Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość kulturysta!!!
makler gdzieś kiedyś widziałem na innym forum (nazwijmy dla sportowców) własnoręczne rysunki pokazujące domowe sposoby wyciskania na klatę i gościu który to stawiał też się podpisywał makler001 czy to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturysta czytasz forum? A właśnie, że nie czytasz. Przypomnę ci coś, co ci umknęło. To nie ja się uczepiłam Maklera. Zadałam komuś innemu jedno proste pytanie - Co daje nospa przy oczyszczaniu? Otrzymałam odpowiedź od Maklera, która była nie dość, że była błędna to jeszcze nie tonem nie znoszącym sprzeciwu. Mało tego pan Makler od razu wiedział co robię źle przy oczyszczaniu, pomimo iż czyszczenie przeprowadzamy identycznie. Ponadto gdyby Makler uważnie czytał moje odpowiedzi (co sam przyznał tego nie robi) to by tej kłótni takiej nie było :) Jakoś dziwnym trafem nikt się mnie nie czepia, dopóki ktoś nie wspomni Maklera. Dopiero wtedy zaczyna się robić nagonka i to od ludzi nie udzielających się wcześniej na forum. Dziwne prawda? Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
starakość na złość proponuję trochę wysiłku fizycznego, jak wcześniej pisałem pierwszy pocik na czole i tak jeszcze 15 minut i wszystko przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay czy msm poprawia wzrok, biorę 1500 od 3 tygodni i na jednym oku od lata małem zapalenie rogówki od zatarcia kremem do opalnia, brałem krople przepisane przez okulistę byłem na kontroli, był poprawa ale pewien dyskonfort czułem, a teraz jakby znikł nie wiem właśnie czy to nie po MSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta też się zastanawiałem na łączeniu uryny z lekami, czy suplementami np. moja zanjoma chyba da się przekonać do uryna ale bierze jeden lek na serce i nie może go puki co odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Tomi Tak wg materiałów w necie moze leczyć również wzrok. Regeneruje wątrobe, a jak wiadomo oczy to wątroba (wg med. chińskiej). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay to wiem że wątrobao to wzrok, ale moje kłopoty z okiem nie miały charakteru endogennego tylko pochodziły z uszkodzenia zewnętrznego - krem, ale chyba ja problem mija to może MSM zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Tomi Albo oczyszczenie wątroby. Po prostu organizm zregenerował się:) Ja sprawdzę przez 5-7 dni 2 x 5 gram na dzień MSM...:) A poźniej odstawię:) Na razie raczej styknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Tomi Hmm.. no tak skoro czynnik zewn. to rzeczywiście wskazanie jest na MSM, że zadziałało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay mniajsza o przyczyny ważne że jest efekt to kaońską dawkę aplikujesz daj znać jakie efekty zobaczyłeś - a czego się spodziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda, czuję się bardzo dobrze :) O wiele więcej energii i głowa przestała boleć. Zgadzam się też ze Starakością, że to zmiany ciśnienia, pogody - ja jestem meteoropatą i zawsze jesienią mam migreny, zawroty głowy itp. Ale po oczyszczaniu lepiej :) Coś też zmienia się w mojej psychice - jest mi lepiej, mam większy dystans do wielu rzeczy, patrzę na różne sprawy w zupełnie inny sposób... Przede wszystkim inaczej odbieram siebie - bardziej indywidualnie, nie jak część czegoś większego (rodziny, zespołu w pracy), ale częściej czuję, że "to jestem ja". Mam też poczucie, że wiele mogę, wiele rzeczy zależy ode mnie... Nie wiem jak to opisać, odczuwacie jakieś zmiany tego typu? To chyba te rośliny... potrzeba tu kotleta :) Co do wody utlenionej, to cały czas myślę o tym, poczytałam forum wyszukane przez Janoity. I inne sposoby natlenienia organizmu też "studiuję". Metoda z miodem (Tanaki z UT), techniki oddychania... Co do jodu, to myślę też o zakupie jakichś alg, może kelpu, czytałam o tym dużo dobrego. Starakość, pisz tu co chcesz - mnie każdy temat dotyczący zdrowia interesuje. Czytam Twoje wpisy z dużą ciekawością. I zgadzam się z tym, że nie ma na tym forum ani gości ani gospodarzy, lepszych znawców i gorszych, mądrzejszych i głupszych, lepiej i gorzej piszacych itd. i dobrze by było, żeby nikt nikogo nie wyrzucał i nie atakował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika 10
Co to jest MSM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Tomi Zostałem przy 5 gramach Swanson MSM. Jednak jak miałem połknać tego samego dnia drugie 5 gram to intuicja powiedziała mi NIE:) Taki wewnetrzny głos:) W sumie czuję się super:) Dokończe opakowanie i robie przerwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szperam we wszystkich dietach, patrzę, która jest najbardziej łaskawa dla moich jelit...I wygląda na to, że dieta optymalna!!!!!Dieta scd ma bardzo dużo wspólnego z dietą optymalną, obie eliminują węglowodany, skrobię...Pal sześć tłuszcze, zeżrę wszystko, by pozbyć się przewlekłego zapalenia jelita. Dużo wyleczeń wzjg jest na tej diecie...Kurczę, co wybrać? Surowizna diety dr Dąbrowskiej nie poleczyła, niestety, chociaż jest o niebo lepiej...Czy ktoś z Was ma doświadczenie z dietą optymalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papai:)
no i jesteśmy w tym samym punkcie - podawałam Ci namiar na początku Twoich kłopotów, ale...była ignorancja; nie ten moment widać:) Dieta Dabrowskiej pomogła, bo wykluczony był w niej m.in. gluten, ale jak widać to nie wszystko. http://www.dietaoptymalna.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie była ignorancja, lecz słabizna ...pamiętam, nie jadłam mącznych, ale to trwało krótko, niestety. Jęczę tak co jakiś czas na tym wątku, ale mam nadzieję, ze to komuś się przyda, ku przestrodze. Nakupiłam książek opty. Wstrzymuje mnie świadomość, że moja grupa krwi A Rh+ nie znosi mięsa...i jak wybrnąć z tego? Dieta opty jest zaś oparta na tłuszczach zwierzęcych... Dzięki za link, Dee Jay, jesteś dobrym kumplem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Papaja Zacznijmy od podstaw:).... Jaką wode pijesz ? Dość długo to schorzenie masz. Juz dawno powinno być wyleczone. Spróbuj Chitozanu na przemian z Digestem z firmy Tiens. Dużo wody - 2 litry - czystej, energetyzowanej. Ciepłe posiłki rozdzielne. 15 dni Chitozan, 15 dni Digest i musi byc poprawa. Wg mnie cały czas nie dotarłas do przyczyny tego schorzenia. Może cofnij się pamiecią i postaraj się znaleźć poczatek dolegliwości... A może cały czas jest jakiś czynnik, który to powoduje... Ewentualnie herbata Gonseen firmy Dr Nona. Albo jeszcze Chlorofil firmy K-link. A i jeszcze błyskawicznie może pomóc Wapń z firmy Tiens albo firmy Fohow. Troche mam wrażenie, że może to być jakiś brak w diecie - jakiegoś minerału... może właśnie wapń... Wapń Tiens i Fohow ma przyswajalność 95 %. Poprawa powinna być po 5-10 dniach. Co do optymalnej - słuchaj intuicji...albo sprobuj jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaji
Ta propozycja moe być prawie wegetariańska, tłuszcze mogą być roślinne, poczytaj w tym podanym linku CO SZKODZI ŚLUZÓWKOM. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do... Czy dobrze rozumiem? Link kieruje mnie do książki pani Ewy Bednarczyk-Witoszek, i w niej znajdę odpowiedź, na nurtujące mnie pytania, czy tak? Bo nic na tej stronie innego nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaji
tak:) chore gardło = chora śluzówka = śluzówka jelit etc Tutaj początek odpowiedzi co szkodzi śluzówce, korzystna jest dieta w cukrzycy- zamieszczony fragment. w książce odpowiedzi na wszystkie pytania - lektura niełatwa ale ...warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Do TAJEMNICZEJ OSOBY Prosimy o wiecej informacji co jest przyczyną choroby sluzówki jelit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry MonaL. No,świetnie,że tak dobrze się czujesz:):):) Takie czyszczenie,to jest zatrzymanie się na chwilę,czas na wewnętrzne rozmowy,na pewno wpływ na to ma lekka dieta. A mi po okresie "wszystko mogę"znowu przyszła prawie bezsenna noc,mrowienie prawej części ciała i jakiś dziwny śluz na kale,i dochodzi lekki lęk:(:(:( i swędzenie ciała. Wątroba mnie nie boli. No cóż trzeba dalej czyścić wątrobę:) Sufrin planuję brać przez jeszcze ok. 10 dni i potem w końcu zrobić kurację z cytryn(10 dni),albo proponowany przez Starąkość kwas kaprylowy. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Kiedyś po przeczytaniu książek Dr Kwaśniewskiego też byłem zafascynowany tą dietą.Byłem nawet na jednym spotkaniu optymalnych.Niedawno nawet moje zainteresowanie powróciło za sprawą książki "Życie bez pieczywa" http://tnij.org/n4vw Te argumenty na plus na pewno Papaja znasz więc skupię się na minusach.Niestety,moim zdaniem jest wiele argumentów przeciw.W "Optymalniku"czytałem,że mają duże niedobory witamin i mikroelementów,Drugi post od góry Mariusz http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=18500 warto też też poczytać Robertoss http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=18305 Tu jest sporo linków http://vitalia.pl/index.php/mid/25/fid/201/odchudzanie/diety/forum/15/topicid/30418/page/3 no i może jeszcze to http://www.optymalni.com/Listy_i_Odpowiedzi/Przerwanie_Diety_Optymalnej/przerwanie_diety_optymalnej.html http://optymalni.pl/infopage.php?id=104 Jest też kwestia radykalnej i szybkiej zmiany diety Dąbrowska-Kwaśniewski.Kiedyś czytałem chyba w książce Grodeckiej,że po przejściu na wegetarianizm trzeba dużo czasu aż wytworzy się odpowiednia flora w jelitach,w niektórych przypadkach nawet lata.Pamiętam,że wcześniej na tym forum ktoś się spierał w tym temacie.Nie wiem dokładnie jak z tym jest ale myślę,że każda dieta ma swoją florę i na pewno trwa to trochę czasu aż jelita i wszystko w organizmie się przestawi a ciągłe zmiany,to terapia szokowa.Inaczej może być chyba tylko w krótkotrwałych dietach niskokalorycznych głodówkowych.Rozumie,że zegar stuka a Ty musisz z tym fantem coś zrobić.Rób,co uważasz za stosowne oby Ci tylko pomogło,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał Papaja, chcesz aż tak zaszaleć, i to po Dąbrowskiej? Znalazłam zalecenia w optymalnej i jestem w szoku. Produkty zalecane: Wszystkie rodzaje serów Jaja - powyżej 4 na dobę Podroby, galarety mięsne, chrząstki, tłuste rosoły Każdy rodzaj miesa, najlepiej tłuste, wieprzowe Wszystkie rodzaje wędlin - najlepsze salcesony Ryby, konserwy rybne Drób, najlepsza tłusta gęś, kaczka Dużo tłuszczu - masło, smalec, słonina, smalec gęsi, olej słonecznikowy, oliwa, dobra margaryna. Tłuszcze pochodzenia zwierzęcego są znacznie lepsze od tłuszczów pochodzenia roslinnego Mleko lub śmietana do 0,5 litra/dobę Wszystkie jarzyny, pieczarki, grzyby do 300g/dobę Jeden ziemniak(frytki na smalcu, łoju) Nalezy pić więcej płynów - bez cukru Orzechy, słonecznik, majonez, przyprawy, kawa, herbata lub lepiej soki owocowe, nie słodzone - 2-3 łyżki na szklankę gorącej lub zimnej wody. Trochę ryzykowne, jak dla mnie. Wg książki Pitchforda samo zjadanie zbyt dużej ilości nabiału to produkowanie przez organizm nadmiaru śluzu i problemy z tym związane: astma, alergia, zapalenia, guzy, cysty, zaparcia, problemy z okrężnicą, nadmierny wzrost candidy, nalot na języku... Co do mięsa to wiadomo, zakwaszenie, obciążenie i zastój wątroby, trzustki, śledziony, gorsze trawienie. W konsekwencji choroby tarczycy, JELIT, stawów, guzy... Pitchford radzi (w przypadkach stanów zapalnych żoładka i jelit) raczej pokarmy łagodzące, powlekające (odpowiednio przygotowane): zupy, kleiki z owsa, jęczmienia czy ryżu, wodę z miodem, banany, avokado, ziemniaki, tofu, mleko sojowe - wszystko dobrze ugotowane, miekkie, nawet na puree i łatwe do strawienia. jesli nabiał, jogurty to kozie. Do tego herbata z lukrecji, prawoślazu, spirulina i siemię lniane. Siemię - wyciąg uzyskany za pomocą ciepłej wody (nie przez gotowanie) - 1 litr czystej wody + 1/4 filiżanki siemienia - zostawić na 8 godzin, potem odcedzić. Pić, ale też stosować jako lewatywę łagodzącą stan podrażnionych jelit. I jeszcze za autorem: dokładne żucie pokarmów przyczynia się do lepszego rozłożenia go na podstawowe składniki. Dzieki temu pozywienie działa mniaj podrażniająco, pobudza prawidłową aktywność wydzielniczą trzustki i dostarcza dobrze nasączonych sliną węglowodanów złożonych, które na wyściółkę śluzową jelit działają jak uzdrawiający eliksir. Oczywiście nie pisze tego, żeby Cię od czegoś odmawiać lub przekonywać. Tak jak pisał Janoity, musisz znaleźć swoją własną drogę.Ale to pewien punkt widzenia i może kogos innego też zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A a zrobiłam sobie dietę na jabłkach :) Dziś drugi dzień, trochę ciężko :) Same jabłka, woda i trochę oleju lnianego wieczorem :( Dwa dni na pewno dam radę, a trzy... zobaczymy :) Matylda, trzeba koniecznie zadbać o tą wątrobę. Oczyszczanie najważniejsze, ale też dieta i suplementy przyspieszające jej odnowę (spirulina, chlorella, omega-3, olej z wiesiołka...). Regeneracja trwa 1,5 roku - 2 lata. Ale warto, bo ja też uważam, że wątroba jest odpowiedzialna za wszystko inne, każdą inną dolegliwość. Nie zrażaj się gorszymi dniami, tu potrzeba czasu i systematyczności :) Powolutku będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monal
Zamiast oleju lnianego zażyj oliwę z oliwek. Trzydniowa dieta jabłkowa to od Edgara, ale pewnie wiesz... Te zalecenia co podałaś dla optymalnych, to ja bym wykitował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×