Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Podczytliwaa
Link nie wchodzi, musicie wierzyc mi na słowo ;) Albo wujkowi guglowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makrel001/ Sławek ... Możesz podzielić swoimi doświadczeniami główkowymi, Prosze o namiar odnośnie twoich planów lub (ewentualnie to gdzie umieścić Twoje plany oczyszczania "dwugłoskowego" do Twojego bardo imponującego Planu . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie,co wy z tymi główkami ? :-) na główki upadliście,z drabinki może ? :-) wena jest,ale to nie był wierszyk tylko Pod chwytliwa :-) historyjka o drabince, ssaniu i dosięganiu, tylko dla wtajemniczonych :-) dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pono nie ma kasy :-) www.wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/454301,kto-zarobil-na-emp-tii-dgp-bierze-pod-lupe-portal-dla-bezdomnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http:// wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/454301,kto-zarobil-na-emp-tii-dgp-bierze-pod-lupe-portal-dla-bezdomnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich , czytam watek od samego poczatku bardzo dokladnie pomijajac przepychanki slowne forumowiczow i gadanie nie na temat...wiec jestem na 320 stronie i mam do was pytanko a nigdzie tego nie doczytalam sie...bede robic oczyszczanie wg Klark i cala jej procedura rozpisana wg scislych godzin..wiec moje pytanie czy moge te godziny przesunac , powiedzmy zaczac nie o 18 pierwsze picie mieszanki tylko o 20 , pozostale czynnosci tez o te dwie godziny przesunac... co wy na to?..bardzo mi zalezy a nie wiem czy to nie sprawia duzej roznicy w wydalaniu kamieni takie przesuniecie czasowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie tych godzin określonych tak dokładnie dla poszczególnych etapów oczyszczania HC nie powinno się dowolnie przesuwać.Chodzi o postępowanie zgodne z naszym zegarem biologicznym.Każdy narząd wewnętrzny w ciągu doby ma swoje dwie godziny, w przeciągu których znajduje się w nim więcej energii, niż w pozostałych. Jest to czas tak zwanego maksimum narządu - wtedy pracuje najefektywniej, jest najbardziej wydajny. Twórczyni metody nie bez powodu tak precyzyjnie wyznaczyła godziny na poszczególne czynności. Najwyższa aktywność, wydolność wątroby zaznacza się bowiem w godzinach 1-3 w nocy. Kładąc się do łóżka o 22 dajesz organizmowi możliwość zapadnięcia w fazę głębokiego snu, tym samym zwiększasz efektywność oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GreenGo dziekuje ci bardzo za wyczerpujaca odpowiedz...bede sie trzymac scisle grafiku.. a to moze jeszcze pytanie czy po pierwszym wypiciu roztworu solnego mozna spodziewac sie biegunki? i czy moge miedzy pierwszym a drugim wypiciem roztworu byc na basenie...mam cwiczenia na kregoslup i nie chcialabym pominac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Hej:) Wzorek nie wolno przesuwać godzin. Tak jak napisała GreenGo, dokładnie tak właśnie jest. Ja gdzieś czytałam że woreczek żółciowy ma swoja aktywność o 1 w nocy. Nie wiem jak to się ma do naszego czasu, których mamy dwa letni i zimowy, ale generalnie mamy godzinę 18 to się staramy jej trzymać. Z efektem solnym jest różnie. Czasem przeczyszczenie następuje dopiero przed 4 solą, czasem godzinę po pierwszej. Nie ma reguły. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji twojego organizmu. Ja bym ci radziła jednak ominąć zajęcia, choćby z tego powodu, że po basenie będziesz nieźle głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Pajak bez nogi...bede sie trzymac godzin...zaczynam jutro wiec dzis sprobowalam wypic jeden roztwor solny i zobaczyc po jakim czasie zacznie mnie czyscic ..juz godzina minela ..jak wytrzymam dwie godziny to jednak pojde na basen...jeszcze raz dzieki za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorku, ja np. nigdy nie reaguję biegunką na sól gorzką. Weź jednak pod uwagę, że organizm może inaczej zareagować na działanie soli na skutek wysiłku fizycznego. Jeśli jednak tak Ci zależy na wzięciu udziału w zajęciach, spróbuj. Odpuść sobie jednak te najbardziej wysiłkowe ćwiczenia. Dziewczątka moje kochane, robię oczyszczanie w najbliższą niedzielę. Teraz jadę z przygotowaniami. A jak tam u Was? Ps. przepraszam, że się nie odzywałam, ale byłam zajęta bieganiem do ginekologa. TA kwestia mnie ostatnio pochłaniała, ale... znowu się nie udało :(. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka moi mili Widzę, że dziewczyny dajecie radę.. Ja jak zwykle Troszkę zdrowia..troszkę zakłóceń Pod... kochana daj linka do h2o2 Wiosennie i zimowo naprzemiennie I pewnie nastrojowo tez podobnie;-) Słonecznego weekendy Wam życzę i całuję Was MOCNO;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz już ten tatuaż ? ile razy dziennie ssiesz? wszystkiego najlepszego Mojaniuszko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, często jest tak, że im bardziej chcesz, tym bardziej nie wychodzi... może jakiś dystans... odpuszczenie... uznanie, że będzie jak będzie i trudno... pozwoliło by Ci spokojniej do tego podejść... a wtedy faktycznie, będzie jak będzie :) :) :) .. a myślałaś o in vitro?? robili Ci IUI ?? .. ja też już myślę o kolejnym oczyszczaniu... ale to za jakieś dwa tygodnie... po kolendrze nie czuję absolutnie nic... aż dziwne, bo na mnie to wszystko zawsze mocno działa (co innego u Pod :), której bez końskich dawek nic nie rusza ;) ) .. Hej Moniuszka :) :) :) .. Wzorek... ja nigdy nie miałam biegunki pierwszego dnia... ale to pewnie zależy jak u kogo... ... Pajączku, to na pewno nie chodzi o samo gaba... ono nie ma takich skutków ubocznych... ja za to poczytałam o l-glutaminie i się załamałam... podobno część z tego aminokwasu przekształca się w org. w glutaminian sodu... czyli to co w knorze i chińskich zupkach... czyli w to czego nie powinno się jeść... no i co o tym myśleć?? nie wiem :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi :) witaj :):) xxxxxx dawno tu nie zagladalem ostatnio glodowka byla rok temu 19 dni teraz rok bylo tylko poranne popijanie wody z miodem + woda utleniona + ocet jablkowy + czasem troche jodyny :) z poczatkiem roku poczytalem troche watku oxygen o oczyszczaniu olejem rycynowym zrobilem 2x - jak dla mnie to gra nie warta swieczki mikstura gorsza niz do oczyszczania watroby bo i olej duzo gesciejszy efekty... srednie to juz wole zafundowac sobie dzien czyszczenie jelit sola gorzka biorac pod uwage ze oczyszczanie elejem rycynowym dziewczyny robia co tydzien-dwa... ja sobie nie wyobrazam pic tego "syfu" tak czesto hehe wole raz na miesiac zrobic oczyszczanie watroby hulda-moritz co tez zrobilem 2 tygodnie temu wyszlo ze 20 kamyszkow 4 takie wieksze sfocilem - wrzuce dla pokazu ;) azem sie zdziwil ze takie okazy jeden dosc spory jednak... normalne oczyszczanie watroby robilem ze 3-3.5 roku temu 2 lata glodowek... w jakim stopniu to czysci organy wewnetrzne? ciezko powiedziec kamienie na watrobie i nerkach moga - przy zlym zywieniu dosc szybko sie produkowac rok z pewnoscia starczy na wyhodowanie bo i co niektorzy co miesiac czyszcza watrobe i po kilkanascie razy... i kamienie ciagle sa niedlugo w terminie zrobie znowu oczyszczanie watroby dla upewnienia w sytuacji :) co i jak z watroba osobom z rozterkami polecalbym jednak konkretne oczyszczanie hulda-clark niz takie "bawienie sie" olejem rycynowy w przeczyszczanie i liczenie na... cuda mialem sie brac ale sie nie bralem - za sztange teraz solidniej sie przykladam dluzsza glodowka odchodzi na pozniej -> 80 kg przy 72-73 ani nie mysle o dluzszej - zwlaszcza przed latem - wakacjami hehe nie chce straszyc poza tym ogolnie... miesa i nabialu coraz mniej - szczatkowo - prawie wogole wg i jak dla mnie - to nie dla nas :) a produkcja flegmy ktora zauwazam po posilkach z w/w skladnikami pokazuje mi zeby tego nie tykac! xxxxxxxxx a co tam u ciebie? :) pozdrufka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala reszte bywalcow tez pozdrawiam :) xxxxxxxxxxxxxx a cobysta nie zapomnieli o olejach ktore to sa kluczem do zdrowia krotka wrzuta z niedawnej kulturystyki i fitness u mnie na chomiku pozycja nr 1 ala.... w dokumentach xxxxxxxxxxxx lee :) fajnie ze odkrywasz jakie to fajne sa dostepne suplementy glutamina tauryna arginina - dodalbym jeszcze jablczan kreatyny ;) i koncentrat bialka serwatki - zwlaszcza jak kto miesa nie je ale... pamietaj ze to "chemia" bardzo wysoce przetworzone produkty przemyslu farmaceutycznego to jest dobre 1-2x do roku jak chcesz forme doszlifowac poprawic intensywne treningi zawody... rekonwalescencja po szpitalu itp za bardzo w to nie brnij ;) znaczy... nie za dlugo :) bo supli tabletek to mozna dziennie po 20-30 lykac i setki zloty na to wydawac ja juz wole za te setki zl kupic kilogramy warzyw owocow, dobry olej czasem smaczna rybke :) im mniej przetworzone im bardziej zblizone do formy "pierwotnej" tym dla nas lepsze tez mi starcza przed treningiem zjesc 3-4 jablka pomarancze 15 minut przed treningiem woda z perhydrolem i octem jablkowym i tez jest zdrowy power i dotlenienie po treningu to samo pozniej 3-4 jablka pomarancze pozniej platki owsiane z kakao rodzynkami itp nic wiecej nie potrzeba :) jest energia, budulec i wszystko inne grunt to pamietac o odpowiedniej ilosci czystej- filtrowanej wody i odpowiedniej intensywnosci i czestotliwosci trenigow tyle ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wszystkie filmiki nieumywakina mozna wlaczyc polskie napisy bardzo fajnie wszystko tlumaczy i opowiada dla mnie extra gosciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mryavam - najlepiej i najprosciej u niego wszystkie dostepne ogladnac - sa z pl napisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, chciałabym Was o coś zapytać, odbiegając od Waszego tematu ale też chodzi mi o oczyszczanie organizmu, próbuję poszukać informacji o herbatce 7x7 oraz sile roślin owocowej, lekarz polecił je mojej mamie aby usunąć złogi (stawy, drogi moczowe) ale są potwornie drogie i zastanawiam się czy są warte swojej ceny, czy to rzeczywiście jest tak dobre jak opisują w sklepach internetowych. Czy znacie te produkty? Bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co robić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Witaj Makler, kiedyś pisałeś, ze od wiosny bedziesz miał bloga i filmiki, zmieniłeś zdanie? Wodę utleniona mieszasz z octem jabłkowym? Nie słyszałam o czymś takim, możesz wyjaśnisz czemu to ma służyć? Od 4 miesięcy na czczo pije łyżkę wody utlenionej, dawek kropelkowych nie odczuwam, nawet łyżki nie, dlatego teraz zaczelam konkretne dawki dzięki nabyciu perhydrolu spożywczego. Mikstura rycynowa, jest na tyle ochydna, ze i ja rzadko sie do niej zmuszam. Efektów można nie odczuć od razu, bo ona powoli ściąga toksyny. Nie widząc efektów, można sie latwo zniechęcić, tak jest ze mną. Wodę utleniona lubie wiec pije systematycznie. Green a wiesz,z e tak wlasnie myślałam o tobie i twoich problemach, tyle mam wokół osób które nie mogły ale w końcu poszło...co lekarze mówią, jak leczą? No a co z invitro? Dużo pozytywnej energii dla ciebie, myśl pozytywnie, nie poddawaj sie :* Moniuszka, na pewno grzeszylas jakimiś czekoladkami skoro cie nie było hehe. Wyspowiadaj sie nam tu ladnie, zbesztamy cie, nawrocimy i bedzie ci lepiej ;) Zrobimy ci tu pisany BDSM ku uciesze gościa bo widać podnieta nadal go trzyma ;) A po co ci link, chcesz sie wybielic? Tak pisało na paragonie ze sklepu, ze to wybielacz ;) Wzorek ja uważam, ze godzinka w ta czy tamta różnicy nie robi, lepsze to niż kleks w kostiumie na basenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Gościu herbatki nie znam ale myśle, ze jak najbardziej kuracja cytrynowa lub liściem laurowym moze ja zastąpić, a efekty mogą byc nawet lepsze. Wpisz w wyszukiwarkę, kuracja Tombak 200 cytryn lub kuracja liściem laurowym, trzydniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytliwa :) x hehe zdrowiu to ma sluzyc ;) nie wiem ile poczytalas z tego watku jakis kawalek wstecz z chlopakami maniakami i sportu i experymentow popijalismy mikstury oczyszczajaco wzmacniajaco energetyzujace mieszanki wody z extraktem z pestek grejfruta czy z octem jablkowym + perhydrol perhydrol to najlepszy dla naszych komorek tlen tego nigdy dosc ;) ino w rozcienczeniu :) lepszy trening mniejsze zakwasy po jesienia zima gdzie mniej ruchu na zewnatrz zawsze lepiej wiecej poogladaj nieumywakina nawet w trakcie treningu popijam wode z miodem octem i h2o2 blog filmiki... mialo byc przy dlugiej 25-30 dniowej glodowce no coz... temat musi poczekac zbyt malo waze i za blisko wiosna lato wakacje zebym mial z siebie chudzielca jak z obozu robia co do nieumywakina.... sodke sodke popijac :) albo sama albo z jakims slodkim syropem i bedzie kon trojanski w perhydrolu sie kapac, w sodzie... i jedno i drugie popijac... i czystej wody sporo popijac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Makler :) tak pewnie zrobię z tymi aminokwasami... trochę tego pobiorę, a potem przerwa... Kreatyna i białko to raczej dla osób które ćwiczą kulturystykę... na siłowni... to nie ja :) Czysta woda tzn. z osmozy?? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Cześć ludzie. Lee w sumie jak masz l-argininę i kwas gaba to l-glutamina ci chyba potrzebna w suplu nie jest:) Jakbyś chciała brać kreatynę to przy treningach. I ogólnie to trzeba przy nie mnóstwo pić, bo nieźle jedzie po nerkach. *** Cześć Moni:) *** wzorek, jak już pisałam czas efektu jest nieprzewidywalny. Za każdym razem następuje o innej porze. *** Makler rycyna be, ale uryna juz nie? He he. Kuracja olejem rycynowym nie ma na celu przeczyszczenia jelit, tylko oczyszczenie organizmu z metali ciężkich, tak nawiasem jest to jedna z bezpieczniejszych metod. Ja się za rycynę zabrałam, bo chcę zminimalizować ryzyko nawrotu kandydozy. Im mniej ta małpa ma do jedzenia tym lepiej. Co do wątroby i kamieni. Po 3 letniej przerwie to tak, możesz mieć kilka kamieni. Ja robiłam po jakimś 1,5 roku i miałam ok 30 drobnych. Kolejne dwa oczyszczania były czyste. Podejrzewam, że u ciebie będzie podobnie. gość 16:18 jak juz ci Podczytliwa napisała, na stawy kuracja 200 cytryn, albo liść laurowy. Z tym, że 200 cytryn jest dość ciężka do przejścia, a do liścia dobrze jest mieć oczyszczoną wątrobę i nerki. Proponuję zacząć od 30 cytryn na nerki, albo wywarem z łupin ziemniaka. Można polecieć z wywarem z pietruszki. A dopiero po tym zabrać się za liścia. Pewnych przepisów na same nerki jest dosyć sporo. Popatrzyłam z ciekawości na tą herbatkę i jakoś jej nie ufam. Za dużo ziół, więc jednocześnie za małe dawki. Do tego trzeba pamiętać, że zioła ze sobą się integrują i nie zawsze dane zioło może być dla danego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Makler, ale wszędzie trąbią, ze wodę utleniona tylko na pusty żołądek a ty mi mówisz mieszaj ;) Wyjaśnij proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam się pochwalić, że w minioną niedzielę zebrałam pierwszą w tym roku młodziuteńką pokrzywę. Taką, co to dopiero z ziemii wylazła. Przepuściłam przez sokowirówkę razem z warzywami, wyszedł pyszny sok. Przed niedzielnym HC wprowadzam u siebie małą innowację - jutro pokarm płynny, a od soboty głodówka. Odciążę układ pokarmowy i zobaczę, czy oczyszczanie będzie bardziej efektywne. Od kilku dni piję zioła p/p i sok jabłkowy, zaczynam okłady na wątrobę i lewki. Chcę w tym roku zrobić w sumie jakieś 5-6 oczyszczań. Z OR też zrezygnowałam, nie widziałam u siebie żadnych efektów. Zapasy oleju rycynowego wykorzystam na okłady. Co do tych moich problemów innej natury, lekarze nie widzą u mnie żadnych przeciwskazań. Próbuję podejść do sprawy na luzie, ale nie jest to takie proste, gdy ma się świadomość upływającego czasu. Ściskam wszystkich mocno, pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×