Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

I jeszcze, holender, muszę powiedzieć moim znajomym, którzy od 12 lat wychowują córkę z wadą genetyczną, że chociaż mieli po 20 lat, byli szczupli, wysportowani (oboje po AWF-ie) i ogólnie "niewinni", to i tak ich wina, że mają takie dziecko, bo się z pewnością napychali niezdrowym... najważniejsze to znaleźć przyczynę i bronić swoich teorii za wszelką cenę, nawet za cenę pisania absurdów, które takich ludzi (może też nas, nikt tu nie musi się spowiadać) po prostu obrażają. Brak pokory i pycha - dla mnie nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay :) myslalem ze to tylko bajerandzki wyglad... a tu cos wiecej za tym idzie :) niezle mooona ja wiem ze czytanie niektorych ludzi boli ale wystarczy przeczytac moritza rak to nie choroba i o oczyszczaniu woreczka i watroby i malachowa o oczyszczaniu i bioenergiach i kazdy pojmie jakie wszystko jest proste, dodaj o glodowkach i urynoterapii i masz boska moc uzdrawiania :) tylko... trzeba to wszystko w sposob zdecydowany wprowadzic w zycie bez tlumaczenia poblazania i wyjatkow ( ale z tym gorzej jeszcze niz z samym czytaniem) i nikt mi aluzji nie bedzie musial pisac jaki to ja! genialny i nieomylny i wszechwiedzacy jestem bo wszystko to juz jest i bylo dawno temu opisane i wyjasnione - a ja przeciez tylko powtarzam - ale kto nie czyta ten nie wie ( czy to jest obrazanie tych co nie czytaja? hm... za czytaniem idzie wiedza...swiadomosc... praktyka... i zdrowie doskonale i dlugowiecznosc w pelnej sprawnosci - widzisz w tym moja pyche?) a moze wy panie mnie atakujace :):) pracujecie dla firm farmaceutycznych? zreszta... masz cos do mnie to pisz do mnie :) jak masz jakis problem to tez... ale...bronienie "kolezanki" ... to chyba nie to forum, czy watek litosci panie... zalozcie watek... dokopac maklerowi :) i tam zlozeczcie na mnie aaaa jeszcze nalezaloby przed urodzeniem dziecka medytowac, wyrownac poziomy energetyczne hartowac sie zabiegami wodnymi ( malachow - bioenergie... ) ja nic nie wymyslam :) co do odzywiania... dalej caly czas pracuje nad tym :) i sie ucze ( w koncu tez tu po to jestem) i pewnie bede szedl w kierunku diety genotypowej i raw food (jesli tak sie odzywiasz to masz moje uznanie i moge ci powiedziec ze wg mojej wiedzy odzywiasz sie idealnie ;) ) pomylka w genach..... nie prowokuj mnie :) ;) bo mi duzo nie trzeba jak mam czas i ochote :):) mam super kumpla przyjaciela... rownie wysportowany jak ja tez po awfie, nawet dobrym plywakiem byl... niestety stwardnienie rozsiane go dopadlo mlodosc wysportowanie i awf ma byc... gwarantem zdrowia? dla mnie dyskusje bez odpowiedniego poziomu wiedzy i doswiadczenia sa ... prawie nie do przyjecia ;) bo w gruncie rzeczy bezproduktywne, chociaz czasem sie poswiecam i tlumacze, ale juz chyba nie bede ( ale kto to doceni hiehie) milo mi sie z paniami pisalo :):) caly czas z usmiechem na pysku ;) a reszte przepraszam... za te bzdety ;) zasmiecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay , wiem to trochę dziwne, ale tak jest. Masz cytat z artykułu. Tak najprosciej : "Leczenie dietetyczne ma również na celu oszczędzanie chorego jelita. Dlatego ogranicza się wszystkie pokarmy, które mogą drażnić śluzówkę jelita, pobudzając jego ruchy robaczkowe. Jest to tzw. dieta ubogoresztkowa - z ograniczeniem ilości błonnika pokarmowego " Mona- :) Makler- nikt tutaj nie zachwala koncernów farmaceutycznych. Nie wpieraj komuś dziecka w brzuch jeśli go nie ma :) Twój wysportowany kolega, a jednak chory... wiesz co? To jednak chyba obala twoje teorie, że WSZYSTKIE choroby są z odżywiania. Owszem sposób odżywiania ma ogromne znaczenie dla zachowania zdrowia, ale nie popadajmy w takie skrajności, że wszystko zależy od jedzenia. Och wiedzy i doświadczenia. :) To forum chyba jest po to, żeby się właśnie PODZIELIĆ wiedzą i doświadczeniem, a nie NARZUCAĆ i nią ATAKOWAĆ. Przypominam: my wszyscy tutaj w tym wątku oczyszczamy wątrobę. A te kamienie skądś się musiały wziąć, jak nie z żarcia, to z leków i suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Parę dni mnie tu nie było i już jakieś kłótnie :) Jasio pracował w tartaku. Pewnego dnia w ramach bardzo nieszczęśliwego wypadku stracił wszystkie 10 palców. Natychmiast udał się do szpitala. Doktor obejrzał jego ręce i mówi: - Dobrze chłopcze, dawaj te palce, zobaczymy co można z tym zrobić. - Panie doktorze, ale ja nie mam tych palców. - Jak to nie masz tych palców? Chłopcze, mamy XXI wiek, mikrochirurgię, profesjonalne narzędzia, wiedzę i niesamowitą technikę, a Ty mówisz, że nie wziąłeś tych palców. Dlaczego!? - A jak miałem je niby pozbierać ...a tak przy okazji Nieumywakina sposób na robaki: 80 ml dobrego koniaku i 80 ml oleju rycynowego (dzieci do lat 5 po 20 ml, do 10 lat- po 40 ml, do 15 lat- po 60 ml) jednym haustem.Niezależnie od tego, jakie by to było trudne, procedurę tę należy wykonać 3 razy pod rząd, 1 raz na noc, aby była gwarancja dobrego wyniku. Dobrze do mieszanki dodać kefiru, wtedy pije się ją łatwiej.Wieczorem lekka kolacja wegetarianska. 0 2 w nocy dzieci piją 2 3 łyżki stołowe koniaku, rozcienczonego słodką herbatą w proporcji 1:1, dorośli 3-5 łyżek stołowych i wiecej. Po 30-40 minutach przyjmować: dzieci -1, a dorośli -2-3 tabletki środka przeczyszczającego. Przez pierwsze 2-3 noce może nic nie wyjść, ale pózniej robaki „sypią sie jak groch: Po 5 zabiegu przerwa 10 dni i ponownie 5 dni z rzędu pić koniak ze słodką herbatą i środkiem przeczyszczającym. Nastepnie jeszcze raz za tydzień. Chodzi o to, że w nocy, na czczo, pasożyty wychodzą z wątroby i innych miejsc do jelit, by „podjeść". Z zadowoleniem jedząc słodkości, opijają sie, odrywając sie przez to od ścianek jelita i pozostają luzno zawieszone w jego świetle. Srodek przeczyszczający robi swoje-wyrzuca je. Róbcie te zabiegi 1-2 razy w roku w charakterze profilaktyki. Ja planuję trzecie oczyszczanie 9 lub 10 wrzesień.MAKLER ma dobry pomysł z tym wątkiem "skopać dupę Maklerowi":)albo można to zrobić na jakimś już istniejącym porzuconym forum,będzie szybciej np http://dojrzewamy.pl/pyt/132038/jak-dokopac-chlopakowi-ktory-mnie-wkur-d Pozdrawiam was wszystkich! Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny? Pierwsze śliwki robaczywki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę mieć własne zdanie. Mam prawo czytać kogo mi się podoba i wierzyć w teorie kogo chcę. Co do chorób genetycznych np. mam inne zdanie. Ale nikogo nie obrażam. Nie nazwyam nikogo gówniarstwem. Nie mówię o kimś, że czytanie go boli. Bo to jest właśnie wg mnie gówniarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler :) ;-) Starakość To dieta akademicka wg mnie ograniczenie błonnika to błąd. Nie pracujące jelito oznacza złogi. Kamienie z leków i suplementów ??? Nie żartuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Starakość, ja jestem z Polpharmy i czasem też robię dla Bayera. A ty dla kogo pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda dzięki, ale nic tam o urynowych lewatywach nie znalazłam znam ten topik o UT bardzo jest tu polecany ale ja niestety puki co nie dam rady tyle stron przeczytać 10h w pracy + 2h dojazd = 12h po za domem a jeszcze pranie, sprzątanie, gotowanie.. itd. dlatego papaje pytałam żeby coś skrobła w skrócie bo ona coś o tym wspominała, papaja odpiszesz mi na pytanie.. please a może ktoś pamięta na której stronie jest opis to z chęcią tam pogrzebie niedawno skończyłam czytać WU i spore zaległości mi się tutaj zrobiły ale już powoli doganiam makler nie chcę być upierdliwa ale : dokumenty - Nie ma plików w tym folderze zachomikowane - Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem może zerkniesz tam... co się porobiło... dawno cię tam nie było zainteresowałeś mnie książkami ... a tam zapląbowane :( dobrej nocki czyściochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakość, ja jestem takim opisanym przez Ciebie przypadkiem - miałam okropne bóle miesiączkowe do momentu urodzenia dziecka. Potem przeszły jak ręką odjął. Jaka jest Twoja teoria na ten temat, pisałaś coś o brakch magnezu? Pytam, bo to chyba "Twój" temat i może coś mi podpowiesz - moja córka za pewien czas zacznie dojrzewać, a boję się, że może mieć po mnie ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s widzę że jeszcze nie śpita,,, tak makler z leków też... mortiz chyba o tym pisał albo clark ale nie jestem pewna a szczególnie z antykoncepcji - 4 x szybciej się kamienie tworzą min dlatego tu jestem ,.... teraz 2 raz czytam mortiza jak znajdę fragmęt to przytoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory... nie malker tylko DeeJay mocno śpiąca już jestem... na oczy dobrze nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee Jay :) Dzieki, ale niestety produkty faradyczne nie dla mnie. Kiedys już mi polecałeś taka opaske na moje kolano, wiec ja zamowilem i testowałem ponad tydzień - miałem wtedy wieksze bole. Cos tam pisza, ze dla nie których osob te produkty się nadaja. Masz ta karafke TC ? Duffyyyy ja na maklera chomiku wsio widze, żadne haslo nie jest potrzebne. Sporo nowości nasz czyścioszek nawrzucal jesli chcesz cos na kamienie nerkowe, to mogę Ci przepisac to co Norman Walker proponuje w książce Malachowa „Dieta lecznicza i rozdzielna" Autor umieścił w niej sporo jego materiałów na temat sokoterapii. Wersji elektronicznej nie znalazłem. Makler ja od wrzesnia przez caly miesiąc potestuje robienie masy przy 1 wieczornym posilku miesnym. Diete opre glownie na owocach i zapodanym tutaj ryzu brazowym. Czasami makaron pełnoziarnisty, od swieta ziemniaki, pieczywo. Z bialek na zmiane tylko piesi, jaja i ryba. Nabialu nie jadam. Zobaczymy jaki będzie progres. Teraz przy dwoch posilkach białkowych wychodzi mi 2,5-3 kg na m-c. Posiłek okolotreningowy wygląda tak: Godzine przed ryz brazowy. W trakcie woda z osmozy, po treningu 500ml gorzkiego kakao z miodem gryczanym. Za 15 min ryz brazowy, i 20-30 min po nim piers z indyka wraz ze starta surowa marchewka i burakiem. W ciagu dnia dodatkowo mikstura morelowo-owsiana Tanaki. Wszystkie napoje potraktowane plytka TC Energy. Treningi 2 x w tygodniu na takim sprzecie: :D 1. Taśma Rehabilitacyjna czarna Thera Band http://allegro.pl/listing.php/search?category=1429&sg=0&string=Ta%C5%9Bma+Rehabilitacyjna+CZARNA+THERA+BAND¶ms_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8 -2. Agrafka - Motylek - depandor do cwiczen http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=agrafka¶ms_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8&category=19626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Pływak To bardzo dziwne. Nie słyszałem żeby były źle tolerowane te opaski. Tej firmy zamówiłes czy innej ? Karafki nie mam. Może zakupię za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee Jay zamowilem tutaj http://www.tachiona.com.pl/index.php?idf=43 pozniej probowalem opaske magnetyczna i mialem te same objawy. Kiedys znajomy neuorolog powiedzial mi, ze mam bardzo wrazliwe wlokna nerwowe - podejrzewam, ze tu jest przyczyna i miejsca chore u mnie tak reaguja na silne bodzce; w tym przypadku pole magnetyczne. Jak by sila magnesow bylo mniejsza, to mysle, ze problemu by nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona, ja dla różnych koncernów, przeważnie Olimp. Ale głównie chodzę po siłowniach i diluję suplementy na masę i odchudzanie. Bardzo ładnie ogólnie schodzi l-karnityna :) Ale to kobiety głównie. Mężczyźni mówią jednak że to szajs idealny dla bab i preferują kreatynę. Ostatnio się przylazła do mnie taka jedna zapytać o tabletki z tasiemcem na odchudzanie, a ja guupia nie miałam. Co do porodu, to ja miałam bóle miesiączkowe po pierwszym porodzie i było mi to dziwne, aleee do momentu drugiego porodu. Co się okazało. Przy pierwszym mnie nie wyłyżeczkowano, przy drugim też nie. Ale po drugim porodzie zaczęły mi schodzić dosyć duże skrzepy, więc wróciłam do szpitala na to łyżeczkowanie. Po zabiegu jak ręką odjął. Jeśli już coś bolało, to było raczej czucie niż ból. Związek musi być z endometrium, skurczami macicy, które próbują się pozbyć owego endometrium, no i z szyjką, która przed urodzeniem dziecka jest mało elastyczna. Moja córa już dojrzewa, ja się tylko modlę, żeby okresu za szybko nie dostała. Tak magnez pomaga, nie tyle na sam ból co na inne objawy. Woda się tak nie zbiera, a zbierająca się woda powoduje ból piersi. ( woda się zbiera u wszystkich kobiet he he) Oczywiście jesteś spokojniejsza więc nie czepiasz się o wszystko :) i jakoś z większym spokojem znosisz ból, a przede wszystkim magnez pomaga ograniczyć wilczy apetyt na słodycze. A na sam ból miesiączkowy pomaga coś bardzo ciepłego na brzuch. Będąc nastolatką, nie chcąc brać pabialginy, bo tylko to było ( no jeszcze pyralgina) :), grzałam metalową pokrywkę na gazie, do ręcznika i na brzuch. Było to cieplejsze od termoforu. Pomagała 50 ml wódki. Ale wtedy się lało porządnie. Jest jeszcze jedne sposób, ale to dla kobiet już dorosłych. Mężusia do łóżka dzień przed. Pomaga. Ginekolodzy zalecają mężusia w ostatnim miesiącu ciąży, bo poród jest szybszy :) Wiesz, najwięcej mnie bawi jak ktoś się z czymś osobiście nie zetknął i rzuca wiedzą. Powiem ci, że wspomniane wcześniej medytacje przed ciążą to może być dobry pomysł, pod warunkiem iż medytować będzie przyszły ojciec dziecka. Będzie mógł stanąć na wysokości zadania bez stresu, że mu strzał nie wyjdzie :) No, ale wiesz za wszystkie dziwne dolegliwości u dziecka będzie i tak odpowiadać matka, bo przecież jakość plemników nie ma żadnego znaczenia :) DeeJay , wiem, że to dziwne, ale tak jest. Co ma najwięcej błonnika? Pestki, skórki z owoców... Powiedz co robi błonnik? Określając to obrazowo, błonnik zachowuje się w jelicie jak szczotka. A zwłaszcza taki pochodzący z nasion czy skórek. A teraz tak przejedź sobie szczotką po świeżej ranie :) Powodzenia. Błonnik również spulchnia i zwiększa objętość masy kałowej. Weź potrzyj dłonią po ranie. :) Osobiście mam cały czas styczność z osobą cierpiącą na to dziadostwo i uwierz, że wiem, kiedy następuje remisja choroby. Mało tego miałam z nią styczność w czasie, kiedy choroba się pojawiła. Wy sobie myślcie co chcecie, że dziewczyna się obżerała nie wiadomo czym. Ja byłam przy tym i to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona jakby co to pisz tu : zerowiedzy@poczta.fm , nie chce mi się zakładać wątku odnośnie babskich spraw. Tak będzie chyba lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie, Mialem troche problemow w pracy i ogolnei prywatnych wiec nie kontynuowalem odtruwania watroby tak jak chcialem. Dzisiaj skonczylem 3 oczyszczanko i posypalo sie sporo kamieni: standardowo malutenkich 0.5-1mm ok.100 i co mnie bardzo zdziwilo ok.20 od 0.5-1.5cm(jeden wlasnie z tej gornej granicy) co mnie bardzo zdziwilo bo po pierwszym i drugim odtruwaniu bylo ich zaledwie na palcach jednej reki. Troche sie przerazilem i z niecierpliwoscia czekam na termin kolejnego oczyszczania (za ok.16-17dni). Do tego czasu zamierzam codziennie pic wywar z dziekiej rozy aby oczyscic sobie nerki bo na 99.9% sa zanieczyszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja akurat o tym czytalem... Długo można by wymieniać korzyści płynące z odżywiania się wg. Raw food, ponieważ zmiana diety ma wpływ na kondycję całego organizmu i oddziaływuje na wszystkie aspekty życia. Do najważniejszych należą: min.: - oczyszczenie układu pokarmowego, znaczna poprawa stanu jelit, lepsze przyswajanie składników odżywczych. Ustąpienie chorób uważanych za „cywilizacyjne: zespołu jelita drażliwego, choroby Crohna, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, hemoroidów. janoity :):):) niezly nie podpuszczaj pań :):) bo sie zbiorą i mnie... zbanuja jeszcze :):) jak admin jest kobieta ;) ciekawe czy panie wiedza ze emocje maja negatywny wplyw na trawienie (bo to ze na urode to wszyscy wiemy ... slynne zolc kogos zalewa... nie wzielo sie z nieba :D a pozniej ze sa kamienie i problemy trawienne :) duffyyy :) wybaczam ci bos plci pieknej :) ... twa upierdliwosc :) ;) a nie pomylilas czasem... kont ... bo moje to makler001 i przed chwila wlazlem nie zalogowany i bez problemow wchodze w dokumenty i masz sporo... i jeszcze troche nowych pozycji antykoncepcja to spore dawki sztucznych hormonow, to tak jak... lekkie sterydy dla pakerow jasne ze wali po watrobie plywak lepiej jakbys po samym treningu dal ziemniaki ugniecione albo ryz paraboliczny sa duzo szybciej wchlanialne niz ryz brazowy ktore to ze wzgledu na wieksza ilosc blonnika jest wolniej wchlaniany przed treningiem moze byc nawet z olejami ryba jest najszybciej wchlaniana - bialko a tak myslalem o jajkach... kiedys jak bylem maly to sie kogel mogel robilo :) teraz mozna by solidnie wyszorowac skorupke sparzyc wrzatkiem i utrzepac czy ukrecic jak kto woli z miodem kakao... najszybsze bialko naturalne i z tluszczykiem wit mineralami enzymami, samo zdrowie ostatnio jak robilem krolika... to noc moczylem go w wodzie z h2o2... miesko kruszeje i szybciej dochodzi w piekarniku, delikatniejsze :) krotsza obrobka cieplna... moze troszke mniej trucizn powstanie i mniej wit zabije... nie tak dawno myslalem o czyms podobnym jak ta tasma do cwiczen :) dobrze ze wrzuciles ogolnie na robienie masy to jednak zdziebko za delikatne te sprzety... ........... taaaak rzucam w eter :) zeby nie bylo ze kogos obrazam :):) najlepiej wogole nie uzywac szczotki... blonnika ;) niech lezy i gnije... przeca zaparcia to dzis norma, zwlaszcza u kobiet - czego oczy nie widza tego sercu nie zal... tylko ze po czasie czlowiek sie budzi... oooo wrzodziejace jelito grube, rak jelita grubego itp itd ale... przeciez tombak i. ... spolka pisza o dokladnym! rozgryzaniu, az do postaci plynnej i polykaniu wstepnie przetrawionego juz w ustach pokarmu... ....... ale.... sa przeciez glodowki :) ... i wszystko jak reka odjal... a z urynoterapia najlepsze... a jeszcze lepsze "suche" glodowki... ale to juz trzeba znac siebie swoje cialo i reakcje ciala doskonale, zeby nie zrobic sobie krzywdy (uprzedzam wyszydzanie co poniektorych pan :) w moim kierunku... na razie moja waga jest zbyt niska zebym startowal z glodowkami... dlatego na czas dojscia do 80 kg... musze tylko marzyc o tej przyjemnosci jaka jest glodowka, ale... teoretycznie jestem gotow :D ) ....... starakosc - najwiecej ze wszystkim maja stycznosc lekarze i jakos im niewychodzi to leczenie ludzi, bo tyle tych chorob nieuleczalnych... cywilizacyjnych... niezbyt rozgarnieci pacjenci ktorzy nie sluchaja lekarzy czy niezbyt przewidujacy lekarze? co sadzisz? a co do mojego kolegi... nie wiem jak sie zywil.... pewnie... "normalnie" nie oczyszczal sie na pewno, zyl sobie tak jak normalny "kowalski" tak ja jego rodzice...dziadkowie... mial pecha wielu ma coraz wiecej ma! suplementy leki medykamenty pokarm...picie... wszystko trafia do ust - albo zapewnia ci zdrowie albo je rujnuje - i jesli cokolwiek wkladasz, wlewasz do ust mysl o tym, czy da ci zdrowie czy chorobe lyzka i widelcem wielu kopie sobie grob przeciez robilem wyliczanke...co trzeba brac pod uwage dbajac o nasz .... byt! a co zagwarantuje mi dlugie zycie w pelnym! zdrowiu i sprawnosci sam pokarm jest jednym z wielu elementow ktory oddzialuje jeszcze wazniejsze jest jak sie oddycha i jak i co sie pije bez oddychania kilka minut pozyjemy, bez wody ... z tydzien max, bez jedzenia dluuugo tu jest skala waznosci jakosc czystej wody! bo woda to pi razy drzwi 70% naszego ciala, to ona w znacznym stopniu sprawia jak nam sie zyje, i mozliwe ze to ona jest najwazniejszym czynnikiem decydujacym dlatego tez temat wody byl tu tak drazony i dalej jest.... przez rozne ulepszacze :) a widzisz... nawet pomimo tego ze kilkanascie lat cwicze rozne formy aktywnosci i duzo pije wody, tez mialem kamyszki gdybym nie robil oczyszczania... zasyfialbym sie... jelito grube tez by mnie zasyfialo... masakra, gdy sie pomysli ze tego by sie nie zrobilo i z "tego" wszystkiego nie oczyscilo ale... jakims cudem znalazlem to forum i pozniej watek UT... i tak sie zaczelo mona nieprawda powtarzana odpowiednio dlugo stanie sie predzej czy pozniej prawda powtarzaj... powtarzaj... pisalem ze z gowniarstwem i spamerami nie gadam, z wami prowadze ciezki dialog.... czy zaliczasz siebie do ktorejs z tych kategorii ze po raz kolejny poruszasz ten watek? ze czujesz sie tym urazona? czy... myslisz o reszcie spoleczenstwa ktore moze anonimowo bez wypowiadania sie to czytac? i poczuc sie urazonym? jak kogo czytanie "boli" bo ma wstret do ksiazek czy problemy z oczami to nie czyta i nie ma wiedzy, pewnie i tu nie trafi i tego nie przeczyta, a jesli tak... to oleje temat czy to sie odnosi do ciebie? nie pisalem ze czytanie sprawia tobie! bol i nie czytasz i nie masz w zwiazku z tym wiedzy zeby podejmowac ze mna konstruktywna dyskusje i teraz to ty nazywasz mnie gowniarzem bo o tym pisalem i to ty! mnie obrazasz wiec miej chociaz cywilna odwage nazwac mnie gowniarzem a nie... zawoalowane aluzje wysylac w eter roznie sie od niektorych ;) tym ze bezkompromisowo daze do celu, nie ma ze boli, nie ma zlituj sie, im wiecej pracy tym lepsze efekty, a efekty beda procentowac z czasem coraz lepiej, bo czas gra na moja korzysc, i ja to widze ( czy to na silowni gdzie sie cwiczy do bolu i palenia wewnatrzmiesniowego czy na basenie czy w sprawach oczyszczania i zywienia, jak mi kiedys pewien chirurg powiedzial krojac mnie skalpelem... boli? spytal gplupkowato z usmieszkiem na pysku, a ja myslalem ze porecze z kozetki wyrwe i mu tym przypaskudze w ten usmiech , jak boli to znaczy ze zyjesz - powiedzial bystrzak hehe ... bol jest stalym elementem... bo nieraz "bola" oczy od tego czytania i juz sie nie chce... i plecy i tylek od siedzenia przy kompie) taaak wiem duzo i robie duzo...ale jeszcze wiecej mam do poczytania do zrobienia skromnosc pokora... to w kosciele albo na religii, nie w moim kierunku z takimi moralizatorskimi tekstami ostatni raz pisze nie wywolany osobiscie do tablicy! i odnosze sie do ogolnikow puszczanych.... luzno w moim kierunku widze rowniez samych chorych ludzi dookola od paru lat tylko o tym czytam bo stalo sie to moja pasja a jestem perfekcjonista w tym na czym mi zalezy a nie ma obecnie innej rzeczy na ktorej by mi bardziej zalezalo, poczytajcie przekrzykujace sie panie w atakach na mnie wszystko co mam na chomiku po 3-4 razy i to ze zrozumieniem a nie dla zaliczenia lektury, dolozcie odpowiednia dawke doswiadczenia i bedziemy rozmawiac na tym watku i w danych tematach jak rownorzedni dyskutanci wiec troszke pokory... odbijam pileczke :D bo nie jestem gowniarzem i amatorem w tym co robie moj styl przekazywania wiedzy zalezy od odbiorcy i jego poziomu, ktory moge ocenic tylko po wypowiedziach i ich rzeczowosci uffff... mam dosc... na dlugi czas pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler czy ty mógłbyś czytać uważnie i ze zrozumieniem co ktoś pisze? No i zapamiętać to, co ten ktoś pisał wcześniej? Twoje kontrargumenty nawet koło tematu nie leżą. Powtórzę się specjalnie dla ciebie. Człowiek dziedziczy po przodkach wrażliwość na niektóre choroby. Wystarczy czasem tylko jeden czynnik do ujawnienia się schorzenia, czasem trzeba ich więcej. Szwagierka oparzyła sobie wrzątkiem pół łydki, (czyt. garnek z wrzątkiem wypadł innej osobie z rąk, prosto na nogę), poszła do lekarza. Lekarz przepisał maści na oparzenie i antybiotyk pod nazwą biseptol. Trzy tygodnie po antybiotyku szwagierka dostała wysokiej gorączki i zaczęła wypróżniać się krwią. Zdiagnozowano wrzodziejące jelito. Opisywać jak ją leczył jej gastrolog, że na 3 tyg wylądowała na ojom-ie, nie będę. Więc twoje uwagi na temat lekarzy zostaw dla siebie, ja swoją opinię na temat niektórych już mam. Po wyjściu z ciężkiego zatrucia wątroby sulfazanami, zrobiono jej testy alergiczne i zaczęto dobierać inne leki. Okazało się, że alergia jest nie tylko na sulfalazany, ale także na składniki, które zawierał przepisany na oparzenie biseptol. Szwagierka dowiedziała się iż ma słabą śluzówkę i ten lek ją nadmiernie podrażnił i porobiły się wrzody. I właśnie tą słabość śluzówki ma uwarunkowaną genetycznie. Styczność z chorym określę inaczej: mieszkałam z nią wtedy, widziałam co się z nią dzieje, widzę co je i widzę jak się czuje, kiedy pokosztuje zakazanego. I byłam obok kiedy miała dwie remisje. A tak ogólnie to jak tak bardzo lubisz czytać to poczytaj sobie lepiej więcej na temat, na który chcesz prowadzić rzeczowy dysput. Bo jak na razie słabo ci to wychodzi. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do starakość Jak ci nie odpowiadają odpowiedzi i rady malkera (dotyczy też innych) do ich nieczytaj, a nie czepiasz się człowieka i w dodatku zgrywasz mondralińską. Literatura jest pełana wiedzy na intresujące cię tematy to sobie tam poczytaj, a nie szukasz, jak ci się wydaje 'inteligętnej'' zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Pływak A jakie konkretnie miałes objawy ? To dobrze, że udało Ci się oddać:) Książki nie czytalem, ale w necie troche czytałem o tym. W mojej rodzinie to piło kilka osób. Sraczka i wymioty non stop. Może to jest skuteczne, ale uciążliwe strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi - ha ha ha ha... właśnie chodzi o to, że ja maklera o nic nie pytałam. Pytałam kogoś innego. A to, że ktoś inny udzielił mi nieprawidłowej odpowiedzi na pytanie i jeszcze na mnie napadł to już wiesz. Prawidłowa odpowiedź na moje pytanie tego pana (gdyby chciał mi pomóc a nie dać po twarzy swoją wiedzą) powinna brzmieć- Tombak pisze: "jeśli ktoś odczuwa niepokój, zażyć dwie tabletki no-spy " ja osobiście jej nie zażywam i odczuwam żadnych dolegliwości. Mój wniosek z udzielonej odpowiedzi: czyli nie jest niezbędna i super konieczna, ja również jej nie zażywam i nic mi nie jest. Dzięki. A forum chyba jest po to, aby móc z porównać swoje doświadczenia w materii odnoszącej się do tytułu wątku. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Starakość Myślę, że jest źle leczona skoro jeszcze to nie zostało wyleczone... Na jelita: Chitozan... Makler :);-) Lubie twój styl pisania..:) Przykre, że jestes atakowany. Tyle serca, wiedzy i wysiłku włożyłeś w tłumaczenie ludziom wielu ważnych kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wyniki z badań wycinków jelita, i....dzięki Bogu tylko przewlekły stan zapalny z wybroczynami.....prawie jak wzjg, ale prawie....Ciekawe od czego, może od oczyszczania wątroby?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Papaja Kiedy oczyszczalas sie ostanio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja, uważaj :) :) :) - zaraz się odezwą przeciwnicy np. picia moczu :) Nie wywołuj wilka z lasu :) Dobrze, że to "tylko" to :) Makler, chyba jednak nie czujesz się atakowany? A dyskusje, nawet te bardziej ostre, też są wskazane i nie ma co tak się obruszać i bronić kolegi, bo nikt mu krzywdy nie robi. A i on sam sobie poradzi. Starakość, dzięki za wyjaśnienia. Na razie tyle mi wystarczy, bo mojej córze jeszcze trochę czasu słodkiego dzieciństwa zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×