Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość memii
szmerek koniecznie zbadaj tarczycę. przy niedoczynności jest właśnie obniżona temperatura ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak :) jaki wybrales? moje pierwsze kroki poszly by w kierunku olimpa... trzeba pamietac ze w dzisiejszych czasach wszystko bio.... i z "super czystych zdrowych" upraw ekologicnych ... moze byc lipa... a jest okazja dla solidnego podwyzszania ceny wiec jestem dosc sceptyczny ;) zdrowy sprawny organizm z czysta watroba poradzi sobie z ta niewielka iloscia chemii wchlonieta przy okazji ... hm... normalnej ;) uprawy co mnie cieszy... poczytalem troszku znow o olejach i jednak kilku producento wyraznie zaznacza ze nie korzystaja z nasion z upraw GMO... male a cieszy popijam sobie ostatnio sporo rzepakowego ( w lidlu smaczny kupilem i relatywnie tani a z pierwszego.... i na zimno ), oczywiscie poza lnianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowalem, ze dalej bede popijal tradycyjna zielona. Lubie ja, a ponadto jakos tabsy mi za bardzo nie leza. Z olei, to teraz tylko tran w plynie i oliwa z oliwek i czasami z pestek winogron. Orzechy tez zajadam, wiec styka tych tluszczy. Ostatnio - jakis miesiac temu - wyczailem brazawy ryz, ktorym zajadam sie min 2 x dziennie. Skurczybyk tak mi smakuje, ze odstawilem przez niego pieczywo :) ... choc czasami polkne kromala zytniego na zakwasie. Ryz wprawdzie do najtanszych nie nalezy - place 7,2 za 4x125gr - ale smak (najlepiej z lyzka dobrego oleju) i szybkosc gotowania (10min) przechylil szale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
starakosc, janoity42 tez myslalam ze moze tarczyca chociaz objawy moje nie pokrywaja sie w pelni z chorobami tarczycy no ale nigdy tak naprawde nie wiadomo dopoki nie zrobimy badan znalazlam jeszcze cos takiego cytat z bioslone ,,Jesli organizm nie jest gotowy na ogolnoustrojowa infekcje z powodu niewydolnosci ukladow wydalniczych, to poprostu nie dopuszcza do aklimatyzacji zarazkow,, ja przy temperaturze 36,2 w porywach juz mam 36,3 czulam gardlo i bylo czerwone oczywiscie gdy temperatura spadala objawy te mijaly wiem ze znajoma mi rodzina przeszla jakas chorobe wirusowa objawy zaczely sie u nich od drapania w gardle a potem to sie rozwinelo i ciezko odchorowali u mnie to drapanie w gardle pojawialo sie wraz z podwyzszeniem temperatury ale minelo juz nic nie czuje nie wiem dlaczego a to ze jeden z moich organow -watroba szwankuje to tez wiem i drugi cytat z bioslone w ramach ciekawostki,,Obnizenie temperatury ciala w przypadku istnienia miejscowego stanu zapalnego wskazuje na niewydolnosc watroby jako przyczyny wstrzymania procesu oczyszczania,, jak juz pisalam temperatura ruszyla sie z oporem o 1 stopien zobacze co bedzie dalej o watrobe musze bardzo dbac makler ja to jelito mam juz chyba przeplukane solidnie przy kuracji Siemionowej kiszonki mi bokiem wychodza dlatego nie ma ich w mojej diecie wystarczjaco ale ten gzybek musze wychodowac dzeki za podpowiedz no i sprobuje te 6 lyzek olejow;( janoity42 dzieki za ciekawe linki poczytalam, starakosc o przyprawach pomysle bo mi nogi marzna czasami i nie moge zasnac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Szmerek przypomniałaś mi coś odnośnie stóp. Jest taki stary domowy sposób na katar u małych dzieci. Smaruje się wieczorem stopy spirytusem, zakłada się grube skarpety i idzie spać. Możliwe, że nie zaszkodzi, a krążenie może poprawi. Miewałam czasem takie dziwne przeziębienia, kiedy nie dostawałam gorączki tylko mi temp. spadała o 1 stopień i głowa bardzo bolała. Kiedy przeziębienie było ze wzrostem temp, bólu głowy nie odczuwałam. Bardzo to prawdopodobne z tym co piszesz o wątrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmerek kefirek z grzybka tybet przed snem i spisz jak niemowle ;) popraw krazenie w stopach i dloniach naprzemienne moczenie w misce z zimna i bardzo ciepla woda do cieplej dodaj troche soli albo imbiru ( imbir bardzo mocno rozgrzewa) - to przy nagrzewaniu solidnie rozgrzewa jak malo jodu mamy... tez bodajze marzna koncowki... posmaruj sobie brzuch - placek wielkosci dloni... jodyna i zobacz jak szybko sie wchlonie jesli szybko to masz braki, cos kolo 10 godzin - to masz w sobie wystarczajaco wciepne na chomika co nieco - bo poczytalem ostatnio troche o jodzie ps ale przed ew stosowaniem to lepiej poczytac sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa :) plywak... tez sie ostatnio zajadam ryzem, ale glownie parabolicznym, brazowy troche mi sie przejadl mase robie ;) to ryz w sam raz, ja dodaje jabluszko albo inny owocek chleba tez juz niewiele jadam... platki owsiane jeczmienne zytnie orkiszowe... zalane ciepla woda po 10-15 min tez sa akuratne to spozycia ( ciepla ponizej 50 stopni coby wrzatkiem wszystkich zdrowych.... nie powybijac :) ) jedzenie ma byc szybkie i proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ... mi masa pomalu juz wraca ... 5kg mm i w niespelna 3 m-ce doszlo i znowu wygladam po ludzku :) .... jeszcze z jedna piatke dorzuce i bedzie ok :) ps. wczoraj dostalem plytke energetyzujaca wode, ta ktora polecal DeeJay . Przed zalozeniem osmozy strukturyzowalem przegotowana kranowe i woda w tej postaci tak mi smakowala, ze praktycznie zadnej innej nie pilem. Nawet herbate na niej robilem. Trwalo to ponad pol roku. Po zalozeniu osmozy postanowilem ja strukturytzowac i zamrozilem ja na 12godz. Efekt - zadnej roznicy. Nie mam pojecia czemu. Mozliwe, ze trzeba ja poddac kilkukrotnemu zamrazaniu. Teraz gdy potraktowalem wode ta plytka, to w przeciagu kilku minut mam pyszna, czysciutka strukturyzowana wode. Plytka ta potraktowalem rowniez swiezo wycisniety sok warzywny. Efekt - zaden. Sok ma postac struktury, zatem dzialanie plytki okazalo sie zbedne. Ale doswiadczenie te pozwolilo mi zweryfikowac dlaczego normalna woda jest teraz taka pyszna. Wprawdzie tak pisze sprzedawca, ale chcialem to sprawdzic. Teraz tak samo robie z letnim kakaem i mikstura owsiano-morelowa. Plytke kupilem tutaj http://www.e-abrakadabra.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&inc_subcat=1&keywords=P%C5%82ytka+do+energetyzacji&pfrom=&pto=&x=32&y=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie solidnie wzialem za temat i te 5 kilo to ja w miesiac chce zrobic ;) :D chociaz wymaga to troche samozaparcia :) intensywny trening i sauna w jednym o dziwo, nadzwyczaj dobre samopoczucie pomimo upalow i solidnego trenowania... a bylem dosc wrazliwy na takie upaly... hm... coraz czystszy... coraz sprawniejszy... 6 dych za plytke to jeszcze experymentalnie mozna poswiecic :) nalej osmotyczna do butelki... zamroz tak zeby tylko gora sie sciela lod wywal, wode zlej i znowu do butelki i zamrazalnik, i trzymaj tak zeby 3/4 wody sie zamrozilo wode wylej lod rozmoz - i masz najlepsza osmotyczna i wtedy porownaj wlasnie dzis urobilem zaczyn na ocet jablkowy :) a tu takie... male co nieco ;) za pomocą radioaktywnych markerów prześledzono drogę spożytego octu jabłkowego w organizmie człowieka. Nie rozkłada się kwas octowy w żołądku, jak sądzono, ale faktycznie dociera do jelit, następnie do krwi i dalej. W jelitach rozwija swoje właściwości niszcząc tylko bakterie gnilne, tak jak ma to miejsce przy gojeniu się ran. Kwas jabłkowy w przewadze (od tego pochodzi nazwa tak zbudowanego kwasu, że jest go najwięcej w jabłku) występuje, obok innych kwasów organicznych m.in. kwasu cytrynowego, mlekowego, szawiowego, palmitynowego, pirogronowego, askorbinowego, kofeinowego, kumarynowego, mrówkowego, glutaminowego, glicerynowego, glikolowego, winogronowego i innych tylko w surowym owocu jabłka, a suma kwasowości tych poszczególnych kwasów decyduje o sumarycznej kwasowości/kwaśnym smaku świeżego jabłka. jedzmy jablka :) pijmy soczki... octy :) tylko na zdrowie nam to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa podkladki z drewna akacjowego tez dzialaja energetyzujaco ... trzababy poszukac ps jak gdzies ci sie nawinie pod reke kompas... to machnij nim kolo owej podkladki ;) ciekawym jest czy igla drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze o occie :) Ile kosztuje piaskowanie kamienia nazębnego? Zapowiada się, że tyle pieniędzy zostanie mi w kieszeni Zęby myję samym octem bez rozcieńczenia, a płuczę rozcieńczonym 1:1. Pierwsze efekty (jeszcze nie cały kamień odpadł) mam po jednym dniu takich zabiegów. Znowu przypadek: skończyła się w domu pasta. Założenie: uznaję to za bezpieczny zabieg dla szkliwa zębów (piaskowanie zresztą wcale nie jest bezpieczne!), które ma strukturę podobną do porcelany, a ocet nierozcieńczony przechowujemy w szkle, naczyniach porcelanowych i szkliwionych kamionkach. Mikroflora patogenna jest eliminowana (nawet w ubytkach), a wraca homeostaza z bakteriami symbiotycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler kompasa niestety nie mam, a plytke zawsze mozesz zwrocic, wiec poswiecisz troche mniej niz te 60pln. 5kg mm/m-c to sporo nawet przy uzyciu odzywek bialkowych. Ja jade na samych piersiakach, jajach i czasami rybce i cwicze na malych obciazeniach 2x/tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak pamietaj o pamieci miesniowej :) ... a wazylem spoooro wiecej mase sie zwieksza weglowodanami (oczywiscie zlozonymi) ...i tluszczem ze zdrowych olejow :):) bialka ...tyle...zeby do regeneracji starczylo - troszku aminokwasow biore :):) 4-5-6 kg na miesiac juz robilem nieraz... tyle ze dietka typowo masowa troszku mnie meczy... i dluzej niz poltora - dwa miesiace nie wytrzymuje hehe najlepsze na mase sa makarony :) dodaj dobry sosik pomidorowy i ... nic wiecej nie trzeba :D patrzylem na pelnoziarnisty lubelli, ma 14 g bialka... jak srednia odzywka na mase dodaj kreatyne tauryne sporo wody i rosniesz jak na drozdzach hehe pewnie obil ci sie o uszy taki suplement jak CLA sprzezony kwas linolowy :) olimp tez ma jak i wiele innych firm cuuudo olej lniany i rzepakowy maja najwiecej kwasu linolowego z ktorego jest tworzony sprzezony... a odpowiada min za wzrost czystej masy miesniowej ;) to tylko pare... trickow ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa duze obciazenia, sztanga, 3x w czasie dwoch tygodni przecwicz cale cialo cwiczenia zlozone ( regeneracja po treningu min 72h + czasem 24h) w wolnym czasie odprezajace plywanie :D martwy ciag, przysiady wyciskania w lezeniu i w staniu, wioslowania sztanga w opadzie tulowia i na stojaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WALLA TWIST
Dlaczego po MO Słoneckiego wszystkie tykemy. ZBYSIU odpowiedz zomowcu na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler czyli bialko tylko po treningu i wieczorem ? W ciagu dnia nie trzeba co by rozbudowac mase miesniowa ? ps. chcialbym poznac diete Andreasa Cahlinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka244
Witam wszystkich! Jestem tu nowa:), przeczytałam kilka stron i nie mogę się oderwać od tych waszych mądrości :) SĄ NAPRAWDĘ BARDZO CENNE. Cieszy mnie również fakt, ze ludzie sobie pomagają i doradzają-to piękne. Ja lecze się na robale obecnie, ale lekami..i oprócz tego staram się jeść zdrowo( oprócz białego chleba);). CHCIAŁAM WSZYSTKICH WAS POPROSIC O SCHEMAT JAK OCZYŚCIĆ MOJĄ WĄTROBĘ?BARDZO PRZYDA MI SIĘ TAKIE OCZYSZCZANIE PO KURACJI LEKAMI..:( PROSZĘ NIECH KTOŚ MI NAPISZE CAŁY SCHEMAT JAK MAM TO WYKONAĆ? ZA WSZYSTKO Z GÓRY SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ. JESTEŚCIE SUPER:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz smiece o pakowaniu :):) plywak zaraz po treningu proste weglowodany (rozgotowany ryz ziemniaki rodzynki miod owoce banany nawet troche slodkiego mozna jesli nie chcesz kupowac odzywki )... dobrze z dodatkiem kreatyny tauryny 15 - 20 min pozniej zwykla odzywka na mase ( czyli juz wegle zlozone z dodatkiem 15-20% bialka i tez najprosciej odzywka bo szybko ida w miesnie a te 60 minut po treningu jest najwazniejsze dla odzyskania sil strat i skutecznej odbudowy, zwykly pokarm jest niestety sporo dluzej wchlaniany i tracisz ten cenny czas) godzine pozniej zwykly posilek bialko przed snem (zeby w nocy miesnie sie nie spalaly) i rano po przebudzeniu (krytyczny moment)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka244
Dziękuję Papaja, ale niestety ten pierwszy link nie działa:(. Poza tym wolałabym, zeby napisał mi ktoś schemat, kto juz przeszedł dobre oczyszczanie i ma to sprawdzone;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka244
Dziękuję . Juz mam:) Troszkę się przestraszyłam. Czy każdy z Was robił dokładnie tak samo jak w tym schemacie?? CZy macie jeszcze jakieś inne sposoby lub uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stolczyk
Tak zacznij stosować MO Słoneckiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka, ja nie biorę orynityny i tych kropli z orzecha. Ponadto ja piję dwie porcje oliwy. Jedną z pół szklanki w pierwszy dzień, a drugą taką samą w drugi dzień dwie godziny po pierwszej soli. Taki przepis akurat znalazłam i taki stosuję. Najważniejsze, że działa. Stolczyk- nick masz the best. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka244
a cóż to jest to MO soneckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka244
słoneckiego przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×