Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość gość
do goscia z 2015.10.18 Robilam w tamtym i w tym roku oczyszczania scisle wg. przepisu i prawie NIC nie zeszlo. Po mojej kombiacji posypalo sie. Nastepego razu powtorze moja kombinacje ;) do goscia z 2015.10.19 Na 2 tygodnie przed glodowka rzucilam wszelkie medykamety i witaminy oprocz glutaminy, sproszkowanego siemia lnianego i ssania oleju slonecznikowego. W 2 dni prze glodowka pojechalam z rodzia na lagune. Wygrzewalam sie w goracej solance poad 3 godziny. W ostatnim dniu glodowki zabrala mnie siostra ze szwagrem na basen. Marzlam w tym dniu wiec zamiast plywania byla sauna. Mysle ze laguna, sauna i ogrzewanie watroby poduszka elektryczna mialy rowniez decydujacy wplyw na owocny wysyp kamieni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuracja dobra, ale polecam kontrolować robiąc badania krwi, polecam rejestrować się na badania przez www.badamysie.pl bo dzięki stronie można zrobić badania za darmo i bez skierowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 2015.10.24 twoj wpis odnosnie Namyslowa wsadz sobie do du....py. On TUTAJ pasuje jak siodlo do swini. Spostrzezenia goscia odnosnie sauny, poduszki elektrycznei i ogolnie rozgrzewania organizmu przed oczyszczaniem watroby sa BARDZO wazne. Ja osobiscie mialem zero kamieni jezeli nie rozgrzalem organizmu przed oczyszczaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, chce sobie zrobic oczyszczanie watroby, ale przeczytalam ze najpierw trzeba ovzyscic jelita bo sa toksyny itp, jestem na diecie Dabrowskiej od tygodnia, czy moge teraz zrobic to oczyszczanie watroby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jestes na diecie Dabrowskiej to smialo mozesz oczyszczac watrobe w weekend. Pamietaj o rozgrzaniu organizmu. Powodzenie Twojego oczyszczanie jest zalezne w b. duzej mierze od rozgrzania i wyluzowania organizmu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszesz cos wiecej o rozgrzaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gośćia z 2015.10.27 Ja oczyszczam watrobe metoda Clark, a przygotowanie robie metoda Moritza. Moritz zaleca 1 tygodniowe przygotowanie w ktorym je sie warzywa i pije duzo soku jablkowego (rozpuszcza kamienie) i ogrzewa organizm. Ja w ciagu tego tygodnia staram sie byc przynajmniej 1 raz na saunie (nie zawsze to wychodzi). Przez ten tydzien leze w cieplej wodzie co wieczor (okolo pol godz.) i w nocy klade poduszke elektryczna na watrobe. Spie zarowno z poduszka jak i z termoforem, bo moja poduszka wylacza sie sama po 90 minutach. Do tego chodze cieplo ubrana. Robilam oczyszczania z piciem soku, bez picia soku z ogrzewaniem i bez ogrzewania organizmu i moge stwierdzic z wlasnego doswiadczenia ze: OGRZEWANIE ORGANIZMU I PICIE SOKU DAJE NAJLEPSZE RESULTATY OCZYSZCZANIA. Dieta nie jest tyle wazna co samo ogrzewanie i picie soku jablkowego. Pamietaj jeszcze o jednym: po samym wypiciu soku z grajfrutem kladz sie do mocno ogrzanego lozka z poduszka elektryczna termoforami i lez na 2- 3 poduszkach, w ten sposob zeby czesc ciala od pasa w gore byla bardzo wysoko uniesiona, Ja spie w ten sposob cala noc. Przeczytaj rowniez goscia z "gość 2015.10.24 " i z "gość 2015.10.18 ". To jest ta sama osoba. Czasami nie pij wina tak jak ta oani zrobila ;). Jej 3 dniowa glodowka, soki i rozgrzanie organizmu byly rezultatem wysypu kamieni. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zrobilam bled: "Pamietaj jeszcze o jednym: po samym wypiciu soku z grajfrutem kladz sie do mocno..." Powinno byc: po samym wypiciu OLIWY z grajfrutem ..... Powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Hejka. Kolejne oczyszczania za mna. 13te nie wyszlo. Cos mnie podkusilo, zeby wyprobowac inna metode i nie dalam rady. Zrobilam kolejne Clark po tygodniu i pieknie schodzil piasek i kilka kamyczkow. Piasek pewnie po kilku tygodniach picia mega ilosci soku z jablek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa kamieiarko, piekie kolezanko :) Tylko jak ten piasek wyglada? Czy ten piasek schodzi z watroby czy moze z innych organow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Jestem już po 31 oczyszczeniu metodą Clark(po 2 miesiącach przerwy) niby udane ale bez żadnych kamieni !Może przez picie ziół żółciopędnych 2-3 razy dziennie?Za 2 tygodnie powtórzę znowu zobaczę jakie będą efekty.Pozdrawiam ! AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
gosciu z 11.02 (nie prosciej sobie nick zrobic ;) ), nie wiem czy tak pieknie, bo oczyszczam sie juz dlugo, a kamienie jak byly tak sa i daja o sobie znac. Piasek wygladal jak dotychczas wydalane kamienie, tylko bardzo rozdrobnione koloru kremowego. Do tego bylo mnostwo piany. Mam nadzieje, ze juz blizej niz dalej, bo moje zycie to juz bardziej egzystencja czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
AGA, podziwiam za wytrwalosc. Twoje wpisy jednak nie napawaja optymizmem i nadziei nie dodaja. Ja jestem na polmetku i teraz jak o tym pomysle ile juz przeszlam, to sama nie wiem jak dalam rady. Kiedy zaczelam sie oczyszczac, to myslalm, ze maksymalnie zrobie to 7 razy, a tu prosze, mozna dwa razy tyle i wiecej. Jak sie czujesz po tylu oczyszczaniach, czy kamienie daja o sobie znac? Ja tez probowalam Ziebe, ale porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa kamieniarko, ja oczyszczam się już od około 3 lat kiedy to miałam pierwsze ataki .Od samego początku gdy zaczęłam stosować metodę Clark czuję się świetnie, nie miałam ataków ale kamienie jak pokazuje usg nadal są. Mieszam teraz metodę Zięby z Clark i zobaczę jakie będą efekty. Usunięcie woreczka to ostateczność przecież kamienie i tak będą się tworzyć. Pozdrawiam ! AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa kamieniarko, ja oczyszczam się już od około 3 lat kiedy to miałam pierwsze ataki .Od samego początku gdy zaczęłam stosować metodę Clark czuję się świetnie, nie miałam ataków ale kamienie jak pokazuje usg nadal są. Mieszam teraz metodę Zięby z Clark i zobaczę jakie będą efekty. Usunięcie woreczka to ostateczność przecież kamienie i tak będą się tworzyć. Pozdrawiam ! AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
AGA, to swietnie, ze nie masz atakow. W Twoim przypadku, gdybys byla tu gdzie ja, nie kwalifikowalabys sie do operacji. Moj lekarz powiedzial, ze wiekszosc ludzi ma kamienie, co nie znaczy ze trzeba wszystkich operowac. Tez bym tak chciala, ale widac jeszcze musze powalczyc. Probowalam juz prawie wszystkiego. Teraz chce jeszcze kocanke wlaczyc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa kamieniarko Tu gdzie ja jestem tzn.Polska liczy się tylko usunięcie woreczka ale ja tak szybko się nie poddaję . Pozdrawiam ! AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli på 30 oczyszczaniach nadal sa kamienie watrobowe to jest to"zlozony problem" a nie tylko wina Watroby. Moze watroba jest za bardzo przeciazona bo NERKI, TRZUSTKA I SLEDZIONA nie spelniaja swojej roli. A moze sa po prostu robale w wyrostku robaczkowym albo w innych Organach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Albo watroba slabo rozgrzana przed oczyszczaniem. To wazne, zeby dobrze sie rozgrzac. Picie soku jablkowego tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamieniarko, rozgrzanie watroby ma znaczenie do wyjscia kamieni, piany, piasku, ale ze po bardzo wielu oczyszczeniach nadal jest to w watrobie, tz, ze to buduje sie w watrobie caly czas. Wlasnie wtedy trzeba poszukac INNYCH przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
mowimy o kamieniach tworzacych sie w watrobie, czy woreczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednych i drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Z tego co Aga pisze, ma problem z pozbyciem sie kamieni w woreczku. Po tylu oczyszczaniach powinno ich nie byc. Zakladajac, ze ciagle sie tworza, trzeba pamietac o tym, ze to dlugotrwaly proces. Jezeli oczyszcza sie co miesiac, to jest niewystarczajacy czas, a zatem kamienie w jej woreczku to zlogi stare. NIestety, z tego co czytam na roznych forach, oczyscic sie udaje tylko nielicznym. No nic, wlasnie zakupilam kocanke i walcze dalej. Poki co 2 tygodnie bez ataku, wiec nie ma co narzekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychuu
Kmieniarka dobrze gada. Organizm trzeba porządnie rogrzać przed oczyszczaniem. To kluczowa sprawa. Oczyszczałem sie wiele razy i wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbychuu, calkowicie zgadzam sie z Toba. Kamienie nie wyjda bez rozgrzania organizmu. Ale przeciez to oczyszczanie ma na celu zeby sie oczyscic, i z zalozenia musi to nastapic. Nie mozna oczyszczac sie cale zycie. Trzeba znalezc przyczyne powstawania kamieni. Organizm czlowieka jest tak zlozona fabryka chemiczna ze wszystkie narzady wspolpracuja i sa zalezne od siebie. U mnie biorezoans wykazal nadmiar energi w jednych narzadach a niedomiar w drugich. Co z tego ze terapeutka wyrownywala mi ennergie jak po tygodniu bylo to samo. Kamienie sypaly sie ze mnie za kazdym oczyszczaniem. Dopiero jak oczyscilam nerki trzustke i sledzione zmniejszyla sie produkcja kamieni. Do tego musze zakwaszac zoladek codziennie, zeby dobre trawienie zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychuu
To jasne rzecz, że oczyszczać trzeba, a przed oczyszczaniem wątroby nerki to podstawa i ludzie oczyszczający się to wiedzą. Aga tyle razy się oczyszczała, to wie na bank ;) A co to za terapeuta Ci energie poustawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calkowicie zgadzam sie z gosciem z dziś Trzeba znalezc przyczyne powstawania kamieni, zmienic diete i styl zycia. Jezeli nie to kamienie BEDA sie tworzyc nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychuu
Nie ma to jak pisanie samemu ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×