Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość gość
pytanie do osób które już mają wiele oczyszczań wątroby nerek jelit etc. za sobą. Jak się czujecie? czy super? czy warto się oczyszczać? Bo mam dylemat... Czy na przykład czujecie się 20 lat młodziej??? ciekawi mnie to. Odpiszcie proszę. Bo się zastanawiam czy też nie zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze przeczytałam że ta pani dr żyła 81 lat...no to wcale nie tak dużo, bez oczyszczania ludzie dłużej zyją... a ona przecież chyba umiała się sama dobrze oczyścić. No nie? Nie wiem... Mam starsze osoby w rodzinie - 85 lat i oni nic nie stosują, a leków łykają pełno już dziesiątki lat...no więc nie wiem...pytam was...co myślicie? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inny
Myśle, że wszystko zależy od organizmu i równowagii pracy poszczególnych narządów. Jeden ma silniejsze organy inny słabsze. Jaka praca organów wew. takie zdrowie. Pracę organów wew. można usprawnić usuwając nieczystości w danym organie wew. Poza tym jeden ma organy wychłodzone a drugi przegrzane. I w obu przypadkach będą chorować. Jeden z braku ciepła w narządzie a drugi z braku płynów wew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła, nadziei, miłości, spokoju...pokory dla siebie i innych. Wesołych Świat moi mili;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jakoś mi umknęło......że się umówiliśmy K.;-) chyba w tym ferworze przygotowań..ale mam nadzieję, że i tak trafiłeś na śmiałe i wesołe towarzystwo..ja to bym jednak chciała tak jak Lee się powylegiwać ;-) i te imprezy..och i ach;-) czekamy na wrażenia;-) Buziaki Pajączku nie konkretnie do Ciebie..to ogólnie było..Ty się tak rozwinęłaś jak zwykle rozsądnie na ten temat..to wyraziłam swoja opinię;-) A teraz będzie cukrowo, smietankowo-sernikowo..jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was i Waszych bliskich..spędźcie ten czas jak najmilej potraficie;-) i do SIEGO dziubaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Hejka 👄 gość 2013-12-22 21:02:26 piszesz: prześpicie życie i to co najważniejsze w życiu. No cóż... przespać to ja już przespałam wystarczająca ilość czasu. Z bólu. Kamienie na nerkach, kolki wątrobowe, ciężkie migreny itd. Wystarczająca ilość czasu spędziłam w aptekach, u lekarzy, na badaniach i szpitalach :) *** gość 2013-12-22 23:10:38 gdybyśmy się nie czuli dużo lepiej, to byśmy się nie oczyszczali. Co do samej Huldy Clark, tak nie patrz ile ona żyła. Bo każdy człowiek ma chyba zakodowaną długość życia, być może bez oczyszczania żyłaby 70 lat. To pokolenie 80-90 latków to dość silne pokolenie. Pokolenie 50- 60 latków już wymiera, głównie na raka. Pokolenie 40-latków jest jeszcze słabsze. :( Babcia mojego męża z cukrzycą, astmą i ogromną nadwagą żyła 83 lat, jej syn 60, a zięć 63. Jego dziadek z drugiej strony żył 90 lat, całe życie palił najgorsze papierosy w dużej ilości, a wspomnianego wuja papierosy doprowadziły do zawału. :) Dla mnie osobiście warto, ale ty sama musisz zdecydować czy chcesz. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Podczytliwa, no czy lecę he he. Metale rycyną można co tydzień, nie trzeba się przygotowywać i trwa jeden dzień, więc wykorzystuję każdy wolny dzień. Wątrobę trzeba już sobie troszkę wcześniej zaplanować. :) Co do rycyny jak działa, to tak, tylko na rycynę słabo reaguję. Nieważne czy to 60ml czy 30 ml, wypróżnienie jest jedno-dwa. Gdyby chodziło tylko o samo przeczyszczenie to ok, ale przy oczyszczaniu wolałabym, aby było więcej, zwłaszcza, że ja nie robię lewatyw. Przy soli gorzkiej to mogłabym z łazienki nie wychodzić. *** gość inny racja, ja wiem, że mam słabszą wątrobę i jak o nią nie będę dbać, to może posypać mi się cały organizm. *** moniuszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
mam do was pytanie jestem w wieku pobalzakowskim i źle znoszę czas klimakterium; czy oczyszczając wątrobę i OR mogę stosować HTZ (plastry) ? już wcześniej stosowałam przez rok, czułam się świetnie, znosiłam je dobrze, musiałam je odstawić ze względu na operację, której miałam się poddać, teraz nie wiem,czy mogę do nich wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Witam po świętach:) Agidorka. Zadałaś to samo pytanie na dwóch wątkach. Odnośnie grzybicy, to mnie antykoncepcja nie przeszkodziła w leczeniu grzybicy. Więc hormony łagodzące klimakterium też nie powinny, zwłaszcza, że to jest uzupełnienie potrzebnych ci hormonów i chronią np twoje kośc**przed nadmiernym odwapnieniem. Co do oczyszczania wątroby. To mnie po 4-tym oczyszczaniu spadł testosteron z 43 na 27, czyli wspomogło moje leczenie. Ja myślę zrobić tak, jak dasz radę nie stosować tych plastrów do 5-tego oczyszczania, to ich na razie nie stosuj, bo może się okazać, że po oczyszczaniu wątroby inne spasują ci lepiej. A jakbyś chciała stosować jakieś ziółka zgodnie z sugestią osoby z topiku grzybowego, to ja osobiście polecam szyszki chmielu. Można kupić w całości do parzenia, albo w tabletkach. Działanie uspokajające, stymulujące estrogeny i hamujące androgeny. Jeśli soja ci nie pasuje, to chmiel powinien. Ewentualnie jeszcze len.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
dzięki, pająku napisałam na 2 wątkach, bo nie każdy oba czyta, i dobrze się stało, bo 2 różne osoby i różne rady, muszę przemyśleć i zdecydować, chyba raczej odejdę już od plastrów, a będę się wspomagać ziołami, te, o których pisze mikolcia można kupić w jednym preparacie w calvicie, trochę drogie, niczego nigdy w calvicie nie kupowałam, ale może się zdecyduję dziś jestem po 2 oczyszczaniu wątroby, pisałam wam poprzednio, że wzięłam za dużo soli gorzkiej, jakie miałam objawy oczyszczania i że nic nie wyszło; dziś było inaczej: 50 g soli, ale nawet nie dotrwałam do północy, już ok.23 byłam pierwszy raz w toalecie, za to noc później miałam przespaną, czego się bałam po przeżyciach 1 oczyszczania; rano dopiero po wypiciu soli zaczęło ze mnie wychodzić, liczyłam pobieżnie, ale kamyków zielonych wielkości małej fasolki było ok.10, do tego innych, mniejszych, ok.20, też takie wielkości grochu, były też białe, jeden czerwony, i sporo takich wielkośc****stek jabłek; czuję się dobrze,żadnych dolegliwości, żadnego bólu; teraz chcę zrobić jeszcze lewatywę, żeby pozbyć się wszystkich brudów; aha, dodam jeszcze, że po wypiciu koktajlu położyłam na wątrobę termofor; a więc mieliście rację, że wątroba była zablokowana (nie mam woreczka), dobrze,że się nie zniechęciłam po tym pierwszym razie. postanowiłam,że oczyszczanie będę robić 1 raz w miesiącu, a w międzyczasie będę oczyszczać się raz w tygodniu olejkiem rycynowym dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto od kilku dni. Bo wczesniej to się tu działo! :) Mnie nie było,wyjechałam na narty a potem na święta. Widzę,ze wszyscy planują rozpoczęcie oczyszczania po nowym roku. A ja już pomalutku zaczynam. Przygotowuje się do kolejnego oczyszczania wątroby, myslę, że za jakiś tydzień. Piję soczki, jem lekko... pozrrowionka dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja po roku zrobilam oczyszczanie i nicccc tylko pupa pawiana czyżbym była taka czysta , jestem nie pocieszona :O może dobre i to zawsze to jakieś toksyny wylazły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Cześć ludziska:) 🌻 Zrobiłam dzisiaj 8 oczyszczanie OR. Samopoczucie dobre. Pupy pawiana brak, dreszczy brak, bólu głowy brak. Porcelana jaśniejsza niż ostatnim razem. Myślę, że 12 oczyszczań z metali metodą OR mi wystarczy zwłaszcza iż przy oczyszczaniu wątroby sól gorzka również je ściąga. *** Agidorko w zależności jaki przedstawisz problem, to odpowiedzi mogą się różnić. Gdybyś do pytania domnieszała serce np, to też byś nieco inna odpowiedź dostała. Ale generalnie właściwie każdy ci tutaj poradzi, aby najpierw wypróbować naturalne wspomagacze. Polecany przeze mnie chmiel kosztuje parę złotych, ale tak naprawdę musisz sama sobie poszukać tego co spasuje. Noo i fajnie:) ok setki wszystkiego ci wyszło. I kolorowe miałaś:) Jakbyś miała jeszcze woreczek, to te kolorowe byś miała niestety w woreczku. Przez kolejne dwa oczyszczania będziesz mieć pewnie wysyp. **** Zorijka pusto bo święta były:) Po Nowym Roku się rozkręci. *** Gość a ile zrobiłaś oczyszczań wcześniej? Bo jak mało to może znaczyć, że tym razem tylko rozmiękczyłaś a następnym razem zejdzie. A jeśli oczyściłaś wątrobę do końca, to czyste oczyszczanie teraz oznacza, że jesteś czysta i tak naprawdę nic straconego:) Przynajmniej jak zauważyłaś toksyny ściągnęłaś i jelita przeczyściłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to już zgubiłam rachubę ale było tego ponad 12 i plony miałam bardzo obfite i 3 zrobiłam z OR , tylko ostatnio oczy mnie piekły wiec pomyślałam że można pomóc wątrobie i oczka nie pieką ale d----sko tak , jak nigdy przedtem chyba tylko po rycynie miałam , jest póżno a ja jeszcze mam strzelanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Agidorko zobacz jeszcze ligunin -taki suplement na bazie siemienia lnianego dla kobiet w okresie menopauzy a dodatkowo naturalny i zapobiega np. nowotworom,jest silnym przeciutleniaczem. Dostepny internetowo w oleofarmie. Ja u nich kupuję olej lniany. @Pająku,właśnie widzę,że wszyscy jeszcze świętują :) albo odpoczywają po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
dzięki za wszystkie rady wracając do oczyszczania. które robiłam w piętek-sobotę rano w sobotę pisałam,że czuję się dobrze, miałam robić lewatywę, ale do wieczora biegałam do toalety, więc było trudno, i wieczorem przyszedł potworny ból głowy, był nie do wytrzymania, tak silny,że było mi niedobrze, nie dałam rady położyć się spać, musiałam wziąć tabletkę, dopiero zasnęłam; dlaczego tak się działo? pewnie wiecie w niedzielę było już dużo lepiej, a dziś (wiem, powinnam wczoraj) zrobiłam lewatywę, i schodziły jeszcze nieliczne kamyczki, po lewatywie czułam się świetnie po następnym oczyszczaniu wcześniej zrobię lewatywę, w tę sobotę planuję oczyszczanie OR, zdam relację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
gość myślę, że wyczyściłaś wtedy wątrobę. Ale zobacz jak ładnie wyczułaś, że ci oczyszczanie potrzebne. Wklejam ci cytat z wątku rycynowego co danke napisała: "Focus masz rację że oczy wg. chinskiej medycyny są przypisane do wątroby, ja od wielu lat mam jaskrę 19 lat temu przeszłam operację na oczy , dzisiaj to wiem że moje oczy zaczęły się od chorej watroby i kamieni na woreczku, lekarze są zaskoczeni że po tylu latch ja świetnie widzę , nerw jest w porządku ale oczyściłam wątrobę z kamieni , wątroba lepiej dziala , zażywam różne ziólka na wątrobę ." *** Agidorka migrena od toksyn. Raz, że kamienie ruszyły, więc od tego na pewno i sól gorzka ściąga trucizny. No odwodnienie pewnie też swoje dołożyło. Jak mnie przy oczyszczaniu boli głowa i są dreszcze to wiem, że coś się dzieje. Oczywiście zaraz piszę jak duży był ból, czy tak jak wczoraj bólu już nie było, pomimo lekkiego przeziębienia. A i kibelek zaliczyłam częściej niż zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka zasadzka po czyszczeniu , na 3 dniu przy 1 wypróżnieniu wyszły ufoludki ale różne małych pewnie 3 a dużych 6 ledwo ich urodziłam pływały i były twarde i lekko kolorowe , zapomniałam im strzelić fotke , faktycznie odczuwałam jakby woreczek po oliwie, i tak gdybam moze to z woreczka ? bo mam zawalony juź kiedyś coś takiego miałam ale tamtych było więcej i bardziej łaciate , może to kamienie kałowe ? Jeśli by to było coś z watroby to super ze to wylazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Witam w Nowym Roku ;) Wróciłem z wczasów, lecę do kaffetrii, a tu pusto, smutno i prawie nikt nie pisze :( Nikt nie pyta "gdzie jesteś Konradku i kiedy wrócisz" :( Nikt nie pisze "nie możemy się ciebie doczekać" :( Dziewczyny, gdzie jesteście? Gdzie się pochowałyście i co tam robicie? ;) Wracajcie tu ;) Trzeba się brać za oczyszczanie i inne naturalne metody ;) Co proponujecie na to dobre rozpoczęcie? ;) Czekam na Was ;) Tęsknię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jesteś zadufanym w sobie Piotrusiem Panem pełen kompleksów singel? a może tęczowy pan? gadasz pierdoły i jesteś wkurzający to nie jest forum towarzyskie, więc może poszukaj innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Nie wkurzaj się tak laluniu, bo złość piękności szkodzi ;) ja wiem, wiem, że niektórym już nie zaszkodzi nic, ale jednak... takie nerwy na forum o zdrowiu? niepotrzebne ;) Kaffeteria jest forum towarzyskim ;) jak najbardziej ;) A jeśli Tobie towarzystwo przeszkadza to cóż począć? ;) Może nie wchodź na takie fora? ;) Widzę, że bardzo lubisz wyzwiska i etykiety, a to nie jest mój styl, dlatego, pozwolę sobie nie odpowiadać więcej na Twoje komentarze i ignorować Cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie w naszej bajce;-) Czekam również ale bardziej chyba na kopa;-) Jestem rozleniwiona, śpiąca, ziewająca i mało towarzyska pewnie.. K.. miło, że jesteś pod jakąkolwiek postacią..cel oczywiście mamy jeden ;-) OCZYSZCZENIE NATURALNE... Ale ja to najpierw muszę się obudzić..dobranoc i miłego dnia kochani;-) A u mnie ogólnie wszystko dobrze po świętach i hucznym powitaniu Nowego Roku..dużo miłości i zdrowia Wam życzę..ni byłam ani na nartach ani na rowerze w Tajlandii, anie na wyspach Bora Bora..ale kiedyś nadrobię..buziole Pajączku witaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci będzie jak najlepiej..wiesz, że ja nieufna jestem co do dziwnych na tym forum z rożnych względów.i proszę nie pytaj mnie o definicję..ale lubię urozmaicenia .. Wiesz dziewczyny moje kochane są tutaj ekspertkami jeżeli chodzi o tez sprawy..ale czy Ty aby na pewno potrzebujesz porad...zresztą kafeteria czy kokieternia..mądrzy, fajni i ciekawi ludzie dla mnie.. I ja uczę się od innych..;-) Więc K...miły..do pracy nad sobą misiu lubisiu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Hej w ten piękny roboczy dzień:) gość, który wrócił do oczyszczania- daj sobie jakiegoś nicka, żebyśmy wiedzieli, bo to trochę niewygodne jak jest 5-ciu gości. Czekaj na 3-ci dzień po oczyszczaniu ci wylazły? To musiałaś mieć jeszcze luźny stolec, że zauważyłaś. Oj tego ci nie powiem czy z woreczka, jedynie mogę przypuszczać, że to są stare kamienie, które kiedyś siedziały bardzo głęboko. Ostatnie płukanie wypchnęło je na tyle do przodu, że wątroba sobie sama poradziła z usunięciem. :) Ja czekam na te całkiem stare, twarde i doczekać się nie umiem. Zrób jeszcze 3-4 oczyszczania. Kiedyś to tutaj istniał pogląd, żeby oczyszczać wątrobę do dwóch czystych oczyszczań pod rząd, dla pewności, że faktycznie wątroba jest czysta. *** Konrad, a po co mamy pisać, gdzie jesteś? Przecież wyjeżdżałeś, to chyba logiczne, że się odezwiesz po powrocie. Z resztą forum poszło spać na czas świąteczny. Ja ci nie powiem czy ci to co przyjmujesz teraz, zaszkodzi czy też nie. Ja bym poleciała po kolei, z prostego powodu. Nie wiedziałabym co mi pomaga. Odnośnie nafty, to wołaj Kingdara, albo się cofnij na wątku wstecz. *** Moniuszka rozleniwiona i śpiąca, ha ha. A wiesz z czego to? Pewnie z przeżarcia, he he. A tak na poważnie, to chyba normalne po świętach. Też mnie nigdzie nie było, chociaż na rower można było iść, taka fajna wysoka temperatura i brak śniegu, w przeciwieństwie do Wielkanocy :P *** Zaczęłam 3-dniowe oczyszczanie. Nie zgadniecie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączku 3-dniowe?? może na jabłuszkach..ja od poniedziałku startuję..bo i tak w ten weekend się pozakłócam pewnie.. Pogoda cudowna .. Z przeżarcia to ja mam inne objawy..a teraz wręcz apetyt na wszystko haha buziole. Wypatrujmy pełni..czas za wątrobę się brać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
A nie na jabłkach. He he. Nic wspólnego z jelitami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Witam Pajączku! ;) Jak tam po świętach? ;) Pewnie, że było logiczne, że po powrocie się do Was odezwę ;) Ledwie wróciłem, prawie że butów nie zdążyłem ściągnąć, a już poleciałem do laptopa i tu do Was Pajączku ;) A tu mi gość od razu przyłożył :( Na szczęście Wy moje Kochane Dziewczynki jesteście dla mnie łaskawsze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
No to zdradź w końcu Pajączku co to za oczyszczanie ;) Ja nie mam szans się domyślić ;) Nie mam bladego ani zielonego pojęcia, siedzę póki co cały czas w robakach ;) i na razie dalej mój umysł i wiedza na te tematy nie sięga Pająku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
M., ja też lubię urozmaicenia każdego rodzaju ;) aż się boję pytać na co taki wielki apetyt, M. ;) Mam nadzieję, że chociaż zaspakajany jak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam na którym forum Kindar pokazywał swoje robaki i do czego były podobne gdzieś doszukałam się że to jest bakteryjno-wirusowe zapalenie jelita to było pokazane u kota ale nie pamiętam dokładnie bo pamięć owszem b dobrą mam , ale krótką Pająku dzięki za odp do gościa bo tym gościem jestem ja królik doświadczany z kafeterii 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×