Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

21 dziekui za zdjecia, widze ze wiekszosc z was poznala swoich ukochanych na necie :) my z lightblue tylko flirotwałysmy :) u nas pogoda straszna zamiecie ze szok, dziewczyny a co z pokazywaniem brzuszków? :) Dzisiaj uczniowie zapytali sie mnie czy mi sie rodzina powiekszy, odpowiedzialam im ze tak bo tesciowa przyjezdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Czesc! Sliczne te ubranka Paulka, az sie napalilam na zakupy i zaraz chyba do sklepu sie wybiore:-) 21 jeszcze nie dostalam zdjec ale czekam cierpliwie. Siara jeszcze mi nie leci,ale zapomnialam Wam napisac,ze 1 listopada dzidzius mi sie mocno ruszal:-), wczoraj tez cos czulam ale slabo. Brzuszka nie mam jak pokazac, bo nie mam aparatu cyfrowego,ale poprosze moja przyjaciolke to zrobi mi zdjecie:-) Teraz uciekam na zakupy:-) Aha 21 zaraz wysle Ci swoje zdjecia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
A ze zlych dla mnie wiadomosci to zaczelam bac sie jak przezyje swieta, bo moj maz przyjedzie dopiero 26 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, dzieki za fotke. A ja Wam jeszcze pokaze moja polowke, a co mi tam. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03447716825f30b1.html Nie martw sie Aga, zbagatelizuj moze cale te swieta troche, bo jakbysmy sie za bardzo przejmowaly, to wiesz... a zaraz po sie zobaczycie. A ciuchow narazie nie kupuje zadnych, mysle, ze po nowym roku na spokojnie sie tym wszystkim zajme. Zamiawiam co prawda katalogi z roznych sklepow, zeby sobie juz poogladac i korci ale tez bede zmuszona wybrac tansza wersje wszystkiego co mi sie tak bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :D Ale naprodukowałyście postów... super, dzisiaj w pracy się nudzę, więc poczytam. Widziałam, że wymieniacie się zdjęciami. Przesyłam swoje i proszę o Wasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
cześć dziewczyny! jaka u mnie dzisiaj piękna pogoda..........niebo błekitne, piękne słoneczko, tylko stopni troszkę mało bo tylko +3. i ani płatka śniegu... jeśli chodzi o ciuszki, to nie będę musiała dużo kupować - tylko jakieś wyjściowe ciuszki. moi rodzice przywieżli mi kilka dni temu masę ciuszków po moim chrześniaku (głównie śpioszki, kaftaniki, body,czapeczki, skarpeteczki i takie tam...). już to wszystko porządnie uprałam i schowałam do szafy. później, za kilka miesięcy upiorę to ponownie w jakimś proszku dla bobasów, żeby uczulenia uniknąć. a w ciucholandach to narazie sama się zaopatruję, naprawdę fajne rzeczy u nas można dostać. pozdrawiam wszystkich gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, wyglądasz kropka w kropkę jak moja znajoma Lynn, z USA :D aż mnie zatkało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł czas i na mnie, niestety na kompie mam tylko zdjęcia ślubne także jedno z nich posyłam. Poszukałam Waszych adresów i wysłałam do: Paulka123, LightBlue, Ania75, flowerska, aga*25**, zuzanka14, 21 mam nadzieje, że doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
21 dzieki za zdjecia, doszly jeszcze przed moim wyjsciem do sklepu, a po powrocie patrze i znow cos w skrzynce, otwieram zdjecie a tam jaks laska z mezem:-) jak weszlam na forum to juz wiem,ze to Ty mika dziekuje:-) Mx nie dostalam Twojego zdjecia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
a ja kupilam sobie dzis niebieski golfik:-) a w przyszlym tygodniu chyba sama wybiore sie na podboj ciucholandow, moze znajde jakies fajne spodnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Aha, zdjecia ktore Wam wyslalam robione sa przed kosciolem,wole napisac bo niewtajemniczeni moga myslec ze przed jakas obora:-) Niestety na naszym osiedlu kosciol jest od wiekow w budowie i straszy wygladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ja jestem walnięta, znowu przeczytałam jakiś głupi artykuł o zespole downa ze to nie koniecznie sprawa genów i zaczełam sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
niw martw sie, ja w Anglii co chwile trafialam na takie artykuly, tam strasznie duzo sie o tym mowi, no i co chwile sie zastanawialam, czy to jakis znak,ze non stop o tym czytam:-( A robilas jakies badania, bo juz nie pamietam czy cos pisalac o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..... I jeszcze raz dziękuje wam za zdjęcia.... Dzisiaj dostałam od 21, mx3, mika82. 21 to twoje naturalnie kręcone włosy????? A tak po za tym jak ja lubie oglądac fotki ze slubów :classic_cool: :D W niedziele najprawdopodobniej kupimy z mezem skaner+kopiarkę+ drukarkę, wiec najprawdopodobniej tez coś zamieszcze w necie .... A teraz wracam do czytania, nadrobic zaległosci. Achaaa kupiłam dzisiaj krem Gerbera, zapłacilam 27 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, poczytałam... Paulka123 sliczne te ciuszki.... Dzisiaj nachodzilam się po ciuchlandach, niestety w tym roku jest deficyt na ubrania ciązowe, bo baaardzo duzo Oławianek w tym roku zaciązyło :D:D:D, wiec musze dalej szukac... Ogladałyscie moze dzisiaj w tv program pt: Swiat Malych Odkrywców??? Mówili tam,ze nie powinno sie masowac ani uciskac ciązowego brzuszka, bo mozna doprowadzic do przedwczesnych skurczów. Jedynie tylko mozna robic malutki wyjątek , gdy smaruje sie kremami przeciw rozstepom..Mozna dotykac, jak najbardziej :D. To tak w skrócie co zapamiętałam..Mam nagrany program na wideo. Poźniej sobie ogladne na spokojnie.... Hmmm co do uciskania. dzisiaj w nocy chwile spałam na plecach, do momentu,az wyladowała na moim brzuchy noga mojego meza. Wiem,że robił to nie swiadomie, ale napędził mi niezłego stracha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym glsakaniu brzuszka to juz słyszalam kiedys, wlasnie wczorajpisalam dziewczyna ze dzisiaj leci taki program, ale ja oczywiscie bylam w prac :) wlasnie wcinam zupe pomidorowa :) u nas sniezyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, wlasnie czekam na hydraulika ma nam porzadrek zrobic w kuchni i podlaczyc zmywarke i pewnie jak to chlopy sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh zmywarka, moze kiedys jak się z mezem wybudujemy to w kuchni tez takie cudo bedziemy miec. w chwili obecnej jak wiesz mieszkamy z tesciówka a ona jest okropniascie skąpa :P i dla niej zmywarka to wyrzucanie pieniedzy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue to samo przydazyloo mi sie dwaaa razy.... moj kochany rozniez niesiadomiee przywalil mnie w nocu swojaaa delitaktnaa:D nozkaa ktora wyladowala na moim brzuchuuu tak to mojee naturalnee wlosyy ojej ilee ja mam z nimi problemowww...rozczesywanie jest najgorszee brrr aga25 jak slicznie wygladalass , taaaaa koronaa normalnie boskoo echhh rozmazylamm sie kiedyy ja bedeee szlaa do slubu:P mx3 kochana a wy wygladacie bajeczniee pasujecie do siebieee neiziemskoo na prawdeee mika82akkkkkkkkk z obrazkaa:):):) zimaa na oknemmm na calego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 sliczne masz te włosy, a jak chvesz je rozczesywac bez problemów, to po umysciu nakladaj duzo odzywki, trzymaj kilka minut i troche splukaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5.....W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4.......Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0......Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2....W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....17....2...L-ca.....?????.....Bartosz, Lucja, Julita, Alicja izawik.........02.04.07.....19..1....Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.....17.......Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia 21.....02.04.07.....19.....1,5......Krynica.....??????...??????? dopisalamm siee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj dzien do tworzenia nowych wyrazów :P i siedze na Allegro na ciuchach ciazowych, ale tylko ogladam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez walsnie robieee alee wyobraz sobieee ze to nie takiee latwee przy tak mocnoo skreconych alee dajee radee... jestem z nich dumnaa wieciee ostatnio sobiee wyobrazalam jak bede wygladala na porodowcee rozczochrana wlosy jak czarownicaa:):):):) bede straszyc rozczesuje je tylko po myciuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×