Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaasia

Panna z dzieckiem do ślubu w białej sukni???

Polecane posty

Gość no to panienka sie
odkryła, jak widac dojenie krów nie wpływa dodatnio na rozwoj umysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak myśleeee-----
A czego mozna się było spodziewac po autorkach tego typu wypowiedzi, przeciez nie kultury i wyzszego wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z... ja bym poszła w ecru.To twój ślub i twoja suknia i...koniec! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzodowa panna
Ja tez doje krowy i jestem ze wsi zabitej dechami, mam 5 rodzeństwa i jestesmy biedni, nie mamy wody, czy to znaczy ze nalezy mnie gnoic i wyzywać?aha i śmierdzimy gnojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalencia
Bardzo jestem rad, że nie tylko ja doje krowy, pase świnie, i tez nie mam wody. Zapomniałam dodać ,że tez śmierdzimy. Nie wiem czy jest sens zakładac białą sukienkę do ślubu skoro jestem ciagle brudna:P aha jestem tez ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
ale dziewczyna ma racje...zła jest ta co chciala mieć dziecko i ma niż ta co sie bzykała po remizachi cudem nie wpad ła..o to tu chodzi...dlaczego ciężarna jest gorsza od dziewicy która pomieszkuje z facetem i pieszcza się bez wkladu???Dlaczego ta co nie wpadla moze iść w welonie a ta co świadomie zaszła w ciąze to nie???chętnie wzięłabym ślub wcześniej ale mam żałobę. tu powsta l dylemat. Zjednej strony lekarz mówi:musisz sprobować teraz, to ostatnia szansa by urodzić zdrowe dziecko. Z drugiej strony, jak teraz zajde to bez ślubu bo tato zmarł kilka dni tyemu. I co tu wybrać moje drogie????Bogu bez różnicy jaki kolor sukienki,księdzu też....a ja poprostu zrezygnuje z bieli bo na pewno znajda się takie święte dziewice ktore jednym głupim tekstem potrafią spieprzyć humor na całą impreze...a te co niby dziewice to pierwsze do łóżka lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzodowa panna
no to świetnie ,że nie jestem sama , która na tym topiku jest ze wsi , karmi kury i jężdzi po chleb zaprzęgiem konnym.Jestesmy te gorsze, puste. No teraz juz wiemy:)Te miastowe sa najlepsze, najmądrzejsze, i nie przeklinają, dobrze sie prowadzą, nie mają nieślubnych dzieci, i zawsze do ślubu ida w welonie, a babcie po kryjomu bawią wnuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac, decyzję musisz uzaleznic od tego czy mieszkasz w duzym miescie, czy na wsi. Jak mieszkasz w miescie załozysz co będziesz chciała, jak na wsi, to zalezy, czy zalezy ci na opinii plociuchow, czy masz to gdzies. Biorąc pod uwagę, ze mieszkałas tyle lat z facetem i masz dziecko, to opinie \"obroncow moralnosci i tradycji\", masz w głebokim powazaniu, głeboko w dupie. Wybierzesz wiec taką pod siebie, a nie taką która w tej \"buraczanej pseudomoralnosci\" moze byc stosowna dla ciebie na te okazję. Moje gratulacje z okazji Slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się tak uparłaś
przy tej białej? innych kolorów nie ma? głupi upór i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalencia
wrzodowa panna- domyslam się,że tez jestes dziewica tak jak ja, bo u nas na wiosce nie wolno współrzyc przed slubem. Muszę więc chować sie przed płcią męską by nie kusic losu;). Idę się obmyc bo sie upaciałam w tym kafeteryjnym gnoju. Chlast , chlast obrzucam was miastowe lafiryndy, wulgarne bestie , które o niczym innym nie myslą jak tylko wyzwać nas ze wsi od najgorszych. I wy takie porządniutkie tak? Rasistki . Pewnie i Murzyni tez są gorsi niz wy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzodowa panno
mylisz pojecia, własnie na tym topiku walczymy z taka zakłamaną moralnoscia. Dla mnie jak ktoras rodzi dziecko, to dlatego, ze chce i nie jest to powod do wstydu, ani ostracyzmu społeczeństwa. Po cholere babcia ma chowac po kryjiomu? jest dziecko to sie cieszyc trzeba. Po jaka chorobcie napietnowac te dziewczyny, które sie n a to decydują, po jaką cholere napietnowac dzieci nieslubne, bodajze innym dniem chrztu, bo to nie wypada inaczej. Z takim rozumowaniem walczymy. Postepujmy zgodnie z wałsnym sumieniem, nie krzywdzmi innych, ale co ludzie powiedza to akurat jest najmniej istotne. Jestesmy w Europie, anie jakims zacofanym arabskim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor sukni
proponuje założyć suknię taką jaką chcesz. Podejrzewam że na ślub zapraszasz życzliwych sobie ludzi, a nie małpy. Tu juz ktoś napisał takie ładne przysłowie o małomiasteczkowości. Podpisuje się pod nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by nie patrzec
To okazało sie , skąd pochodzą dziewczyny, którym tak przeszkadza biały kolor sukienki u dziewczyny z dzieckiem. Warto było was sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalencia
obrzucono tu przed chwila błotem i wyzwano ze jestesmy ze wsi i krowy doimi. Zostałyśmy obrazone i nie gadaj nam głupot ze walczycie z takimi flądrami. Same jestescie puste i obrazacie innych a smiecie mówic ze walczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by nie patrzec
obrzucono błotem WASZE poglądy, a skoro doisz krowy, to jaki powód obrazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzodowa panienka
cytat: bedziesz mogłą załozyc białej sukienki do slubu, niegrzeczna dziewczynka z ciebie. Ty lepiej idz do siebie "NA WIOSKE", moze w remizie impreza będzie, albo lepiej krowy wydoiłabys, to pozytek by z ciebie był, wiejska ograniczona kurko, " i co? nie jestem obrazona? a dalej któras z was powiedziała jeszcze ,że się przyznałam ze jestem z wioski. A nawet jakbym była to co w tym złego? czy to wstyd ze mam taka rodzinę? czy to moja wina ze na wsi mam takie sąsiadki? czy to wstyd ze jestem z biednej wsi a z ty bogaczka? wez spadaj bo nie ma o czym juz z toba gadac po tym tekscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem panną z dzieckiem i nie wyobrażam sobie iśc do ślubu w białej sukni :O Wydawałby mi się, że wszyscy mnie obgaduję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylikawaaa
Jak bym musiała zyc pomiedzy takimi zakłamanymi pruderyjnymi ludzmi, to chyba po skonczeniu pełnoletnosci bym z tamtad od razu uciekła.Przeciez to klaustrofobii mozn a się nabawic zyjąc w takim srodowisku. Bo ludzie moga gadac, a niech gadają po to maja języki, co mnie to obchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez Karolino
Dziwnie postrzegasz rzeczywistośc, zapewniam cię, ze srodowisko opiniotworcze juz dostatecznie cie obgaduje panna z dzieckiem to fantastyczny materiał, duzo lepszy od niestosownej sukni slubnej, i akurat dziwi mnie fakt, ze jeszcze robi to n a tobie wrazenie. Moze jak idziesz do koscioła to stoisz daleko od ołtarza, zeby ludzi nie denerwowac, czego jeszcze jako pannie z dzieckiem robic Ci nie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz w bialej to idz w biale, chcesz welon -miej welon... moim zdaniem rob tak jak ci si epodoba i olej konwenanse:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzzzzz
wiecie co walnięte jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyna zadała proste pytanie a wy z tego zrobiłyście rozgrywkę między miastowymi a tymi ze wsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! osobiście jestem zdrową nie zmocherowaną kobietą i sex lubie i uprawiam a za mąż wychodze w sukni ecru bo taka mi się akurat podoba a gdyby podobała mi się biała to poszłabym w białej i miała was wszystkie święte dziewice gdzieś.To wsz wybór czy sex uprawiacie czy nie!!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE MOżECIE SOBIE NAPISAć NA CZOłACH "JESTEM 100% DZIEWICA"!!!!!!!!!!!!!!!! A PO TYCH SWOICH KULTURALNYCH NIEZWYKLE WYWODACH TRUCHCIKIEM DO SPOWIEDZI DZIEWICE ORLEANSKIE BIEGNIJCIE!!!!!!!!!!!!!!! TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzzzzz
dzięki:) trzymaj się i nie dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale widzisz na tym to polega
Jedna z dziewczyn tez miała ochote na ecru, ale wycofała się z tego, bo co by ludzie pomysleli. jest zasada do slubu jak niewinna , albo z domniemaną cnotliwoscią, czyt. nie zaliczył a wpadki, to do slubu obowiązkowo biała, jak zaszła w ciąze i "'osmieliła" się urodzic, to biał a sukienka juz nie dla niej, bo to nie wypada. I nie da się ukryc ze sa okreslone miejsca, gdzie takie opinie się wykluwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska... ale farmazony...niech sobie idzie ktora jak chce... jak sie podoba to niech idzie w czarnej... akurat to ma znaczenie jaka ta sukienka bedzie...najblizsi nie obagadaja a jak obgadaja to juz o nich swiadczy a nie o dziewczynie ktor ama dziecko i chce welonu i bialej sukienki... chce... to niech ma.. co to kogo obchodzi... jakby dobre uczciwe zycie mialo zalezec od koloru sukienki to by wszyscy byli sczesliwi po grob:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj Kasiu, moja kuzynka tez Kasia zaliczyła taką nieplanowa ciąze zaraz po maturze, poniewaz jej chłopak, był rownolatkiem i przed wojskiem, musieli uzyskac zgode na slub sądownie troche to trwało, i zdecydowali sie w końcu na slub po urodzeniu malucha. Kasia miał ochote n a białą suknię i w takiej wzieła slub. Nie słyszałam zadnych negatywnych komentarzy, a jak były, to nie onapowinna sie wstydzic. Było to juz dobrych pare lat temu, i slub miał miejsce w małym miasteczku. Ksiadz tez nie miał zadnych ale... Wiec nie wiem czym ty się przejmujesz, zrob tak, jak uwazasz.Ale niech to będzie twoj wybór, nie daj sobie wmowic, ze to dziecko tego wyboru cię pozbawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma jest w ciąży też zaliczyła wpadkę z narzeczonym :) na swoim ślubie będzie w 7 miesiącu ciąży :) nie przejmuje się tym, jedyne co ją martwi to to, że może jej się słabo robić. Dziewczyna jest silna i nie przejmuje się opiniami innych osób. Popieram to. Choć jakby na mnie przyszło chyba wolałabym ślub po porodzie jakbym doszła do siebie. Ale to jest indywidualny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna wyluzuj
dlatego śmieszy mnie instytucja koscioła i zbiorowisko zakłamanych ludzi. ja uważam że nie wypada - nie stosujesz sie do zasad to wypad. ja tez sie nie stosowałam i też nie biore koscielnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
Kasiu - jeżeli wymarzylaś sobie białą suknię z welonem i nie interesuje cie, co ludzie mwia - idź. Jeżeli nie ma to dla ciebie aż takiego znaczenia - wybierz inny kolor. ja wiem, że to twój dzień i twoje szczęście, ale po co masz sobie psuch humor gadaniem? Zawsze znajdzie sie jakaś ciotka, która skrytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna wyluzuj... anie pomyslalas z ektos chce koscielny bo zwyczajnie jest to dla niego wazny sakrament? co ma do tego czy zgrzeszyl czy nie? jestesmy ludzmi i tyle.:P instytucja kosciola to tylko instytucja... nie stosujesz sie do zasad to wypad? ootoz kosciół nikogo nie moze odrzucic... nawet mordercow.. a czymze jest ciaza przed slubem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×