciąży jak kupienie w tej chwili mieszkania 200-ewgo oj opowiedzcie mi jakiś dowpic,kawał to może się rozweselę i nie będę tak smęcić, jakies humorki mnie dopadają, raz mam dobry humor potem przechodzę w skrajność drugiego:-( idę zrobić murzynka....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika :) a znasz to????? Zycie jest jak szachy...albo posuwasz krolową albo walisz konia :P:P:P:P:P:P ale jestem dzis zbereznicą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, kochana👄 ty wiesz jak poprawić humor dołującej kobiety hahahahahahahahaha:-D dobre, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach... Emiczko ...czasem potrafię zabłysnać inteligencją:D:D:D:D BUAHAHAHAHAHAHAHAHA:):):) A Ty się nie dołuj:) !!!!!! ewent zmierz se tempkę ...dla Swoętego spokoju;):):) Beti:) przy duphastonie sa plamienia!!!! czytałam na innym forum wiec to moze jednak nie @ poza tym przy duphastonie powinnas dostac pozniej niz wczesniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma dobreeee Włąśnei mnie zadziwiło to szybkie @, na raze czekam na rozwój wydarzeń. Jednak wydaje mi się ze owu mogła być 11dc dlatego ta szybka mnie nie dziwi. Ale swoją drogą to pierwsze słyszę żeby były plamienia przecież duphaston się bierze żeby zapobiec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , owszem.... ale jak ja ostatnio brałam duphaston to skakałam po roznych wątkach o nim i wyczytałam ze wlasnie niektore laski mial.y plamienia....... widac kazdy rganizm inaczej reaguje beti :) jutrzejszy wynik wszystko Ci powie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tu wchodzę poczytać, myślę że pewnie 1 stroniczka, a tu taki ruch !!! No Iskierko - to żeś emocji nam dostarczyła. Mnie również ścisnęło w gardle i łęzki stanęły w oczach ... to musi być niesamowite uczucie, w końcu nadeszła ta wyczekiwana chwila !!! Jejku !!! Powodzenia i szybciuchnego porodu !!!! enigma - cholerko jedna, oni ci chyba z armią męża wpuścili dodatkową dawkę jajcarstwa :-D Opanować się nie mogłam ze śmiechu i już brzuch mnie boli. Szalona kobieto !!!! :-D :-D :-D Kurde, połapać się nie mogę w tylu wpisach, to powiem ogólnie, że ciągle kciuki zaciśnięte mam za Was wszystkie, żeby wszystkie inseminacje, in vitro i staranka w końcu przyniosły ten wymarzony efekt. I nie będę wymieniała po kolei nickami, bo i tak kogoś pominę, więc ten akapit jest do wszystkich !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma temp. jest powyżej 37oC (mierzyłam rano potem po obiedzie)ale wydaje mi się że mój śluz, który był przez ostatnie dni biały, dużo go było zrobił się chyba lekki odcień różowawy(po obiedzie tak zauważyłam), albo ćmienia na oczy dostaję, ale chyba sie nie mylę i jutro @ zawita ale nie mam zamiaru się dołować, kupię jutro dresik i zaczynam biegać;-) mam żal na serduszku i nie powiem że jest mi wesoło, ale nie mogę się dołować, nie przyniesie mi to nic dobrego, a więcej cierpnienia, więc może schudnę do następnych staranek:-) w końcu kiedyś mamą zostanę.....chyba :-o ......mam nadzieję.... 😭 a murzynek udał sie zostały 3 kawałeczki, tak się wszyscy rzucili ;-) beti,a ciągle masz te plamienia? może faktycznie to nie wróży @, z resztą jutro się dowiesz jak odbierzesz betę, a o której odbierasz wynik? ciekawe co u iskierki❤️ ale jej zazdroszczę i podziwiam ją była taka szczęśliwa a jednocześnie spokojna że nie przejmowała się bólem👄 dobrze, że mamy na forum taką zwariowaną kobietkę:-D mówię tu o enigmie ❤️ jesteś kochana i te twoje rozbrajające teksty🌻 🌻 🌻 miłego wieczorku, zajrzę tu jeszcze, tym czasem pójdę zobaczyć jaką fajną włóczkę dziś kupiłam szaliczek będę robić sobie, mam fioła na punkcie robienia szalików, wymyślania krojów i wzorów, uwielbiam je, porobię zdjęcia moim szalikom i wam wyślę by się pochwalić co robię czasem w jesienny wieczór przed kominkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko:) umówmy sie tak: jak do piatku nie dostaniesz @ to test robisz w sobote rano!!!! bo ja nerwowo z Wami nie wytrzymam :D:D:D hihihihihihhii u Beti będzie jutro wiadomo!!!!! fajnie byłoby gdyby byłoby:):):):):) No a u mnie z objawów po inseminacji to to ze boli mnie podbrzusze ...to chyba płyn owulacyjny drazni ta otrzewną i mam bardzo twardy brzuch narazie to olewam..... poczekam 10 dni i robie betę:) a poki co to czekam na Wasze wieści..dobre wieści:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, Emiczko jutro po południu dopiero jak pojadę do endo czyli koło 17, ale i tak @ przylezie jak nie dziś to jutro rano. Ale u Ciebie nono właśnie popieram Enigmę: w sobotę po test marsz!! Zresztą to tylko formalność :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś ❤️ jeszcze nie dłuże ale już mnie brzuch @owo boli no i nogi od biegania do toalety i sprawdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie macie racje, chyba zaczynam za bardzo smęcić i Was nakręcać i meczyć(rymowanko, ale to prawda), najlepiej zajmę sie czymś i nie będę już nic pisać, a o teście myślałam by chyba sama sie nie męczyć, bo jak nie pracuję to zaczynam sie zastanawiać a to mnie męczy, ale już nic nie mówię, może mi się zdawało z tym różowawym śluzem, ale okaże sie niebawem już nie będę Was i siebie męczyć, zobaczymy co wyjdzie, liczę na Was i wasze wspaniałe wieści 👄 nie zwracajcie na mnie uwagi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze 2w1, połozyłąm sie spac po tych bolach, tak radziła połozna i nie kazała jechac do szpitala, bo mnie wymęczą i zatrzymają...bo skurcze były nie regularne,kazała rano przyjsc do niej i podłączy mnie pod ktg...brzuch nadal twardy, napiety, lekko pobolewa mnie podbrzusze...poza tym nic wiecej sie nie dzieje, Dziękuję kochane jesteście, dam Wam napewno znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ❤️ jak przestaniesz Nam marudzić to przyjadę do wawy i powyciągam Cie za te dłuuuugie blond włosy:P:P:P:P a na koniec dostaniesz duzegoo kopa w d******* :D:D:D No nie ,sorki ..... cięzarną bym nie tknęła:):):):) hihihihihihihih:) pisz kochan pisz ❤️ bo od Ciebie takie ciepełko bije ze miło się czyta:):):):)👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko ❤️ rozbraja mnie Twoja cierpliwość i opanowanie:) Szooook , panikowałabym!!!!! Pan Bog Ci to napewno wynagrodzi:):):):):) Powodzenia ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WAM biore ten bromergon i musze wam powiedziec ze sie czuje dobrze po nim biore na noc ...przed snem ale i tak sie dobrze czuje zobacze jak bedzie dluzej tego brania ....i jak sie bede czuc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ale, juś nie chcem gawożyć o @ i objawach:-( :-) 👄 robię sobie szaliczek- taki śliczniuśli :-D byłam na spacerku i mam już dobry humorek, jadę jutro na zakupy:-D i poszaleję troszkę:-) iskierko, a ja myślałam że już rodzisz:-D tu wszystkie zerwały się na równe nogi:-)hihihihi jakbyśmy miały asystować hihii enigma to ty taka ostra babeczkaz przemocą w rodzinie:-)hihii przypomniałąm sobie, jak tydzień temu moja teściowa w nocy idąc po ciemku do łazienki uderzyła głową w drzwi na wpółotwarte, rano wstała z ogromną śliwą pod okiem, śmieliśmy się że wygląda jakby dostała od meża za słoną zupę, a po zakupy chodziła w ciemnych okularach mimo że słońca nie było:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny !!! Dawno mnie nie było, ale mam jedno pytanie w jakich dawkach brałyście duphaston 1 tabletke raz dziennie czy dwa razy dziennie. Lekarz zapisał mi na recepcie 1x1 i nie jestem pewna po tym co przeczytałam w ulotce. Czekam na odpowiedź pozdrawiam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek figowy.......
Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ale napięcie zwytworzyłaś. Ja od kilku dni sprawdzam co u Ciebie!!!! Beti, Enigma też trzymam kciuki. Nie wiem czy już to czytałyście, ale jestem zbulwersowana!!!!! Przeczytajcie Sobecka: bezdzietnych obciążyć podatkami PAP - dodane 1 godzinę i 35 minut temu Za kilkanaście lat załamie się w Polsce system emerytalny - twierdził podczas sejmowej debaty o sytuacji rodzin w Polsce Marian Piłka z PiS. Przedstawiciele wszystkich klubów wskazywali na kryzys rodziny i potrzebę wspierających ją działań. Najdalej z propozycjami poszła posłanka Anna Sobecka z RLN: Rodziny, które nie wychowują dzieci, winny być obciążone podatkami, ponieważ nie uczestniczą w trudzie budowania społeczeństwa - mówiła. I gdzie tu sprawiedliwość!!!!! A może by tak dofinansować in vitro, a nie obciążać podatkami? Co Wy na to? Piszemy petycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_ja_tu
Witam :) Ktoś podał mi link do tego topiku. Może tu ktoś potrafi mi pomóc. Szukam informacji na temat zabiegu inseminacji. Może któraś korzystała i wie gdzie najlepiej, jakie koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×