Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość ekran
Gdzieś wyczytałem, że sól możemy rozpuścić z 100% sokiem z jabłek, wtedy jest łatwiej przełknąć. Ja tak zrobiłem a że od roku z żona pijemy MO to myślę że ten olej jakoś zniesiemy. No właśnie, zapomniałem wam powiedzieć o mojej żonie, postanowiła dzisiaj zrobić oczyszczanie razem zemną :) (też pierwszy raz). Ale się będzie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy te zielone kamienie wątrobowe przechodzą przez jelito cienkie?? Chyba ze wątroba jest w jakiś sposób podłączona do jelita grubego?? Wie ktoś moze jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekran czyli jest nas 6 osób... super... mozemy w takim razie o 22.00 jak sie będziemy kłaść do łóżek mocno myśleć o sobie w sensie aby oczyszczanie przyniosło jak największy efekt w postaci złógów i innych brudów!! np. wyobraźmy siebie jak siedzimy lub leżymy w jakimś okręgu i każdy trzyma drugą osobę za rękę lub dotyka drugiego partnera np za ramie głowie... oczywiscie bez żadnych podtextów ;-) i tym sposobem mozemy myślą sie wspierać aby każdy z nas miał jak najlepsze efekty!!... co Wy na to?? A może ktoś ma inny sposób do zaproponowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Kasia.promyk, załapał bym się na lewatywę tylko z czego tak na szybko to zrobić i o której godzinie? Też jeszcze nie robiłem, sprzęt kopiłem to trzeba spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro, nie dziś,ale będę od rana okupywać komputerek...bom strasznie ciekawa, jak Wam wyjdzie.Powodzenia, trzymam kciuki mooocnoo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
ekran jak oczyszczasz wątrobę to i tak bierzesz na przeczyszczenie (duża ilość oleju, sok z cytrusa, o soli nie wspomnę) Oczyszczanie jelita grubego (lewatywa) to oczyszczanie jakby oddzielnej części ciała. kasia do wyszukiwarki "budowa i funkce organów wewnętrznych":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Albo "układ pokarmowy człowieka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
kasia.promyk, robię według przepisu. Ornityny nie mam to nie wezmę, być może zażyje nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
sol z jabłkowym sokiem da się pic, było niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerzarłam kawałek czekolady :( ale i tak podchodze do oczyszczania. Gorzej z ta gorzką solą ehhh moze ktos z was tutaj bedzie siedział w nocy bo jak łazic będe po domu to będe zaglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam sól, niedobra ale da się przeżyć. ogólnie to trochę się boję + miałam dziś lekki stres (w ogóle nerwowa jestem) mam nadzieję że to jakoś nie zaburzy procesu... a jutro o 12 wyjeżdżam, też niedobrze. NO ale zobaczymy. życzę wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka39 - rozumie ze nie zamierzasz w nocy spać?? Znając swój organizm to wstanę około 4 lub po 3 nad ranem bo już będzie mnie goniło!! polakita... 3mamy kciuki będzie dobrze, ja z rana wezmę na przeczyszczenie fortrans... w 30 min wszystko będzie w kibelku ekran ja łyknęłam samą sól, pewnie z rana mi nie przejdzie!! Ale Ci co robią lewatywę przed to chyba nie muszą łykać soli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Liczba 7 to podobno magiczna cyfra więc jako 7 osoba zgłaszam się na listę oczyszczających i będzie to 7 raz.............................. A co do szwagierki to ma się dobrze i „przeżyła................. Sól i olej z grejpfrutem były ohydne i ją trochę naciągało, ale wg planu wypiła, na drugi dzień była słaba, kręciło się w głowie, miała dziwne samopoczucie i czuła się tak jakby była odwodniona, dopiero potem jak wypiła soki i zjadła owoce to doszła do siebie i nawet po południu poszła z córeczką na plac zabaw. Spodziewała się, że wyjdą jakieś okazy jak u mnie, ale były to drobne kamyki wielkości ryżu tylko okrągłe, że nawet nie miała co fotografować bo jak opłukiwała je wodą to większość przelatywała przez otwory tego koszyka. Trudno powiedzieć czy za pierwszym razem było mało a następnym razem będzie więcej, czy po prostu na bieżąco rozpuszczają się ponieważ od roku pije także MO, która również rozpuszcza kamienie.................... Za miesiąc może powtórzy „zabieg.......................... Co wyjdzie u mnie to się jutro okaże.........................od ponad roku piję także MO, ponad miesiąc miałam dietę tylko surową czyli pozbawioną tłuszczu, tylko teraz przez parę ostatnich dni jadłam już trochę gotowanych i smażonych (ryby) rzeczy więc sama jestem ciekawa efektu tylko boję się o swoje nerki..................................ale gdyby się okazało, że znowu coś się zacznie to i tak planuję pod koniec lata spróbować metodę Ashkara, która ściąga wszystkie toksyny z organizmu, więc jakieś alternatywy na ten problem jeszcze mam................... Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich oczyszczających, za tych zdeklarowanych i tych którzy to będą robili, ale się nie ujawniają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Atena, no to nam po tej dobrej wiadomości o szwagierce ulżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawałeczek z Jelisejewej:-,,...można w myślach rozmawiać z wątrobą. Z wątrobą rozmawia się jak z upartym osłem, zmuszając i poganiając do oczyszczania oraz usuwania zastoinowej żółci i toksyn." Miłej konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jeden:-,,po oczyszczaniu wzrasta potencja, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn." Prosimy o d o k ł a d n e relacje, hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
no to mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekran, razem z małżonka robisz to oczyszczanie?? bo jeśli tak to rano w łazience będziecie musieli na zakrętach uważać!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
na szczęście mamy dwie, talko kto pierwszy ten nie musi biegać na inne piętro, ale będzie huhu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
zapomniałem, jak ktoś lubi to polecam teraz w TV - Eurosport Mistrzostwa Świata w jeździe figurowej na lodzie jak ktoś nie ma to na ZDF info (niemiecki) Muzyka i taniec, pełna harmonia dobre dla wątroby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Jóź mnie 3x przeczyściło 2x przed oliwa 1x o 22:20 , jak na razie bez kamyczków. Dobrej nocy życzę i to do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tych pierońskich kamieni rano nie bede to z łozka nie wyjde cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Dzien dobry? Wypiłem o 6:45 trzecia porcje soli, bylem 2x na ubikacji a kamieni ani widu ani słychu? Postaram się przed 9:00 wypić ostatnia porcje soli choć już teraz mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
ekran nie przejmuj się. Ja kiedyś w godzinach popołódniowych dostałem skurczu i złamany w pół dotarłem do toalety. Wydawało mi się że rodzę. I urodziłem ale to co wątroba wyrzuciła. A podczas któregoś razu wystraszyłem się swojego moczu, bo był gęsty i mętny. Organizm wie najlepiej co i kiedy wydalić:) Oczywiście to wszystko nastąpiło po kuracji oczyszczenia wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też malutko tzn. wstałam o 4.30 poleciałam do łazienki i ledwo co wiodczne zielonkawe kuleczki plus biała kaszka!! teraz łyknę sól!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×