Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

http://kwiatlotosu.wordpress.com/ Easyvoice.pl strona z.cwiczeniami.glosu dla.wszystkich jego.tonu dzwiecznosci barwy kest to noezwykle wazne jak.nas ludzie odbieraja czy mowimy cieplo Nina hagen bardzo bym chciala podac ci z linki z dowodami ale koszmarnie mi sie to wszystko otwiera,a zmeczona jestem. Co stosowalam zaczelam kurqcje cytrynowa ale nie dotrwAlam do konca cytryny ktore kupywalam w roznych miejcach byly trwarde.wylozylam je przed oknem i wybieralam takie miekkie. Ale zdenerwowalo mnie to ze niektore twarde duzo ich bylo zamiast mielnac to mi gnila plesniala no coz mieszkanie ust ma zachod malo slonca Kuracja arbuzowa pilam tylko soki z arbuza przez kilka dni. Kuracja.z winogron na wszystmo tez na kamienie w nerkach jak bylam na sokach to te pilam. ale od nich przytylam bo raczej nie od kawy choc moze tak byc bo wtedy zaczelam lew z kawy niestety byly to importowane winogrona wyciskalam sok recznie przez gaze wczesniej rozdrabnialam robotem Kuch pilam tez ziola ktore mam w domu mieszanki na detox,ktore jak sprawdzalam tez dzialaja na nerki a teraz co.stosuje.teraz zaczelam brac dzika.roze z hibiskusem bo takie tylko byly mieszanki pkl na pol dzika.roza na nerki chyba najlepsza zamiast jej pic to otwieram 2 paczki i mieszam z miodem czytalam chyba o dr Henryka Rozanskiego ,ze lepiej tak zadzialaja ziola niz nalewki napary. Wiec stosuje.kilka.razy dziennie i poczulam bol niewielki tzn jak poszlam do ubikacjii przy oddawaniu moczu tylko jak cisnienie sie wytworzylo.Wczesniej nie.i nastepnego dnia tez nie.zaczelam pic cebule z dodatkiem cieplej wody arbuz bo jest sezon.ziemniaki w lupinkach.pietruszke na razie to korzen ale wszystko dziala nawet nasiona tylko z nimi teba ostroznie wiec jadlam ziemniaki.z lupinkami mlode pietruszke gotowana pilam.wywary polaczone.i selerem nac tez jem.rzodkiewke te wywary to z cytryna i najlepiej na cieplo ocet jablk tez podobno dziala gdzies w paru miejscach kapusta tzn sok pilam soki.z kwaszonek pije soki z ziemniaka kapusty cebuli pietruszki.bo to wszystko ma usuwanie kamieni jest w nerkach lub rozpuszczanie bede brala dzis mieszanke z jajka koniaku soku z cytr oliwy z oliwek No i pije duzo po za sokami.imbiru swierzego zaparzam sobie i piej z cyttyna wogole to mam ochote i moj org sie tych produktow domaga.i pije na cieplo staram sie wszystko oprucz surowych sokow na cieplo bo tak jest w przepisach. A co najdziwniejsze jest ze jak wlaczylam chyna przedwczoraj ziemniaka.surowegodo mieszanki sokow i na surowo. To jakis lepszy smak.ma. A.dzis.normalnie to moj syn.sie jego DOMAGAL i prosli.o dokladke.Surowego soku!!! No.coz.taki mlody ziemniak to keszcze nie jest taki niedobry a jak w mieszance.to.nawet poprawia.smak. A inne produkty.ktore dzialaja na piasek: Korze łopianu,mącznica lekarska,mniszek lekarski,epidemiumwielokwiatowe,kukurydza zwyczajna lub jej zewnetrzne pedy to co.wyrzucamy,macznica.lek,lukrecja gladka, mieszanka majeranku,zywokostu lek,kopru wloskiego,ziele cykorii podroznika,korzen hortensjii korzen sadzca pirpurowego,korzen prawoslazu.lekarskieho,ziele.nawloci. Kuracja cyyrynowa ktora przeprowadze arbuz i jego pestki herbatka z pestek arbuza na cieplo pewnie lepszy wynik herbatka z ogonkow i nasion czeresni sok.marchew seler pietruszka 9/5/2 Sok.z korzenia pietr pol filibanki napary z igliwia cytryny/czosnek/woda 3 cytryny że skóra bez pestek zmieszac z 20g czosnku,dodać 2 szkl przygotowanej wody zamknąć w lodówce przecedzic pić ma czczo 50ml nastepna mikstura 1cytryny bez pestek zmierzać że skóra.zielona 50g miodu,50g oleju lnianego -kilka razy dziennie łyżka stolowa mocnogorace kąpiele hortensja ,nawloc ,prawoslaz ,sadziec ,macznica lek. To wg Huldy do tego imbir. Ale ona lubi wszystko większość w kapsułkach a to takie nienaturalne jest. No i.sok.z.wiśni też.wiśnie.i.czeresnie chociaż wydaje mi się że to chodzi.raczej o czeresnie bo po angielsku to to.samo jest a tu w.sklepach niby cherry to wisnia ale.to.czeresnia porzeczka i jej liście rzodkiew czarna Przepis 25rozdrobnionych nasion pietruszki lub korzenia albo naci gotować w 1 litrze wody przez 3 min. Odstawic pod przykryciem na 15 min.Pić przed posiłkami po.ćwierć szkl. Ziemniak.i wywarł z obierzyn por i te zioło.co ma dużo krzemu -skrzyp polny szpinak agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam E Cayce według mnie to bardzo się odnosi i współgra z tym co pisała SylwiaBrownie w swych książkach Soul perfection i druga coś z dzieckiem w nazwie i ze zdolnościami nadprzyrodzonymi Ale ona dawała przykłady gdzie dużo dzieci umie a raczej pamięta i mają lepszy k ontakt z innym światem.I nie wiedziałam od czego to się zaczęło więc on na sobie najpierw wypróbować. Z tego wychodzi że większość z dzieci ma taki potencjał. W każdym bądź razie w pełni nie odbiega a nawet potwierdza to co wcześniej czyt . wg niej. Doszlam do wniosków,że jak to dobrze jak dzieci mają od dzieciństwa w domu lektury GdZie jako nastolatki łatwiej im będzie się zainteresować tzn większy dostęp łatwiejszy w razie zainteresowań. Niektórzy co tylko tv i zupki hinskie i tv albo ciastka same albo makaron sam mam na mysli tylko prze całe życie bo takoenig rodziny są i jest pełno takich programów,gdzie dieta sam makaron z tej zupki hinskie na obiad a na śniadanie chleb że frytkami :-) Albo gdzie dziewczynka nie może nic innego oprócz ciastek bo nie może. Taka blokadę ma jakie to ważne że my rodzice mamy duży pozytywny wpływ a nawet noego wiemy że tak duży.bo wybory dziecka się zmieniają ukierunkwuja się syn lubił mleko bo w przedszkolu miał teraz ma przerwę na sokach zdrowo To mnie prosi żebym jeszcze dodała ziemniaka i to wcześniej też choć mówię uważaj to mię takie dobre.Choć naprawdę polepszylo trochę smak mieszanki. I z tego co ją się uczylam to samo ważne jest że sportem. Dokładnie było podane do jakiego wieku można sobie tak wyrobić że później zostanie ma całe życie. Ją nie cwiczylam 4 lata a jakoś nie przeszkodziło mi b sZybko biegać,to co wykształciła te zdolności w dzieciństwie,one nie zanikają to samo z siłą mięśnia określony wiek w zależności od wydolności szybkości siły miesniowej . Te rzeczy zostają na całe życie. I tak chłopak który spędzał na świeżym powietrzu dzieciństwo a taki przed tv i tak samo później w wieku załóżmy dwudziestu lat i i u obu ładnie się żartują mięśnie.I przestaną ćwiczyć.To u osoby która wcześniej cwiczyla np na rzepaku pozostanie na dłużej lu aleb będzie miała taka jaką miał w dziecinstwie . Poszukam u źródła za miesiąc. Ale chociaż nie pamiętam określonego wieku,to ważne jest dzieckomotywować, zachęcać stwarzać rutynę Bo później samo chce,samo prosi.Np z wyjsciami do parku.Zauważyłam jak szybko i ładnie u się siłą brzucha poprawiła,szybko bmega,a jak nie wyjde to roznoszą go energia zazwyczaj to biegamy .i takie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina hagen
dzięki za wykład ;-) duzo dobrych rad; muszę na spokojnie poczytac i zacząc stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanie o lew z kawy czy to moze byc kawa zrobiona w ekspresie ciśnieniowym i zmieszana z wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia.6, Ja nigdy nie miałem podkrążonych oczu, ale generalnie lepiej teraz wyglądam (pogodniej) Za to miałem migdały ropne a to na pewno nerki i to mi zniknęło. Odnośnie małych dzieci, to czasami warto posłuchać co mówią i czasami nawet się zastanowić jeśli mówią coś co wydaje się nam absurdalne/nierealne. Im starsze to pewnie większość zdolności "paranormalnych" im zanika w tym telepatia (dzieci często świetnie się dogadują bez słów i wiedzą dokładnie to co inne chce powiedzieć nawet jak nie potrafi jeszcze mówić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin Jest jak mówisz z tymi dziećmi :) Pamiętam jak chodziłem do przedszkola, najbardziej lubiłem się bawić z chłopcem co strasznie niewyraźnie mówil. Ja go doskonale rozumiałem, choć inni wcale. Nawet dorośli się mnie pytali o co mu chodzi jak się do nich zwracał. A lubiałem z nim przebywać bo miał niesamowitą wyobraźnię/pomysły podczas zabaw czy to klockami czy innymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Witam! Tydzień w górach bez internetu i mam zaległości w czytaniu forum ogromne. Cytacik: http://www.edukacja.edux.pl/p-7094-ruch-jako-czynnik-rozwoju.php Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca dla dzieci i młodzieży jako minimum ćwiczenia określone wielkościami: 4 razy w tygodniu, po 40 minut ćwiczeń z intensywnością określoną wielkością tętna 140/ min. Dzieci powinny mieć możliwość ruchu przez około trzy godziny dziennie. Minimalny, jednostkowy czas ćwiczeń, 30 minut pozwala na zaangażowanie mięśni, serca, układu krążenia, układu oddechowego i związanych z wysiłkiem przemian energetycznych w takim stopniu, że powoduje spalanie rezerw energetycznych w postaci tłuszczów i jest minimalnym, skutecznym bodźcem sprawnościowo zdrowotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc poszło.w.końcu,więc.dalej.próbuje http://rozanski.ch/forum/index.php?PHPSESSID=4ba18b1702a524e59b5a2b88788566b2 http://rozanski.ch/forum/index.php?PHPSESSID=4ba18b1702a524e59b5a2b88788566b2&topic=1080.msg11122#msg11122 http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_olej_rycynowy.html http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=382&start=15 http://tylkozdrowie.blox.pl/2012/04/Oczyszczanie-nerek.html http://sereks6.w.interia.pl/drzewa.html Rozmaryn olejek.poprawia wchlanianie pokarmów z jelita, leczy grzybice hamuje.procesy.fermentacji i gnicia w jelitach . Olejek rozmarynowyjest wykorzystywany do wyrobu spirytusu rozmarynowego, dezodorantów, wód kolońskich, perfum, likierów i niektórych wódek. Olejek można zażywać w dawce 5-10 kropli na cukrze lub miodzie 1-3 razy dziennie. 1 gram to 50-51 kropli olejku rozmarynowego. Ulega wchłonięciu do krwi i limfy w jelicie cienkim. Wydalany jest z moczem, potem, żółcią i powietrzem wydychanym, działając przy tym rozkurczowo i odkażająco. http://www.luskiewnik.eu/rosmarinus.html http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/medalt/oczyszczanie.htm http://ziololecznictwo.bloog.pl/kat,0,index.html?_ticrsn=3&ticaid=6f0d5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.i jeszcze spostrzeżenia.i doświadczenia.z.oczyszczania nerek dwa.dni.temu.w.czwartek.wieczorem.wypilam mieszankę na noc białko ubic z cukrem(xylitolem) stopniowo dodawać po lyzeczce koniaku i cytryny cukru też lyzeczke. Dodać.150ml oleju z oliwek. Wypilam na noc a wypicie zbiegło się z lewatywą kawowa która wykonuje na noc. Było dużo.zeczy których nie jadlam conajmniej miesiąc.czasu.coś.czerwonego.podobne.do pokrojonej w kostkę.naci buraka . Byłam b.zmęczona. Poszłam.spać.W nocy.czułam przewody moczowe ,ale przez.sen bo.bardzo.zmęczona,ale na.tyle.że.dały znać żeby.mnie troszkę.wybić.że.snu. Rano.czułam posmak.z migdalow.ropnych ,czego nie.skojazylam ,że to coś.ma.z.nerkami .Ale.proszę.o dane jak.ktoś.ma. Więc w lustrze wydawało mi.się.że.znikły.ciemne plamy ale nadal widać ta granicę.pomiędzy policzkiem a okiem,jakoś.żyła jest.z lewej strony.i.świeci.się.Ale wydaje.się.że grudek z jednej.strony o.wiele mniej . Rano.ssanie.oleju później wodą ut później sok.z.cebuli i tu było dosyć.ciężko kapusta wywary ziemniaczane Piure.z.pietruszki.ziemniaka oleju i lewatywa i.tam zauważyłam dużo piasku tego.to ją nie jadlam.właściwie.to przez.kilka dni.były soki.jajko.piure trochę krewetek sałata i.soki no i.piasek.takie.drobinki.ale duże.żeby zauważyć :-) Na spacerze zauważyłam różnice znowu zwracała na siebie uwagę bo od kiedy przestała używać coś maskujacego te doły to reakcja ludzi oglądających na mnie po prostu przestali a teraz patrzą się intensywnie w oczy bez makijażu No więc nie tylko mi się tak wydaje. Dużo imbiru na ciepło wywary na ciepło Na noc wzięłam olejek z sosny pospolitej z 100ml cytrynowego soku 3 krople nagrzewalam nerki lewatywą kawowa jakoś mało dała czułam że muszę poprawić po niej urynowa wydalilam pestki arbuza który jadlam kamienie jakieś dziwne białe cząstki fusy podobne do białka takie ciągnące się i trochę piasku mało Natarłam ciało mieszanka oleju mieszanego z rycynowym. I do goracej kąpieli. Jeszcze naswietlalam uv. Wogóle to wczoraj miałam takie dziwne uczucie,jak gdyby ktoś mnie obuchem w łeb strzelił.Przestała się interesować i patrzec na ludzi jak szlam.I jakoś tak lepiej mi z sobą było.I te uczucie.to nie był ból.Było one usytuowane od środka głowy bliżej tylnej części ale na środku środku. Dziś znowu ssanie oleju woda utl Sok z cebuli który lepiej znioslam ale dłużej musiałam dochodzić do siebie skóra na głowie dawna rana strupki się pozagajaly a reszta zaczęła siedzieć. Bardzo dziwne że w trakcie intensywnych oczyszczan mi intensywnie swedzi rana która powstała 5,6 lat temu na skutek głupoty fryzjera,który ogrzewajac mi głowe włosy w folii aluminiowej zostawił mnie i zapomniał.A taka znana firma tomi guy .Rana się dawno zagoila.Ale daje mocno znać kiedy oczyszczan. Tak samo znamiona. Swedza mnie.łatwo się zdrapuja,wcześniej było to niemożliwe.Tylko te które Swedza. I polewam wodą utl a strupek się zagaja i pozostaje prawie nic lub cienka ranka. Dziś już więcej na nerki. Wlalam na wrzątek chyba z 10torebek dzikiej róży lub więcej.I tak gotowalam 15min.Piłam 3 razy dziennie świeże i gorące.I bardzo mocne z cytryna. Do tego olejek sosnowy z sokiem z cytryny. Tu jest napisane jak przyjmować doustnie . I arbuz robiłam herbatę z pestek i szypulek czeresni bo to o czeresnie huldzie chodziło w sklepach nie ma wiśni pod nazwa cherry tylko czeresni są inne smaku wiśnie są kwaśne.a to na pewno czeresnie. I dużo nagrzewalam do tego piure z ziemniaka sok cytr pietruszki octu jablk .na gorąco i imbir do picia z cytryna I jeszcze rano jak bralam uryne do lewatywy to zauważyłam mocz żółty ale leciutko czerwonawy bez zapachu bo olejek sosnowy ma działanie antybakteryjne i się wydała z moczem ale latały w nim białe fusy i piasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 6, odnośnie migdałów ropnych to taka pani u której byłem z córką na aparacie Mora mi to powiedziała, zajmuje się bioenergoterapią i ogólnie zdrowym leczeniem. Moja mama też miała nerki zawsze chore i też migdały zawsze ropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia No, ciekawe z Cayce'em, tylko co nam daje ta wiedza jaką posiadał wyżej wymieniony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Wiedza dużo daje nieprawda? Oklady z rycyny zaczęłam stosować a nawet wlaczam w ogólne zabiegi na ciało i do kąpieli. Zaciekawilo mnie to.że miał zdolności jak.niektóre dzieci,ale dopiero coś-choroba jego wlasna skłoniła go.do.dalszej drogi.W tym wypadku choroba jego była pierwszym krokiem do.odkrycia.tak wielkich możliwości.Myślę że większość z nas.je.ma,tylko.niestety dieta.czyste ciało myśli i kontakt.wyższy. A hipnoza to stan umysłu,który.bardzo łatwo odbiera inne fale przekazy z wyższych sfer. My podobno.jestemy w stanie.do.samouzdrawiania tylko te nasze myśli. Nie wierzymy.w ich.potęgę,a szkoda. Bo zamiast mówić i narzekać możemy sobie.tworzyć.rzeczywistość.myśląc zamiast narzekać.To działa. Marcin bardzo.ciekawe ja doszlam do.wniosków takich choroby lub niedomogi nerek mają duży wpływ na tarczyce . Powodują czynność lub niedoczynność. Uczucie zimna i niska.temp. ciała to niedoczynność. Chory układy.krążenia ma się jak najbardziej do nerek.Wszystko .w rejonie gardła też. Do tego silnie powiazanie z uczuciami.to już.z nauki o leczeniu kwiatami Zresztą nie powinno być że kwiatami,bo leczy się ziołami też,ale na podstawie dolegliwości psychicznych. Moje wnioski Wszystko co.się.wiaże z obwininiem siebie, Silnej niechęci do życia, depresja i brakiem odwagi to nerki. Nerki.to.zabuzone.krazenie powstaja.zylaki.pekaja.naczynka.tworza.sie.problemy z sercem w.silniejszym stadium Dlatego.wszystkie specyfiki.poprawiajace.krazenie szczegolnie wtedy gdy odczuwamy.zimno.niecodziennie ale jesli mamy.sklonnosci to znaczy ze mamy kamienie w nerkach.i.wszystkie.zabiego.na.krazenie,zabiegi zimno,cieplolecznicże, imbir,nasiona musztardowe,goździki cynamon te zioła są wskazane przy kamieniach.w nerkach . Nawet pokrzywa która oczyszcza.krew też.jest wskazana przy kamicy bo ma takie działanie. Układ oddechowy gdzieś wyczytalam że powiazanie a jest może dlatego.że powiązane z gardłem rejonem strachu ,nerek. I tak olejki które.ułatwiają.oddychanie również poprawiają krążenie działając miejscowo rozcienczone ale również wyczytalam u rozanskiego i tombaka że wpływają.na.kamienie. To.wszystko.jest powiązane. U rozanskiego.jak.czytałam.gdzieś.na dokładniejszych opisach o sosnie a u tombaka to.jego herbata z igiel drzewa iglastego stosowana na.rozpuszczenie kamieni . I.tak olejki.które.ułatwiają oddychanie rozmaryn,sosna,dobre są.też miejscowo na nerki.lub.doustnie granium wszystkie które poprawiają krążenie a wpływają na lepszą pracę układu liimfatycznego tworzy się celuit , odkladaja toksyny... Zablokowane nerki wpływają na.funkcję.wielu.systemów.Ale przede wszystkim powiązane z rejonach gardla bezpośrednio. I.tak.zabiegi jak.malowanie olejem musztardowe rozcienczone,ogrzewanie ciała wszelaki sposób wpływają bezpośrednio na nerki,pośrednio na kamienie nerkowe . Sposoby diagnostyki http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=640.15 intensywnie się oczyszczam z kamieni nerkowych działa!!!! Rezultaty widoczne fusy w moczu oczy a raczej rejon pod nimi o niebo lepszy Oliwa z oliwek.działa na kamienie.w nerkach zalecane.są.2 łyżki dziennie przy kamieniach Więc myślę.że oczyszczanie wątroby mi pomoże też na kamienie więc dziś oczyszczam bo to pora jest. A nerki będe kontynuowała oczyszczać. Zabiegi na skórę typu masaż kawą masaż ziołami,masaż rejonów na stopach i aromaterapia olejkami przez masaż!!!! Dużo dają zapominamy.że.skóra.ma dużą.pojemność i to wszystko się.wchłania,bardzo pozytywnie działa!!!! Do tego olejki.do kominka.i mamy spa . Masaż dobrze nam wspomoże usuwanie produktów toksycznych wspomoże krążenie krwi i limy.Możemy sami sobie masowac nogi z dołu do góry. Pośladki.brzuch.ręce od dłoni do pachy .głowę. To pobudza receptory. Najlepiej też kupcie coś.o akupresurze lub wydrukujcie sobie,aby mieć pod ręką. Akupresura stóp. Takie zabiegi są naprawdę pomocne,mają.bardzo duży wpływ przy oczyszczaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...życia mi nie starczy na przeczytanie wszystkiego .... Sylwia, a co mam zrobic z opryszczką? męczy mnie średnio raz na miesiać...najczęciej wokól ust...i robią mi sie pryszcze głeboko pod skórą. nie da rady ich wydusić; mam sporo takich grudek na szyi... najwięcej na mięśniu... masara.... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cultivateyourwellness.com/wp-content/uploads/2010/01/meridian.gif http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=595.15 nina chcesz krótko dobrze,powiem krótko i zwięźle ,przynajmniej spróbuje,bo wolę się zajmować oczyszczanie zakupami i przygotowaniem do oczyszczan wątroby które dziś robię to tak zrób głębokie oczyszczam.twarzy na ciepła wodę naloz olej rycynowy zmieszany z bazowym , masuj myśląc o tym że się kochasz i chcesz dobrze najlepiej dla siebie Splucz ciepła wodą a później zimna -zimna woda polepszy krążenie i rozprowadzi toksyny do obiegu . http://www.theoilcleansingmethod.com/ po.drugie oczysc się lewatywa.urynowa kilka razy dziennie taka najlepsza oczysc krew pokrzywa i korzenie lopianu lub innymi oczyszczajacymi stosuj nagietek w ilościach dużych przekraczających twoje bariery które nakazują nam zewnętrznie. Zrób 3 dniową dietę jablkowa oczyszczajaca ciało z toksyn wg Cayce Po 3cie i 4te oczysc nerki i wątrobę jedz dużo produktów na nerki piure z ziemniaków młodych w mundurkach .z 2 lyzkami oleju lnianego lub z oliwek piertruszke też gotuj wywarow nie wylewaj piertruszke wszelką postać dużą ilość i inne stosuj olejek.z sosny posplitej dobrze.zmieszaj 3 krople z 100ml soku z 100ml soku z cytryny.,to.rozpusci kamienie i sprawi,że mocz będzie.przyjemniejszy po.piąte stosuj zewnętrznie olejek pichtowy ,olej neem ,wodę utl ,uryne Cytryne która zuzyjesz do soków nie wyrzucaj lupinek masuj.sobie ciało i twarz to.samo rób.z fusami z.kawy i ziołami które.będziesz.zużywała na napary. Cwicz ,najlepiej.wprowadz rutynę nie musisz.mocno ale.najważniejsza jest rutyna,a później samo ruszy. Będziesz odczuwała przyjemność po.szóste Ilekroć widzisz się w lustrze mów że kochasz siebie powtarzaj i uwierzysz w to. Nie przerywaj tej kuracji. I wyobrazaj sobie siebie jaką chcesz widzieć, kiedy zasypiasz Stosuj nagrzewnie twarzy promieniami uv lub światłem słonecznym promienie nadfioletowe leczą wszystkie choroby skorne najważniejsza jest zacietosc rób to dla siębie w trosce nastawiaj sobie kominek zapachowy rób.sobie.spa.masaż wykonuj po kąpieli lub rób przed ale jak jest gorąco najlepiej opary z wody do tego dolej sobie olejki rozmarynowego lub.sosnowego lub drzewa herbacianego. Stosuj wodę utl wewnętrznie.w celu usunięcia.grzyby,pasozytow drobnoustrojów Inne zabiegi kąpiele sauna masaze limfatyczny akupresura shiatsu lub sama siebie masuj i stosuj.akupresure stawiając doborowa muzykę do tego.plukanie nosogardzieli wodą ceniona 1% lub soda zmieszana.z miodem.najlepiej żeby ta mieszanka odstała 2 h i imbirem i ssanie oleju w celu usunięcia toksyn po ssaniu oleju możesz musisz wszystko.dobrze powypluwac i przeplukac usta filtrowana wodą z czymś.dezynfekujacym np wodą utl.soda.cytryna drzew herb.cynamonem kroplami z pestek grapefruta. Dobrze powypluwac flegme która.się.zbiera do.tego najlepiej na czczo lub.kilka.razy.dziennie .sok.z cebuli a jak.sam.nie.dasz.rady.to.zmieszaj.pół.na pół z miodem ona ma szerokie spektrum działania na skórę bezpośrednio dobrze działa sok wycisniety z surowego ziemniaka możesz zmieszac z mąka ziemniaczaną i zrobić maseczke możesz też rozmiekczyc liść kapusty i przykładać na twarz natura naprawdę działa tylko my ograniczamy np zioła ja teraz jak oczyszczajam nerki pije b.mocne a rezultaty są niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław to jest namiar na książkę o ruchu.atomów A gdzie jest dowód na to że się różnią od niektórych dzieci? Niektóre dzieci,pamiętają poprzednie wcielenia ,niekontroluja sił magnetycznych jeśli mają zdolności ale potem to zanika,mają kontakt z postaciami z świata równoległego "nieba" według niej sylwii wszyscy mamy takiego.opiekuna w postaci opiekujący się nami duszy,i nie mowa jest tu o aniołach ,bo one też istnieją tylko duszach. I dzieci.często je widzą.Albo dużo faktów.pamiętają ze wcześniejszego wcielenia lub zainteresowań. Co prawda Cayce potrafił zasypiac i w śnie uczył się z książek ale czy on miał.większy potencjał czy po prostu nauczyl sie z niego korzystac?.Podobno szamani w śnie pytają wyższych sfer o działanie np ziół i zawsze otrzymują odpowiedź na pytanie.Po za tym my przed snem też możemy o coś zapytać i też w śnie możemy się dowiedzieć. Podobno dzieci mają taki kontakt,bo nie zapomniały jeszcze. Według Sylwii wszystko jest zapisane w księgach i wystarczy tam pójść i poczytać.Niektóre dzieci tak.robia .Ale większość jest na temat ludzi odległych nie związanych z ich życiem,bo najlepiej nie znać swojej przyszłości,bo nam to nic nie da,niczego się nie nauczymy. Dzieci wyczuwają też aury. Wiedzą kto jest na"zły" Wiem że nie znam życia.i możliwe nie doczytalam.Ale pierwsze skojarzenie to dużo dzieci ma taki potencjał I jeśli będziemy utrzymywać ta bliskość i niewinność otwartość to my też możemy wpływać na nasz rozwój duchowy. Po lekturze Zrozumiałam że większość dzieci ma zdolności nadprzyrodzone,tylko po pierwsze albo nie umie mówić,albo się wstydzi bo uznaje że zostanie wysmiane bo większość rodziców szydzi z nich.i uważają że kłamią. A jak wytłumaczyć niektóre fakty które omawiają,albo przywiązanie do niektórych rzeczy które mogły wykonywać w przeszłości/poprzednim wcieleniu. A co sądzisz o Darenie Brownie ? Myślisz,że on jest mistrzem hipnozy? Przecież on jest postrzegany jako osoba z nadprzyrodzonymi zdolnościami,a to tylko nauka. Po.za tym nie wiem ale podczas hipnozy może większość z nas potrafiła by się samemu naprawić i zrozumieć.wtedy zanikają bariery i bardziej z boku patrzymy na siebie.Według niektórych.samouzdrawianie tkwi w nas samych,tylko te bariery,które sami sobie tworzymy.A on podczas hipnozy sięga do wiedzy.Czy nie my wszyscy otwierajac umysl mozemy sie pytac sil wyzszych o te czy inne tematy? Pisales gdzies chyba w rozmowach clarkowcow,w odpowiedzi chyba mony czy papai,jak miala problemy ze snem,i miala sny piekne to mowiles,ze to jest oznaka duchowego wzrostu. Ja mialam takie sny,kiedy bylam dzieckiem i ze wszystkich stron bylam otoczona sytuacjami bez wyjcia,na ktore nie mialam wplywu,a ktore byly bardzo niszczace. Tak bardzo ze bliska bylam ucieczki z tego swiata. Ja.sobie tlumaczylam,ze te sny to dar niebios takie pocieszenie. Podobno wrasta sie kiedy cierpi. Podobno ale jak sie.wzrasta kiedy.nic sie nie.robi,tylko cierpi? Musze isc.Za bardzo sie rozpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda, wydaje mi się,że za dużo kombinujesz z ziołami.Ja systematycznie używam(jak Ci wiadomo) do picia EM-Probiotyk,po każdym większym jedzeniu po 2 nakrętki do pół szklanki wody. Jeśli widzę,że stolce są za luźne, to biorę jedną nakrętkę(5 ml). Od czasu do czasu robię mikrowlewki z EM-1 i odrobiny EMX-Gold, nie wierzę że krwawienie po takim czymś nie ustanie. Jeśli masz kasę na taki zakup,to warto, świetnie oczyszcza z toksyn krew, możesz brać z mężem na spółkę, najpierw małe ilości,np.łyżeczka EMX-Gold do wody o temp. 85*C. Wyrzut toksyn z organizmu może być duży, więc na początek starczy w/w jego ilość.Potem można do 30ml. No i część przeznaczyć do mikrowlewek. Uważam,że duża ilość lewatyw nie służy organizmowi. Wypłukać łatwo nie tylko złe ale i dobre mikroorganizmy...nie zawsze jest gwarancja,że ponownie zasiedlimy jelito prawidłową mikroflorą. I będzie tak jak u mnie... Zanim zaczniecie oczyszczanie organizmu, przeczytajcie tę stronkę na temat candidy...może okazać się,że wasze dolegliwości mają z nią wiele wspólnego.Przynajmniej tak u mnie było... http://www.janus.net.pl/grzybice%20candida.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja lewatywy oczyszczaja ze zlogow i skacze je jak beda w pelni czyste a bakterie jelitowe zasiedlaja sie przez kilka dni same jesli sie ma diete bogata w blonnik- pije duzo sokow. Dabrowska o tym pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia W podanym linku masz: "...posiada wyjątkowe zdolności psychotroniczne, stabilne, powtarzalne, niezależne od warunków klimatycznych, czasu, miejsca itp. Siłą myśli S.Sewriukowa przenika praktycznie we wszystkie dziedziny bytu i ludzkiej wiedzy. Bez popadania w trans widzi ona wewnętrzne organy ludzkiego ciała w stanie funkcjonowania, obserwuje strukturą jądra ziemi, elektroniczne i inne elementy techniczne, mikroorganizmy i mikrocząstki, powiększając ich obraz do niezbędnej wielkości, widzi ludzi, wydarzenia, kosmos od najgłębszej przeszłości do dzisiaj itp." I po to go umieściłem. Nie neguję że dzieci mają zdolności które zanikają z wiekiem, ale Edgar jak i Sławka wykraczają poza zdolności dzieci. Myślę tak po przeczytaniu ponad 10 pozycji na temat readingów Edgara. Wymień może z jakimi pozycjami Ty się zapoznałaś odnośnie Edgara, będę miał większą wiedzę dlaczego porównujesz jego fenomen z dziecięcymi. Co do odpisania Monie że sny z piękną tematyką to oznaka duchowego wzrostu, to bazuję na Edgarze i jego słowach że tak jest, bo mi jego koncepcja snu najbardziej odpowiada. Dał on około 900 readingów na ten temat tłumacząc co dany sen oznacza dla danej osoby. Czasem nawet przypominał zapomnianą część snu u osoby biorącej reading. Polecam pozycję "Sen, życie, przyszłość" Harmon H. Bro. Dobrze że czytasz książki/publikacje traktujące o rozwoju duchowości, w/g mnie właśnie po to jesteśmy tu na Ziemi, by wzrastać duchowo nabywając odpowiednie cechy osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Ernest von Klaun
Chce wszystkich przeproic ze smialem sie z ocyzsczanie watroby metodą Clark. Przetestowalem metode na wlasnej skorze wczoraj... Ozlopalem sie siarczanu magnezu... wyczyscilo i to jak potem mikstura z oleju i cytryny i dzisiaj rano strzelalem przez sitko do kibla tak jak polecacie i robicie wy Urobek pierwszego dnia oczyszczania w linku http://kupciacho.webhost.pl/kc/images/fullfoto/dladzieci/zelki.jpg nie mogle sobie odmowic przyjemnosci sfotografowania tego sukcesu w jakiej temperaturze zamrazacie...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr claun :-) :-) :-) :-) :-) Jaroslaw masz racje ale nie o to mi chodzilo,raczej o potencjal naprawde polecam ksiazki Sylwi Brownie ona.tez duzo na ten temat pisze i doskonale to sie ze soba laczy nie pisala tylko o dziecku ja przeczytalam soul perfection i druga wlasnie o dzieciach Ale nadal twierdze,ze my wszyscy mamy takie mozliwosci,jesli moco chcemy o ile to nie koliduje z tym co zaplanowalismy a caycego dopiero czytam wczesniej gdzies na stronach teraz mam cos.o zywieniu i na wstepie jest o jego zyciu ta ksiazka jest po angielsku,bo polskiej nie znalazlam To sa jego reediingi A takie tematy od dawna od dziecka mnie interesowaly i w pelni sie zgadzam moze dlatego ze wiem czuje dla niektorych jest oczywiste dla niektorych co przychodza mi do domu i twoerdza ze jest tylko zycie na ziemi,a pozniej grob,to mi sie niedobrze robi i zal mi jej Poczytam wiecej bo mam tego duzo. Ale to byla taka mysl,moze mnie nie rozumiesz cayce robi to w transie hipnotycznym Siega u zrodla do ktorego duzo dzieci ma dostep podobno dzieci czesto bywaja w 'domu'nazwijmy ten swiat naszym domem,bo tu jestesmy tylko po to by sie ksztaltowac lub innych. Dr claun Ja wydalilam kulki zielone w niczym nie przypominajace watrobowych jak czyscilam nerki olejem z lyzeczka cytryny i koniaku i bialka no i dzis jestem po pierwszej soli w nocy byla mikstura wlasnie ide robic lewatywe z kawy mnie nigdy sol nie czysci no moze zauwazylam wiecej tworzacej sie flegmy w ustach ale moj org. przyzwyczajony do ssania oleju jest i oczyszcza mi tam zatoki i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, zielone soki - to soki z zielonych warzyw typu zielona papryka, kapusta, sałata, jarmuż, różne liście... ja dodaję jeszcze brokuły, seler naciowy.... Nie są smaczne :( Czy Twoje 11 dni na sokach to były dni TYLKO na sokach? Jeśli tak, to podziwiam :) Papaja, w kuracji Gersona chorzy robią przez pierwszych ładnych kilka miesięcy po 5 lewatyw dziennie :) A jeśli potrzeba, to i więcej :) Ja od 3 tygodni aplikuję 2-3 każdego dnia.... będę królikiem doświadczalnym - opowiem, czy coś złego się działo :) Na razie nic, poza tym, że l.kawowa rzeczywiście pomaga na ból głowy i takie przymulenie/senność spowodowane sokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sylwia za namiary ws. opryszczki wczoraj potraktowalam ją balsamem kapucyńskim.. a dziś doszły pęknięcia w kącickach ust...jestem załamana... od jutra mam najazd rodziny i znajomych - grill, piwo ... ale zaraz po ich wyjeździe przejdę na 3 dni na jabłkach... coś muszę zrobić bo osiwieję... a i dziś zrobie lewatywę z wody z sokiem z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - jak się robic okłady z olejku rycynowego na wątrobę - ten olej ma byc podgrzany? czy wystraczy poprostu nałożyc go np. na pieluchę tetrową i przyłożyć do wątroby... i czy trzeba zmyc go sodą ? tak gdzieś czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona, ja jestem dzisiaj czwarty dzień na samych sokach i nie czuję się przymulona, wręcz przeciwnie - rozpiera mnie energia, mam świetny nastrój. Czy na takiej diecie sokowej samopoczucie faktycznie powinno być jakieś specyficzne , czy to raczej sprawa indywidualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×