Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Roch Tak, wycieli mi woreczek Mari1974 To były twarde kamienie, srodek ciemny, wierzch żółty ale twarde były. Chwile po wycięciu sprawdziłam. Gzymsiol Na poprzedniej stronie jest link do zdjęcia moich kamieni. Miałam usuniety 11 maja woreczek. Byłam po 2 oczyszczaniach i w żaden sposób USG nie potwierdziło (ani wyniki) ze jest ich mniej. Zresztą, na USG wychodziło, ze mam piasek a wyszły takie kamole ze hej. Ja się bałam ciągnąć dalej oczyszczania bo bałam się, ze zatka mi przewód i jeszcze nie daj Boże pojawi się żółtaczka. Poza tym jestem sama w domu z małym dzieckiem więc nie mogłam sobie pozwolić na to aby w razie czego jechać do szpitala wtedy kiedy coś się bedzie działo nie tak jak trzeba. Dodatkowo oprócz boleści doszły duszności, musiałam dosłownie co chwila przysiadać na ławkach bo brakło mi tchu. To wzmocniło moja decyzję o zapisaniu sie na zabieg. Nie żałuję, ze tak z tym zwlekałam. Ale cieszę się, ze już mam to za sobą :) Nie ma to jak jedzenie bez bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci, którzy pozbędą się woreczka żółciowego, powinni czyścić wątrobę jeszcze częściej(Tombak). Twój kamyk nie jest duży...Nieumywakinowie piszą, że jeśli wykryto już kamienie w pęcherzyku żółciowym, a do tego jeszcze o dużych rozmiarach, to przed oczyszczaniem wątroby koniecznie należy skorzystać z takich przepisów: -wziąć sok z 1 cytryny, 0,5 szklanki topionej gorącej wody, 300ml soku marchwiowego i 80-90 ml soku z ogórków i buraków. Wymieszać i pić 3-4 razy dziennie po 1/2 szklanki przez 7-10 dni, po czym należy oczyścić wątrobę, sposobem np. Huldy. -1 szklankę owsa zalać 1,2-1,5 l wrzątku i gotować na wolnym ogniu około 1 godz., pilnując, aby nie wykipiało. Przecedzić i pić po 30-50 ml. Wywar przech. w lodówce. Polecam ,,Endoekologię zdrowia", jest tam mnóstwo innych przepisów, ja wybrałam tylko niektóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak Muszę sprostować moja poprzednią wypowiedź do Ciebie. Chodzi o to że britta nie eliminuje fluoru i wiele innych zanieczyszczeń jak pestycydy, azotany, detergenty, bakterie, wirusy... Dlatego coraz częściej myślę o filtrze osmotycznym. papaja Dodam jeszcze że leniwi mogą kupić preparaty chińskie ziołowe w postaci tabletek wypłukujące kamienie z woreczka żółciowego. Pisał o nich Tanaka z wątku o Urynoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw kurcze szkoda :( .... popraw mnie jesli, ze dedukuje .... Brita usuwa kamien i inne zanieczyszczenia, ale pozostawia jeszcze sporo innych, ktorych nawet gotowanie nie wyeliminuje, np. chlorki ? Jesli tak, to wracam do punktu wyjscia. Wczesniej juz myslalem o osmozie i w marcu znalazlem firme, ktora alkalizuje osmoze "specjalnym zlozem". http://sklep.osmoza.pl/index.php Nie wiem czy wtedy zagladales, ale wrzucilem tutaj linka. Temat jednak odpuscilem, bo mialem co innego na glowie. Teraz bumerang powrocil :) Koszt obudowy z takim zlozem, ktora montowana jest w dowolnym filtrze kuchennym wynosi 30 zl. Jest to zloze, ktore jest montowane w takich systemach jak ten: http://sklep.osmoza.pl/ph-korektor-p-572.html Jak wczesniej wspomnialem, temat odpuscilem i nie pytalem o dalsze szczegoly. Napisz co o tym sadzisz i daj znac jak cos sie jeszcze dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay jak mozesz, to zapodaj linka, ktory Chitozan stosowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Plywak Wolę nie bo to wszystko dystrybutorzy, a nie chce nikogo konkretnego reklamować:-) Wpisz w google Chitozan Tiens:-) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay A możesz napisać wjakiej cenie kupujesz Chitozan Tiens. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzialem to kosztuje ok.150zl na allegro. Okej jedziemy z koksem - kuracja nr.2 juz sei rozpoczela i pierwsza szklanka z gorzkim gownem(sola) juz za mna - tym razem mam nadzieje ze jakies duze kamienie sie trafia i bede mial czym sie pochwalic ze tak powiem hehe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, Dziękuję za różnorodne rady. Muszę trochę dojść do siebie, to zacznę coś stosować. Myślę o ziołach Ojców Bonifarów. Będę też wspomagała się od czasu do czasu oczyszczniem wg Huldy. Jeśli chodzi o MO, to stosowałam różne oleje do mikstury, każdy po 3 miesiące tak jak jest to zalecane(oliwa z oliwek, olej kukurydziany i olej z pestek winogron). Jeśli chodzi o odrobaczanie to piłam (i teraz też piję tylko nie codziennie) nalewkę z orzechów włoskich samodzielnie przygotowaną. Kurację oczyszczania wątroby przeprowadzałam chyba zgodnie z przepisem, tylko zamiast ornityny brałam zawsze 2xhepatil i 2xno-spa. Jeśli chodzi o to, że długo mam te kamienie, to chyba nie tak bardzo długo - 8 lat temu napewno nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Lenna Około 130-150 zł. Zobacz w necie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek27 Co u Ciebie? Jak poszło oczyszczanie? Nic się nie odzywasz. Wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.dobrze,jestem jak najbardziej zadowolony. Wypadlo ze mnie ok.100 malych zielonych kamieni cos jak z tego zdjecia ponizej: http://tiny.pl/hf9t3 Byly to jednak tylko zielonkawe kamienie bez zoltych(moze zoltych poprostu nie dostrzeglem. Ogolnie nie byly one tak przesiane jak na wyzej wymienionym zdjeciu tylko zlepione w grudki,wydalilem rowniez jeden pasek lekko zlepionych kamieni ktory po rozlaczeniu(papierem toaletowym w muszli) byl tj.zlepiskiem ok.30 takim malych kamyczkow. Co ciekawe wydalilem to wszystki podczas 1 ubikacji prawie odrazu po 2 szklance gorzkiej soli w drugim dniu kuracji. Pare godzin pozniej podczas az 2 lewatyw (profesjonalnie moim zdaniem przeprowadzonych - 15min trzymania wody przegotowanej letniej z 1 cala cytryna 1.5litra plynu w sumie,skakanie,truch w miejscu + tzw.swieca + opieranie sie na boki w pozycji tj.spadzistej tak aby plyn wszedzie sie rozszedl) NIC kompletnie NIC wiecej nie wydalilem z kamyczkow i zlogow cholesterolu....w sumie ta lewa byla poprostu raczej takim jakby zabezpieczeniem przed przetrzymywaniem kamieni w jelitach wrazie jakbym naturalnie nie wydalil ich po szklance wody przegotowanej z lyzka soli gorzkiej. Pozytywne aspekty: cera bardzo promienista i gladka (twarz),super samopoczucie,lekko na brzuchu i w zoladku. Negatywne: zjadlem pod koniec dnia kurczaka bez skory i moze ze 30gram czipsow(czego nie robilem od dawien dawna bo nie jjem takiego gowna),bylem poprostu mocno wyglodzony i 3szklanki roznych sokow + 3 peczki rzodkiewek to bylo troche malo i niestety watroba mi dala znac wywalajac mnustwo czerwonych zyl na lewym oku(spojowka) tj.mial zapalenie spojowki...dzisiaj z rana juz jest zdecodowanie lepiej,mysle ze jutro-pojutrze wejdzie w swoj naturalny rytm. Jako ze plywam na statkach ok.6miesiecy w roku planue robic oczyszczanie 6x do roku zawsze co miesiac jak bede w domu dla wlasnego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Przemek 27 Piękne kamyszki :) Gratuluje! Wręcz wzorcowe:) Które to oczyszczanie ? Spojówki zaczerwienione mogą być od lekkiego odwodnienia. Także woda, woda, woda małymi łykami - oczyszczona i heksagonalna najlepiej. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
A nie zauważyłem druga kuracja. W ogóle to skoro przy 50 oczyszczeniu tez wychodza kamienie to wychodzi na to, że to po prostu nasz styl życia, nasza codzienność takie oczyszczania cyklincze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Heheh ja myślałem, że to twoje osobiste zdjęcia a to ze stronki :-) Ale sie nabrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek, gratulacje i witaj wśród oczyszczaczy. Rzodkiewki możesz jeść, ale po oczyszczaniu, zaraz, to nie był dobry pomysł, rzodkiewki kupne kumulują w sobie różne paskudztwa, tak czytałam. Fajny link podałeś, dla nowicjuszy jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Jelisejewa pisała, że przy niezdrowym odżywianiu, takie małe zielone kamyki mogą utworzyć się w ciągu dwóch tygodni, hihi.. Ale lepiej się ich pozbyć. Różne są szkoły, ....jedni zalecają częste oczyszczania, inni zaś odwrotnie. Zalecałabym umiar, jak ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no akurat az tyle tego to nei mialem co na tej fotce hehe,wogole one sa tam strasznie duze a ja mialem male lub malutkie(1-2mm). To ze ktos 50razy oczyszczal sie i wyszly mu bardzo duze ok.2-4cm kamienei zielone-cholesterolowe to moim zdaniem troche nie powazny czlowiek bo nadal jest uparty i nie zmienil swoich przyzwyczajen zywieniowych(przeciez one sie tworza od cukru,produktow przesznnych,tluszczy zwierzecych i nabialu,nie wchlonietego wapna) ...w taki sposob to ta osoba bedzie musiala do konca zycia co miesiac sie oczyszczac aby zachowac jako takie zdrowie Przez cale swoje zycie nie objadalem sie jakos perfidnie gownianym zarciem(mimo ze nei raz sie to zdarzalo) i dlatego nie licze ze nawet przy 10oczyszczaniu wyleci ze mnie cos wiecej niz parenascie-paredziesiat zielonych kamyczkow. Kiedys przezuce sie na w pelni eko zywnosc ale to dopiero za pare lat jak bede mogl sobie posiac na 2 duzych dzialkach zdala od natloku multum warzyw i owocow a jak narazie niestety pozostaja pryskane :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emzet
Witam. Mimo, że to co napiszę może wprowadzić w szał niektórych użytkowników to jednak spróbuję. Widzę, że na forum panuje dość luźny styl, więc chyba nie zaszkodzi jak ktoś napisze to jeszcze raz. A mianowicie czy mógłby ktoś podać dokładnie krok po kroku jak wykonywać oczyszczanie wątroby sposobem dr. Clark? Dokładnie z produktami, przygotowaniami, ogrzewaniem niektórych miejsc itp. Z góry dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Najpewniej będzie kiedy kupisz sobie książkę Kuracja Życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ten link nie otwiera strony..więc wpisz w wyszukiwarkę ,,oczyszczanie wątroby Clark" i wybierz dexterlabz.fm.interia.pl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minjaa
czym zastapic oliwe?mialem goraczke,dreszcze i wymiotowalem po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minjaa, chyba nie przygotowałeś się dobrze do oczyszczania...a to ważne. Lekturę podajemy co i rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harlequinka
Jarosław-zaciekawiła mnie twoja historia. Czytam ten wątek, i widzę że masz dużo do powiedzenia (przekazania). Czy mógłbyś to jakoś uporządkować, w jednej wypowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minjaa Tombak pisze,że wymioty to objaw czyszczenia się żołądka.Tak jak pisze papaja,trzeba się solidnie przyszykować,bo takie czyszczenie,to jak operacja bez skalpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi 1
Witajcie Właśnie jestem p czwartym oczyszczaniu wątroby - i znowu kamienie - było ich troche mniej niż za trzecim razem. Generalnie, przechodziłem oczyszczanie swobodniej (mniejsze poczucie głodu, mniejsza biegunka po wypiciu soli, itp.). Troche, urozmaiciłem metodę H. Clark, a mianowicie po pierwszym wypiciu soli podgrzewałem poduszką elektryczną "prawą stronę" oraz od rana nic nie jadłem - tylko świeżo wycisniete soki i woda do 14.00. Co wy na to? proszę o wasze opinie. Za dwa tygodnie nastepne oczyszczanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×