Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Memii, linki z gazety tak mają.... Ale fakt faktem, tarczyca w tych czasach szaleje, oj szaleje. Chyba nie ma 50-siątki ze zdrową tarczycą.Ja tez mam guzki. Byłam na biopsji. Kazano obserwować. Na pytanie do lekarza, że ściska mnie w okolicach przełyku(tarczycy), lekarz odpowiedział, że od tego się nie umiera....Więcej do niego nie poszłam. Od kiedy oczyściłam jelito i wątrobę, a szczególnie od kiedy zaczęłam urynoterapię, nie mam już tej nieznośnej guli w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler :) Kamyki wyszły, nie wiem ile bo mój wc jest z "wodospadem" ;) ale coś nie coś na wierzchu było. Właśnie drugą dawkę oliwy sobie zmniejszyłam lekko bo jakoś tak nie mogłam się przemóc do większej ilości no i o dziwo jest ok. Mam nadzieje, ze mój drugi raz będzie lepszy :) Nie mogę się doczekać by coś zjeść .... no i głowa mnie boli ale to chyba z braku kawy i pogoda dzisiaj kiepska. Ale ogromnie się ciesze, ze już mam to za sobą :) W pn mam wyniki do zrobienia więc ciekawa jestem czy moje OB chociaż ciut się zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agamemnon, a jakim sposobem oczyszczałaś? druga dawka? Ja zawsze miałam jedną dawkę, Huldą...Głowa boli od nadmiaru uwalniających się toksyn, nie od braku kawy. Nawet gdy zaczyna się oczyszczać jelito, to też najczęściej boli, to trzeba przejść.Na koniec dobrze jest zrobić kawową(lewatywę), tylko nie wieczorem, bo nie będziesz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ... agamemnon...to powinno byc w jednej dawce pol szkl oliwy i pol soku z cytryny wymieszane na wodnista ciecz i wypite przez najblizsze 2-3 dni bardzo lekkie jedzenie naturalne bez tluszczu ale....najwazniejsze ze cos poszlo :) to jest sukces :D watroba juz zaczela zdrowiec :) ps u mnie na chomiku jest dobra rozpiska wg ktorej ja czyszcze i moja zonka watrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja, makler oczyszczałam metodą clark......druga dawka oliwy z grejpfrutem którą pije się na drugi dzień, to ją zmniejszyłam ale tez nie az tak bardzo zjadłam własnie....ależ to fajne uczucie :D no i musze sie napić czegoś ciepłego, koniecznie Makler zaraz wdepne na chomika, poszukam tej rozpiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wecka ja mam taki - Osmoza FRO6+BIO 100GPD zestaw http://www.waterpure.pl/index.php?p751,osmoza-fro6-bio-100gpd-zestaw ten co ty wrzucilas to niedosyc ze drozszy o 50 zl to jeszcze nie ma tego filtra bio jesli chodzi o zapper...najlepszy wg mnie i jaroslawa :) to ten oparty na generatorze ribcag od czasu do czasu sie pojawia na allegro http://allegro.pl/zapper-clark-rife-beck-srebro-koloidalne-audio-i1499543669.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wecka w tym pierwszym linku po 751 zlikwiduj spacje (sama jakos wskoczyla - nie moja wina) ja zamowilem ten system w pierwsza komora przezroczysta (i to byl blad).... lepiej 1 i 3 miec przezroczysta - widze ze pierwszy filtr jest zasyfiony ale nie mam kontroli co sie dzieje z nr 3 moze jeszcze czysty? ( bede musial dokupic )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wszystkim, którzy już mają oczyszczanie za sobą. Ja szykuję się na przyszły weekend. Boję się jak diabli. Ale jeszcze bardziej jestem ciekawa jakie efekty. Zdałam sobie sprawę, że w moim początku "drogi do zdrowia" zajmowałam się głównie chlebem i wodą. Bardzo mistycznie, prawda? A tak na poważenie - pierwszy tydzień lewatyw - zaliczony. Trochę próbowałam różności. Te kawowe - najlepsze. Urynowe... łatwiejsze, ale trzeba się mocno zmobilizować i "przełamać". Papajka temat zapodała, ale szczegółów podać nie chciała :( Wiem, wiem, lektura jest powszechnie dostępna, informacji do ściągnięcia też sporo, czytać umiem :) pytanie było raczej kurtuazyjne :) już czytam Małachowa... zobaczymy co będzie. Inne działania: zwiększam do dwóch łyżek olej lniany i soki do 4 szklanek. Kupiłam zioła na pasożyty. Chociaż po tych sokach - szczególnie niektórych - seler naciowy, papryka zielona, pietruszka - razem szklanka - mnie o mało co nie "kładzie", to może te pasożyty też :) Pozdrawiam Maklera, Zeberkę, Alusię i wszystkich pozostałych :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swann, ale o co chodzi? Sorry, może coś przeoczyłam, ale byłam chora na grypę, i nie wychodziłam spod kołdry...Jeśli chodzi o lewatywy urynowe, to trzeba nazbierać tego płynu ok. litra, i zastosować...Ja zbieram mocz już w dniu poprzednim, lekko ogrzewam przed zastosowaniem(albo dolewam gorącej wody). Nieumywakinowie piszą, że można do wody dolewać szklankę moczu,...jak kto chce. Mocz dodatkowo leczy hemoroidy, szczeliny, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swann, pamiętaj o 6 kartonach soku z jabłek-po jednym na dzień. Jeśli czytałaś Moritza, to zapewne wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja a ja nie używam soku jabłkowego poprostu nie trawię go nie dobrze mi (ale komu dzisiaj dobrze :) piję sok z cytryny i rezultaty mam , ostatnio głowa bolała ale bylo po czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz, dobrze wiedzieć. Szybko i ja zrobię, już siódme, bo trochę nabrudziłam, oj,oj, łakomczuszek ze mnie.Teraz się nie przejmuję żadnym odrobaczaniem, tak z marszu mogę oczyszczać wątrobę, ale jeśli ktoś po raz pierwszy, to niech lepiej soczku popije, jeśli może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler dziękuję ,chyba się skuszę na Twój bio ,ale tam jest ten zbiornik przezroczysty (minerały),czy to źle,bo ty coś piszesz że zasyfił Ci się.To mogę wybrać nie przezroczysty?Pytam bo ja się wogule nie znam i nie chciałabym zły kupić.Generator ten jest dla mnie super ,ale nie wiem czy jak będę miała kasę to coś takiego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Makler ja jutro drugie oczyszczanko :-)))) w pierwszym to był kamieniołom prawdziwy zresztą pisałem czy Ty mieszasz oliwe _tylko_ z sokiem z cytryny ? czy miks grejpfrut i ctytryna ? no i jak troche się ociepli to głodóweczka a jak bardziej się oczyszcze to już wiem że będzie post urynowy :))) moja przygoda z "oczyszczaniem" zaczęła się od maila do Maklera z pytaniem o osmoze ;-) a kupiłem to: http://allegro.pl/osmoza-ro7-jonizator-ekspres-do-kawy-aqua-filtr-i1487729497.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agamemnon jak to kolejna dawka oliwy na drugi dzien? 6 razy sie oczyszczałam i na drugi dzien to ja piłam....ale dwie dawki soli gorzkiej. oliwe tylko w dniu oczyszczania o 22 i ani kropli więcej nastepnego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ,czy ktoś odrobaczał się miksturą koniakowo-rycynową?Czy może napisać jak przeszedł ją?Przed oczyszczaniem wątroby chce ją zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wecka ja sam sie przymierzam....za jakis czas do koniakowo-rycynowej malachowa na drugi dzien podobno tak czysci jak przy oczyszczaniu watroby hehe a to trzeba tak...4-5 dni z rzedu wiec jak na razie troche sceptycznie do tego podchodze ;) w tym co ja kupilem to przezroczysta jest obudowa tego aifir (biorezonatora czy jak go tam zwa....to odpowiednai mieszanka mineralow ktore wlasnie wytwarzaja okreslone promieniowanie ktore dziala....pozytywnie - zreszta...opisuja to wszystko) mi chodzi oto ze pierwsza i ostatnia komora filtrow sedymentacyjnych - tych duzych- maja byc przezroczyste, zebys latwo mogla stwierdzic na rzut oka...czy filtry wymieniac czy jeszcze nie ten generator ribcag....co jakis czas sie pokazuje na allegro...wiec sie nie martw :) pozdrufka lutek :) ano widzisz.... czasem tak jest...ze jeden niepozorny mejl hehehe i sie zacznie... nie wiadomo co... przechlapane ;) :):) mieszam oliwe z samym z sokiem z cytryny...chociaz kilka razy dolewalem - do smaku :) z czerwonego grejpfruta czy pomaranczy mozesz robic mix ktorys tam pisal ze wlasnie podstawa to grejpfrutowy i do smaku pomaranczowy....wiec rob jak ci pasuje...do smaku :) to powodzenia w oczyszczaniu :) niechacj kamienie letom jak w kamieniolomie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coriander Robiłam wg tego schematu http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:4_9L35-fymgJ:www.candida.peet.pl/doc/watroba.doc+oczyszczanie+w%C4%85troby+wg+clark&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESjr4Xe96X_2fZf3OTbZYRMdIGOgDYkxgfvsH71OtlqNDzuwsbgudGDVjqQtupdl5x523JEkCw-NnaQ8tiefaRg7BxB90XrQg2OgKbvi0ggoM2Geg-PAo_XpoV7796kX4dT56uED&sig=AHIEtbT7z8IuzLQMAxip-h7CdGsfH627wA nie wiem czy link będzie aktywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja mnie ta nalewka z orzecha zniechęciła.......w sumie u mnie w tym schemacie też już koło południa nie było latania do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler dziękuję.Czy ten filtr twój ma atesty?pytam do to jest ważne.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze robilam takim samym sposobem jak papaja nalewke z orzecha tez tylko z raz dodałam...[wg mnie wtedy mixtura jest troche lepsza w smaku] wydaje mi sie, ze tamten przepis jakis internauta sam sobie przerobił ;) ani moritz, ani Tombak nie wspominaja nic o popijaniu kolejnej dawki mikstury drugiego dnia.... ja bym w zyciu na drugi dzien nie wypila kolejnej dawki mixu olej+sok ;) ktoś sie pytał o o grapefrutiy i cytryny ja mieszam te dwa soki :) papaja jestes zadowolona z oleju arganowego? nic sie nei chwalilas ;) ja ostatio mieszam go z odrobina oleju z oregano, ładnie mi goi skore :) Bianka co tam u Ciebie?? jak dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coriander Czego nie wypiłabyś na drugi dzień mixu ?? Już drugi raz piłam oliwę na noc i coś mi nie służy bo za każdym razem wymiotowałam więc jeśli ona jest ważna do oczyszczania to w sumie dobrze, ze wypiłam ją na drugi dzień. Wiecie, nie wiem już co mam jeść żeby mnie nie bolało to raz, a dwa nie moge nauczyć się jeść WOLNO! :( Tzn umiem ale zapominam :p I wczoraj własnie szybko zjadłam i efekty były ... też szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×