Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość janoity42
Yes yes yes!Teraz dopiero poleciało całe stado zielonych i czarnych małych kamyczków ok. 0.5 cm.średnicy.Cały czas coś bulgotało, przemieszczało się i przelewało a ja myślałem,że to nie "przelewki" Czasami mnie diabeł kusi, by uwierzyć w Boga. Stanisław Jerzy Lec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Koktajl Słoneckiego: 1łyżka nasion dyni niełuskane 1łyżka siemienia lnianego 1 łyżka słoneczniku niełuskanego 1 łyżka ostropestu Zmielić,zalać wodą,aby przykryła.Można dodać owoce sezonowe,warzywa,przyprawy. Janoity Czy robiłeś lewatywy przed oczyszczaniem?Za pierwszym razem ich nie robiłam i też wysyp był w późniejszych godzinach,a teraz zaraz po wypiciu ostatniej porcji soli i po lewatywie z kawy ponownie.Te oczyszcz.przebiegło u mnie idealnie.Teraz piję soki marchew+buraczek(4:1). U mnie w dalszym ciągu w kale pojawiają się martwe nitki,nie w każdym.Jak sobie pomyślę,co we mnie siedziało,siedzi,to brrr... Obwiniam za wszystko te pasożyty.Wcześniej synek miał problemy skórne,ciągłe wizyty u dermatologa,stosowanie maści,specjalnych płynów do kąpieli,a teraz jest ok.U mnie łuszczyca szaleje,raz mam wysyp na głowie,za chwilę wszystko się uspakaja,wyszedł mi jeden placek w miejscu,gdzie robiłam okłady na wątrobę z rycyny. czuję takie czasem pobolewania w okolicach prawej nerki no i wydaje mi się,że za bardzo mam takie worki pod oczami,dlatego wracam do soków na oczyszczanie nerek(marchew+seler+pietruszka) i zobaczę jakie efekty przyniesie ta kuracja. Miłej niedzieli;)W końcu nie pada i wybieramy się na kurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Nie robiłem lewatywy bezpośrednio przed oczyszczeniem tylko parę dni wcześniej.Może i to dlatego tak wyszło ale ważne,że wyszło. DOBBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nastawiam MO, myślę, że ta mikstura dobrze robi na jelita...zobaczymy, czy tak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janoity No pewnie, najważniejsze,że wyszły:)Każdy musi znaleźć swój sposób. Pozdrawiam i miłego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja a dowiedzialas sie moze dlaczego Slonecki zaleca aby mikstura przed wypiciem odstala cala nocke ? Przeciez sok z cytyryny jaki i oliwa z oliwek traca swoje cenne wlasciwosci gdy nie sa spozyte od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona Chcialem uscislic odnosnie srodkow antyhistaminowych. Zajalem sie oczyszczaniem organizmu i wprowadzaniem zdrowego stylu zycia zeby wlasnie tego swinstwa nie brac. Jednak w czasie oczyszczania, szczegolnie kuracji antypasozytniczych moze dojsc do gwaltownych reakcji alergicznych (sam tego doswiadczylem). Dlatego zalecam miec w pogotowiu , zeby w razie czego moc wziac, w sytuacjach zagrozenia zycia i tylko wtedy. Taki jest moj poglad. Odnosnie osmozy Nie mam czasu aby sie tym w tej chwili zajmowac. Stosuje zasade, ze oprozniam zbiornik do konca i napelniam go ponownie, wypuszcza wtedy ok 20l wody i to jest dla mnie ok. Ja tez mysle, ze cos nie tak z tym filtrem. Myslisz Makler, ze cisnienie moze byc za slabe? Kupilem tez sluchawke do prysznica. Faktycznie woda jest inna nawet w zapachu, wyglada fajnie, sadzilem ze dzialanie jest bardziej ostre a tu okazuje sie, jak dla mnie lagodniej dziala na skore. Ok zobacze co bedzie sie dzialo po dluzszym okresie stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływak, nie wydaje mi się, aby oliwa dużo straciła podczas kilkugodzinnej drzemki...Oliwa jest na wierzchu, więc może sok cytrynowy też niewiele straci ze swej urody? Myślę, że Słonecki pomyślał o wygodzie, dzisiaj obudziłam się o 5-tej, i pierwsze co zrobiłam to sięgnęłam po kubeczek z MO...gdybym musiała leźć do lodówki...a tak poleżałam jeszcze w łóżeczku...Jutro będę pić z oliwą z pestek...na jelito chcę ukierunkować działanie MO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Mam dużo żółci w moczu,zwłaszcza po jedzeniu,coś się odblokowało ale tzn,że jelito przecieka.Trzeba pomyśleć o MO.Wcześniej z burakami też były przecieki.Zaraz po głodówce nie było tego.Generalnie jest mobilizacja do dopracowania odpowiedniej diety,sporo tu do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja, .... ja sie tak juz 5ty miesiac mecze; codziennie raniutko - jeszcze przed ostateczna pobudka, mykam do kuchni coby miksture zrobic i co raz bardziej trace na to ochote. Trzeciego skladnika nie dodaje, bo test buraczany wyszedl pozytywnie ( tzn negatywnie :) ) i wole bazowac na tradycyjnej recepturze. Przegladajac kiedys forum MO spotkalem sie kilkoma teoriami autora np, taka, ze zmielona skorupka jaj czlowiekowi nic nie dostarcza, poniewaz zostala poddana obrobce termicznej :) Z tego wynika, ze wszystko co bedziemy piec i gotowac jest pozbawione witamin i mineralow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam olej z pestek winogron, ale pisze, że do smażenia, hihi, inszego nie było... Mnie do MO zmobilizował ktoś z forum pisząc, że po piciu mikstury znikły polipy z jelita...podejrzewam,że takowe posiadam(w najlepszym przypadku), kolono będzie wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak skorupki jajek biore od surowych branych do ciasta robienia... wszedzie czytalem ze je pogotowac 5 minut lekko je sparzyc wrzatkiem? ... mozna troche temperatura trzeba zadzialac... coby wybic jakies ustrojstwa ewentualne problem do przeanalizowania hiehie ... jeszcze nie mysle o raw food :) ciekawe jaki by mi chleb wyszedl pieczony w temp do... 50 stopni hehe .... i jak dlugo by sie musial tak... wygrzewac nie nieeee... ryz? kasze? .... jakos sobie tego na razie nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja kiedys szukalem takiego oleju ale tloczonego na zimno i nie znalazlem. Czytalem tez, ze w Polsce jest b. trudno dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler podczas obrobki termicznej na pewno czesc witam i mineralow ulega zniszczeniu ale jest to nie wiecej niz kilkadziesiat %. Skorupki lykam ponad pol roku i jest to moje glowne zrodlo wapnia, ktorego zawartosc wg. ostatnich badan miescila sie w normie. Zeby i kosci tez mi sie bardzo wzmocnily. Oprocz Tombaka, Nieumywakin tez o tym pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... a po wczesniejszym wyszorowaniu gotuje je zawsze nie krocej niz 5minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak to jestesmy zgodni :) tanaka mnie uspokoil i od pewnego czasu plaska lyzeczke dawkuje codzien troche skrzypu sie przyda bo tez i krzem jest bardzo wazny w przyswajaniu wapnia i troche pokrzyw ususzyc, albo z tym sokiem z pokrzyw przygotowac jak tanaka opisywal zapewne zwiekszy to przyswajalnosc i wzbogaci o inne bioflawono i wita mineraly :) za zdrowym olejem z pestek tez sie rozgladam... i nie za bardzo widac dobry ze wzgledu na stosunek omega 3 do 6 jest rzepakowy na zimno i z pierwszego dosc smaczny, tyle ze... rzepak... tez juz dosc modyfikowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz weglanu wapnia skorupka jajka zawiera rowniez krzem i 26 innych mineralow; m.in: miedź, fluor, żelazo, mangan, molibden, siarka, krzem, cynk. Jej sklad jest bardzo podobny do składu kości i zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darvas Jaki środek antyhistaminowy proponujesz?My zaczęliśmy 2 serię orzecha i może się przyda ta wiedza,choć do tej pory brałam węgiel i pomagało. Fajnie,ze masz już tą słuchawkę:)mi plany padły,a teraz już kasa potrzebna na podręczniki itp do szkoły. Janoity Może te przecieki spowodowane są bytnością pasożytów?Po balsamie było u mnie ok,potem znowu nawet pojawiała się krew w stolcu,pomogły lewatywy z moczu,a teraz,gdy biorę orzecha i po kąpielach w owsie znowu wszystko się uspokoiło.Co mnie bardzo cieszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda, dobrze rozmuniem Twój ból związany z końcem wakacji. Mam taki sam :) Tym bardziej, że dzieki reformie już i moje najmłodsze łapie się do systemu szkolno-podręcznikowo-butowo-ubraniowo-itd. :) A podobno edukacja u nas bezpłatna... My też robimy drugie podejście do pasożytów. Już dość dawno wyczytałam na tym forum o vernicadisie i nawet wtedy zakupiłam 2 buteleczki. Teraz testujemy. Na razie drugi dzień, i objawów złego samopoczucia jak poprzednio brak. Może to też oczyszczona wątroba :) Matylda, najlepiej jak cała rodzina robi sobie tą kurację w tym samym czasie, jak sobie z tym radzisz? Makler, ja prawdę mówiąc też w zasadzie nie mam wątpliwości, że to zielone, to coś, z czego oczyszcza się wątroba, woreczek. Nie sądzę, żeby prawdziwe były twierdzenia o zemulogwanej oliwie. Jakoś w to drugie trudniej mi uwierzyć - taka produkcja mydła wewnątrz nas? No i moje samopoczucie a i też wątroba, która przestała pobolewać - to dla mnie wystarczające argumenty. Co do koktailu Słoneckiego- warto się temu przyjrzeć. Dość ciekawy skład, może wstawię go sobie do listy "co jeszcze wypróbować". Co do MO - to ja chyba właśnie w taki sposób zażywam olej lniany. Niestety pasta... to duuże wyzwanie smakowe. Mieszam więc po prostu 2-4 łyżki oleju z cytryną, albo z sokiem z aloesu, rokitnika, aronii (wszystkie kupiłam też w oleofarmie). To pewnie taka odmiana MO mi wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mona:) U nas na razie też bezobjawowo,ale zobaczymy potem,zbliża się pełnia,my będziemy po kuracji i zobaczę czy będą jakieś objawy typu swędzenie,zgrzytanie zębów.Za radą Maklera poprawię citro i koktajlem Słoneckiego. Oczywiście całą rodziną się kurujemy(mąż i 3 dzieci) i grzecznie wszystko łykają:)całe szczęście. Czy te wyzwanie,to pasta Budwig? W końcu słoneczko się pokazało,u nas wysyp grzybów,więc je zaprawiam,suszę,do tego ogórki,gruszki i suszenie melisy,mięty. Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes167 Przed pierwszym oczyszczaniem robiłam kurację p/pasożytom i wyskoczyło mi trochę bolących i uciążliwych krostek,teraz się uspokoiło i faktycznie jakiś takich niespodzianek raczej nie mam.Na pewno czyszcz.wątroby i dieta mają wpływ na to,że teraz moja cera jest ładniejsza. Mona Jak przebiegło czyszczenie u Twojego lubego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afropharm
REGEN Nasz organizm narażony jest na działanie czynników środowiskowych, takich jak: zanieczyszczone powietrze, niehigieniczny tryb życia, niezdrowa dieta, nadużywanie alkoholu, przewlekły stres itp. Rozwiązaniem może być tylko substancja której działanie jest 100-krotnie silniejsze od witamin, które zwalczają wolne rodniki i która będzie bezpieczna, gdyż naturalnie występuje w naszym organizmie. REGEN jest preparatem regenerującym wątrobę: - przy długotrwałym stosowaniu leków, - przy zaleganiu w wątrobie związków chemicznych takich jak: konserwanty, sztuczne barwniki, utrwalacze. - przy zatruciach pestycydami, rozpuszczalnikami organicznymi, - przy zatruciach innymi związkami chemicznymi stosowanymi w produkcji żywności w tym hormony wzrostu, sterydy anaboliczne etc., - w zatruciach metalami ciężkimi, - przy schorzeniach i dysfunkcji wątroby, - w nadwadze i otyłości, - w nasilających się zmianach miażdżycowych, - w poalkoholowej marskości wątroby. Optymalny efekt leczniczy osiąga się już po 3 miesiącach kuracji. Firma Afropharm Sp. z o.o. gwarantuje produkty najwyższej jakości oraz wysoką konkurencyjność na rynkach farmaceutycznych. Tel: (22) 843-20-11 www.afropharm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znk
Mam pytanko do ludzi praktykujących oczyszczanie wątroby. Kiedy wykonać lewatywę jak już oczyszczę wątrobę sposobem Clark?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenix17
Witam wszystkich, proszę o poradę. Jutro zaczynam oczyszczanie organizmu głodówką 10dniwą - po tym kolejne 10 dni to wychodzenie z tej głodówki. Następny krok chciałam zrobić w kierunku oczyszczania wątroby i tak sobie wyliczyłam wg wolnego w pacy że mogła bym zrobić pierwszą kurację tydzień po wychodzeniu z głodówki. Pytanie moje jest czy ktoś już kiedyś robił głodówkę i czy po tym nie jest za wcześnie na oczyszczanie wątroby. Organizm będzie trochę zmęczony i nie przyzwyczajony jeszcze do mięs i tłuszczy a tu nagle taka dawka oleju. Kurcze chciała bym zrobić sobie takie generalne porządki ale nie wiem czy nie za szybko jedno po drugim. Proszę o pomoc jeśli jest ktoś kto może na to odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znk Ja najpierw pozbywałam się pasożytów,potem oczyszczanie jelita grubego i dopiero oczyszcz.wątroby.Lewatywę stosuje przed i po oczyszcz.wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Witam was pszczółki! Moje pierwsze oczyszczanie wątroby zrobiłem ponad m-c po 12dniowej głodówce.Ja zrobiłbym tydz. po ale czy Tobie Magdalen to nie zaszkodzi nie wiem.Dużo zależy od danego organizmu, czy bardzo zanieczyszczony,czy pierwsza głodówka,jaka była dieta przed,jaki stan wątroby i nerek...Ważne jest aby wiedzieć,co potem - jak żyć i jeść.Przed oczyszczeniem wątroby jeszcze powinna być kuracja przeciwpasożytnicza. Właśnie coraz bardziej uświadamiam sobie w jakim robakowo-niesprzyjającym środowisku mieszkam,żyję i pracuję.Przez chwilę zastanawiałem sie nawet czy dalej czyścić wątr. i robić miejsce dla gadów.Powalczę jednak i zobaczymy,co z tego wyniknie.Może stanie się cud i zmienię mieszkanie i pracę :).Pozwolę sobie przemycić jeszcze jedną ciekawostkę http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenix17
Dziękuję bardzo za odpowiedź, chyba jednak zrobię jak radzisz i najpierw zajmę się tym odrobaczaniem. Muszę tylko przejrzeć to forum dla znalezienia tej kuracji bo nie mam o tym bladego pojęcia. Jest jednak w tym sens tak więc dziękuję jeszcze raz. Na razie jestem na głodówce - dzień 2gi i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Dla użytkowników IRA:) Spróbujcie prysznica z wodą prawie zimną ale żeby ciśnienie było możliwie jak największe i tak masujcie skórę twarzy i ciała. Potem bez wycierania ręcznikiem niech woda wyschnie. Po prostu efekt niesamowity. Jakby odnowa skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×