Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Mnie męcza bóle żołądka-zwłaszcza rano i wieczrem,po kolacji.. Czemu mnie tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiabion
może jesz cięzkostarwne potrawy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
a ja nadal mam od czasu do czasu lekkie skurcze w dole brzucha ale na szczescie nieczesto, glownie wieczorem. no i te uplawy. niby nie sa baaardzo obfite ale czasami czuje jak mi cos leci :-( i to jest takie niemile. moj lekarz jest przeciwny prochom i na razie nic mi nie dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janika78
A ja cały czas czuje się zupełnie normalnie, aż nie chce mi się wierzyć, że noszę dzidzię. Chyba dopiero uwierzę na 100% jak ją zobaczę na USG, ale to jeszcze tyle czasu. Ja też mam lekkie upławy, białawe, właściwe bezzapachowe i przeczytałam, że w ciąży to zupełnie normalne, więc się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jestem właśnie po drugiej wizycie u gin. Maluszek ma 23mm (duży,nie?) i wszystko jest dobrze. Tylko lekarz dał mi ostrzezenie,że jak dalej będę piła tylko szklankę płynu dziennie to się odwodnię i skończę pod kroplówką. A co ja mam zrobić jak nic mi nie smakuje i po wypiciu kilku łyków robi mi się niedobrze. Co ja mam pić??? Poradźcie coś bo nie chcę wylądować w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije obowiazkowo 1,5 litra wody niegazowanej dziennie. Fakt,ze po jakims czasie sie nudzi,ale przynajmniej nie cofa...Czasem przerywam monotonie jakims soczkiem z porzeczki albo herbatka.Aha-zaczynam od herbatki mietowej rano.Ostatnio pomaga-nie mam zgagi i takich mdlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
izawik - a co wywołuje mdłosci? może "wodna konsystencja " płynów ? woda to nie tylko herbata -też czasami nie mogę przełknąć więć soczyste owoce, przeciery pomidorowe , budyń , jogurty płynne mnie odrzuca od mięsa - mam na jego widok drgawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
wiem że b. wazna jest to aby dziecko było zdrowe - ale macie jakieś pragnienia co do płci? ja wcześniej o tym nie myślałam - ale mam jakieś głębokie poczucie ze będzie to dziewczynka -- jak juz pisałąm u L w pracy rodzą się same kobitki - efekt fal magnetycznych na plemniki -(chyba) ;) poza tym od akcji do owulacj min 2 dni - więc teoretycznie wieksze prawdoodobieństwo dziewczynki więc ................ może Weroniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam już pić różne rzeczy, rozcieńczony sok, herbatę zwykłą, owocową,wodę i wszystko mi się odbija, po kilku łykach robi się niedobrze. A po wypiciu łyka miętówki myslałam że poleće na kibelek i oddam... Jestem w 10tc (kończy się w niedzielę). Cały dzień mam mdłości i zgagę. Najlepiej czuję się rano i wtedy ze smakiem wypijam kubek zbożówki z mlekiem,a potem jest już coraz gorzej...wieczorem to już po prostu leżę i kwiczę.. Mam dobre chęci i robię sobie jakąś owocówkę,ale wypijam trochę, zostawiam na później,a potem zimne to już w ogóle nie wchodzi. Ale coś muszę zrobić. Co do jogurtów płynnych to kiepsko ,wczoraj udało mi się wypić ok. 100ml owocowego kefiru. Z tego wszysztkiego to jeszcze mogę jeść budyń. Będę go w takim razie jadła codziennie,aż do znudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak
imię Apple Daria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po dłuższej nie obecnosci. Jak to miło tutaj zagladac, tyle ciekawych rzeczy mozna przeczytac :) Witam najmilej jak umiem nowe przyszłe mamusie.I pozdrawiam stałe bywalczynie. Moja nie obecnosc spowodowana była kompletnym brakiem chęci do robienia czego kowiek. We wtorek ide do ginekologa. Boje sie!!!!! Naprawde!!!!! Odebrałam wynik histopatologiczny po operacji. Przed operacją rozpoznanie było ciąza pozamaciczna, ale po operacji jest juz cos innego....Tylko co????? Pielegniarka, która wydała mi zaswiadczenie stwierdziła,że gdyby to było cos powaznego to juz bym dawno lezała w szpitalu. A tak nie jest! No , ale dlaczego nie powiedziała mi co to jest, tak teraz siedze i sie denerwuje. Odebralam tez wynik z bhcg z 14.08.2006 ,poziom ponad 2700 plytek, wskazuje na 5-6 tydzien ciązy.. Serdecznie sie usmiałam czytając o spaniu w ciągu dnia.:):):) Tez tak mam. Wczoraj pojechałam z mezem na grzyby, ok 13 godziny mialam ochote połozyc sie tak jak stałam na srodku lasu i zasnąc,tak kojąco podzialał na mnie szum drzew. Kupiłam sobie oliwkę i smaruje całkiem powaznie mój brzuszek. Noo i niestety moje ulubione dzinsy:( są jakby przyciasnawe. Pozdrawiam :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zauwazyłam jedną ciekawą rzecz. Jak spedzam wiecej czasu na swieżym powietrzu nie mam nudnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Lightblue :) Nie denerwuj sie nie potrzebnie.Masz racje,ze gdyby bylo cos powaznego to od razu by sie Toba zajeli :) A ja znowu sie zastanawiam jak to z tym wyliczaniem tygodni. To wszystko spowodowane tym,ze na niektorych topikach napotykam sie z opiniami,ze liczy sie od ostatniej miesiaczki. Ja liczylam tak,ze do ostatniej miesiaczki dodalam 14 dni,poza tym wiem kiedy dokladnie bylo zaplodnienie.Wiec tak licze i wychodzi,ze zaczelam wczoraj 6-ty.Ale liczac od @ to bylby 8-y...I znowu mam metlik w glowie :~ Ja tez sie smaruje balsamem,bo naogladalam sie zdjec brzuszkow kobiet z rozstepami po ciazy.A o garderobie nic nie mowie,bo powoli wszystkie spodnie zaczynaja cisnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
LightBlue - ROZPOZNANIE JEST PO ŁACINIE ALE DA SIĘ ROZSZYFROWAĆ - SPRÓBUj - MOŻE NIE MA ISE CO DENERWOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
U NAS STOSUJE SIE LICZENIE OD OSTATNIEJ MIESIĄCZKI ---- CZAS TRWANIA CIĄŻY ( TAK TO NALEŻY ROZUMIEĆ TAK TO ZOSTAŁO USTALONE ) cZYM INNY JEST WIEK PŁODOWY - OD ZAPŁODNIENIA - PRZY REG MIESIĄCZKACH (28) CYKL - TO DWA TYG KRÓCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy stosujecie balsamy do ciała tak jak przed ciąża? Bo ja mam obawy przed smarowaniem brzuszka,a boje sie tych rozstepów. Chyba czas zaopatrzyc sie w te specjalne ciążowe balsamy?:) A co warto kupic?Czy na smarowanie brzucha nei jest za wczesnie,jestem w 7 tygodniu,a podobno trzeba od poczatku nawilzac skóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
za oknem delkatnie przeziera soneczko - od razu zmiana nastroju na bardziej pozytywny :) od trzech dni mam pobolewania - czasami dosyc ostre - biorę no -spę i zastanawiam sie czy to nie ta tyłozgięta macica się odzywa . to już 10 tydz i 3 dzien martwię się - przeczytałam topiki o zagrozonych i utraconych ciazach - i tak smutno mi było - chyba to nie był dobry [pomysł - jestem teraz zbyt przewrazliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
nikolla nie czytaj tego! ja sie naczytalam i potem kazdy bol to byl objaw poronienia. i do tego jeszcze mialam 2 razy lekkie plamienia. przezylam koszmar. teraz sie troszke uspokoilam i powoli zaczynam sie ciesztc ale nadal jestem pelna obaw. i tez ciagle mnie a to zaboli a to zakluje. ale staram sie zachowac zimna krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! jestem tu pierwszy raz, termin mam na 13 kwietnia (w piatek ;-)) ale mimo tej daty nastawiam sie pozytywnie.w zeszlym tyg robilam usg i byl to 7 tydz. dzidzia miala 8 mm i bilo juz serduszko.super! Mdlosci mialam przez 2 tyg ale od kilku dni jest ok. Moze nie jest rewelacyjnie ale juz nie mdli mnie calymi dniami jak wtedy, mam nadzieje ze to juz nie wroci i bedzie tylko lepiej. Pozdrawiam wszystkie mamusie. czy ktos ma termin zblzony do mojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ponownie. Dzisiaj poszlam do lekarza rodzinnego, bo wyszły mi zle wyniki z moczu. Ale lekarka była na tyle rozsądna, aby dac skierowanie na kolejne badanie, zanim nafaszeruje mnie jakimis lekami. nikolla80 :) juz wiem co mi wycieli podczas operacji, dzisiaj sie dowiedziałam przy okazji oddawania moczu ;) ;) ;) do analizy. Rozpoznanie: ciąza pozamaciczna.(ok 7 tydzien) Teraz po tym wszystkim ciesze sie,ze nie zwlekałam z wizytą u ginekologa. Do odważnych swiat nalezy. Bo przy okazji wydało sie,że miałam juz zapalnie prawego jajnika. Jejooo ale dosyc juz tych smutów. Dzisiaj kupiłam sobie herbatki owocowe i kawę inke, bo te co piłam zazwyczaj nie dają sie juz pic :) :) Dzisiaj w nocy sniło mi sie,ze lekarz podczas badania usg powiedział: bedzie pani miała córeczke............... muszka11 witamy wsród kwietnówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 jesli to ciaza stwierdzona przez ginekologa, powinnas jak najszybciej dostac skierowanie do szpitala. Z tej ciązy i tak nic nie bedzie, a istnieje ogromne ryzyko dla twojego zycia jesli pęcherzyk płodowy pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 u mnie to wszystko wyszło nie tak jak miało byc, ale na szczescie wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia83
Witajcie Dziewczyny! Jestem tu pierwszy raz. Dopisuję się również do terminu kwietniowego a mianowicie na 16.04.2007. Obecnie jestem w 7 tygodniu. Tydzień temu byłam u gina.Widziałam dzidziusia i serduszko bijące.To moja pierwsza ciąża. Co do objawów to jakby ustąpiły. Od 4 tygodnia miałam mdłości, nic nie mogłam jeść. Teraz jest dużo lepiej. Kto ma z Was podobny termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
witam - humor dalej mam wisielczy. nie wiem dlaczego bo nie umiem znalezc racjonalnego wytłumaczenia mojego stanu ale łapie doła - mam nadzieję że to chwilowa chandra . Nic mnie nie cieszy i nie mogę spać i mam dalej te bóle . nie działają moje zwykłe małe pocieszenia na smuteczki - zakupy muzyczka słodycze zapachowa kąpiel . hcyba dopiero teraz doszło do mojej świadomości jak ogromne zmiany w moim zeciu zajdą jak z wielu zeczy muszę zrezygnować , zmodyfikować plany. wiem że to okropne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Dziewczyny. Dzis w nocy znowu mialam malenka jasnobrazowa plamke a teraz juz nic. to juz trzeci raz - tak jakby troszke uplawow w kolorze cappuccino. w pn tak mialam, bykam u lekarza, zrobil usg i bylo ok. nic ni nie przepisal na te plamiena. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
to moje pierwsze dziecko .euforia opadła a zaczęło sie myślenie moj luby twierdzi że wszystko się ułoży, ze będzie przy mnie ? ale kiedy ? On nie widzi zadnych problemów wychodzi o 7.00 a wraca o 20.00 - awłaśnie zmieniamy mieszkanie - teraz na obrzeza - wszędzie b.daleko nikogo nie znam - bedę czyła sie potwornie odizolowana i samotna nie moge niestety pozwolić sobie na pozostanie w domu po porodzie - ze względu na czas jestem ograniczona terminami nie potrafię usiedzec w domu nawet jednego dnia bo dostaję szału z nudów - jestem b aktywna -co bedzie potem, po urodzeniu dziecka? jestem tym wszystkim przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... wpadlam wlasciwie zapytac Was do pijeciee.. oprocz wody nie gazowanejj ja rano musze wypic kawkee , pozniej ejdna herbata i wodaaa i sokiiiiiiiii pijecie jakies herbatki owocowee jakie najlepiej .. mozna pic zielona herbate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak pozatym to czujee sie dzis fantastycznie nie wiem moze dzieki tej pogodziee. wreszcie nie PADA I JEST w miare cieplutkoo wczoraj mialam lekkie zalamanie , dwa razy sie poplakalam jak dziecko.. ale szybciutko przeszloo :P w moje ulubione jeansy juz nie wchodzee ciezko sie zapiac..... dzis 11 tydzien i 2 dzien wow to moja pierwszaa ciazaa wszytsko mnie ciekawyy ahaa przyszla tesciowaa kochana zakupila mi komplet kosmetykow babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×