Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Długo szukałam, az w koncu znalazałm ... http://www.allegro.pl/item138390218_klups_bartek_ii_lozeczko_i_tapczanik_w_jednym_.html szkoda,ze boki są z płyty wiórowej, ale moze to nie to samo co kilkanascie lat temu???moze teraz przykładają się do roboty??? Krzyka moj kot to tez len,ale jak się do mnie łasi i mri\\uczy to mu to wybaczam.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy ale ja sie czuje okropnie, non stop wymiotuje, kreco mi sie w głowie i jakby to było malo to zaczeła mi krew z nosa leciec, jak moja siostra była w ciazy to tak nie miala. Dopiero w tym tygodniu ide na badania bo niedawno wróciłam z Anglii i musialam wszystko tutaj jakos pozałatwiac bo niestety jestem sama bo tatus mojego malenstwa przestarszył sie i uciekł :( NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Lucja, Julita, Alicja izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....40.04.07....... 19 ...+2 .. Kraków ..... nie chę wiedzie jaką płeC Krzyka........04.04.07.......19......1,5..Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doreta, echhh ci faceci. moze się jeszcze nawróci??? Widze,ze masz ten sam dzien porodu co justaaa, sarita i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
fajne te wasze koty :) ja jestem wielką fanką kotów - miałam kiedyś kocurka - Zeusa:) jak dzidzia troszkę urośnie i nie bedzie miała żadnych alergii ani takich tam , to też momyślimy o zwierzątku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej porozsyłałam Wam zdjęcia. Teraz czekam na Wasze. Flowerska-dziękuję za zdjęcie Ja nie mam na szczęściemtakich objawów jak Wy,tzn,swędzące nogi i łuszczące się sutki.Kurcze,ale strasznie to brzmi,prawda? Mam nadzieję że to Wam minie a ja nie będę miała okazji tego przezywać :-) Postaram się też pokazać Wam moje zdjęcie slubne,ale muszę je najpierw zeskanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Doreta, witaj, ja tez tydzien temu wrocilam z Anglii i zostaje pod opieka Polskiego lekarza. Dostalam skierowanie na wyniki,ale mam problem z zapalem,zeby sie na nie wybrac, a do lekarza ide za 2 tygodnie, wiec jeszcze zdaze:-) Flowerska dzieki za uswiadomienie, napisze zaraz mezowi, nie wiem skad mu sie ten Sylwester ciapatych wzial:-) Wozeczk piekne, a ja dzis wstapilam do lumpexu i kupilam malennke dzinsy na 0-3 i Levisy na 18 miesiecy dla mojego bratanka,zakupy wyniosly mnie 10 zl, a ile tam slicznych dziecinnych ciuszkow bylo:-) Aha Doroteczka, Izawik tez sie napalilam na Gabrysie. Wczoraj mi sie cos wkrecilo i wszystkim mowie,ze bede miec Gabrysie NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....40.04.07....... 19 ...+2 .. Kraków ..... nie chę wiedzie jaką płeC Krzyka........04.04.07.......19......1,5..Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
iza dzieki za zdjecia, ale Twoja corcia ma piekne, wielkie oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izaw, nazywasz sie tak jak ja 4 lata temu jak bylam panienka, imie i nazwisko to same :) corcia przesliczna. Dorotea duzo siły teraz, a widocznie facet niewart ciebie i Twojego malenstwa. Własnie zrobilam sobie warzywa na patelni z tunczykiem pycha :) ale chyba jestem dalej glodna. Lightblue w koncu ide na usg 14 listopada o 14 :) zmienilam date bo i tak Radek nie pojdzie ze mna po jedzie na to pieprzone szkolenie do n iemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki zuzanka14 za takie słowa, troszke juz lepiej teraz jest staram sie nie martwic i nie denerwowac bo mojej dzidzi moje nerwy na dobrenie wychodza..A jego mam w d..... Mamita moja ugotowala mi pyszna zupke i standardowo wszystko poszło do kibelka wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na USG 27.10 ale juz sie nie moge doczekac nastepnego, bo jak zobaczylam jak serduszko maluszkowi bije to łza mi w oku sie zakrecila, pani doktor powiedziala ze bardzo ruchliwe malenstwo, bo jak chciala je zmierzyc to sie tak ruszało ze 1,5godz siedzialam u gienia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wyrobilam sie na czas. Jeszcze tylko zapiekanke z makaronu zapiec z serkiem na wierzchu i czekam na mezusia. Ja mam USG 21 listopada i co najlepsze, jezeli wszystko z ciaza bedzie ok to bedzie to moje ostatnie. Juz odliczam dni. Zastanawiamy sie tylko z czy nie isc w Polsce jak bedziemhy w grudniu na USG zeby poznac plec, ale jeszcze nie wiemy. Moze poczekamy do samego konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
no przydaloby sie troche pozmieniac w tabelce NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....40.04.07....... 19 ...+2 .. Kraków ..... nie chę wiedzie jaką płeC Krzyka........04.04.07.......19......1,5..Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka dziewczyny rodzące 17 !!!!!! nam chyba juz zaczyna sie 5 miesiąc co nie?? no to ladnie sie trzymamy kiedys czytalam ze niektore dziewczyny do tego czasu przytyly 6-9 kilo a ja zaczelam sie cos martwic ostatnio bo wogole nie czuje tego ze jestem w ciazy, brzuch mnie nie boli dobrze sie czuje, tak jakbym w ciazy wogole nie byla , a wu jak sie czujecie drogie kwietniowki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie stałam się szczesliwą posiadaczką kojca. W chwili obecnej załącze zdjęcie z netu, bo mój kojec jest identyczny z tym z fotki. Byłam w szoku! Moi tesciowie kupili narożnik i zgadali sie ze sprzedawcą a ten DAŁ im kojec za zupełną darmoche. Fajnie, bo nawet nie był używany, jeszcze wszystko jest zapakowane w folię :) Chociaż tyle, bo sama jeszcze nic nie miałam, nic nie kupowałam. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da0de2debe84f5da.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaaa ja tez nic nieczuje, czuje sie normalnie, nic mnie nie boli, wogole nie mialam nudnosci, piersi w zasadzie przestaly juz bolec, jedynie brodawki sie powiekszyly i wcale mi sie to niepodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ja tez czuje się komfortowo, jesli nie mam zgagi albo uciązliwej czkawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez nie miałam i nie mam żadnych objawów ciążowych, czuje sie wspaniale, wszyscy moi znajomi mówią że ciąża mi służy bo wyglądam rewelacyjni. Ja sama czasem zapominam o swoim stanie i np w sobote biegłam jakby nigdy nic za autobusem i to spory kawałek, mało tego na szpilkach, niezła jestem, co? Ale w srode jak juz mówiłam ide na zakupy i nareszcie kupie sobie odpowiednie do ciąży buty oraz coś może wypatrze dla maleństwa. A teraz uciekam na M jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
ja poczatki ciazy przechodzilam okropnie nawet jeszcze w 3 miesiacu czesto wymiotowalam , wiec taki stan jest dla mnieczyms nowym czuje sie naprawde super czasami tylko ten okropny bol glowy , tylko glowa mnie bolala jeszcze przed ciazą po wypadku ktory mialam, a jak to jest z liczeniem tych miesiecy? moge juz smialo chwalic sie ze jestem w 5 miesiacu?:P :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, ale sie naczytalam, naogladalam :) jejku, juz macie kojce, foteliki a ja nic, ale z wlasnego wyboru. Musze wam powedziec, ze tak sie naczytalam o tych waszych zachciankach, ze zadzwonilam do swojego faceta z prośbą o dostarczenie do domu brzoskwin i ananasów w puszce. Podrapcie za uszkami kotki- jak ja uwielbiam te zwierzaki, sama mam kocice rasy- dachowiec :) Ja tez nie czuje ruchow, nie widze tez jakos specjalnie nie mam mdlosci. Troszke jestem przewrazliwiona przez moje PCO i problemy z zajsciem w ciążę, choc troszke sie uspokoilam po ostatnim usg- przeziernosci i chrzastki nosowej. Nastepne mam dopiero w polowie grudnia, no nic trzeba cierpliwie czekac. W piątek do tego wszystkiego mialam jeszcze wyrywana ósemkę, powoli wdawał się jakiś stan zapalny, lekarz zapewnil mnie, ze znieczulenie jest miejscowe i nie dostaje sie do obwodu krwi i naoewno jest bezpieczniejsze niz zapalenie, które szkodzi a często trzeba je likwidowac antybiotykiem. Cierpialam w piatek bardzo, w sobote wieczorem tez /przestawalo mnie bolec jedynie na balkonie, wiec siedzialam na mrozie otulona w cieple ubranie z laptopem na kolanach :)/ w niedziele czulam sie tak jakbym dosala w zeby z pięści, dzis jestem szczesliwa, ze mam to juz za sobą. O matko troszkę się rozpisałam, zaraz jeszcze dopiszę sie do tabelki. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha..., mialo byc :\"nie widze tez specjanie żadnych zmian\" a napisalam \"Nie widze też specjalnie\". O matko, ale jestem chaotyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za tak miłe komplementy. Co do oczu Wiktorii to nawet obce osoby na spacerze zaczepiają i mówią właśnie to co Wy, że ma duże, prześliczne oczy.Nie powiem żebym nie była dumna :-D Miło tego słuchać ;-) Mam jeszcze zdjęcie ślubne, trochę kiepskiej jakości bo zeskanowane.No ale jest. Uaktualniam tabelkę NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07.......20..-1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....40.04.07....... 19 ...+2 .. Kraków ..... nie chę wiedzie jaką płeC Krzyka........04.04.07.......19......1,5..Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka czekam nadal na Wasze zdjęcia. Jak do tej pory to tylko flowerska mi przysłała swoje :-( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82193d459a7d85ee.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....40.04.07....... 19 ...+2 .. Kraków ..... nie chę wiedzie jaką płeC Krzyka........04.04.07.......19......1,5..Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka Wica...........29.04.07....15......3....W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07.....20....-1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....40.04.07....... 19 ...+2 .. Kraków ..... nie chę wiedzie jaką płeC Krzyka........04.04.07.......19......1,5..Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka Wica...........29.04.07....15......3....W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Tak z ciekawości weszłam na Wasz temacik. Ja urodziłam w kwietniu 2006 i moja córcia ma już pół roczku. Z sentymentem wspominam ciążę bo był to wspaniały okres w moim życiu. Fajnie jest poczytać i wspomnieć sobie jak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×