Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość konrad_2014
Dziewczyny, a Wy przeprowadzacie jakiś casting, czy cuś? ;) Zapewniam Was, że wszelkie wymiary mam niemalże idealne, i to nie tylko te, o które zapytałyście ;) Możecie brać w ciemno ;) 🌼 Skończyłem drugie oczyszczanie ;) Było bardzo owocne, jeśli można tu użyć tego określenia ;) Lee jeszcze nie wyszła z toalety ;) blokuje ją od rana ;) zresztą jak to kobieta ;) dopchać się nie można ;) 🌼 Podaję kolejny przepis: ELIKSIR ŻÓŁTY 150 kcal oczyszczający organizm z toksyn i nadmiaru cholesterolu 250 ml soku brzozowego plaster ananasa 1/2 małego jabłka morela suszona (namoczona w wodzie lub soku jabłkowym) łyżka kiełków lub zarodków pszennych łyżka otrąb pszennych Blendujemy, pijemy. Eliksir zawiera naturalne substancje, które przyspieszają pozbywanie się toksyn i złogów z różnych tkanek, a także związki ułatwiające odwadnianie. Powoduje, że rano budzimy się lżejsi, bardziej wypoczęci i pełniejsi energii. Eliksir zapobiega puchnięciu tkanek, polecany np. dla osób z obrzękami twarzy. smacznego drinka i całego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
A faktycznie Lee, zapomniałem, że mamy dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Casting? Jaki casting. Po prostu jesteśmy ciekawe jak wygląda facet, który nam tutaj tak słodzi :) Noo, eliksir żółty jest już do przełknięcia. Ja bym tylko inne kiełki dała. Z tą łazienką na dole, to ja byłam. U mnie się zatkała :D Lee z kamolami to niedługo też zrobię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełnię, czyli oczyszczamy się w nocy ze środy na czwartek - czy tak, Podczytliwa? Fajnie, że nie będę sama. To mój piąty raz, ale po dłuższej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przeszło bez problemu. Ten rzekomy SPAM, to chyba faktycznie efekt przeciążenia serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Kondziu ale sie rozmarzylam...ideal...ale wiesz każdy ma inny ideał, ja np lubie jak chłop jest wysoki i ma trochę ciała, nie lubie chuderlakow, jak do tego ma czarne oczka to slinka leci ( mówi ta co ma męża blondyna niebieskookiego hehe). Ile masz lat, przyznaj sie bez bicia, chyba, ze lubisz bicie i specjalnie sie wymigujesz ;P Lee ok, bedzie mi miłej razem stosować dietke. Czy jajek tez nie jesz? Bo ja z nich nie rezygnuje, chyba, ze ktoś mnie przekona. Sery to moja najgorsza bolaczka, najciężej mi z nich rezygnować wiec czasem pewnie skubne. A tak to warzywa, owoce, orzechy, kasze, sama hoduje kiełki i pijam kryształki japońskie. Wlasnie, czy ktoś z was pija taki wodny probiotyk wodny, bo ja pijam od pół roku i jakoś różnicy nie widzę w niczym.. Gratuluje wam owocnych oczyszczan. Pająku czy ty rycynke popijasz gorąca woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Ja mam Msm 1500mg z puritans pride ale nie widzę juz tego na Allegro. Green tak, robimy ze środy na czw, pełnia jest o 5 rano 16 tego wiec tak bedzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja przyłączyłabym się do Waszej dietki? Planujecie tę, o której wspominała Lee - 80/10/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Green niby ta ale jednak inna, np dla mnie 10 % tłuszczu to za mało. Ma byc surowo, bezmiesnie, trochę kasz, troszkę gotowanych warzyw, ja dodam jeszcze jajka. Dziewczyny ile wy wazycie? Te wszystkie oczyszczania niezłe odchudzaja, ma któraś problemy z sadelkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
GreenGo ja miałam msm to samo co podczytliwa, albo ze Swansona. Solgar ogólnie jest bardzo drogi, ale ich olejek z oregano faktycznie jest dobry. To msm co miałam kosztowało ok 50 zł i 120 tabletek o zawartości 1500. *** Podczytliwa ja mam problem z sadełkiem :) W tej chwili nie tak wielki, ale miałam jakieś 25-30 kg nadwagi. Mnie osobiście oczyszczania pod względem wagi nic nie dały. Może teraz jak tej kandydozy nie mam to samo coś ruszy. Jeszcze zrobię oczyszczanie jednego czy dwóch narządów mających wpływ na wagę, jak się chrzanią. I wtedy dopiero będę mogła coś więcej powiedzieć. Pytasz czy popijam olejek rycynowy wodą? Nieeeeeeeeeeee. To trzeba zrobić podobną miksturę do clarkowej. Tylko ja robię na pomarańczach. W przepisie sa niby grapefruity, ale biorąc pod uwagę ,przepis na oczyszczanie krwi i limfy to spróbowałam na pomarańczach i one dają jak dla mnie lepsze efekty. Znaczy efekty mierzymy po pupie pawiana, bo ilości wydalonych metali ciężkich nie zobaczysz. Rano sok z cytrusa mieszasz bardzo dokładnie z olejkiem rycynowym i wypijasz na czczo, za dwie godzinki możesz coś zjeść. Nie trzeba żadnych przygotowań i można robić co tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze Swansona ja używam babski probiotyk FemFlora. Z Solgara Magnez Wapń plus Bor. Obie marki są drogie, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zasadzie cały czas jestem na warzywach, kaszach i jajkach, więc dla mnie nie byłaby to żadna rewolucja. Tyle, że jadam ryby i nie mam powodu z nich rezygnować. Jeśli idzie o sadełko, ja ważę 52 kg przy wzroście 1,70m. Wszyscy mają mnie za chudzinę, bo ręce i nogi mam jak patyki. Każdy gram idzie mi w brzuch , niestety. Tak jest od zawsze i chyba mam to po przodkach. O talii osy mogę pomarzyć. Zr esztą w moim wieku takie d**erele już mi nie w głowie. Najważniejsze to być zdrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająku, aaa to Ty zablokowałaś tą dolną toaletę na pół dnia... a wszystko później było na mnie... to chyba ja następnym razem zarezerwuję sobie tą wygódkę za stodołą i dla wszystkich miejsca wystarczy :D ... Dziewczyny, sprawdźcie suplementy na iherbie - solgara są tam np. duuużo tańsze, a jeśli kupuje się większe opakowanie to może to być nawet 1/4 ceny z Polski. Na pewno Now Foods też jest sporo tańszy. Dodatkowo mogę Wam podać kod, który daje 10 dolarów upustu do każdych zakupów. Jest tylko jedno ograniczenie - maksymalna kwota zakupów. Ostatnio to było 80 dolarów. Bo powyżej tej kwoty to już koszty dostawy są bardzo duże (do 80 dolarów to są 4 dol. za dostawę). Naprawdę się opłac****onieważ paczka idzie (w zasadzie leci) ze Stanów, to czasem trzeba poczekać nawet 3-4 tygodnie, ale to takie małe utrudnienie. Sprawdźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GreenGo - my z Podczytliwą chcemy zrobić taką dietę bardziej "surową", tzn. głównie owoce w duuużych ilościach (ja też soki), surowe warzywa, a jakiś jeden tylko posiłek (np. kolacja) z gotowanych warzyw/ziemniaków/kaszy. Dołączaj się, będzie raźniej i może skuteczniej? :) Podczytliwa, mi też będzie bardzo miło :) jajka dopuszczam, bo czemu nie? ale pewnie nie codziennie. ... serwery przeciążone :D znów SPAM.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( już nic nie mogę napisać bo wszystko SPAM..... a chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie do Was dołączę. U mnie obecnie jest tak: na śniadanie coś na ciepło, głównie jaglana z owocami, orzechami i pestkami. W obiad warzywa na parze z rybą lub jajkiem. Podwieczorek owoce, a na kolację surówki wszelkiej maści, czyli surowizna. Raz dziennie jogurt własnej produkcji. Wydaje mi się, że to ważne, aby śniadanie było ciepłe i rozgrzewało organizm na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Pływak nie podają tam ile tej siarki w tabletce. Green o jaki szczuplaczek z ciebie. Od dawna tak sie odżywiasz? Czy jesz surowe warzywa? Bo to głownie chodzi o jedzenie surowego. Pajaczek Oxygen pisała o wypiciu bardzo gorącej wody pół godzinki po wypiciu mikstury. Ja tak robie te kuracje dlatego pytałam czy ty tez. Ponoć toksyny sa chowane w tłuszczu i dlatego waga leci, tobie zleciały na diecie tak? Nie od oczyszczan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przewadze surowizny jakieś dwa lata,ale podobna postura od zawsze :) Tematem oczyszczania organizmu zajęłam się w połowie 2011, kiedy pojawiły się problemy z wątrobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Sufrin to raz, że faktycznie nie ma informacji o zawartości siarki w kapsułce. Ponadto 3 tabletki dziennie, to wcale nie wychodzi tak tanio. Ponadto czytalam już jakiś czas temu opinie osób stosujących ów specyfik i zachwytu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee byłabym bardzo chętna na kod zniżkowy do iherb ;) w Polsce wychodzi mi 48 zł za 60 tabletek a tam 60 zł za 240 tabletek. niezła przebitka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondradek smradek
IIIIIIIIIIhaaaa !!!! Dziewczęta ! Jaki jestem fajniusiiii ! Jak połączenie Kondrada 2014 i Kosmosu 1999 !!! Słodziusiii...jak połączenie smaku wkładki laktacyjnej i serka spod napletka ! Hej...zrobię dla was wszystko...nawet więcej aniżeli kondradek kupozjadek !! Całuję Wasze wypukłości i wcięcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okochanków - kod - JZT982 można go stosować wielokrotnie :) ja mam wtedy dodatkowe zniżki :) :) a Ty 10 dolarów taniej na zamówieniu Ostatnio dawali tam też np. dodatkowe 5% obniżki na każde zakupy... więc naprawdę się opłaca. ... Gratulacje okochanków !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Dzień dobry:) Lee, ja bym poszła do tego wychodka, ale Konrad zapomniał zamówić szambiarkę, więc sama widzisz, Konrad jest sobie sam winien, że nie mógł się do WC w chacie dostać. To nie pierwszy raz, że muszę chodzić do domu z powodu pełnej wygódki, a potem się ma ubytki w nogach, bo taki wysoki chop nie patrzy pod własne nogi jak do kibelka idzie. :D *** Faktycznie Lee narzut u nas 200-300% ! Swansona i Puritana tam nie widzę, ale Solgar i Now Foods... Pewnie korzystać z tego nie będę, bo nie kupuję wiele supli, ale dobrze wiedzieć. *** Surfin ma małą zawartość siarki. Coś mi się kojarzy, że tam było 200mg w jednej tabletce? Miałam to w ręce te dwa lata temu. Jakoś tak, na pewno nie więcej. *** Podczytliwa, a o to pytasz. Ja nie czytałam całego wątku, mam przepis i robię według przepisu. Może chodzi o rozgrzanie organizmu z tą wodą. Oxygen w tej chwili pisała, że teraz zagryza miks chlebem, bo czasem ma odruch wymiotny. Pisze, że nie powinno się tak robić,ale ona woli tak, niż zwrócić. No niby tak jest, że tłuszcz ma w sobie dużo toksyn. Już nawet nie chodzi o toksyny w tłuszczu, ale lepsza praca watroby to lepsza gospodarka hormonalna i lepsza przemiana materii. Ale ja zaczęłam oczyszczać wątrobę przy kandydozie, przy czym ja pracuję na 3 zmiany i trzustka też jest osłabiona, a na pewno w tej chwili bardziej wrażliwa, bo jajniory się popsuły. Potem kandydoza, gdzie stres podwyższa kortyzol, który tak samo jak testosteron jedzie po trzustce. Ona jest niby zdrowa, wszystko z nią ok, ale jest wrażliwa. Z dietą to jest tak, że ja nie mogę obniżyć kaloryczności np do 1000 kcal, bo ja mam duży wysiłek fizyczny w pracy i spalam ponad 1000 kcal. Więc ta dieta co dziewczyny na nią przechodzą, to nie dla mnie. Raz, że przeciążyłabym owocami trzustkę, dwa za mało kalorii. Musiałabym kasze dowalić, ale wtedy 40% węglowodanów byłoby ze zbóż, a to wskazane przy tej diecie nie jest. A jeszcze mi cukier po tej kandydozie za bardzo lec**przy większym wysiłku, na pewno jeszcze przez jakiś rok, dwa taka dieta u mnie odpada. Trzustkę muszę wzmocnić, a tego owocami nie zrobię, tylko właśnie dietą niskowęglowodanową. Ogólnie to ja powinnam jeść jak diabetyk i tak staram się jeść. Co do nadwagi, kombinowałam i pracowałam nad wagą, ale 5 kg w dół i znowu do góry. Takie jojo z niczego. Dopiero jak weszłam na dukana to mi ruszyło, bo kandydoza się cofnęła i trzustka odżyła. I ogólnie jak pisałam z dukającymi kobietami, to większość z nich dopiero chudła na dukanie. Okazało się, że te kobietki cierpią na choroby pochodzenia hormonalnego. Jajniki, tarczyca, a do tego tez cukrzyca typu B. A często wszystko naraz. Co ciekawe, dziewczyny które miały 5 kg nadwagi (według nich oczywiście) i chciały wejść na dukana, to zaraz dostawały opierdziel, że mogą zrzucić to lżejszą dietą, bo są zdrowe. Ułaaa ale była obraza ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachonki i vel Grey-u (czyt, ciacho) Widzę, że wszystkie w moim rozmiarze;-) prawie..wszystko na miejscu bez kompleksów większych;-) K..po 14-stej to byłam gotowa..ale już przed 15 telefon i mały wypadzik..małe piwko, fajne towarzystwo i miła niespodzianka🌼 Ale poprawiłam się dziewczyny w sobotę..z rana OR małymi przygodami i nie musiałam latać po piętrach..trochę pawianka było..w końcu wiem o co chodzi..ale to mi nie przeszkodziło w nocnym bara-bara Koktajle fajne..tylko widzisz Pajączku ty wiesz co ci szkodzi a co nie ..mi wiedzy brak..trochę czasu brak na obserwację..nadal nie wiem co za cholerstwo mnie uciska..więc próbuję;-) A co do siarki mam MSM puritana...na półce;-) ale dzięki za linki..pomocne;-) Buziaki i miłego wieczorka ..wpadłam na chwilunię pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam świadomość wysokiego stopnia zanieczyszczenia ryb i z wielkim żalem, ale również ograniczyłam ich spożycie. W ogóle ubolewam nad tym, że nie mam pewnego, bezpiecznego źródła pozyskiwania produktów spożywczych. Bez tego walka o zdrowie to trochę jak gonienie króliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×