Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość łowca łowiecek
gościu, czasem nie wylatuje, mozna się ruszać,nie trzeba leżeć w bezruchu. Dobrze jest ogrzewać cały czas termoforem wątrobę, a leżeć na lewym boku. Oczywiście pijemy co najmniej 2 litry soku jabłkowego. Potem napiszę intrukcję łatwiejszego oczyszczania. Bo i tak nikt nie czyta ;-)to się nie będę śpieszył :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkownik nie istnieje
Wątrobę można oczyścić też w inny sposób. Wydaje się być mniej skomplikowany. Choć dla chcącego każdy sposób jest ŁATWY I DOBRY. A dla lenia,matołka i dżdżownicy ludzkiej,każdy jest nieosiągalny ;-) 😘 😘jest po to,by tekst miał więcej luzu :-) OK - potrzebujemy 2 litry soku jabłkowego. 150 ml oliwy z oliwek 150 ml soku z cytryny -to jakieś cztery cytryny termofor sprzęt do robienia lewatyw lub rycyna W dzień oczyszczania można jeść normalnie ale do godziny 12stej w południe. Od tego momentu pijemy sok jabłkowy. Około 17 możemy zacząć ogrzewać termoforem wątrobę. Oliwę i sok z cytryny dzielimy na trzy części. O godzinie 18:30 pijemy pierwszą dawkę - 50 ml oliwy i 50 ml soku z cytryny. Po 15-stu minutach kolejne 50 ml i 50 ml. O 19:00 ostatnia kolejka. I to wszystko na ten dzień. Można chodzić. Wygrzewamy wątrobę. Kładziemy sie spać na lewym boku,na prawym mamy termofor. Rano mozna cos zjeśc lekkiego jesli będziemy robić lewatywę ! Jesli zaś mamy zamiar uzyc rycyny -minimum 50 ml- przymuje się 1 ml na kg wagi ciała. To wtedy nie jemy niczego,tylko pijemy rycynę,popijając np.herbatą,wodą. Reszta wyjdzie w praniu czyli w ... muszli ;-) Dziękuję za uwagę :-) ps.zaleca się przed oczyszczaniem wątroby zrobic oczyszczanie z pasożytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W niedziele planuje oczyscic watrobe. Martwi mnie tylko jedna rzecz. We wszystkich instrukcjach pisza ze od godz 14 nic nie jemy i nie pijemy. Czy nie mozna pic nawet wody podczas zabiegu? Watpie czy dam rade nie pic przez prawie dobe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość user does not exist
PIJESZ SOK JABŁKOWY !!! CONAJMNIEJ 2 LITRY TO CHYBA ZASPOKOI TWOJE PRAGNIENIE... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przeprowadziłam oczyszczanie ale chyba nie wyszło tak jak powinno. Zadnych kamieni ani siateczki cholesterolu nie zarejestrowalam. Lezalam nieruchomo od 22 do 7 rano z butelka goracej wody przy watrobie i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkownik nadszyszkownik
Robiłaś wg Huldy Clark ? Czasem metoda nie pasuje do osoby. Spróbuj jeszcze raz w inny sposób. U góry jest sposób łatwiejszy. Ale rano trzeba robić lewatywy albo wypić rycynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak robilam metoda huldy clark. Co prawda przez 4 godziny rano lecialy ze mnie jakies kawaleczki wielkosci 0,5cm na 0,5cm i bylo ich cale multum ale nie dotykalam tego ani sie nie przygladnelam bo wzielam to za kawalki jablek ktorych zjadlam dzien wczesniej chyba z 8... Czyzbym sie jednak pomylila i to byly jakies jasne kamyki? No i nie wiem czy nie awalilam sprawy pijac swiezy sok wycisniety z jablek od 14 do 22. Wypilam z litr moze ciut wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkownik nadszyszkownik
Te jasne kawałeczki to mogły być kamyczki. One są takie jakby z plasteliny, koloru zielonego. Mogą być ciemno zielone,lub jasno zielone. I mogą mieć 0,5 cm srednicy...jak również być większe i mniejsze :-) Ponieważ oczyszczań trzeba zrobić conajmniej cztery... to dawaj następne,nie ma na co czekać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 3 tygodnie robie powtorke :) na razie 10-14 dni głodówki, a potem w trakcie wychodzenia 1 pazdziernika strzele drugi raz oczyszczanko watroby bo akurat wypada mi wolny weekend :) A czy picie tego soku jablkowego miedzy 14 a 22 jest dozwolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość user majster big bam bom
Jest dozwolone picie soku. Można do ostatniej części oliwy dodać pół łyżeczki mielonej gorczycy. Wtedy pasozyty wątrobowe mają powód,by się ewakuować, albo zginąć ;-) Zwykle giną... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał W
Witam serdecznie, dziś przeprowadziłem oczyszczenie po raz 5 :). Mogę troszke podpowiedzieć początkującym zadawajcie pytania. 1 raz zaskoczenie tyle tego malenstwa leżało we mnie i faktycznie po raz 1 były małe te kamyczki , ale za to bardzo bardzo duzo. 2 i 3 raz nie wszystko wyszło jak chciałem wyszło troszke na prawdę troszeczkę . Pierwsza myśl czyżbym miał już czystą watrobe hmmm niemożliwe brałem kiedyś metanabol na siłowni jadłem tłusto imprezy drugs alkohol w ilościach niesamowitych i co 3 oczyszczonka i po sprawie heh . Nic bardziej mylnego .... czytałem iż należy przeprowadzić czyszczenie conajmniej 4 razy i do czasu aż kamienie już po kolejnych 2 razach nie beda wychodzić ponieważ można sobie zrobić wiećej krzywdy niż pożytku no to hyc po raz 4 :) Ogromne zdziwienie tym razem wyszło ich mnóstwo i kilka pozlepianych bryłek co świadczy o tym iż przesuwały się. Dziś po raz 5 - myślałem , że się nie udało jak w 2 i 3 przypadku i co najgorsze nic mnie nie goniło do ubikacji. Pić mi się zachciało to napiłem się wody mineralnej niegazowanej i wtedy coś mnie zaczeło czyścić. Wyszło może nie tak wiele jak za 4 razem , ale były duże na prawdę kilka było dużych. Wskazuwki dla początkujących Obowiązkowa gorąca kąpiel bezpośrednio przed zabiegiem jak wpadam do wanny o 21 i leże w niej do 21 40. Lewatywa przed i lewatywa po - przed trzeba oczyścić wyjście kamieni po trzeba usunąc je z jelita bo organizm znów je wchłonie błędne koło. Głowę i tłów trzymajcie nie troche wyżej wątroby tylko sporo w bezruchu. Przez tydzien zero mięsa tylko warzywa + ja jadłem również kasze gryczaną . jak macie pytania to śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam Mam takie pytanie do osób , które przeprowadziły oczyszczanie wątroby już wiele razy +- 12 - 15 . Czy to miało u was jakiś wpływ na włosy ? Doczytałem kiedyś wypowiedzi ludzi , którzy stwierdzili , że po 12 oczyszczaniach ich naturalny kolor powrócił z siwych nitek. Przeprowadzam już te oczyszczenia w sumie już 6 , ale nie widzę żadnej poprawy w moim przypadku. Czy to ma jakieś podstawy prawdy czy to ściema była może ktoś z was mogłby coś powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla oczyszczaczy :) z kamieniolomu :):) papaja ty jeszcze tu???? :) deejay :) pajaku bez nogi :):) pozdrufka :) za daleko sie nie cofalem.... fajnie ze jestescie i wspomagacie "młodych" ;) a reszta towarzystwa... jesli piszecie o oczyszczaniu po raz... 30... no to cos nie tego z zywieniem.... nie powinno to tyle trwac stosujcie glodowki nawet krotkie weekendowe, wplatajcie sobie choc jeden dzien na sucho, najskuteczniejsze nie bojcie sie swojej uryny :), glodowki wodno urynowe sa duzo lepsze niz na samej wodzie a do starej ekipy.... ormus kupilem i biore :) na razie tydzien... za miesiac ostre medytacje z kamieniami :) ciekawe jaki bedzie odlot :):) pozdrufka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makler jakis czas temu opisales na urynoterapi ze starasz sie odzyskac kolor wlosow bo ci przysiwiały i zaczoles smarowac urynkom.. Powiedz czy twoje dzialania zakonczyly sie sukcesem ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makler001
niestety nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy próbowałyście może ostropestu plamistego? Zastanawiam się nad wspomaganiem wątroby własnie ostropeestem. Ale czy lepiej jest kupić tabletki czy też przyjmować w formie naturalnej? A może w formie łaczonej z innymi ziolami ( słyszałam o Hepa Vitale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stosować naturalne sposoby na oczyszczanie organizmu. Pniżej skopiowałam działanie ostropestu ze strony medycznej Nasiona ostropestu plamistego zawierają około 5% sylimaryny, z której wytwarzane są leki stosowane w leczeniu chorób wątroby. Sylimaryna wykazuje niezwykły wpływ na funkcjonowanie wątroby – odtruwający, przeciwzapalny, a także stymulujący regenerację i wytwarzanie nowych komórek. Chroni wątrobę przed negatywnym wpływem wielu trucizn, m.in. alkoholu, pestycydów, a nawet muchomora sromotnikowego. Oprócz sylimaryny, żywe, zachowujące zdolność kiełkowania nasiona ostropestu plamistego zawierają także ważne dla naszego zdrowia substancje czynne – aminy biogenne, kwas stearynowy i palmitynowy. Nie polecam kupowania ostropestu w tabletkach. Wchłanianie takiego jest niewielkie. Najlepiej jest stosować ostropest w mieszankach z innymi ziołami. Stosuję obecnie Hepa Vitale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makler001
joasia... przed spaniem wypij 2 szklanki wody w odstepach i zaraz po przebudzeniu tez... tak co 20 minut zapewne jestes odwodniona to i mocz ciemny i nerki przeciazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo Makler zawital. Mnie tez tu dawno nie bylo. Papaja po bzdurach jakie wypisywala z panem B wyniosla sie na jakies inne forum. Reszta nie wiem. Nie zarzucilam oczyszczan, watrobe robie teraz raz na rok. Wlasnie z tej okazji zawitalam na zdrowiu i urodzie. Ta bez nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie bardzo ze Makler i ta bez nogi zawitali :) Pozdrawiam serdecznie Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po oczyszczaniu wątroby. Od czwartku nie jadłam mięsa, a od piątku nabiału. Od piątku oczyszczałam kości i stawy liściem laurowym. W niedziele była sól gorzka i olej z grejpfrutem. Wczoraj już po pierwszej porcji soli gorzkiej zaczęły schodzić małe zielone kamyki. Schodziły cały dzień, niewielkie, i nie za dużo. Od południa te co schodziły były bezowe, miękkie jak plastelina. Dzisiaj z rana przy kąpieli pogoniło mnie bardzo i zeszło trochę beżowych, jakby zwaśnionych, w środku puste. W nocy czułam, kula mnie w jednym miejscu wątroba. Czy te bezowe, zwapnione, w środku puste są z woreczka, czy z wątroby. Mam nadziej że "doświadczeni" odpowiedzą mi na moje pytanie. Pozdrawiam kamieniarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) 8 miesięcy temu przeprowadziłam 2 oczyszczania wątroby. Leciał wtedy ze mnie tylko piasek i mikrokamyczki. Niestety z systematycznoscia u mnie na bakier wiec musialo minac 8 miesiecy kiedy zebralam sie za oczyszczanie nr 3. Akurat od miesiaca jestem na diecie wyłacznie warzywno-owocowej wiec organizm byl swietnie przygotowany do zabiegu i wylecialo dzis peeelno kamieni. Poczawszy od tych 1-3mm ktorych byly setki, przez kilkanascie takich srednicy 1 groszowki i wylecial tez rarytas srednicy 2cm. I tu sie pojawia pytanie. To na pewno sa kamienie? Bo nawet kolezanki po studiach medycznych mowia ze to nie moga byc kamienie tylko pewnie z polaczenia Epsom, grejfruta i oliwy wytraca sie takie cos i my naiwni glupcy wierzymy ze to faktycznie kamienie z watroby. Do tego przy takiej ilosci, która ze mnie wyleciala i ktora uwiecznilam na zdjeciu podobno juz by mi watroba wysiadla dawno temu i nie ma mozliwosci zeby tyle tego sie tam zmiescilo. Teraz troche sie czuje jak glupek bo walcze ostro o swoje racje ale w glebi duszy zaczynam myslec ze to cale oczyszczanie to jakis wkret zeby z ludzi glupcow zrobic. Jak sprawdzic czy to sa faktyczne kamienie watrobowe a nie jakas lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostropest jak najbardziej ale polecam w oleju z dobrego żródła. Czysty i 100% ja kupuje prosto z olejarni. mnie się wyniki poprawiły rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można zastąpić oliwę innym olejem - np. z ostropestu? Mam nietolerancję salicylanów, a oliwa zawiera jej bardzo dużo. Źle się czułam przy pierwszym oczyszczaniu po wypiciu takiej ilości więc chciałabym ją czymś podmienić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makler001
pozdrufka bez nogi :):) koope lat by mozna powiedziec :):) ... ano, jakos co jakis czas oczyszczac sie trzeba, troche odkwasic, dotlenic... no i cwiczyc zeby nad pepkiem nie przybylo teraz sobie lugole zrobie i poszprycuje sie ;) ... ketle "odkrylem" niezly wycisk szybko sobie mozna dac :):) pozdrufka pajaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linette
Dziwi mnie,ze temat nie jest kontynuowany. W ostatnim czasie temat ten mnie interesuje ponieważ bliska mi osobia cierpi na wzw typu C. Dowiedziała się jakiś czas temu i aktualnie stara sie zdrowo odżywiać tak aby choroba sie nie rozwijała. Po zastosowaniu odpowiedniej diety jest o wiele lepiej oraz parametry wątroby są znacznie lepsze niż wcześniej. Pozwolę sobie dać tutaj artykuł, który może zainteresuje wiele osób: http://slowoseniora.pl/jak-jesc-by-nie-szkodzic-watrobie/ Jest tutaj opisane co jeść, aby nie szkodzić wątrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wrotycz moze zatrzymać okres? Zawsze miesiaczkowalam regularnie a odkąd biorę wrotycz - już 2 tygodnie - okres spóźnia się już tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×