Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość gość
Biblia jest prawdziwym Slowem Bozym. Wszystkie proroctwa pisane 2500 lat temu w Ksiedze Daniela sie sprawdzily. A te dotyczace naszych czasow sprawdzaja sie na naszych oczach. Tylko Bog mogl na tyle lat wstecz przewidziec, co bedzie sie dzialo w naszych czasach i co bedzie sie dzialo potem. Zostalo jeszcze tylko do wypelnienia kilka proroctw zanim nadejdzie koniec swiata i drugie przyjscie naszego PANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Kurczę ,wszystko przeczytałam od deski do deski i na koniec odjazd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu 1001, dlaczego odjazd? Taka jest prawda. Poczytaj, poogladaj cos, moze przejrzysz na oczy. Tylko spisz sie, bo moze byc za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Ja nie jestem niewolnikiem wiec nie mam Pana ,jam jestem córka Boga . Przejrzyj na oczy synu, wyjdź ponad strach i niskie wibracje. A moze i ty przejdziesz na jasna stronę mocy ,cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KSIEGA DANIELA. ksiega proroka Daniela zawarta w jedynym PRAWDZIWYM SLOWIE BOZYM, jaka jest Biblia, a ktora z dokladnoscia co do roku objasnia historie poczawszy od krolestwa Babilonii, poprzez krolestwo Medo-Persji, nastepnie imperium greckie, potem rzymskie. ostatnim ziemskim imperium w proroctwach Daniela jest to, w ktorym zyjemy OBECNIE. po nas przychodzi wieczne imperium, Krolestwo Boze. polecam obejrzec ten film, albowiem dokladnie wyjasnia w ktorym momencie historii swiata sie znajdujemy. https://www.youtube.com/watch?v=GAkd6C5PUzo&a mp ;list=PLI2zA96OM0Kr0OuyiLPA4OVp1J4uhfvlT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 1001, bardzo nie logiczna na twoja wypowiedz, w ktorej zaprzeczasz sam sobie. szkoda, ze tego nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria uwaza za spam wpisy religijne. Malo tego, usuwa wypowiedzi!!! Ludzie, ogarnijcie sie i otworzcie oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobaja mi sie wpisy religijne, ale wole spojrzec na ksiege Daniela niz uczyc sie wersetow koranu. Wszystkich nas to czeka, jak sie nie nauczymy koranu to KULKA w leb - to przyszlosc Europy. Moze czas spojrzec na nasza kulture i religie w kontekscie islamizacji Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Witam wszystkich. Aga, jak tam oczyszczanie? Ja sie przymierzam do pietnastego. Pije kocanke i od czterech tygodni nie mam atakow. Mam nadzieje, ze trafilam w ziolo ;) Chcialabym sie rowniez podzielic tym, ze wyleczylam zapalenie dziasel pasta z wody utlenionej i sody. Dentystka powiedziala, ze nie ma sladu i ze dobra robote zrobilam nitkujac porzadnie :D Nie przyznalam sie, jak wyleczylam, bo mam czasami dosyc tych jalowych dyskusji z lekarzami. Nitki odstawilam, pasta do zebow do kosza. Moze komus sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Kamieniarko ! Ja niestety nie mogę trafić w wolny dzień aby zastosować kurację. Piję nadal herbatki żółciopędne i czuję się świetnie. Pozdrawiam AGA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to sie ma do oczyszczania watroby, mam oczyszczać czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich oczyszczających się metodą Clark ! Ze mną 32 oczyszczenie i jest super kamyczki sobie powychodziły, było ich mniej ale za to większe egzemplarze . Pozdrawiam AGA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Witajcie. Od dłuższego czasu jestem w kiepskiej kondycji, żyję w środowisku stresogennym, pobolewa mnie brzuch, mam mdłości, napięty brzuch niechęć do jedzenia i chyba przez to straciłem na wadzę. Na badaniu usg które wykonałem w czwartek okazało się, że mam kamień w woreczku żółciowym wielkości 1,7 cm. Lekarz stwierdził, że to jest główny winowajca i powinienem jak najszybciej usunąć woreczek. Naczytałem się waszych różnych opinii i sam nie wiem co zrobić. Czy spróbować metody Huldy Clark, ale obawiam się, że kamień może się zaklinować, czy iść na wycięcie woreczka. Proszę o waszą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Oczywiście oczyszczać. Zacznij już i nie zwlekaj. Ja zaczęłam doświadczenie na mojej mamie 15 lat temu. Miała już ataki prawie co noc. Wszystko wyszło. 3 lata temu okazało się że ja również mam. Zrobiłam 29 oczyszczeń. Jest ok. Teraz robimy co pół roku. W tym roku zrobiłam mnóstwo soku z jabłek. Piję i naprawdę super. 1.7 cm to nie duży bardzo. Mój miał 2.5;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Witaj Gość z wczoraj 22:12 A czy przed kuracją robiłaś coś wcześniej, czy od razu zastosowałaś metodę Huldy Clark?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Tomeks, metoda Clark to nie oczyszczanie watroby z marszu, bo zrobisz sobie jeszcze wieksza krzywde. Trzeba najpierw oczyscic nerki i sie odrobaczyc. Dzialaj ;) Aga, super. Ja poki co sie nie oczyszczam, bo tez nie mam kiedy. Poza tym, samopoczucie tez dobre, zero atakow ( w koncu!!!), to i tez motywnoacja mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
No to wyglada na to , ze moj woreczek zostal oczyszczony :) :) :) Udalo sie!!!!!!!!!!! Tym samym zegnam sie z topikiem i zycze powodzenia wszystkim kamieniarzom :) Wesolych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa kamieniarko gratuluję! Mam tylko jedno pytanie ,czy potwierdziło się to w usg ? Pozdrawiam AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos tu jeszcze zaglada? Wczoraj oczyszczalam watrobe metoda Huldy Clark. Od ubieglego poniedzialku bylam na diecie i pilam duzo sokow, najwiecej jablkowego, wlasnej produkcji. 2 tygodnie przed kuracja pilam sok z kiszonej kapusty. W ubieglym tygodniu bylam 2 razy na basenach i w saunie lezalam 4 x 10 min za kazdym razem. Biegunke dostalam juz po 1. szym wypiciu siarczanu magezu, wczoraj. Dzis po wypiciu siarcz. magnezu o godz 6:00 zaczely schodzic ze mie farfocle/sieczka i malenke zielone kamyszki. Po 2.-gim wypiciu S.M. zeszlo ze mnie kilka malych czarnych kamykow. Bolalo mnie po lewej stronie pod zebrami. Do chwili obecnej czuje dyskomfort po lewej stronie pod zebrami. Co wypije to od razu zlatuje ze mnie. Na razie zjadlam jedno jablko i po 15 min. wylecialo ze mnie. Robilam juz okolo 20 oczyszczen watroby, ale NIGDY nie bolalo mnie po lewej stronie. Czy to trzustka mi dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofi
zaglada zaglada i sledze,,tez marzy mi sie oczyszczanie watrobki,,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Poruszam się na wózku ale pojawiła się szansa na to abym mogła samodzielnie chodzić a bynajmniej o kuli. Jakby się to udało to byłabym bardzo szczęśliwa. W związku z tym proszę Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na innowacyjne leczenie mojego schorowanego kręgosłupa. Posiadam subkonto w fundacji i można mi pomóc wysyłając sms-a na numer 75165 o treści POMOC 4501. Koniecznie trzeba podać mój numer bo inaczej pieniądze do mnie nie trafią. Koszt sms-a 6,15 brutto. Ponadto zbieram wszelką makulaturę (książki, gazety, zapisane kartki, wydrukowane w zakładach pracy ). Jeśli ktoś posiada coś na zbyciu chętnie przyjmę. Można wysłać pocztą lub kurierem na swój koszt po wcześniejszym uzgodnieniu. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlennn
Witam:) Wczoraj zrobiłam sobie oczyszczanie. I mam pytanie- po wypiciu mieszanki oliwy i soku z grejpfruta , w czasie tego 20 minutowego bezruchu, czułam, ze mi z wątroby coś wyskakuje...rano wypiłam trzecią szklankę soli, potem czwartą. No i czyści mnie ostro, jednak żadnych kamieni nie ma. Wszędzie czytam, ze za pierwszym razem wychodzą. Czemu więc u mnie nic? Zwłaszcza, że czułam jakiś "ruch" w wątrobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie. Czasami za pierwszym razem nie wychodza. Oczysc znowu za miesiac i zobaczysz jak wyskakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wydalilam kamien, bezowy, zwapniony, 1,2 cm. x 0,7 cm (w najgrubszym miejscu) x 0,6 cm. ( w najgrubszym miejscu). Zmierzony mikrometrem. Wydalilam kamien 13 dni po oczyszczeniu watroby!!! NIESAMOWITE. CO ROBILAM: W ubiegla niedziele musialam przerwac glodowke z powodu boli kregoslupa ledzwiowego. Od ubieglej niedzieli pije 3 x dziennie Nefro Gryk, o godz. 19:00 ziola zolciopedne i o 22:00 miete. Do tego od wtorku jadam codziennie na sniadanie moczony brazowy ryz z zurawina. Zurawine jem razem z ryzem, lyzka ryzu, 2 zurawiny i dokladnie zuje. Do tego lykam duzo vitamin, Selen, Cynk. K2 i MSM z 3000 wit. C. Od poniedzialku pije lyzeczke sody kuchennej 2 x dziennie. Dzis w nocy obudzilo mnie klucie pod prawym zebrem. Poduszke elrktryczna z pod pupy przesunelam na brzuch i usnelam. Nie wiem co bylo powodem wydalenia kamienia, ale CHYBA cale moje dzialane: 5 dni glodowki i caloksztaltny tygodniowy aktywitet zlozyl sie na to. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłem 4 razy oczyszczanie wątroby i tylko po 2 razie wyleciały kamienie. Co jest nie tak ? robię wszystko według instrukcji, leżę w bezruchu na plecach 1-2 h bo zasypiam, później się budzę i przewracam się na brzuch i zasypiam z powrotem, to nie jest błąd ? Ktoś ma też taki problem, że nic nie wylatuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×