Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

joanca 🌼 czyli jak teraz będzie ekadaszi to z 31 na 1 nic nie można jeść tylko pić wodę tak? Ziółka i herbatki i leki nie są dozwolone? Widzę masz dużą wiedzę na temat tych świąt, rytuałów i obchodów :) Więc kiedy najlepiej oczyścić wątrobe? Dodam, że kończę post o-w planowo 26 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Hej. :) Bogusia, ja nie prowokuję wymiotów. Zamiast tego jest ten ryż, a soli się pozbywam wypijając na koniec dwie szklanki nieosolonej wody i spokojnie one mi przez jelita przechodzą, ponieważ ten syfon jest otwarty. Następnym razem spróbuj ćwiczenie robić na wydechu, dokładnie tak jak jogę. Pierwsze dwa można na długim wydechu przeciągnąć, tzn. dasz radę zrobić głębszy skłon, czy skręt. Może za słabo się wyginałaś. No ciężko mi coś więcej powiedzieć, bo mnie sie udało za pierwszym razem, przeprowadzić całość. 🌻 To co pisze Joanca odnośnie faz księżyca, to wszystko prawda, ale jest jedno ale. Nie każdy jest wrażliwy na księżyc. Ja nie jestem wrażliwa i robię wszystko wtedy, kiedy mi się podoba, bo nie czuję różnicy. Nie wiem, może jestem kosmitą:) Jeśli ktoś czuje wpływ księżyca na swoje ciało, to chyba nawet powinien się do księżyca dostosować. 🌻 Paula wątroba zalecana w pełnię. 🌻 Kamieniarko a jednak 200:) Podziwiam! 🌻 Joanco sprostuję pisanki. Pisanki pochodzą z Mezopotamii, znaleziono je również w starożytnym Rzymie, a w Polsce pierwsze znalezione pochodzą z X w. Widocznie były za ładne, a symbolika idealnie spasowała do Zmartwychwstania, to se KK podwinął zwyczaj. Co do innych świąt to przesilenie letnie, noc Kupały, zostały przykryte świętem św. Jana. Dalej, nasze stare Dziady, czyli angielskie Halloween, przykryte są dniem Zadusznym. Choinka to też jakiś miszmasz. Wiecznie zielone drzewko. Tak jak jajko w wielu kulturach uznawane za symbol, życia, odrodzenia. Data Wielkanocy wiąże się z księżycem. Nie wiem dlaczego KK posługuje się w tym przypadku kalendarzem żydowskim, który oparty jest na księżycu, a nie na zwykłym kalendarzu, słonecznym, jak to ma miejsce przy Bożym Narodzeniu. Rozumiem, że musi być zawsze w niedzielę, ale to może być np pierwsza niedziela kwietnia, a czekamy na równonoc, pełnię księżyca po równonocy i dopiero po tej pełni mamy święta. To też daje trochę do myślenia. Może było wtedy jakieś większe święto pogańskie. 25 grudnia były chyba 4 święta, jednym z tych świąt był kult słońca w Rzymie bodajże. Mało tego Jezus nie urodził się w grudniu, ale prawdopodobnie wczesną jesienią, czyli w październiku. Stare pogańskie, rzymskie i inne zwyczaje i święta były widocznie tak bardzo silne, że jedynym sposobem, aby przyciągnąć wiernych do chrześcijaństwa, było wprowadzenie swoich świąt w tym samym czasie, co owe pogańskie i powoli stare się gubiły. Żeby było jeszcze śmieszniej, to KK wśród listy grzechów ma coś takiego jak grzechy przeciwko naturze, tylko nie wiem, czy to tyczy się tylko antykoncepcji, czyli przeciwko naturalnej potrzebie rozmnażania, którą niestety musimy w dzisiejszych czasach często tłumić, czy całej przyrody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 🌼 pościmy 31 marca - cały dzień ;) niby mówią, że to ma być ścisły post, nawet bez picia... ale ja myślę, że bez przesady, jak wypijemy troszkę wody ;) przerywamy post następnego dnia (1 kwietnia) wcześnie rano (czasem ten przedział jest dłuższy... tym razem to niecała godzina). Robisz Paula ze mną ?? :) Co do oczyszczania wątroby - ja robiłam w różnych terminach, nie zawsze w Pełnię. Efekty miałam zawsze bardzo dobre :) Ale, jeśli chcesz dopasować się do tych (subtelnych, dlatego można ich nie zauważyć Pajączku) Sił Natury, to zrób w Pełnię, czyli 4 maja ;) 🌼 Pajęczyco, fajnie wszystko opisałaś :) 🌼 Tak, kk był bezradny wobec oporu ludzi świętujących po swojemu, dlatego nie miał wyjścia i wiele tych "pogańskich" świąt przywłaszczył... w ciągu lat zmieniając często bardzo mocno ich znaczenie... :O Jeszcze tylko to jajko :P nie wiem, czy malowali czy nie... ale na pewno u Słowian jajko było bardzo ważnym symbolem - płodności. odradzania się życia, siły życia ;) 🌼 Kamieniarko, jak tam Twoja kuracja????? pisz, jak Ci idzie !! jak ja robiłam te 200 cytryn, to dla mnie już 3-go dnia to była masakra :P ;) Jak Ty dajesz radę ?? 🌼 TakiJeden, jak idzie czytanie?? 🌼 wracam do grabek do ogrodu, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i 😘 dla pozostałych, np. "gotujących bigos inaczej" :P (np. z dodatkiem grochu ;) ) w sumie to... każdy gotuje jak lubi :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Joanca "Ale, jeśli chcesz dopasować się do tych (subtelnych, dlatego można ich nie zauważyć Pajączku) Sił Natury, to zrób w Pełnię, czyli 4 maja" Ja wiem, że one są subtelne, ale ja ich nie odczuwam. Widocznie jestem wrażliwa pod innym względem. Są osoby baaardzo wrażliwe. Depilują ciało wtedy, a wtedy, puchną od wody wtedy, a wtedy, itd. W pełnie śpię jak zabita i nic mnie nie ruszy he he. Nie pod tym względem. Gdybyś zapytała o żywioły to tak, w sensie księżyc oddziałuje na żywioły i wtedy dopiero w jakiś sposób na mnie. Sam magnetyzm księżyca bezpośrednio nie. Jajka w każdej kulturze oznaczało życie, odrodzenie. Jeśli tak było w starożytności, a ludzie migrowali to nic dziwnego, że u Słowian było podobnie. Biorąc pod uwagę to, że jajo było u Rzymian, a wiemy że chrześcijaństwo jest jednak z Rzymem powiązane, to kapłani chrześcijańscy widząc to jajco u Słowian mieli ułatwione zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Hejka :) Co do faz ksiezyca, tez nie zauwazylam ich wplywu na moje oczyszczania, wic dalam sobie spokoj i tak jak Ty Pajaku, robie wtedy, kiedy chce. Joanca, fajnie piszesz o naturze. Tak, KK wybiorczo podchodzi do wielu spraw i sama sie w tym czasami gubie. Ja mam taka lekka "obsesje" na punkcie drzew....., co baaaardzo widac w moim domu (wystroj) i swojego czasu stosowalam drzewoterapie (Tombak). Jednak jakos zaprzestalam, bo nie cieszylo sie to najmniejsza nawet aprobata w mojej rodzinie ;) Po prostu bylam dziwolagiem. Ba, ciagle nim jestem, a do tego jeszcze czarownica :D Tak, cytrynki popijam. Narazie jest ok. Wczoraj wieczorem mialam jednak zgage, wiec dzisiaj spodziewam sie jeszcze wiekszej. Postaram sie wytrzymac. Jestem to chociazby winna mezowi, za zaopatrzenie i straty moralne ;) Zapomnialam o pilates, a Joanca pytala. Zestaw tych cwiczen zapoczatkowal Niemiec, pan Pilates :) Wzmacniaja one przede wszystkim miesnie glebokie (dla mnie po dwoch ciazach wazne), ale ich nie rozbudowuje nadmiernie. Pilates, to przede wszystkim core, a wiec brzuchy w roznej postaci. Sa bardzo dobre dla tych, ktorzy maja problemy z kregoslupem, bo go odciazaja. No i relaksuja :) Wieki temu duzo tego robilam, ale ja wole bardziej dynamiczne cwiczenia (kardio przede wszystkim), ale teraz jak mnie kolana dopadly, to nic innego mi nie zostaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiJedenZkamieniem
Pajak... Ja to Tobie zazdroszcze tego spania przy pelni. Ja u sibie podejzewam jakies wilkolactwo. Zeby nie wiem co to nigdy nie moge sie wyspac i czesto pol nocy nie przespie a rano wstaje jak zbity pies. Joanca. Ja moge taki poscik zrobic jesli potrzebujesz towarzystwa ;) Dla mnie to normalka bo robie takie co tydzien w poniedzialki. Po weekendzie mam dzien oczyszczania. Tylko nie wiem czy to w tym momencie dobry pomysl bo jestem na o-w i polecialem juz ok. 8kg a jeszcze pare tygodni przede mna :D Normalnie, niedlugo nie bedzie mnie widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest takiego złego w tych 200 cytrynach? :) Rozumiem, ze one są na oczyszczenie?? Bo kiedyś gdzieś o nich czytałam.. joanca - zobaczę czy dam radę, póki co liczę kalorię maks 800 chcę spozywac tak jak zaleca Dabrowska.. jesli bedzie dobrze i dam na tym radę to możliwe ze zafunduję sb dzień głodówki z Tobą :) Ale o tym dzień przed, więc przypomnij mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Paula, sprobuj to zobaczysz. Po jakims czasie juz nie mozesz na nie patrzec. Sok spozywa sie w czystej postaci, wiec na dluzsza mete to tez malo przyjemne. Mnie dokucza przy tym zgaga, ciagle mi sie odbija, no i doszedl bol glowy - wszystko normalne. To kuracja na oczyszczenie z kwasu moczowego i stawow Tombaka. Musze powiedziec, ze podziwiam Was jezeli chodzi o glodowki. Podchodzilam wiele razy i pod koniec pierwszego dnia zwykle nadrabialam zaleglosci w postaci wielkiej uczty. Chyba dwa razy udalo mi sie wytrzymac caly dzien. Raz dotrwalam do drugiego dnia, ale wybralam sie samochodem na zakupy i wszystko mi wirowalo przed oczami do tego stopnia, ze spowodowalam kolizje.... Po tym juz nie probowalam. Bardzo zle znosze glod. Moze to nie dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jak miło :) :) 🌼 Trzy osoby już mamy ;) Jak ktoś nie może teraz... to Ekadaśi robi się 2 x w miesiącu ;) Ja chciałabym wprowadzić takie posty na stałe :) więc zapraszam !! I będę przypominać !! ;) :) 🌼 A jak zamierzacie "przeżyć" święta na diecie w-o ?? Dla mnie to byłoby niewykonalne ! a baby wielkanocne ?? a jajka i biała kiełbaska ? podziwiam Was !! 🌼 Kamieniarko... ja też nie daję rady pościć !! mam to samo co Ty :P i dlatego mogę to robić tylko przez jeden dzień, bo tylko tyle wytrzymuję, hehehehe... ale wiesz... nawet 1 x na dwa tygodnie... to w roku daje 25 dni !! a to już jest coś ;) A posty są baaaaardzo dobre !! Nie od rzeczy występują w każdej religii, kulturze, filozofii ;) zastanów się jeszcze nad Ekadaśi, Kamieniarko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Joanko :-) ❤️ Ale ładnie napisałaś :-) kto Ci dorówna,no kto ? ;-) Z bigosem nie chodziło o to co kto je , i z czym :-P tylko czy ma w głowie nawalone po same uszy,czy też nie ! Dobranoc :-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie1234
dzieki TakiJedenzKamienien. Daj jak masz jakies namiary na tego Ziebe. Kroili cie juz z powody kamieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa kamierniarka 🌼 aaaa tak już teraz wiem gdzie to czytałam.. Tombak się kłania :) Może wyprobuje tą metodę, ale to dopiero po poscie i po oczyszczeniu wątroby. Ile tam dni to trwa? Co do głodówek.. ja też bym nie wytrzymała bo złe samopoczucie gwarantowane.. a to wszystko przez nasze zasyfione ciało. Im się gorzej czujemy na poście tym jest to znak, że mieliśmy ogromną ilość toksyn w sobie.. Dlatego ja nie podeszłam od razu do głodówki, a zaczęłam od zdrowego odżywiania bezglutenowego przez 2-3 miesiące (wcześniej zdrowego i na dodatek mieszanego z niezdrowym niestety) teraz post Dąbrowskiej a może w przyszłości jak poczuję że mam tyle siły by wytrwać chociaż kilka dni bez jedzenia to podejdę, spróbuję... Ajjjj te świeta.. też nie mają kiedy być :( Jakby za miesiąc nie można było ich przesunąć :) hehe Jak wytrwam to normalnie będzie super.. w nagrodę zrobię sb tatuaż :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, co za bzdety... opętanie od jogi.... :O :O :( Czego to biedni ludzie już nie wymyślą... aż szkoda gadać... Tobie w każdym razie radzę nie medytuj, ani nie szukaj broń boże szczęścia !! za nic na świecie !! Ja będę to robić nadal ;) A dwupunkt - cudownie u mnie się sprawdza ;) 🌼 Kamieniarko... tak drzewa !! mają moc... a co konkretnie robiłaś ?? przytulałaś się do nich ?? Ile dziś cytryn?? 🌼 Paula, to kiełbaski z chrzanem nie spróbujesz???? Kuszę Cię, wiem :P :P Ale jak to przetrwasz, to jesteś silna kobieta, i możesz sobie pogratulować ;) 🌼 Kotku Tymciu... czy kotki nie lubią wiosny, czy co ?? :O Uspokój się 😘 i wyluzuj... Jak Twoja woda ozonowana ?? czy jest smaczna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Joanko ❤️ Jest bardzo smaczna ! :-) Koty wiosną są pełne energii ;-) Kiedys tatuowano za karę,więc tylko mi sie przypomniało :-P Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hei, TakiJedenZkamieniem wczoraj Sprawdz sie na robale. Brak snu w noce ksiezycowe prawie zawsze znaczy ze masz nieproszonych gosci. Siedza w roznych organach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hei Maggie1234 www.youtube.com/watch?v=4fhezw-8_pM To co wkleilam to jest video Jerzego Zieby, nr. 1. Nie wiem ktore mowi o oczyszczaniu woreczka z kamieni, ale nie zaszkodzi Tobie obejrzec wszystkie. Duzo sie nauczysz, oj duzo. Jak wpiszesz w Google Jerzy Zieba to wyskocza wszytkie jego videa. Pozdrawiam i powodzenia Robalia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiJedenZkamieniem
Maggie1234 Wpisz w googlu (lub youtube) Zięba ukryte terapie. Jest seria 12 odcinków. Co do krojenia to bylo juz ich pare ale nigdy z powodu kamieni (i nie zamierzam do tego nie dopuscic) Co do glodowek to najtrudniejszy byl pierwszy raz. Pozniej, jak juz na wlasnej skorze przekonalem sie jakiej mocy czlowiek nabywa po przetrwaniu pierwszych dwoch/trzech dni kryzysu to z checia do nich wracam. Tego po prostu nie da sie opisac jesli sie tego nie przezyje taki to jest skok energii, lekkosci, radosci... Efekty sa wrecz magiczne :) A swieta? No coz, to co latwe latwo sobie odmowic. Gorzej jesli trzeba cos poswiecic. Mysle ze takie doswiadczenia nas buduja i warto je przezywac czy nawet probowac :) Dlatego ja mam dietke w ktorej oprocz swiat wypada jeszcze pare wiekszych lub mniejszych imprez rodzinnych i wszyscy sie dziwia. A co.. Twardym trzeba byc. A te pare dni bez jedzenia? Phi, ludzie wytrzymuja nie takie rzeczy. Duzo zdrowia i slonca dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiJedenZkamieniem
Dzieki gosciu. Na robale juz robilem serie paraprotex'em ale sprawdzac sie nie sprawdzalem. Gdzies czytalem ze te wszystkie metody diagnostyczne sa o kant ... rozbic - czyli nieprecyzyjne. Moze polecisz jakas sprawdzona metode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się pokona pierwszy raz przy głodówce, to później jest już z górki dla kogoś, kto regularnie je stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hei TakiJedenZkamieniem! Z tymi badaniami to masz racje. W laboratoriach z kupki NIC nie wykryja. Ja wykrylam lambie i przywry na biorezonansie. Potem medycy wykryli lambie z badania krwi. Wiesz z kad sie dowiedzialam? Z topiku "oczyszczanie olejem rycynowym - kafeteria". Okolo roku temu pisala pani "od robali" o swoich problemach z robactwem. Az sie wierzyc nie chcialo ile tego miala. To od niej dowiedzialam sie o tych nocach bezsennych w pelnie ksiezycowe. Kupilam Zaper Clarka i ubijam nim robactwo i bakterie. W te ksiezycowe noce tez nia sypialam. Teraz spie jak noworodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bogusia
Pająku dziękuje za rady chyba faktycznie te ćwiczenia robiłam zbyt "lekko". Zobaczymy następnym razem musze tylko poczekać na jakiś wolniejszy dzien bo byłam strasznie słaba po tym oczyszczaniu. Nie wiem czy to ma z tym cos wspólnego ale dzisisj i w pon podczas ćwiczeń na orbitreku miałam straszne kolki głownie po lewej stronie pod zebrami i po prawej tez wcześniej nigdy takiego bólu nie miałam podczas ćwiczeń. Gościu powyżej u mojego 3letniego syna wykryto w kale candide i tez właśnie myślałam o zapperze macie jakies sposoby zeby sie tego pozbyć? Niby lambli i owsików ani innych pasożytów nie wykryli ale właśnie badania z tego kaly są chyba mało miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jołanca 🌼 niooo nie spróbuje :( choć tak za kiełbaskami nie przepadam.. ale by sie zdjadło :) mniam chran też lubię.. sam sb zetre do buraczków :D i będę jadła na zmianę z cebulą hehehhe :D kotek tymcio 🌼 za karę to ja teraz na świeta nie zjem nawet gryzka ciasta!! :( A w nagrodę tatuaż, za dzielność.. bo robię go już od 3 lat i nigdy się nie mogłam zdecydować :) Czas najwyższy.. Tydzień przed końcem sb coś wynajdę, sama stworze :) takijedenzkamieniem 🌼 dokladnie, jestem tego samego zdania.. święto powinniśmy obchodzić każdego dnia i cieszyć się życiem <3 A jak cieszyć się życiem skoro nam coś doskwiera :/ Nie da sie.. Trzeba o to zawalczyć i tu nasza silna wola i samozaparcie musi nam pomóc.. gośc 🌼 zwykły zapper clark czy ten co się ustawia daną częstotliwość na danego pasożyta?? Bo ja robiłam sb seryjkę Nunczako zapperem i czułam małą róznicę.. chodziłam bardziej senna, ale lepiej już sypiałam.. ponadto piłam wczesniej ziólka na odrobaczanie, potem odrobaczanie wg Clark przed oczyszczaniem wątroby.. I efekt, tzn lepszy sen i szybciej zasypiałam zauważyłam dopiero na diecie, poście owocowo-warzywnym.. tak po kilku dniach.. Teraz znowu mam wachania, choć chodzę pózno spac, wstaje ok 7-8 i nie jestem tak senna jak wcześniej - więc coś w tym wszystkim jest.. bogusia 🌼 nie ma potrzeby robić badań z kału.. nie pokaże Ci to wiarygodnego wyniku.. Na forach chwalono aparaty morra itp - nie korzystałam, nie wiem.. miałam iść - do dziś nie poszłam bo się wachałam.. koszt ok 120 zł.. Ja też mam te bóle pod żebrem!!! Watroba się odzywa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Jedenzkamieniem, gość 10:58 ma rację, niespokojny sen w pełnię księżyca oznacza robactwo. Miałam pisać, że jestem po kuracji Para Farmem. Skład: piołun, oman, szałwia, tymianek, macierzanka, prawoślaz, koper. Moje odczucia. Pasożytów nie zauważyłam, ale mój szwagier, który robił również w tym samym czasie już tak. Ale odeszła mi ochota na okropne węgle, typu cukier, mąka itp. Czyli na pewno coś się ubiło, tylko nie wiem co. Kilka składników jest żółciopędnych co odczułam skakaniem wątroby pod żebrem. Coś takiego jak przy oczyszczaniu. Według mnie lepszy niż polecana przez Huldę nalewka z czarnego orzecha, ale to tylko moje subiektywne odczucie, bo wiadomo, każdy jest inny. Myślę nad cytrynami, ale 30stce. 🌻 Bogusia, a możliwe, że było tak jak piszesz. Że te skręty były za słabe. Ja mam fajne samopoczucie przy tym oczyszczaniu, a przy samym przeprowadzaniu to już w ogóle, tylko potem już tak przy 12 szklance łapy mi odpadają i jestem zmęczona ćwiczeniami. U dziecka candida? No to musisz ograniczyć mu zboża, konserwanty, i cukier, w tym także owoce. Duuużoooo, duuużooo kiszonek. Z dzieckiem jest o tyle problem, że nie zrobisz mu restrykcyjnej diety. Preparaty: olejek oregano, liść oliwny, srebro koloidalne, tego jest mnóstwo. Możesz mu zamiast herbaty parzyć rozmaryn, rumianek. Kąpać w soli gorzkiej, z alkaizuje go, pościąga toksyny przez skórę. Ściągnij mu jakoś metale ciężkie z organizmu. W sumie sól gorzka też to robi. Możesz smarować mu stopy rycyną, moja koleżanka tak robi i jak przeciera rano stópki dziecka, to wacik jest brudnawy. Ale nie jestem w stanie ci powiedzieć na ile się to ściąga, w jakim stopniu. Zastanawiam się, czy olej rycynowy nie będzie lepszy z sokiem z pomarańczy, tak jak przy kuracji ściągania metali olejem, ale wewnętrznej. 🌻 Paula jak chcesz kupić zapka, to kup z generatorem, czyli taki gdzie sama sobie częstotliwość ustawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Jeszcze jedno Bogusia. Preparaty trzeba co jakiś czas zmieniać najlepiej co tydzień. Czyli jeden tydzień liść oliwny, następny oregano, trzeci czarc***azur, czwarty tydzień znowu liść. Candida się szybko na wszystko uodparnia. Candida upośledza układ nerwowy, bardzo wpływa na koncentrację i ogólną uwagę, więc trzeba ja wybić, bo dziecko będzie miało niepotrzebnie pod górkę z nauką. A wiem co mówię, bo sama przeszłam candidę. Miałam problemy z mową, koncentracją, ogólną uwagą, niezrozumieniem tego co ludzie do mnie mówią, a nawet pismem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bogusia
Jeju ale mnie tym teraz przestraszyłas No on jest strasznie nerwowy i *****iwy i wadę wymowy tez w sumie ma takie francuskie r mówi ale nie kojarzyłam tego z candida a tego można sie w ogóle tak całkowicie pozbyć? Lekarka zapisała antybiotyk ale nie wykupiłam go nawet. Liczę na to ze teraz jak powtórzę badanie to juz nie bedzie ale jak mogę mieć pewność ze candidy juz całkowicie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiJedenZkamieniem
pajak bez nogi, naczytalem sie o tym oczyszczaniu OR, robactwie, candidzie i chcial zrobic w domu full service. Pelne czyszczenie. Zonie przy okazji wyszly "nieszczelne jelita" - nie przeszła testu buraka. Podpowiedz jakąś kolejność kuracji. Myślałem żeby kończąc dietke OW w ostatnim tygodniu zrobić od razu pierwszy Etap programu ColoVada Plus. Po zakończeniu OW etap drugi i pozniej jeszcze Etap III. Nastepnie zrobic czyszczenie watroby metoda Morisa a pozniej moze jeszcze OR... Gdzies tam widzialem jeszcze przeijal sie temat gozdzikow, kwasu kaprylowego czy oleju oreganu. Trudno to wszystko zebrac do kupy. Poradzisz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hei paula920901 Ten co się ustawia daną częstotliwość, na danego pasożyta. W laboratorium nie wykryto mi przywr, tylko na biorezo. Ustawilam na przywry i to co wylazlo na pewno bylo przywrami. Porownywalam z zdjeciami z internettu. Przelecielam profilaktycznie wszystkie zakresy i wylazlo cos czego nawet nie znalazlam w internecie. PASKUDZTWO. Nie wiem czy to bylo z rodziny robali czy grzybow. Ale na pewno tego nie polknelam. To siedzialo gdzies w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×